Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
Słowianka wypier‪dalaj stąd ty skretyniała ofiaro pedofila 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrócił nowy to przylazły nagle i te dwie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boska wykur‪wiaj stąd ladacznico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Słodka ? Powiedz mi gdzie Ty łazisz, że zawsze jakieś g****o się za Tobą przywlecze ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to powiedz kto może tu w/k/ur/wić :P bo jak widzę wszystkim każesz wy/ku/rw/iać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wrócił nowy to przylazły nagle i te dwie normalne-------a najżałośniejsza jest ta upasiona Słowianka,dwa czy tam trzy bachory ,mąż, a ta sie brandzluje facetem z forum , którego na oczy nie widziała hahahahahahahahahahahahahahahaha :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
To nie jest zwykłe g****o Słodka. To jest cała beczka gnojowicy :O Ech... Pewnie poleciałaś w real. :( Czy na tym forum jest ktoś normalny z kim się można kawy napić w piątek ? Czy sami popaprańcy, od siedmiu boleści hejterzy ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny //nie pije kawy na forum// :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
eeee nie ? ale ja szukam normalnych inaczej, znaczy podobnych do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się przeceniam Niestała to wybacz ale.... chyba ja :).... a raczej w jakiejś mierze :D, mogę być uważana za osobę normalną :classic_cool::). Prawda taka, że pisząc tu, czasami trzeba być nienormalnym :D.... aby tu pisać. Jednak.... wszystko dla ludzi ;) Kawkę stawiam dla wszystkich normalnych ;) (_)> z deserkiem :) https://www.youtube.com/watch?v=UNY0k8i0H2s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyśmy byli normalni /normalni śmiem wątpić, żeby można tu wytrzymać. Ha, normalni inaczej- DOBRE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Roberto :) Wiesz, że z tą nienormalnością to raczej takie przekomarzanki, bo w realu na co dzień jestem niestety poukładana do bólu :P i raczej normalna, czyli przeciętna i niczym niewyróżniająca się :( Tylko nie mów nikomu, bo się będą mieli goście do czego dopieprzać, a na co mi to ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywie z 10;48 weź się ogarnij ! A jak nie masz co robić, to rozbierz się i pilnuj swoich lumpów.... daj spokój paluchom od klawiatury. Do człowieka ci tak daleko , jak stąd do Kapsztadu- rynsztok we łbie zupełny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Podszewko ? Zaczynam się zastanawiać, nad stopniem Twojego zafiksowania na swoim punkcie. :P Naprawdę Cię to nie nudzi ? O i widzisz Roberto. Ten tu podszyw, to sympatyczna skądinąd dziewczyna, ale jakoś nie potrafi się odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestała 🌻 ciiiiiiiichosza :D. Gdybyś wiedziała za jaką ja uchodzę perfekcjonistkę, pełną powagi kobietę, rzetelną, mającą poukładane w głowie i w życiu :) Chyba tym wyznaniem tylko nagrabiłyśmy sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Roberto :D I widzisz, w takim razie jesteśmy tylko dowodem na to, że żeby móc sobie pozwolić na jakąś fantazję i nienormalność ;), trzeba mieć solidne, stabilne zaplecze ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestała- wszak wiesz, do czego zraniona i odrzucona kobieta ( nooo może nie każda) jest zdolna :P..... potrafi zabić!!! Chyba ten podszyw jest tego typu laską. Nowy musiał ją olać .... a to, co ona robi, to forma zemsty.... z.... bezsilności, niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację - pozwolić sobie na nienormalność i fantazję , nie każdy może :classic_cool::D. .... normalny -tak;). Nienormalny.... oooo , to już zakrawa na szaleństwo i musi oprzeć się o psychiatryk :classic_cool: .... o dobrego terapeutę na pewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Jeśli się nie mylę, to mylisz się ;) to bardziej skomplikowane, ale co ja tam wiem :) Mnie to w każdym razie nudzi to już strasznie. :( Jak pogoda u Ciebie ? Ja mam dziesięć stopni i zachmurzenie duże z opadami. Cudny weekend się zapowiada, psia mać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Mała ? Jak chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście dziś - podszywie...... tylko potwierdzasz.... leki, leki i dobry terapeuta. Większość troli można strawić, ludzie bywają różni ale ty..... jesteś niesmaczna i bardzo niestrawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj wieczorem strasznie lało a do tego jest chłodno.... niby w niedzielę ze 3 stopnie więcej ma być ( dziś 16)... weekend zapowiada się barowo :( albo :) ale raczej :(. Ale..... koniec czerwca ma być już powyżej 20 -tu stopni a lipiec gorący i... nad morzem też :). Wyjeżdżamy 12-tego w nasze ukochane miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Barowy powiadasz ? No trzeba będzie chyba posłuchać aury. ;) Ale jutro rano sprawdzę czy już są kurki. Uwielbiam jajecznicę z kurkami i zieloną pietruszką. :D Też lubię nasze morze i jeszcze nie znam terminu ale pojadę się poszlajać po wybrzeżu w tym roku na bank, a tak naprawdę to marzy mi się Bałtyk jesienią i chyba w tym roku skoczę we wrześniu na weekend chociaż. Połazić po pustych plażach i pooddychać. https://youtu.be/lzl7145YvEA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesień nad Bałtykiem.... ale musi być ciepło bo i tak będzie już mocniej wiało a wiatr nad morzem potrafi być bardzo upierdliwy- sama wiesz. Kiedyś byliśmy z MM i maluchami we wrześniu na Helu... szczęście, że było ciepło bo wiatr dokuczał mocno. Ejże, widzę, że romantyczna część duszy się w Tobie odezwała... puste plaże.... No i myślę, że obowiązkowo do tych pustych plaż musi być ten KTOŚ :)- inaczej puste plaże nie mają takiego uroku ;) Kurki.... o nie ale mi smaka narobiłaś :D- uwielbiam w sosie śmietanowym z koperkiem do tego młode ziemniaczki . Najlepszy sos kurkowy z.... mnóstwem kurek jadłam 2 lata temu na/w leśniczówce na Pomorzu, jeszcze wieczorem , zimny, bez niczego jadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Romantyczna część duszy, waśnie została zaprzęgnięta w kierat rzeczywistości. :O Dobrego, spokojnego weekendu Ci życzę i do następnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie babcie ;) wyskoczylam z basenu :-P za Bałtyk we wrześniu dziękuję, wszystkie ławeczki zajęte przez emerytów i zakochanych studentów:-O w ogóle dziękuję za polskie morze:) i Tobie, Niestała za odwiedziny :) było uroczo:-P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×