Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

A nawiązując do zakochanych par :) jutro biorę swoje sksypecki i zagram takim, co to nikt im od samego początku nie kibicowal a jednak:) I sernik mam;) i własnie sobie zjem:) A Ty mnie pomarańczo nie obrażaj:) muzycy potrafią liczyć, również kalorie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczynki i chłopcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Mam wiśniową brandy. Narobiłam się dzisiaj fizycznie jak koń na gospodarstwie i dzięki Ci Panie, że jutro niedziela. Relaks ? Poważnie ? Ok. Idę poczytam, może znajdę coś relaksującego ;) https://youtu.be/ncTdowA5g8g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
A czy mogłabyś z łaski swojej, raz usiąść na de :P i pogadać ze mną jak człowiek ? ;) Musisz iść spać ? :) Przepiękne wykonanie Tanti Anni Prima, powiedz co my robimy na ero z tą naszą muzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Chcesz Brandy ? Jeśli sama to wypiję, to będę leczyć kaca przez tydzień ;) Gdybym odpadła https://youtu.be/H6gFbW6XXGw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co Ty, ja na ero wpadam popieprzyc :-P a czasem nawet udowodnić że... jak to mawiał Staff?;) miło jest się uzupełniać :) Mam drozdzowy - popieścić go nożem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Prosz bardzo. :) Pani sobie usiądzie wygodnie. W prawą dłoń ujmie szklaneczkę, lewą naciągnie kocyk, lekko do połowy piersi ? U Ciebie też tak zimno ? U mnie koszmarnie by było, gdyby nie ten alko ;) Poza tym.... straciłaś godzinę życia na zastanawianie się, czy wrzucić coś na kafe ? To ja Ci powiem, że jak jeszcze śpiewałam w scholi :P to Ave Maria pasjami po prostu. Zakonnicom nawet miałam zostać :P Ech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakoś zre mi się to:-O ja chciałam być policjantka, ale...pewnie oblalabym psychotesty i dobrze jest jak jest:) lubię budzić co uspione:-P doprowadzać do...niech będzie placzu:-P byłoby też super gdyby czegoś innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Chyba pójdę spać jednak. Zaczynam tęsknić za świtami nad wodą. I temperatura nawet nie przeszkadza. Dobrej nocy, spokojnej kochanie :) https://youtu.be/bgGu5R--JGo ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) jacenty, dzieki.. serdeczne dzieki za pozytywna opinie. mam rozumiec, ze przy mnie nie mozna sie bawic ;) dziewczynki 👄 ponuro i deszczowo wiec moze cos na rozjasnienie dnia. yt pomoze jak zwykle... moze.. cieplo/zimno ;)https://www.youtube.com/watch?v=1BUuhDr2OZ4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek, za mną też się ztęskniłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz.. myslalam, ze tesknisz za mna wiecej niz troche. jestem niepocieszona.... nie wiem co z tym zrobisz. kobieta niepocieszona stanowi wyzwanie dla mezczyzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stęskniłem sie za Fridą....j****y słownik ....k****,moze faktycznie jestem zerem i wiem tylko kiedy była bitwa pod grunwaldem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo wiem co masz na mysli. do ktorego sedna mam dochodzic? jesli do sedna mojego wczorajszego snu, to zebym nie wiem jak sie glowila nie dojde. zaden sennik tego nie wytlumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze,ja nie wiem co sie sniło tylko budze sie rano bez prześcieradła i poduszki......gwałt Zjawy?chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee.. nie wiem :O moze nie g***** tylko rozpaczliwa potrzeba okrycia sie i przytulenia do czegos. ale jak rozumiec rozmowe na powazne zyciowe tematy z rysunkowym k*****m ubranym w krzywo zalozna prezerwatywe? .. w pewnej chwili nie wytrzymalam i powiedzialam, zeby sobie poprawil ta czesc na glowce.. a on na to, ze jest wporzo... umiesz taki fenomen wytlumaczyc? wiem - sen.. a we snie wszystko jest mozliwe. nawet ludzkiej wielkosci k***s ubrany w prezerwatywe :P :D kurcze.. a moze to przejaw rzeczywistosci we snie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie używam prezerwatyw to nie wiem...P.s głupio mi z tobą na te tematy pisać,bo ty mądrością moją jesteś....Frida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Może jesteś tak spragnioną że masz takie sny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze.... ale my tylko rozmawialismy. bez zadnych erotycznych podtekstow.... a moze istnieje zupelnie inne wytlumaczenie. chyba juz nawet wiem jakie. im dluzej nad tym mysle, tym bardziej jestem przekonana, ze to byl jednak proroczy sen ktory sprawdzi sie za mniej wiecej trzy miesiace.. to info dla pewnego pana, ktory tu nie pisze tylko czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×