Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500 zł na dziecko

Polecane posty

Gość gość
BOOB - bezrobotni dostaja 1000zl na dziecko, nie wazne czy pierwsze i jedyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
a czy pieniądze z gops wychowawczy i rodzinne wykazuje się w rocznym rozliczeniu dostane pit z gminy proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie będę głosowała na PiS nigdy by mi to głowy nie przyszło . Niech Sobie sami robią dzieci. Oszuści i ignoranci myślą, że wygrali wybory to mogą robić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjajajaja
A tam dzieci, emigranci dostają 2 tysiaki za nic a biedna owdowiala matka pracująca ledwo wiąże koniec z końcem. Albo babcia po przepracowanych 40 latach ma 800 zł emerytury. Teraz rozdają naszą kase na dzieci. Babole zdrowe wolą w domu siedzieć z 13nasto 15 latkami niż pracować na nie ( bo albo im się nie chce albo dochod przekroczą i nie dostana 500 zł na 1 dziecko tez) Nie głosowałem na pis, ale wiem ze dziecioroby głosowali dla tych 500 zł. Tragedia, będę płacił na czyjeś dzieci......a one? co będą zarabiać na moja emeryture? hahaha prędzej wyjadą z tego kraju rządzonego przez pasożytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość121: z gminy nie dostaje się żadnego PIT-u, świadczenia nie są dochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, moja znajoma i jej mąż mają dwójkę dzieci, dwie firmy, dochody na poziomie kilkunastu tysięcy miesięcznie i teraz sobie żartują, ze te 500 zł to dołożą chłopakom do kieszonkowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mam synka dziesieciomiesieczne a drugie jest w drodze. To te drugie też jest uznawane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 1000zl na te pierwsze a jak sie urodzi drugie 1000zł przez rok a potem 500 na drugie a pierwsze jak nie przekroczysz 800zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 15
Ja mam jedno dziecko, ale mój mąż ma jeszcze dwoje z pierwszego małżeństwa. Matka jego dzieci złoży na pewno dokumenty na te dwoje dzieci (bo przedstawia bardzo niskie dochody, to pewnie dostanie na dwoje). Mój mąż płaci niemałe alimenty na te dzieci.Czy my dostaniemy 500 zł na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15 --> no ale to twoje dziecko, jak nie macie dochodów powyzej 800 zł na osobę, to czemu miałabys nie dostać, dzieci się nie sumuje z sąsiadami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sprawdz sobie definicje "samotna matka" . Ja mam dwijke dzieci,kazde z innym mezczyzna i zyje z ojcem drugiego dziecka w nieformalnym zwiazku. Nie jestem traktowana jako samotna matka,gdyz w akcie urodzenia ojcowie sa wpisani. Co innego gdyby ojciec byl nieznany i taka wzmianka w akcie urodzenia. Takze jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dzieciom mieszkajacym poza Polska nie posiadajacym dochodow tez sie nalezy 500zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 15
Ale my mamy dochód na osobę większy niż 800 zł, stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc1
Moj maz nie pracuje, nie jest zarejestrowany w urzedzie pracy. Jest dopisany do gospodarstwa i oplaca krus, nie maja zadnych dochodow poniewaz gospodarstwo dziala na wlasny uzytek. Jaki dokument nalezy przedstawic przy ubieganiu sie o zasilek na pierwsze dziecko. Bede wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obliczyłam, ze średnia zarobków wyszła mi 810,50 zł na osobę. Poprosiłam szefa, aby obniżył mi pobory. Dzisiaj dostałam angaż o zmianie wynagrodzenia o 50 zł niżej. Teraz załapię się na 500 zł nawet na pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni wpis śmiech na sali:) proponuję ci zwolnic się z pracy i machnąć sobie nastepne to dostaniesz więcej,pazerna babo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:27 bardzo dobrze pomyślane A wpis poniżej-właśnie chodzi o to żeb matki jedynaków zdecydowały sie na kolejne dziecko.Wiec po co ta złośliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tylko debil zdecyduje sie na następne dziecko tylko dlatego ,ze dają 500 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:31 przykre że twój mąż lub partner nie chce mieć z tobą dzieci. Stąd twoja frustracja.Albo jesteś samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo proszę sprecyzujcie mi bo już się gubie, mam dwójkę dzieci i mój dochód wynosi 724zł na osobę to dostanę 1000zł czy tylko 500 bo ja już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500zl bo 1000 zl jest dla tych co sie urodzi dziecko przez rok czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz dwa razy po 500 zl.Czego tu nie rozumieć?Dochód musi przekroczyć 800 zl.na osobe a ty masz ponad 700 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie moze czy zasilki rodzinne zostaja dalej jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeśli mój mąż ma dziecko z poprzedniego związku i płaci alimenty a niedługo urodzi się nam nasze dziecko to liczy się jako drugie i też możemy skorzystać z 500+ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bo Ty będziesz miała jedno dziecko , a mąż mógłby gdyby wychowywał również pierwsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj tak dostaniecie 500 zł na dziecko ponieważ to jest jego drugie poczytaj na stronie ministerstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dochud z 2014roku do 500plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sąsiadka ma roczne dziecko i jest w ciąży z trojaczkami, nigdy nie pracowała, będzie to czwórka maluchów czyli na to pierwsze tez dostanie ? I na 3 po 1000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasilki rodzinne zostaja bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×