Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baźka

seks po czterdziestce

Polecane posty

Gość gość
baźka zamiast kłamać o kochanku, powiedź że rozwodzisz się, bo nie chcesz przyprawiać mu rogów będąc jego żoną, i że nie potrzebujesz jego zgody, choć byłoby dobrze gdyby zrozumiał, a co on z tym zrobi jego sprawa, głowa do góry, świat się nie kończy wbrew pozorom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOŚCIU ALE KA MU TO POWIEDZIAŁAM !!! I TO NIE PIERWSZY RAZ W ŻYCIU!!! ile razy mam pisać?? Czasem czuje się tutaj jak podczas rozmowy z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna rzecz jaką słyszę na swoje argumenty to PRZESADZASZ KOCHANIE albo NIE DRAMATYZUJ, NIE JEST TAK ŹLE KOCHAM CIE I WIEM ŻE TY MNIE TEŻ to co ja mam do jasnej cholery w takiej sytuacji zrobić???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu zostanę zmieszana z błotem bo źle się o mężu wyrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tego tematu jest Kobieta o nicku czterdziecha co ma pecha. Znudzona, dożarta, zakompleksiona, chora i bezrobotna alkoholiczka ,która mieszka z schorowaną matka i sie nią nie opiekuje bo cały dzień siedzi na kafe. Kiedys pracowała ale została zwolniona za romans z szefem. Pisze na dziale ogólnym i jak Wilk ściaga trolli. Mitomanka i paranoiczka. Nie ma męża i stąd ten temat by być w centrum uwagi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy na serio wierzycie w brednie tej alkoholiczki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 13.22 tak samo wlasnie pomyslalam, ze to Czterdziecha co ma pecha :D :D :D poznalam ja po bledach jakie zawsze robi bo jej klawiatura nawala. ja pikole :D :D :D wiedzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, oczywiście jak zawsze masz rację. dokładnie jestem tą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij sie matka i ugotuj jej obiad bo zyjesz z jej emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha co ma pecha to niedoorochane schizofreniczne babsko i to jest wlasnie ona w kolejnym wcieleniu. :-O co Czerdziecha myslalas, ze sie tak zalapiesz na kochanka co ? :D temat doopy sie nie trzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks po czterdziestce jest możliwy, ale przed czterdziestką był jakby częściej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu ją rozpoznałem, która normalna i szanująca się mężatka wymyśla i wypisuje takie pierdy? Litości 💤 Były tu różne przypadki ale bez przesady. Już wolałem czytać ciotki o parzeniu herbatki, kwiatuszki i pozdrowionka ale dziewczyny nigdy nie wymyślały takich bzdetów :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nieeeee...:-) gospodarz temat otworzył szybciutko,mad już też się nie mądrzy?Na tyle przesiadywania tutaj a nic się tu nie potraficie odnaleźć.Po co wracać?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się już chwilę skąd w ludziach tyle jadu i potrzeby poniżania innych. No nie powiem, mistrzostwo. Czy ja komuś tu ubliżyłam że ma taką potrzebę wypisywania takich bzdur?'' Nie zamierzam tłumaczyć się kim jestem a kim nie jestem, bo nie mam szans ze wszech wiedzącym gościem. On i tak będzie pisał swoje. Udanego popołudnia życzę wszystkim życzliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz i tyle idiotko godna współczucia. Wymyslasz bajeczki by pisac bo w realu nie masz do kogo otworzyć gęby a dooopa swędzi :D Nikogo nie ma bo każdy ma rodzine, pracę i zajęcia... Kto tyle przesiaduje na internecie? No japierttttole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już nie wracaj.Nawet barany widzisz szybko zrozumiały,że nie jesteś warta nawet hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha co ma pecha jak w morde strzelil. Ona zawsze tematy zaklada o babach po 40tce, facetach po 40tce a teraz o seksie po 40 tce. to schizofreniczne babsko, pijaczka ktora siedzi od lat w domu z matka. a w internecie kochasia szuka bo ja c****o swedzi 24/24. :-O :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej temat "czy puszysta kobieta może znależc faceta " "czy facet po 40 to deficyt",,, czy jako tak" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baźka nie przejmuj się, hejterów i trolli jest w internecie masa, gościu wszechwiedzący (i wiecznie młody), tak, baźka to jedyna kobieta w tym wieku na kafeterii, masz rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40cha nie podszywaj sie trollico pier/dolona. :-O od 7 lat nie masz seksu. no tak akurat od 7 lat w chacie siedzisz na rencie bo cie z roboty za alkoholizm wyj/ebali i co pare miesiecy wyrywasz faceta w internecie. tutaj tez chcialas sprobowac ale nie wyszo buahaa :D jak latwo cie rozpoznac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej tematy to : Kobiety po 40 sa przezroczyste i nikt ich nie chce Faceci po 40 to towar deficytowy Ktos zna facetow lubiacych pulchne kobiety ? i jeszcze pare podobnych a teraz ten do kolekcji. Jej niki na kafeterii to m.innymi Czterdziecha co ma pecha, ekstrawagancja, slabsza genetycznie, xMieciu , melodia na dobranoc, Ruta70 W internecie na wyborczej i na netkobiety pisze te same tematy slowo w slowo jao Asterka10 missnowegojorku. to schozofreniczka ktora ma manie na punkcie seksu. chyba od lekow. w dodatku chleje, ma WZW i klykciny czyli HPV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goście z innych działów łączcie się.Gwiazdorstwo się szerzy widzę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarz to chodzi o intuicje.:-)Tobie na pewne persony trzeba zwrócić uwagę.Ufasz za bardzo literkom,naiwny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gospodarz tlumaczymy ci t jest jedna i ta sama osoba. wymienilam jej wszystkie Niki z kafeterii. nie kumasz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu nie mogę uwierzyć w to co widzę.... To się po prostu w głowie nie mieści.... Komuś od początku bardzo przeszkadza, że jakikolwiek mężczyzna o niebieskim nicku pisze w tym temacie (zwłaszcza jeden z nich) Pewnie jestem chorą idiotką bo na forum wylewam swoje żale, ale Ciebie gościu od czterdziechy nawet tak nazwać nie można bo obrażało by to wszystkich chorych idiotów na świecie. Gospodarzu, odpuść sobie pisanie w tym temacie, bo komuś to ewidentnie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×