Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hermionetka

oczywiście że większość facetów boi się zarywać do najładniejszych

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Wcale nie tchorze! Oni Cie po prostu nie chca, bo jestes glupia, prozna, narcystyczna, masz za duzo testosteronu i urodzisz geja, a poza tym na pewno sie puszczasz. Nie czytalas tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Haha :-D ubaw Uroda = cale zło świata A nie że faceci to tchórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od kiedy to modelki są ładne ? Jedyne w czym są naj to wzrost i chudość. A twarz taka sobie bez wyrazu bo takie najłatwiej się robi fotoszopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
No i z wymaganiami z kosmosu, i do niczego nieużyteczne :-) Jak sie wszystko w końcu rozjasnilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Oni Cie po prostu nie chca, bo jestes glupia, prozna, narcystyczna, masz za duzo testosteronu i urodzisz geja, a poza tym na pewno sie puszczasz. Nie czytalas tematu? ' nareszcie coś skumałaś ale trochę to trwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
:-D do przedmowcy A propos pięknych kobiet, ogladalam wczoraj Teorie wszystkiego i tam postać Jane grała piękna aktorka, Felicity Jones. Tez ciekawe, jak treść filmu skomentowalby PAN od serii słynnych tematów "facet kocha a kobieta wymaga" albo ze piękne chcą tylko atrakcyjnych samców alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nareszcie coś skumałaś ale trochę to trwało x Przepraszam, ze tak dlugo, ale jestem ladna, wiec sam rozumiesz... Nie kazdy jest alfa i delta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'nareszcie coś skumałaś ale trochę to trwało' to komplement bo oznacza że jakieś szczątki kobiecości się w tobie zachowały. gdybyś była nie tylko "piękna" ale i "intelgentna" to byłaby to patologia najwyższego stopnia, nieusuwalna nawet chirurgicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to komplement bo oznacza że jakieś szczątki kobiecości się w tobie zachowały. gdybyś była nie tylko "piękna" ale i "intelgentna" to byłaby to patologia najwyższego stopnia, nieusuwalna nawet chirurgicznie. x niesmieszne. wysil sie bardziej, bo bezbekow mamy tu juz pod dostatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobieta piekna ani inteligentna być nie musi najważniejsze by była kobieca , ciepła i niezdradliwa --- gościu mówi samą prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne maja za wysokie mniemanie o sobie i kazdego beda traktowaly jako slugusa i na kazdym kroku mialbym pokazywac, że jestem jej wart nawet gdy to my mamy o wiele wieksza wartosc od nich, po co mi taka, wolę taką która będzie mnie kochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna co dobre w pięknych to to że nie mają wszy łonowych bo przy takim poziomie testosteronu zabijają wszystko żywe co się im pod rękę nawinie no i chcą być zawsze perfekcyjne a wszami nie są chyba że tresowane taka ich psia mać wredna natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat tętni życiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak chcecie poczyniona przeze mnie retrospekcje?! :P:) kurde troche mi to zajmie zeby to opisac... :) czekajcie w takim razie, zrobie sobie herbate, naloze koszule i zaraz cos sklece. jeszcze tylko spokojna nutka o poranku :P http://www.youtube.com/watch?v=I3ekw_7B2sg lubie taka muzyke jak wstaje o 11... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sobie bierzcie brzydkie i glupie byleby bezranicznie was kochaly, nie zdradzily i wiedzcie razem to swoje asekuracyjne zycie ukradkiem marzac o chocby wylizaniu moich stop :D zycze szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ależ ty masz o sobie wysokie mniemanie tylko potwierdzasz swoim wpisem swoją nieprzydatność do życia w związku precz z pięknymi ! niech żyją kobiece !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi, że brzydkie i głupie ale nie zbytnio za bardzo piękne bo inteligencji u kobiet to nie ma za duzo, a jak jest to sporadyczne przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I tak nie chcialabym byc w zwiazku z poeta, ktory nie umie tworzyc rymow i na dodatek bez poczucia humoru :D ide o zaklad ze to Twoj oraniczony mozdzek nie wylapal wczesniej sarkazmu. Myslalam ze tylko sie droczysz, ale najwidoczniej mam do czynienia ze szczegolnym przypadkiem debilizmu xD gość dziś Podany przez Ciebie ciag przyczynowo- skutkowy daje mi upowaznienie do twierdzenia, iz inteligencja to OGOLNIE rzadkie zjawisko. x Wiecie co, nawet sie ciesze ze sie mnie boicie, przynajmniej takie okazy mam z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie jak pewnie wiecie mniej wiecej od tyg trwaja juwenalia i dzisiaj kolejny dzien wiec zapraszam, choc zespoly na wieczor srednie.... czytajac opinie tralki i innych postanowilem przyjrzec sie jak to w rzeczywistosci wyglada no i sytuacje byla taka, ze wybralismy sie w skladzie 3 facetow w tym ja i lacznie 6 dziewczyn z ktorych 3 nie mialy faceta. oczywiscie wszystkie dziewczyny byly bardzo ladne ale roznily sie strojem i zachowaniem. jedna nie planowala w ogole isc, ale namowiona w ostatniej chwili ubrala zwykle adidaski, jakies jeansy, koszule w krate i tak poszla. pisze o tym bo ona jedna wygladala zwyczajnie. reszta byla ubrana wiecie, bardzo wyzywajaco. szpilki (na juwenalia kurde :D), rajstopy takie w ze tak od kolan jest paseczek z przodu i stylu w gore, no i b. krotkie spodniczki albo jak moja w takich krociotkich spodenkach materialowych i generalnie dosc mocny makijaz. i teraz jak bylismy "scisku" to w zasadzie kazdy facet, ale powaznie co chwila przystawial sie do tych dziewczyn ktore byly odstawione. z tekstami typu fajne tatoo, albo co tam jest napisane, albo ble ble ble i zonk... :D hehe natomiast ta ktora sie nie wystroila miala przynajmniej 2 ciekawe towarzysko sytuacje gdzie podeszli do niej goscie i normalnie z nia rozmawiali. wszystko to dzialo sie wtedy gdy bylismy w tlumie i niebardzo bylo widac kto jest z kim. potem jak bylismy w parku gdzie bylo widac ze jestesmy pacza nie podszedl nikt ani pijany ani trzezwy. kiedy siedzielismy na laweczkach te 2 dziewczyny ktore byly wystrojone a nie mialy faceta troche sie upily i postanowily uskuteczniac swoj plan. generalnie zaczely sie calowac a poniewaz w kolo bylo pelno facetow to chyba myslaly ze ktos w ten sposob podbije a tu klops, choc oczywiscie mase facetow sie gapila i przyznam sie ze dla mnie samego tez bylo to na swoj sposob czarujace od razu pomyslalem o trojkacie... :D hehe :P natomiast gdyby znalazl sie choc jeden to pewien jestem ze nawet gdyby w tym momencie powiedzial tylko czesc to za 5 min mialby lodzika za zywoplotem... :D sorki ale tak mniej wiecej byly napalone... :D kiedy jednak wracalismy i ponownie nie bylo wiadomo kto jest z kim do pijanych dziewczyn (tych napalonych) znowu zaczeli podchodzic faceci i teraz juz troche niebezpiecznie bo od razu zaczeli je obejmowac i probowac prowadzic w innym kierunku. kiedy pare razy sie obrocilem i mowie agresywnie "koles co ty odp*****lasz" to tylko ął, ęł, chyba sie zabłąkałem... powaznie laski, jak chcecie troche popic to nie na duzych imprezach albo nie badzcie same bo cholera wie jak sie moze potoczyc. natomias oceniajac calosc, dziewczyna ktora byla ladna i calkowicie naturalna miala 2 ciekawe realne kontakty i mimo ze osobiscie lubie wbic szpile jak koles podchodzi zeby zobaczyc czy jest taki "alfa" to teraz wcale nie przeszkadzalem. patrzylismy jak sie sytuacja rozwinie, nawet sam pomagalem kolesiom jak padala rozmowa. czyli da sie.... dziewczyny ktore byly ubrane wyzywajaco generalnie mialy troche prob podbojow ale albo od pijanych typow albo wtedy kiedy nikogo przy nich nie bylo. nikt nie odwazyl sie podejsc kiedy bylismy razem. dziewczny ktore byly pijane mialy najwieksze rwanie kiedy byly najmocniej napite i same, co w mojej ocenie bylo niebezpieczne i musialem to konczyc, czesto sam troche wystrachany bo zaden ze mnie osilek... tak to wygladalo. takze jesli jestescie ladne, macie faktycznie kobieca delikatna urode, to w mojej opinii faceci przemoga sie wtedy kiedy bedziecie wygladac najbardziej naturalnie i nie beda sie obawiac ze ich na starcie odrzucicie jakims mocnym tekstem. sam nie wiem gdybym byl po drugiej stronie jak mialbym poderwac 2 calujace sie dziewczyny i co bym w ogole sobie o tym pomyslal, a dla nich to mialbyc sposob na pokazanie ze sa wyzwolone.... :) kobieca natura jest pelna sprzecznosci... :D:P tyle mojego gadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta piekna i inteligentna to taka, ktora nigdy nie dostala kopa od przystojnego, wyksztalconego faceta z wyzszej polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uroda to tylko jeden atut jaki posiada kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta zaniedbana na luzie poznala tam kogos na stale? Nie poznala. Tak samo jak tamte dwie ladne zostala z niczym. Roznica w tym, ze ladne i ubrane mialy wieksza ilosc kolesi do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl chyba jeden z dluzszych postow jakie napisalem na kafe... :) natomiast powiem wam jeszcze, ze bylem niedawno w anglii i spotkalem tam pewnego ksiedza egzorcyste ktory byl polakiem i odprawiajac msze opowiadal o tgz negatywnych i pozytywnych wiezach duszy jakie mamy z ludzmi z ktorymi sie spotykamy. no i po dluzszych przemysleniach (prawie miesiac to we mnie kielkowalo) doszedlem do wniosku, ze jednak nie warto wchodzic w zwiazki w ktorych od poczatku cos nam przeszkadzalo. ale to temat na inna dyskusje... milej soboty... :* x x dziś ona nie byla zaniedbana, po prostu w tym czasie z zewnatrz wygladala na spokojniejsza, delikatniejsza, bardziej empatyczna. byla bardzo ladna. czy jej sie te 2 znajomosci rozwina to zobaczymy. moze dzisiaj wieczorem wpadnie z jednym z nich, kto wie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbereznik dziś byla bardzo ladna. vv No i pozamiatane. Jak dziewczyna jest bardzo ladna to faceci podejda czy bedzie w worku czy w mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prziecież wyraźnie napisał, że wszystkie były ładne tylko różnice były w ubiorze i zachowaniu i pewnie tym, że raz byli w grupie a raz oddzielnie. Ludzie nauczcie się czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na juwenaliach gdzie pewnie bylo kilka tysiecy osob podeszlo do niej 2-och facetow, nie wspominajac o tym, ze dodatkowo luzna atmosfera i wielkomiejska mentalnosc wplywaja na otwartosc wsrod ludzi. A ilu sie balo podejsc do tej dziewczyny tego sie nie dowiemy i czy byli fajniejsi, bardziej inteligentni itd. od tych, ktorzy sie odwazyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnioski są takie: do NORMALNIE ubranej podchodzą normalni. Do ubranych jak DZIVVKI podchodzą co najwyżej pijani napaleńcy, bo normalny facet ubraną jak dziwa, a tym bardziej nachlaną się nie zainteresuje. Ma już ktoś jakieś wnioski na temat Tralci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak, na juwenaliach gdzie pewnie bylo kilka tysiecy osob podeszlo do niej 2-och facetow" X Liczy się jakość, a nie ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myslę, że on miał na myśli nie 2 podejścia ale, że ona dostała 2 normalne rozmowy. Zobacz, że na początku pisał, że jak byli w w tłumie to wiele osób mówiło jakieś krótkie tekstu - "fajne tatoo". Ja też mam takie sytuacje, że mi mówią że mam fajną bluzkę i nic z tego nie wynika. Ciekawie to opisał i chyba podejścia typu "Cześć fajna bluzka", uznał jako te z których nic nie wynika. Ale nie wiem, mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tralcia podnieciłaby się nawet tekstem "cześć, fajną masz bluzkę" wybąkanym przez gimnazjalistę. Ona po prostu łaknie męskiej uwagi i nie widzi tego, że wyżej sra niż doopę ma i wcale nie jest taka atrakcyjna, za jaką się uważa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×