Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baźka

seks po czterdziestce

Polecane posty

Gość gość
no ale co powinien zrobic twoim zdaniem? dlaczego jest nieuczciwy? bo nie powie tobie w twarz, ze go nie pociagasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chce kogoś na boku to po co by tutaj pisała? Poszłaby na sympatię czy gdzieś... No chyba że podświadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu :D aleś zabłysnął :D Tylko nie wiem co zaczęcie tematu ma do potrzeby znalezienia kogoś... Tak powinien mi w twarz powiedzieć, że go nie pociągam i nie ma zamiaru seksu ze mną uprawiać. Oszczędziłby mi parę ładnych lat poniżania się i dal szansę na to żebym ułożyła sobie życie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkręcasz sobie ... jemu po prostu się nie chce i tyle. I wygodnie mu jest z Tobą, dasz jeść, sprzątniesz itd. No chyba że Cię zdradza. To ma dodatkowo seks na boku. Ale gdyby zdradzał to pewnie byłby napalony i na Ciebie. Jak człowiek zdradza to dlatego że lubi seks a tu raczej tego nie widać. Poza tym zauważyłabyś, dbałby bardziej o siebie itd. Nie.. raczej pierwsza opcja. Dla niego po prostu szybciej przyszła starość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baźka a gdzie tego kochanka chcesz znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarzu, powiem tak... rozmowy tutaj utwierdziły mnie w przekonaniu, że dobrą decyzję podjęłam :) No i przynajmniej z wami mogę pogadać na tematy, których poruszanie nie byłyby możliwe w moim otoczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarzu, on zawsze o siebie bardzo dba :) i jakoś tak w ostatnich dniach nabrałam przekonania, że przestałam go pociągać i tyle. I nie jest to ani moja ani jego wina. Tylko powinien był mi o tym powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no co ty
Bazka, Kochanie drogie czy ty jestes niepowazna ???? Czy ty mslisz, ze mezczyzna powie tobie w twarz, ze cie nie pozada ???? Ze nie ma zamiaru uprawiac seksu z toba ??? no chyba zartujesz ??? czyny sie licza a nie slowa. A jego czyny widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz baźka pisz.Im więcej tym lepiej.Masz widzę szansę na kolejne pośmiewisko na kafeterii.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oświeć mnie gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyzna w takiej sytuacji mówi, wybacz mała było ale się skończyło i idzie w swoją stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, wychodzi na to że przez ładnych parę lat mąż miał ze mnie niezłe pośmiewisko i ty myślisz, że to na kafe jakoś mnie zmartwi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale jestes niepowazna :-O glupoty piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaśnie pani przyszła wylać brudy na nieobecnego winnego.Nuda.Dajcie coś nowego?Nie ma zadowolonych z seksu 40-latków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj maz mial z ciebie posmiewisko ??? :-O to ty sama robisz z siebie posmiewisko. zwalasz cala wine na meza. trzeba bylo powiedziec : sorry maly ale nie pozadasz mnie i sie skonczylo oj wredna z ciebie sztuka wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat to prowo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zadowolony. W miarę ;) Czekam na pytania :) xx Ech Baźka... im bardziej Cię czytam tym bardziej dochodzę do wniosku że bez sensu abyś tkwiła w tym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś z ciotek aż tak się nudzi?:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz rację gościu, przez ostatnie lata robiłam z siebie pośmiewisko, bo starałam się ratować życie erotyczne w związku. poprawiłam się już. Mam nadzieję że się mąż dobrze bawił.... teraz kolej na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im więcej wypowiedzi tutaj się pojawia tym pewniejsza jestem, że całe moje małżeństwo to porażka i nie ma sensu tkwić w nim ani chwili dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój biedny mąż zasługuje na to żeby go od siebie uwolnić. Nie ma sensu żebym dłużej marnowała mu życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że wszyscy goście będą usatysfakcjonowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Gospodarzu, ja spakuje swoje. Dlaczego on ma ponosić jakieś konsekwencje mojej beznadziejności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×