Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Ulka mi się na język nawinęła https://youtu.be/KTFu6p5iVaA ;) Idę spać. Słodkich Jacenty :) Free 👄 spokojnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie grasz dziecko 👄 .. bardzo pieknie, ale prawde mowiac wole isc do lozka z tadeuszem :D .. oczywiscie nie ojcem :P .. powinnam napisac sluchac w lozku. byloby bardziej prawdziwe :D x drogi gosciu :) nie badz taki nerwowy. mowisz do bezpartyjnej sierotki. poza tym chcialam cie poinformowac, ze idee marksistowsko - leninowskie nie zawieraja w sobie az tak cudownych konserwantow aby komunisci zyli po sto kilkadziesiat lat :D ale gdyby zawieraly, to hooo.. hoooo... nie jeden by sie pokusil o zmiane wiary, w imie bezinwazyjnego wygladzenia lica oraz kariery. szczegolnie ten, ktory wierzy w telewizje ;) tak, tak.. mozesz mi wierzyc. taki dla kariery zrobi wszystko. przyklei wiare do ust i wylize tylki facetom w czerni.. albo zdejmie ta wiare i przyklei inna. teraz mamy wiar bez liku.. mozna codziennie ubierac sie w inna. hulaj dusza.. hulaj.. bez przeszkod. biznes partner cie rozgrzeszy, bo sam kreci biznes i wie ile poswiecen musi zniesc czlowiek poczciwy w imie wiary ;) aby jednak zakonczyc ten wywod akcentem erotycznym, w zaufaniu dodam... rowniez potrafie lizac tylek facetowi :classic_cool: ale zawsze jest to moj osobisty facet i nie robie tego dla kariery jeno dla przyjemnosci :classic_cool: x mam nadzieje odpowiedz byla satysfakcjonujaca. jesli nie, to trudno.. bede zyla dalej. brak cudzej satysfakcji nie stnowi dla mnie podstawy do odejscia z tego lez padolu :P:D dobrej nocy wszystkim :) 🖐️ ps. tez bym sie puscila w ramiona odpowiedniego kandydata... niestety, wszyscy uczepieni innych karuzeli i za nic nie chca sie puscic.. wiec sobie wisze, dopoki rece nie omdleja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
Pieknie pływasz Stała nienormalna pozytywnie....Ja niestety noc w pracy,więc wyśpijcie sie za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puścić się w ramiona kandydata?:-O odradzam, oddałam się wczoraj w takiego jednego ręce:-P i teraz płaczę 😭 co prawda był to chirurg;) ale czy to ważne kto? :-O niby zrobił dobrze a teraz boli jak ta jasna:( dzień dobry:) Niestała:) weź mnie dodatkowo nie osłabiaj;) Co to tu jest? Widzę że macie Slonika i Jacyka :-P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, najbardziej zależałoby mi na tym, aby relacje państwo polskie- kościół ułożyć na nowo:-O nie mogę już patrzeć na te wydeptane ścieżki przedstawicieli kościoła do polityków nawet w najniższych partiach widać, jak wójt z plebanem się prowadzaja:-P nawet spotkanie opłatkowe wykorzystuje się do tego by wpłynąć na decyzje wojta:-O i nadziei na lepsze nie widze:-O zwykły szary człowiek dla księdza coś znaczy tylko wówczas gdy przychodzi z portfelem:) uświadom to sobie, ciemny narodzie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła jak miła,ale czy słodka ? to sie wyjasni po skonsumowaniu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
dzien dobry perpetulni.. nie potulni ;) slodka syrenka od piatej rano na nogach. widocznie chirurg zajmowal sie innymi czesciami ciala :P :D .. przypadkiem u ginekologa nie bylas? ;) za kawe dziekuje.. dobre z ciebie dziecko. znasz poranne potrzeby zwyklych szarych ludzi... https://www.youtube.com/watch?v=BXOorGrbIwk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uświadom to sobie, ciemny narodzie  8888 To chyba nie była operacja na głowę a szkoda :-o Wyjaśnię ci więc, Tępa Słowianko choć to zapewne będzie czas zmarnowany. To nie pleban doprowadził do tego że na wizytę u lekarza specjalisty czeka się kilka lub kilkanaście miesięcy, podobnie jak na operację. To nie pleban doprowadził do sytuacji w której na 40 tys. osiedle jest JEDEN żłobek państwowy. To nie plebana wina, na wschód od Wisły nie ma żadnych inwestycji, a mapa autostrad składa się tak z samych białych plam - ludzie stamtąd nie uciekają za granicę nie przed plebanem, tylko przed BIEDĄ. To nie plebana wina, że pracodawca do 2 tys. zł. wypłaconych pracownikowi musi dorzucić drugie 2 tys na konta zus/us. Zrozum wreszcie tępa dzido, że w tym kraju większość ludzi nie ma czasu ani pieniędzy na to żeby rozkminiać tak ważkie problemy jak to czy Koke byłby lepszym kumplem a Nowy partnerem, bo nie stać ich na prywatną służbę zdrowia, na prywatne żłobki i przedszkola, nie stać ich na życie bo jakimś kur/wa cudem w ciągu ostatnich lat rząd PODNIÓSŁ podatki i ciągnie od obywateli coraz więcej pieniędzy a sektory TEORETYCZNIE finansowane przez państwo działają tak niewydolnie że obywatel musi sam i coraz więcej płacić za to, na co państwo wzięło od niego już raz kasę w składkach i podatkach. . I nie pisz mi że czarni są przyczyną nieszczęścia bo nie chcą refundacji in vitro. Gdyby państwo dało ludziom warunki do pracy i zarobienia kasy, to byłoby obywateli stać na to żeby za to in vitro zapłacić z własnych zarobionych pieniędzy. Tylko państwo ma tych obywateli w d***e. Tobie Słodka Słowianko kasy wystarcza na wszystko więc możesz sobie siedzieć w domku z ogródkiem, mąż tyra na rodzinę więc znudzona żonka może zająć się szukaniem przyjaciela w internecie ale WIĘKSZOŚĆ ludzi w tym kraju musi kombinować jak utrzymać rodzinę. Pleban nie ma na to ŻADNEGO wpływu. Stać cię na dobre życie to się ciesz, ale nie nazywaj innych ludzi "ciemnym ludem" tylko dlatego że nie masz ŻADNEGO pojęcia o tym jak żyje większość ludzi w Polsce. Ciemna to jesteś niestety Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś typowy obraz "polskiego katolika" z Torunia. Ręce złożone i kop w bliźniego. Taka prawda. Zawsze u nas w Polszcze tak było onegdaj i tak jest teraz, że rządzi wójt, pan i pleban AMEN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha kulą w płot trafiłeś trollu :-D Do kościoła nie chodzę bo mi nie po drodze. Kopa w "ciemny lud" wymierzyła znudzona kuchta co świata poza czubkiem własnego nosa nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię Słowianki! Wiecznie zapiajaczona i bełkoczaca. Gdzie Nowy w Mieście jej wirtualna miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nic dodać, nic ująć. Ale ta osoba tego nie zrozumie. P.S. Nie mam nic wspólnego z kościołem katolickim, nawet wierząca nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzę do kościoła
Lubię Słowiankę ale gość 9.27 ma rację.Problemem niektórych ludzi jest fakt iż zachowują się jak konie w klapkach na oczach,widzą tylko "przód",nie rozglądając się na boki,niestety Ty słowianko jesteś takim właśnie koniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor perpetuly i goscie nie niedzielni ;) teraz dla odmiany slodka syrenka na afiszu? ... ciekawe komu przeszkadza jej uroda. podobna do konia... noooo.. nie powiedzialabym. wlosy ma bujne. owszem.. niech bedzie, ze ktos ma skojarzenia z konskim ogonem.. konska grzywa :) .. ale piersi ma absolutnie nie konskie. jak zyje nie widzialam jeszcze konia z takimi ekstra cycuszkami :D co ja gadam.. jakiego konia. klaczki z takimi cycuszkami jak zyje nie widzialam :classic_cool: gdyby ktos mial problemy z rozroznieniem czlowieka od konia, oto filmik instruktazowy https://www.youtube.com/watch?v=GPKfjP_-Cus informacja dodatkowa: gorna czesc konia posiadajaca glowe, dwie rece i dwie nogi to czlowiek.. nie.. to z pewnoscia nie sa wielblady, ani ET... to kon z czlowiekiem na plecach.. taki wybryk natury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A ja nic nie piszę, bo .... mi się nie chce. Ale z tą kuchtą to gość poleciał po całości. I na lk i gosposia kryska przyszła widzę. No ok. Czyli można powiedzieć, że nie ma na ero osoby, która tu nie została poddana próbie .... ognia ? ;) :P Czy może jest ktoś, komu się jeszcze od wszystkowiedzących gości nie dostało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
To też dobre :) https://youtu.be/ncTdowA5g8g Kredki polecam płytę. Kup albo wpadnij to pożyczę ;) Słodka ? Nie zabij mnie. Już odpisuję. Ostatnio mam nie po drodze z mailami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Może tak https://youtu.be/Fl1-mrSjTdM o i teraz idę obejść rewiry ;) Free muszę Cię przeprosić. Dopiero teraz zauważyłam, że ja Twoją kolorową karuzelę pochwaliłam ale ...... w myślach. :O Niedobrze ze mną ostatnio. Pikna ta karuzela w każdym razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No tak. Wyjście nic nie daje i tak pies z kulawą nogą nie popchnie ;) https://youtu.be/kxiO7WogbCw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
a co ty myslisz.. ze ja jakis popychel jestem ;) z poczty pisze.. z urzedu pocztowego chcialam powiedziec :D jak z pradawnych lat. lacznosc z przywolaniem. zanim sie przywola mozna przeczytac pol kasiazki :D nie musisz mnie chwalic. nie jestem lasa na komplementy, szczegolnie jesli chodzi o wlasna tworczosc. w mojej klasyfikacji niestety wysoko nie stoi.. ale sprawia mi przyjemnosc, wiec wiecej warte od garnca zlota na koncu teczy... bez rzygow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Współczuję przepychanek z pocztą, ale może chociaż jakiś interesujący listonosz ? ;) Króla nam zagram. Blues mi potrzebny i luz i nie ma nic lepszego https://youtu.be/KGs6c3mNZxk Free :) powiedz mi, co myślisz o takim stwierdzeniu. Nie rób drugiemu co Tobie niemiłe. Pewnie się zgodzisz, bo to logiczne, ale jeśli spojrzysz na swoje życie, to możesz powiedzieć, że dokonując życiowych wyborów, tych dużych i małych, gdzieś tam w ogólnym rozrachunku Ci to przyświecało ? Zebrało mi się na podsumowania, w kontekście tego dzisiejszego rozliczania :L i gosposia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne Frido, odwróć kota... to znaczy konia ogonem.;) Odwróć uwagę od tego, że Twoja wieloletnia forumowa psiapsióła palnęła głupotę świadczącą jak niewiele rozumie i wie, poza tym jak pisać latami banialuki na forum. Nie pierwszy koń odwrócony, znaczy kot i nie ostatni.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×