Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czasemsmutna

Starania o dziecko na 2016

Polecane posty

Gość Doriss 009
Ja staram się nie myśleć o tym , ciężko jest.. Ciągle sobie wmawiam, że Ahh będzie co ma być... a serce wali mi jak szalone , czekanie :/ to strasznie trudne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaSz1984
Hej Doriss ja wlasnie dostalam okres mam dosc czemu jestem taka beznadziejna :( na dodatek 2 dni przed czasem i mam tak strasznie bolesne skurcze rycze jak glupia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny wiem co czujecie mam to samo nie wiem czemu to takie trudne jest zajść w ciążę inne umia od razu a my już tak długo i nic masakra jakaś to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss 009
Asiu wczoraj tobie odp, i nie ma mojej odp. :( wiem co teraz czujesz, ale musisz być silna ! Próbować dalej ! Aż do skutku. Nie jesteś beznadziejna i nie wolno ci tak myśleć , po prostu nie tym razem. Dużo siły życzę i będzie dobrze , buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris09
Nie mogę przestać myśleć o tobie Asiu,mam nadzieję ,ze się trzymasz ?:(.. Martwi mnie fakt,ze piszesz o sobie ,ze jestes beznadziejna ,nie mozesz sie za to winić,Więcej wiary!! tylko ona nam została. Jesteś twardą kobietą ,która walczy o swoje marzenia!! bez chwil wątpliwości ,z miesiąca na miesiąc...Az w końcu się SPEŁNIĄ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaSz1984
Dzieki Doriss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaSz1984
kurcze odpisuje a nie pokazuje calych wiadomosci tylko pierwsze slowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaSz1984
umowilam sie do gin na czwartek jestem ciekawa co mi powie bo zastanawia mnie to skrocenie cyklu nigdy tak nie mialam zawsze 30 lub 31 dni trwal a teraz 27 :/ mam nadzieje ze nic sie mi tam nie poprzestawialo ehh ale dosc o mnie teraz trzymam kciuki za twoje testowanie bo to juz za kilka dni :) jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss 009
Mi też ostatnio skróciło wiad.. Mamy takie same cykle. Chociaż ostatni miałam 29 , jak nigdy. Ja na pełnym Luzie ... jest delikatny stres , ale ... Będzie co ma być.. planowo powinnam dostać @ 12 . 11.. teraz się zastanawiam , czy zrobić test w dniu planowanej @ , czy przed :/ miałam tylko jeden stosunek podczas płodnych dni :D Napisz jak przebiegła wizyta u Gina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss 009
Dzień dobry , widzę ze koleżanka zapomniała o mnie :/ chyba strzele focha :D. Jak samopoczucie Asiu , jutro masz wizytę , mam nadzieje , ze wszystko będzie ok. Czytałam wczoraj fajna historie, pary która starała się i dzieco kilka lat i nic podjęli deczyje , o adopcji udało się adoptować 1.5 dziewczynkę. A po 2 mc od adopcji , kobieta zaszła w ciążę. To siedzi w naszej głowie , im bardziej chcemy to mniej wychodzi.. Tylko to łatwo komuś dawać :) no nic trzymam kciuki za nas wszystkie ;)i miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss 009
Miało być : łatwo komuś dawać rady .... Podjęłam decyzję , że olewam to , czy zajde teraz czy za kolejny mc albo i później... Będę to będę nie .... hmmm Nie ma ,,Nie" ;) kiedyś będę w Ciąży *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaSz1984
Hej Doriss nie mialam czasu wejsc na forum i poklikac :) ja tez chyba odpuszcze chociaz nie wiem jak bo caly czas o tym mysle :( jestem ciekawa co mi jutro gin powie pewnie to co za kazdym razem ze wszystko jest idealnie i ze bedzie dzidzius ehh tylko kiedy??????? wydaje mi sie ze moj lekarz ciagnie kase ode mnie bo kazdy monitorowany cykl to 200 euro a to juz bedzie 3 wiec 600 juz zarobila :( czemu ja nie poszlam na medycyne ehhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss 009
To sporo płacisz , ja 100 zł za wizyt, już z Usg. Może zacznij szukać innego dobrego lekarza, chociaż w sumie to nie lekarza wina , NATURA. Ona robi wszystko co może. Trzymam kciuki za dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny mogd do was dolaczyc?ja też staram się o dziecko i tez tak jak wam mi nie wychodzi powiedzcie co się to porobiło nasze babki miały po tyle dzieci aż zapewne się broniły by zaś nie było a teraz chcemy a nie ma masakra jakaś ile się już staracie ja 9 miesięcy a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss 009
Witam , ja jestem 9 mc po ostatnim poronieniu , dopiero pierwszy cykl , mam nadzieje ze trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaSz1984
Hej dziolszki wlasnie wrocilam od gina okazalo sie ze jajniki sa zrosniete z jelitem z tylu za macica wogole sie nie ruszaja i dostalam skierowanie na laparoskopie :( totalnie sie dzisiaj podlamalam :( mam dosc ide sie napic ehh Doriss jak sie czujesz? wszystko oki? buzioki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss 009
Szkoda ze dopiero teraz lekarz sprawdziła. No nic Asiu , jest w końcu przyczyna niepowodzenia , teraz Cię naprawią ; ) iiiii ii będziesz miała dzidzie :) teraz będzie tylko z górki :* Ja też dziś po pracy mam zamiar się napić , potrzebuje się zresetować... Nasze zdrowie :D :D PS nie ma co się łamać , teraz musisz być Cierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss 009
Jak tu Cicho... Asiu zrobiłam dziś test , 4 dni przed spodziewana @ ,i wyszedł pozytywny :D co prawda jedna kreska bardzo blada , ale jest. Godzinę po zrobieniu testy , zauważyłam że delikatnie plamie :( i stres ciśnienie skacze .... Ale nic staram się myśleć pozytywnie, jak się nie uda , to Trudno będę próbowała dalej. Mój facet twierdzi ze to moja chora głowa , widźi jak leże i myślę , myślałam że będę szalała z radości , a ja co ? Martwię się... Musi być dobrze , musi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dolaczam sie i ja.to nasz 3 cykl staran jestem niecale pol roku po poronieniu.mam juz 3.5 letnia coreczke ale bardzo bym chciala miec jeszcze jedna dzidzie jak narazie sie nie udaje ale wierze ze w koncu sie pojawia 2 kreseczki.testuje dopiero pod koniec listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss 009
Hej :) Aga trzymam kciuki , ja również staram się o 2 dziecko , mam synka 8 lat. Powodzenia życzę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss 009
Asiu mam nadzieje , ze wszystko gra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaSz1984
hej Doriss super ze wyszedl pozytywny ciesze sie kochana trzymaj sie i nie panikuj a najlepiej do lekarza smigaj po tabletki na podtrzymanie :) trzymam kciuki z calego serca :* ja narazie czekam na termin laparoskopii na 3 mce mam tabletki antykoncepcyjne zeby wstrzymac owulacje bo gin powiedziala ze moglby sie zrobic torbiel i skomplikowac wszystko wiec narazie musze odpuscic. Daj znac jak sie czujesz buzioki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss 009
Ciesze się ze się odezwałaś Asiu. Ja czuję się dobrze , jest delikatny stres , ale jestem dobrej myśli. Dzwoniłam do gina , w związku z tym , że okres mi się nie spóźnia , to kazał mi zrobić krew i przyjść w piątek po receptę. Dziwne to trochę ze musze czekać tydzień , biorę Acard. Ufam mojemu gin, mam nadzieje ze wie co robi. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaSz1984
Gin wie co robi jak zrobisz krew to po poziomie hormonu bedzie wszystko jasne tak ze trzymam kciuki z calego serca i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss 009
Tym razem musi ! Dzięki za miłe słowo :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaSz1984
hej Doriss i jak tam? jak sie czujesz? plamienia ustaly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss 009
Hej Asiu , tak tak. Robiłam betę wychodzi 3 tc jutro robie kolejny raz. W piątek do gina po receptę :) trochę już wyluzowalam. A jak u Ciebie ?: ** ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaSz1984
Ja nadal czekam na termin laparoskopii mieszkam w ie i tutaj sie troche na to czeka jesli do miesiaca mi tu nie zrobia to polece do polski na zabieg juz bym chciala byc po zeby znow moc sie starac ehhh bardzo sie ciesze ze wszystko oki trzymam mocno kciuki i fajnie ze juz wyluzowalas teraz stres to akurat ostatnia rzecz jakiej potrzebujesz :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss 009
:) jak będziesz po , to daj znać. Wyobrażam sobie jak bardzo chciałabyś być po , ale cierpliwość popłaca :* właśnie wróciłam z przychodni , i zaraz do pracy. Trzymam mocno kciuki i cały czas pamiętam o Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×