Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość niestała     czytaczka
Jacenty ? A T chcesz kapciem ? :D JA tu przychodzę głosić dobrą nowinę :P i w głębokim poważaniu mam błyszczenia komukolwiek ;) p.s. Jestem uzależniona od wrzucania linków z YT i co mam zrobić ? :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Mały i oszukany przez Fridę ? Oooo grubsza sprawa widzę. To ja coś wrzucę na zerówki i się grzecznie położę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała to prawie jak ja od Fridy,ale ją nie rzucam, bo za daleko jest.....butem poprosze miedzy oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Spermastycznych MEfko :) Ja centy ? Butem między oczy ? Aż takiego cela nie mam. ;) Też będę mądra i przykładnie pójdę spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim miescie bylas na koncercie Lao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Wszystko można ? Ok. To żeby nie było za łatwo. Głos, który nie daje spać ;) Nie słyszałam na żywo. Nie wyszło akurat, ale jak mi się uda, to nie omieszkam sprawozdać :P Dobranoc :) https://youtu.be/44mApx_PKw4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus.. ja cie chyba jednak mocniej pokocham i od tej chwili "j" bedzie dla mnie stalo zawsze na poczatku alfabetu. dziecko, wrzucaj co chcesz.. graj i nie opowiadaj sie. wywiad srodowiskowy jest niepotrzebny. zapomogi z mopsu nie bierzesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty, znowu nie czytasz, tylko zmyslasz.. powiedzialam ze odtad "j" bedzie stalo u mnie na poczatku alfabetu.. co nie znaczy ze cie ogarne. jestes nie do ogarniecia.. amen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ci na to nei poradze.. musisz zaczac uprawiac sport az do zalewu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe rozumienie swiata.. rozumiem, bo tez tak rozumiem... co chce zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*****m nie pocwicze w zalewie,ale nie wazne jakas małzowina pewnie sie znajdzie.....znajac zyccie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dezerterowała:(....kazda fajna tak mi robi oprocz Zjawy.....ta na dobre i złe bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze sie zjawa pojawila.. :) moge sie odmeldowac do jutra.. albo kiedys ;) dobrej nocy wam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.. slon zdecydowal, ze jednak bedzie mieszkal w egipcie.. albo nie wiadomo jeszcze gdzie. nie mozesz sie sam skreslic, bo to moja lista, a nie twoja.. dobrej nocy. ciebie tez kocham.. nie masz wyjscia. musisz cierpiec w milczeniu.. albo sobie pogadaj, to ci ulzy 👄 ale i tak niczego nie zmieni dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×