Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500 zł na dziecko

Polecane posty

Gość gość
Przykład; jest PAN który poszedł na emeryturę w wieku np.45 lat (tak,tak jest ich mnóstwo)-ma czas,stałą emeryturę ok.3300 i dorosłe dzieci. Po niedługim czasie zaczyna się nudzić ,więc co robi? -szuka pracy podkreślam z nudów.On 3300 emerytury +2000 na lewo albo lepiej jak na czarno( umowę i tak ma w d....) żona 1600 np.w sklepie- razem 6900 na miesiąc.Teraz morał; siedzą oboje przy kawie i p*****l.... jak to np. biedny syn 1700-2200 zarobi i jak on ma rodzinę utrzymać.Gdyby tatuś młodym pracy z nudów nie odbierał,to by dziś nie musiał na wnuki tyrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli żyją w nieformalnych związkach, pozostają we wspólnym gospodarstwie, to w świetle prawa nie są samotnymi matkami. Nawet nie mogą rozliczać się jak samotne matki, są orzeczenia sądów w tej sprawie. Inna sprawa, że urzędy rzadko weryfikują ten fakt, ale teraz się wezmą i za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3330 emerytury i 2000 na lewo? Kto ma takie emerytury i gdzie tak dobrze płacą na lewo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:58 Mój ojciec ma 3100 emerytury, a do tego pracuje i ma pensji około 3500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli żyją w nieformalnych związkach, pozostają we wspólnym gospodarstwie, to w świetle prawa nie są samotnymi matkami. Nawet nie mogą rozliczać się jak samotne matki, są orzeczenia sądów w tej sprawie. Inna sprawa, że urzędy rzadko weryfikują ten fakt, ale teraz się wezmą i za to. x to jest martwy przepis a zycie swoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś 3330 emerytury i 2000 na lewo? Kto ma takie emerytury i gdzie tak dobrze płacą na lewo? np.górnicy , mundurowi itp.dziwie że wszyscy wiedzą o co chodzi ,a ty nie-mamy XXIw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ojciec jest górnikiem(ma 3500zł.) na emeryturze ze względów zdrowotnych nie dorabia,ale jestem pewna że gdyby nie to,to by dorabiał jak 90% jego kolegów młodych emerytów.,-to dzięki takim nienażartym capom ,my młode pokolenie ,niejednokrotnie jesteśmy wykorzystywani przez system tyrając za grosze na śmieciowych umowach.Młodemu pokoleniu zależy na umowie,składkach itd...a czy takiemu emerytowi zależy?-oczywiście że nie; kogo więc wybierze przyszły pracodawca?, na którym pracowniku więcej zaoszczędzi?.Kochany naciągaczu,jak ciebie braknie,to twoje dzieci,wnuki będą padać z głodu i w długach ,między innymi dzięki takim jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ciotkę która zanim osiągnęła wiek emerytalny (teraz ma 65 lat) to przez 10 lat pobierała rentę i równocześnie pracowała. Potem przeszła na rente i dalej pracuje w księgowości. I to bierze fuchę za fuchą, jej mąz podobnie. Lekko 10 tys miesięcznie wyciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być potem przeszła na emeryturę :) Ja jej tam nie zazdroszczę ale jej poglądy mnie mega wkurzają. Wszystkich od nierobów wyzywa, nikomu obcemu by nie pomogła, ona wie wszystko najlepiej. Jak ktoś ma mało to wg niej sam sobie jest winien. Taka chora była że 10 lar na rencie siedziała....jakoś jej to w pracy nie przeszkadzało. A na emeryturze to juz całkiem ozdrowiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich kombinatorów jest mnóstwo kuzynka: ona pracuje za najniższą, mąż na czarno, syn student dorabia tez na czarno, córka 7 lat. Dostają wszystko, rodzinne, zasiłek okresowy, dodatek do mieszkania, obiady w szkole, teraz bedzie 500 zł bo oficjalny dochód mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna kuzynka: renta po ojcu, uczy sie byle renty nie stracić, jedne studia, drugie, trzecie, oczywiście równocześnie pracuje ale też na czarno.... bo renty szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten link powyżej to spam, nie otwierajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na osiedlu jest młoda babka,która niedawno urodziła szóste dziecko.Rodzinnego plus dodatki dostaje ok1000zł.opieka płaci wszystko inne-mieszkanie,prąd,gaz ,węgiel obiady i przedszkole dla pozostałych dzieci.Jej gach nigdy nie pracował i tak długo udawał głupka u psychiatry aż dostał zasiłek stały z opieki społecznej.Od stycznia ta pani otrzymała 1000 zł co miesiąc na najmłodsze.Razem z gachem mają w żywej gotówce 2600zł i resztę za darmo.Teraz na ich konto będzie wpływało 3000zł czyli razem 5600!!!.Oni dalej będą spędzac całe dni przy grach komputerowych albo serialach telewizyjnych z piwem w dłoni.... I co najlepsze-ona dalej dla OPS-u będzie biedna bo te pieniądze nie będą się wliczały do dochodu! Prawdziwa komedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to w czym masz problem? zrob sobie 6 dzieci i tez pobieraj zasilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86MalaCzarna86
No komedia! Też mnie wkurzaja nieroby. Oboje z mężem pracujemy milionów nie zarabiamy. Razem ok 4000 zł. Kredytów pełno, na mieszkanie, samochód, meble, AGD dosłownie na wszystko bo weź bądź mądry i odłóż. Dojeżdżamy oboje do pracy. Ja 35 km Maz 20, koszt ok 800 zl. Dziecko od małego w przedszkolu koszt ok 400-500 zł. Miliony jest takich rodzin jak my. Nie możemy liczyć na żadną pomoc, bo pracujemy uczciwie. A te jena*e nieroby siedzą na dupa*h i dostają wszystko. Znam takie rodziny i aż mnie h*j strzela jak ich widzę. Jeszcze bezczelnie ci taka powie że jej się nie opłaca iść do pracy bo jak ma zarobić 1300 zł to woli mieć ten tysiąc z gminy i przynajmniej w domu siedzi. Oni bezczelnie śmieją się nam ludziom pracującym w twarz. Mieszkam w małej miejscowości 32 rodziny i wiecie ile kobiet pracuje? 4 w tym ja. A ich mężowie też nie garną się do roboty. Większość na czarno , albo za granicą na lewych dochodach. A później podjeżdża swoim Audii z 2010 roku po żywność pod ośrodek pomocy społecznej, żeby pieska karmić tym co dają. A najlepsze ze wszyscy o wszystkim wiedzą, ale dochodów na papierze nie ma i gow*o mogą im zrobić. Wali ich to ze nie pracują na swoje emerytury. Kiedyś jedna z tych co mnie tak wkurw*ają powiedziała mi jasno, że przecież ja zapier*Alam na jej emeryturke więc ma to gdzieś. Bo minimalna socjalna czy coś tam i tak dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak uważam ze tym co maja jedno dziecko tez powinno sie należeć 500zl bez progu. Co to za sprawiedliwość. Mój maz ma 2426zl pensji. Ja na wychowawczym jeszcze pare msc. Przekraczamy próg 800 zl o 26zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedno dziecko. Bardzo chcemy z mężem drugie. Czekamy tylko aż nam się sytuacja finansowa ustabiluzuje i weźmiemy się do pracy nad drugim. Tylko wiecie co czekamy na te stabilizację już 9 lat. A te 5 stow nie poprawi naszej sytuacji za bardzo. Gdyby dali też na pierwsze dziecko to bez wahania bym zrobiła drugie, bo te pieniądze dały by mi jakieś poczucie bezpieczeństwa. No ale niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam 2dzieci z orzeczeniem niepełnosprawnosci8i 9lat jestesmy z mezem bez dochodu czy dostaniemy 500zł na obydwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniecie po 1.200 na każde niepełnosprawne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu po 1200 co ty piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś nie tak, przecież jeśli masz dzieci niepełnosprawne to dostajesz już po 1200 zł jeśli dobrze się orientuje, a teraz dodatkowo po 500 zł czyli razem 1700 zł / dziecko. https://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam 1200zł bo mi nie przyznali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy dostane na nich po 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty wypisujesz 1200 próg nie może przekroczyć jak się ma niepełnosprawne żeby dostać na nie te 500!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dostaniesz 1000 zł na obydwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi czy zasilek macierzynski wlicza sie do dochodu moj maz pracuje ja otrzymuje 1000 zl to sie bedzie wliczalo gdybym sie starala o te 500 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasiłek macierzyński wlicza sie do dochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten tysiac dostaje tylko do czerwca a potem zostaje tylko pensja meza i co wtedy moge sie ubiegac o 500 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, możesz się ubiegać od czerwca jak się skończy macierzyński, bo wykazujesz wtedy dochód utracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×