Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500 zł na dziecko

Polecane posty

Gość gość
ja to tak rozumiem :2 na ręke 1800 brak FA, 500+, rodzinnego bo próg dochodowy. Jutro wybieram się do prokuratury bo były mąż nie płaci alimentów od 5 lat. Aby dostać 500 na dziecko ludzie będą kombinować oczywiście ku uciesze pracodawców bo lepiej ubezpieczyć pracownika na 1/2 etatu aby dostał 500 na dziecko 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę że 500+ to hańba i wstyd dla każdego polaka większego upokorzenia nie mogliśmy doświadczyć .sprzedało się społeczeństwo pisowi. ja pobieram 500+ i wkładam na książeczkę na przyszłość .bez tych pieniędzy tez radziliśmy więć składam synowi na studia .czy ktoś jeszcze tak robi?bo według ankiet to więszość nie wie na co wydaje te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam że 500 plus to powód do dumy zaczynamy gonić Europę a nie tato ciągle z delegacji bo zagranicą jest beneficjentem zasiłku :-o w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści i kłamcy. Miało być dla każdego dziecka. Patola żyje bez ślubu , razem pod jednym dachem i niby matka samotnie wychowująca? Bzdura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przepraszam 18 -latek uczący się i na rodziców utrzymaniu to już nie dziecko? Według PIS NIEEEE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz z tymi zaklamanymi patolami co niby samotne matki to wszedzie pelno. Do przedszkola ich dzieci tez pierwszenstwo maja bo niby samotne mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W grudniu skonczylam 18 lat. W maju pisalam matute, a od czerwca poszlam do pracy. Nie ma co przesadzac to juz dorosli ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie rodzina obok ona nie robi on od czasu do czasu za granicą zarabia dużo pieniędzy mieszkają razem żyja w zwiazku nieformalnym więc za dwoje dzieci dostaja 500 plus ona jako samotnie wychowujaca matka plus swiadczenia z mopsu ma zdrowa tesciowa która często się zajmuje dziećmi ale do pracy to po co całe dnie w domu albo wylegiwuje się na działce i do tego zgrywa wielka pania...można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też pracuje od 18 roku życia nikt się ze mną nie pieścił i nie utrzymywał do 27 roku życia aż ukończyłam studia tak , że można można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No...a sąsiedzi Z bloku szerzą patrole...na dwóch pokojach mieszka 7 osób, a szóste dziecko będzie w marcu,czyli razem 8:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam troje dzieci (wszytskie urpdzily soe przed 500+. Pojawienie sie 500+nie pchnelo mnie do dwcyzji o czwartym dziecku. Czasem nad czwartym się z mężem zastanawiamy, ale nie 500+ jest tutaj powodem. Dzisiaj jest jutto może nie być. Raczej ckężko oprzec na tym decyzje o wychowywaniu dziecka przez kolejne min 18lat. Oboje pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×