Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

co to znaczy "nie mam glosu". imie musi pasowac do kota.. a nie byc z dupy wziete. nie widzialam twojej kociczki, wiec trudno mi powiedziec jakie imie do niej pasuje. jak chcesz miec pierdole, to ja tak nazwij 😴 dobrej nocy syrenko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budzimy się:) dziś robię dla wszystkich herbatę z miodem i zostawiam słodkie bułeczki;) a waga, ta cholera, niech siedzi w kącie, nie dotkne jej póki nie przeprosi :D dobry, dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Potrójną kawę raz proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. ;) 🖐️ Pani Słowianko dla Ciebie 🌼 pełen rosy. Oczywiście musisz go sobie wyobrazić, bo gdzie ja w październiku taki zerwę. :( Jak to się mówi, oby do wiosny. ;) 🖐️ Już daruję sobie życzenia Wam "miłego dnia", bo to nie działa, przynajmniej tak zauważyłem czytając wczorajsze posty. Mogę za to przeprosić za pojawianie się w temacie pomarańczowych zwyrodnialców a szczególnie Ciebie Pani Słowianko. Nie wiem co ten błazen chce ugrać a jak widać nie przebiera w środkach by zwrócić na siebie uwagę. :( ... ... dawne Kafe odchodzi już do lamusa. Cześć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisząc do mnie "ofiaro pedofila":-O niczego nie wnosi a tylko przypomina mi ten fakt:( fakt, o którym, jak już zauważyłam nie da się zapomnieć :( ale z moim optymizmem da się z tym żyć :) z moim szczęściem również :) w obliczu braku dowodów rozwala mnie bezradność:-O jestem nawet na tyle skrzywiona że kiedy widzę matkę z córką myślę sobie "jakie to nieszczęście " :-O ale przecież kiedyś zabije mu dzwoń a ja, przyznam się bez bicia, ten dźwięk uwielbiam :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Która strona ja się pytam???szósta? :-O nie dość że jedyne miejsce gdzie mogę popieprzyć to jeszcze tak zakurzone:-O w dodatku jedyne w którym pachnie mi z Łodzi :D cześć wszystkim nieobecnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie bij, nie krzycz i przepraszam ale na mnie nie licz tym razem. Nadal mnie nie ma. Wczoraj byłam w klubie na świetnym koncercie, a później na drinku, który się hmmm przeciągnął lekko i dzisiaj od rana biegiem, a zaraz jak nie wejdę pod prysznic, to mnie zapakują do auta tak jak stoję, już mi zastrzegli. :O Idziemy na stend ap. Łapiesz się ze mną ? :) Tłumaczę się mętnie, bo nie zaglądam na maila. :) Buziak :) 🌻 zajrzę sprawdzić co narozrabiałaś, jak wrócę. :) Może dzisiaj tak ;) https://youtu.be/ORInuOKuiHg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
bierzesz w koncu ta take czy nie? :P :D ... a jednak nutka..hmmmm.. w takim razie, kup zapas lapek na myszy i od zaraz zacznij cwiczyc refleks ;) dobrego dnia rodzinnie :) i pozostalym rownie dobrego dnia :) kolejny raz czas splatal mi figla. nie mogl powiedziec, ze sie cofa w czasie? ;) co za zycie. wszechogarniajaca cisza... wyborcza ;) nie ma kawy, nie ma rogalika.. nie ma sloneczka... jest piasek ;) https://www.youtube.com/watch?v=ix54Zv6yPH8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej ludziska:) zaprosili mnie dziś na imprezę, na której poznałam największych ponurakow na świecie :-O :-O ale rozruszalam to towarzystwo ;) a tutaj się coś dzieje, ktoś śmieje czy każdy już pieprzy:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×