Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Przepraszam ale pchnę i lecę posiedziałam sobie na kafe, że cho cho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
jeszcze ? :O Ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Dzięki Królu 👄 Kupiłaś te buty ? W wyjątkowo kiepskie dni, dokładam perfumy i do torebek się nie zbliżam, bo to by mi się mogło długo odbijać czkawką :P Coś co rozgrzewa serca i nogi, mam nadzieję. ;) https://youtu.be/p5IxBKgT12o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Uuu na ostro lecisz ? ;) Cala noc dzisiaj przed nami .... haha No ok, ale możemy to przełożyć na piątek ? Bo dzisiaj jestem już zwłoki. Jak ludzie to robią, że maj czas się poobijać ? :) Ja jakoś wstaję i za sekundę już muszę się kłaść znowu i tak kuźwa lecą tygodnie, miesiące, lata. A chwaliłam się ? Robię porządek z moim dupnym angielskim i poszłam do szkółki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dobrą kawę i rozchorowalam się na torebkę :-O cholernie nie praktyczna ale i tak jutro po nią pojadę :-P i kupiłam przepiękne pudełko na prezent:-O ale prezentu nie mam i nie wiem nawet co to będzie:-O wiem, blondi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Ja na dobranoc sprzedam Ci króla bebop. Dizzy Gillespie :) Nie potrafię słuchać jak gra, nie poruszając choćby uchem ;) https://youtu.be/ZjZa7lyyGlw do tego kubek mleka i niech se będzie jesień, czy co tam teraz mamy za porę roku w planach. Boję się powiedzieć zima, co by nie wywołać. Nie chce mi się opon zmieniać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Jaką torebkę ? Poproszę o fotkę jak kupisz. A nie kupiłaś, bo masz nadzieję, że Ci ochota przejdzie ? Ja tak często robię i powiem Ci, metoda nie jest zła. Przechodzi albo nie, tak fifty fifty ;) Pudełko na bliżej niezidentyfikowany prezent, brzmi super. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Jaką kawę ? Nie znam i mogę nie chcieć znać ? :D Muszę iść spać, bo jutro mam kur... ciężki dzień. Zajadą mnie po prostu, a potem cofnął i poprawią. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dziecko.. nie chwalilas sie. robisz to w mysl powiedzenia - nudzisz sie znajdz sobie dodatkowe zajecie ;) za to ja sie cofnelam do podstawowki i odrabiam lekcje z they are i innymi, od ktorych juz sie absolutnie odzwyczailam :) syrenko.. dziwie sie, ze sobie odrazu nie kupilas.. a jesli ona byla jedna jedyna? zostanie zal do konca zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Temat się zaraz zapcha i w życiu stąd nie wyjdę. Jeszcze Kodaline na rano do kawy, no chyba że ktoś sobie życzy do łóżka, to prosz... ;) :) https://youtu.be/pfx8l0XlcnI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczymy ja;) obiecuję :) coraz mniejsza jest, ale Ty jesteś pyskata to wreszcie bedzie miał ich kto zje.ebotac:-P ;) Przyplatala się dziś do mnie mała kotka:) Psotka, Nutka, Szakira :-P czy Kluska? :-O niech ja ktoś ochrzci bo się pozabijaja :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Free 👄 od wielu lat, bolał mnie w różnych sytuacjach, ciągły brak języka na takim poziomie, co by wiochy nie robić, więc się w końcu wzięłam, bo kiedy jak nie teraz ? Spadam spać. Spokojnych snów i do jutra 👄 Kurde, chyba powinno być erotycznych ;) Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Psotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Cofam cofam - oddaję głos na Nutkę :) Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.. zadna psotka, ani nutka... nazwij ja murka. jesli bedzie taka jak moja, to zrobi porzadek ze wszystkimi okolicznymi kotami :classic_cool: i psami.. bez roznicy :D dobrej nocy dziecko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc Pro
Ja tylko na chwilkę. Byłem na filmie "Demon" Marcina Wrony. Spodziewałem się jakiegoś horroru, a w kinie zamiast się bać, parę razy nieźle się obśmiałem. Ogólnie polecam, fajni aktorzy i ciekawie dobrane plany zdjęciowe, jest na czym zawiesić oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dottore.. dobrze, ze sie pojawiles. twoj post jest inspirujacy.. syrenko, jesli nie murka, to moze demona ;) jesli sie zaklniesz, ze sie nie przestrasze, to pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.pomoglas mi;) każdy będzie wołał inaczej:-O Jest wiele pięknych głosów, ja lubię najbardziej te wielooktawowe :) to jest wyczyn, skakać czysto jak palcami po klawiaturze:) Co do erotycznych snów:-O marzy mi się obecność chłopa choćby z funkcją chrapanie :-O byle był i zdjął że mnie ciężary :-O przecież się odwdziecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki doktore:) ojciec Mateusz z pewnością mi nie daruje i zaciągnie :-P Murka? Ładnie ale chyba nie mam głosu:( Dobranoc:) chcę wstać o szóstej, żeby się za długo nie odkladalo :-P i przecież kto rano wstaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×