Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość niestała     czytaczka
koniec weekendu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała   czytaczka
ile razy tym razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
no skoro tak, to jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
O dzięki :) ale mnie przyfilowałaś ;) Co gramy na koniec wolnego ? Marsz pogrzebowy ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nawet nie chce mi się pisać. Co to będzie powiedz ? Co to będzie ? Puk, puk, kto tam ? ABW nie wierzę no właśnie, my w tej sprawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Na forum mnie pytasz ? Aaa no tak. Sama zaczęłam :O Ale to było w biegu i z rozpędu i chyba mi się forum z mailem pokręciło. A normalnie się szlajałam, jak to w weekend. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Dobry wieczór i niestety zarazem dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Dlaczego niestety ? Ciesz się, że masz na tyle rozsądku, żeby sobie powiedzieć, won do wyra, jutro kolejny dzień do przeżycia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam na forum w celu sprawdzenia, czy potrafisz robić uniki po 23?;) gratuluję :) Nie mogę przestać myśleć o tym, że produkcja czarnych kredek wzrośnie...:-O i nawet gdy pomyślę "pieprzyc to wszystko" to nie ma z kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A może by tak więcej skruchy siostro ? Wiesz co mnie tak naprawdę smuci ? Że połowie Polaków nie chciało się zrobić nic. O czym to świadczy ? Uciekam spać. Mam pobudkę na blady świt ustawioną. Buziak 👄 Spokojnej nocy i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc Pro
To świadczy, Pani Czytaczko, że nasi władcy mają takich wyborców, na jakich zasługują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotuj ciepłe barchanowe gacie i szczoteczkę do zębów. Kaczyński bez wątpienia osobiście o 6 rano aresztuje ciebie i słowiankę. Ale nie martwcie się, pod celą będziecie miały wreszcie to, czego wam brakuje najbardziej...dużo, duuuużo seksu :-D Tępę dzidy, hehehehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzacie.Gniewacie się na wybór PIS.Ale ludzie usłyszeli przecież że za mniej niż kilka tysiakow pracuje tylko idiota.Zatem dla tych z PO uczciwie harujący Polak który bierze na rękę 2000.to idiota...I ci idioci odpłacili...mądrym z PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ABW nie zapuka.To przecież pod rządami PO kilkukrotnie wzrosła liczba podsłuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Gościu ? Musisz czytać uważniej, albo poćwiczyć wnioskowanie. Skąd pomysł, że mi brakuje seksu ? Słodka ? Chyba nas wrzucają do jednego worka. Zmieścimy się ? ;) Dzień dobry w piękny październikowy poranek. :) Za oknem mgła. Kawa pachnie pięknie i do roboty. :P Bo niezależnie od tego, która partia będzie u władzy, nikt nikomu niczego nie da za darmo. No chyba, że kiełbasę wyborczą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A tak poważniej, to obrażać można się na przyjaciółkę, matkę, czy męża, a nie na rzeszę wyborców. Ludzie zdecydowali tak, a nie inaczej i może mi się ewentualnie ten wybór nie podobać, ale jak można się o niego obrażać ? Wybór PiS mnie po prostu martwi. Obawiam się ograniczenia swobód obywatelskich, zastanawiam się co zrobią z polityką zagraniczną. I nie, nie głosowałam na PO, gdyby ktoś mi chciał zaraz coś wepchnąć w nie powiem w co. ;) Co więcej ja z całego serca życzę wszystkim, którzy na to ugrupowanie po raz kolejny postawili, żeby ich nadzieje, nie zostały zawiedzione, bo jestem Polką, żyję w tym kraju i chciałabym żeby ludziom w tym mi, żyło się po prostu dobrze. Spokojnie, bezpiecznie i na tyle dostatnio, żeby nie trzeba było wyjeżdżać i szukać tego wszystkiego na obczyźnie. Dlatego żarty, żartami, a teraz do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
o nie eeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
na odchodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×