Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gapiszon

Zyjemy w Niemczech

Polecane posty

Gość soulfly2015
oj skarbenku . Jest zupelnie przeciwnie niz piszesz, Bo to ja dokladnie napisalam jaki cudem przyjechalam do De i jakim cudem zostalam i jakim cudem otrzymalam niemieckie obywatelsto. i sie mylisz, U mnie nie jest tak samo jak u ciebie. Nie widzisz tego ? ja dokladnie i jasno opisalam, ze przyjechalam do ojca, ktory byl mezem mojej matki. Chyba logiczne ? Ojciec zyl i pracowal w Niemczech a my wynieslismy sie w koncu do niego, tak trudno zrozumiec ? a jakie ja mialam pieczaki czy nie , to mnie to goffno interesuje i mozesz mi jeszcze 100 linkow o uciekinierach wyslac. to ty krecisz caly czas. to ty nadal nie napisalas jaki prawem przyjechalas do Niemiec i zostalas NIBY legalnie. ja dokladnie opisalam a teraz twoja kolej. Bo jesli tak sobie przyjechalas w odwidziny do znajomych i zostalas to jestes uciekinierka I NIE MASZ TAK SAMO JAK JA! Rozumiesz tepa babo? no wiec czekam na wytlumaczenie jakim prawem ty sie legalnie do Niemiec dostalas za czasow PRL? maz sie denerwuje ale zaraz mi wybaczy ;) postaram sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
oj skarbenku . Jest zupelnie przeciwnie niz piszesz, Bo to ja dokladnie napisalam jaki cudem przyjechalam do De i jakim cudem zostalam i jakim cudem otrzymalam niemieckie obywatelsto. i sie mylisz, U mnie nie jest tak samo jak u ciebie. Nie widzisz tego ? ja dokladnie i jasno opisalam, ze przyjechalam do ojca, ktory byl mezem mojej matki. Chyba logiczne ? Ojciec zyl i pracowal w Niemczech a my wynieslismy sie w koncu do niego, tak trudno zrozumiec ? a jakie ja mialam pieczaki czy nie , to mnie to goffno interesuje i mozesz mi jeszcze 100 linkow o uciekinierach wyslac. to ty krecisz caly czas. to ty nadal nie napisalas jaki prawem przyjechalas do Niemiec i zostalas NIBY legalnie. ja dokladnie opisalam a teraz twoja kolej. Bo jesli tak sobie przyjechalas w odwidziny do znajomych i zostalas to jestes uciekinierka I NIE MASZ TAK SAMO JAK JA! Rozumiesz tepa babo? no wiec czekam na wytlumaczenie jakim prawem ty sie legalnie do Niemiec dostalas za czasow PRL? maz sie denerwuje ale zaraz mi wybaczy ;) postaram sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
no to w takim razie napewno tez mialam taki paszport w jedna strone. Bo nic innego nie wchodzi w rachube. ale poszukam bo gdzies mam ten stary paszport z PRLu i go wkleje i ci pokaze. dzieki za linka na wioche, usmialam sie :) pa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta menda sprzedajna gapiszon dalej męczy temat freundów szkopskich ss :D idź pisać do tych wywłok , o wiele lepiej się zrozumiesz z nimi bo to ten sam poziom null ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soulfly, jak przyjechalam, pisalam strone czy dwie wczesniej. Legalnie, z paszportem w jedna strone, który dostalam po wielokrotnym skladaniu podania na zmiane w urzedzie paszportowym, podlegajacym wtedy, w czasach PRL- u pod milicj****adz tez u naczelnika województwa. reszta, jak juz wczesniej pisalam. Po co mi sie powtarzac, i tak nie uwierzysz, bo twoja wiedza (a raczej jej brak) jest najtwojsza i jedyna prawda, wedlug ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po raz kolejny- TO NIE BYL WYJAZD NA ODWIEDZINY, tylko na stale (patrz odprawa celna). A skoro ty przyjechalas 25 lat temu, to PRL byl w rozsypce, wtedy to juz jechal, kto chcial, calymi rodzinami (mam taka znajoma rodzine), i nie bylo to porównalne z wyjazdami legalnymi, numerem PO z czasów PRL. Ale podejrzewam, ze PO nic ci nie mówi- ale w kazdym razie nie oznacza on Platforma Obywatelska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal się gapiszon , mendzisz jak typowa menda :) kłamiesz lawirujesz i sypiesz sloganami jak z rękawa typowe dla marionetek systemu , niedouków po studiach bez własnego zdania , znam jak takich przez takich obecnie Polska siedzi po pachy w góffnie !! dlatego won ! kur...fa ! na obcojęzyczne fora ! won i nie wracaj leniu darmozjadzie ! stołkowy nieużytkowy pasożycie , przewodzie pokarmowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
hihihihi :-p dokladnie ;) nie chce mi sie tu juz czytac****isac i wlasciwie niepotrzebnie wdalam sie w durna dyskusje o paszportach i pieczatkach za czasow PRL -u :D no ale Gapiszon koniecznie musiala sie pochwalic pieczatka w jedna strone dla emigrantow :D i mi wmowic chciala, ze ja to jestem uciekinierem a moj ojciec to nie moj ojciec :D :D :D lol :D jaja jak berety ;) 🖐️ Gapiszon to przykladowy emigrant z PRL-u i wzorowy Niemiec :D :D :Dprzylazla na kafeterie pouczac i nawracac wszystkich jaka Polska jest zla a jakie Niemcy sa zaj/ebiste hahahaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soufly mordko napiszę do Cię :) ale mam teraz ogrom sesji i nawał pracy w moim cholernym Gemäldeausstellung :) jak opanuję dam radę napisać :) Gapiszon , jesteś dziwnie upierdliwa jak każdy Ślązak z przed 80 tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
hehe :) ok ciesze sie Gosciu i czekam cierpliwie :) zycze Tobie powodzenia na Gemäldeausstellung :) musisz mi napisac o tym. :) jestem ciekawa :) upierdliwy Slazak z 80 :D hahaaaaaaaaaaaa :D znak rozpoznawczy pieczatka w jedna strone w paszporcie ;) ;) ;) i "wziasc" :classic_cool: 🖐️ dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest tak pyta Beamte des Arbeitsamtes: Skąd Pan / ni się tu wziął/ ła ? odpowiada Kunde : załapałem/ am się w 45 piątym na wagony z Polski :D :D :D autentyczny przykład podałam :) żeby nie było :D nie ma jak to inteligentny naród ykhmmm niemiecki hahahhaha miłej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapiszon
Wam równiez milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś heheeee heeee :D 🖐️ to tak jak Gapiszon. Poszla do Arbeitsamtu i sie wnuk Hitlera jej pyta : Skad sie Pani wziela? a Gapiszon : zalapalam sie na pieczatke w paszporcie z jednorazowym pozwoleniem do przekroczenia granicy Prl ;) bez powrotu ;) moj dziadek mial owczarka niemieckiego i dlatego dostalam ta pieczatke ;) a wszyscy Polacy po mnie emigrowani to nielegalni uciekinierzy bez pieczatki ;) wszystkich trzeba WZIASC aresztowac jak 6 Milionow Zydow bo tylko ja jestem wzoroM i prawdziwoM NiemkoM Herr Obersturmbannführer :p Gapiszon milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
22.12 to bylam ja soulfly2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soulfly ciebie tez mozna leczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melduje sie soulfly na socjal, urzednik sie pyta, skad sie tu wzielas dziecinko? no jak skad, tato mnie przywiózl samochodem, brata tez, czyli bedzie nas dwoch darmozjadow na socjalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizzu
Gapiszon dziwie sie takiej kulturalnej Pani ( co widać po stylu pisania ) , ze chce sie Pani prowadzić konwersacje z osobnikami bez kindersztuby i kultury. Nie znam Niemiec , przelatuje tylko przez Frankfurt/ maine w drodze do Wrocławia . Na lotnisku we Frankfurcie nie znalazłam lotów do Wrocławia był natomiast Breslau .... Co mnie bardzo zdziwiło . Ja mieszkam juz od 30 lat poza Europa i takiego chamstwa jak w Polsce nie znalazłam nigdzie. Skoro wyginęła cała inteligencja to niestety zostali potomkowie chłopów i inny white trash. Pozdrawiam Gapiszon , ja tez zaaklimatyzowałam sie i kocham moja nowa ojczyznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizzu
Acha i przeczytałam cały topic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby nie było , Polskę tez kocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zizzu pakuj swą du..pę sprzedajną i s*********laj z tego forum do swej nowej ojczyzny :) tam twoje miejsce ty ...."inteligentna kulturalna i sprzedajna tania piiiip ....dopisz sobie sama ;) bye bye !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zizzu dziś xxx ładnie pisać , mówić i obłudnie się uśmiechać najlepiej potrafią tacy właśnie jak ty i tobie podobni :) Wielka mi kultura ,niby wykształceni ludzie a kulturą słoikom sięgaja bez urazy do stóp. Zero szczerości , zero dobroci hipokryci egoiści popisujący się w swym spaczonym mniemaniu "elokwencją " A przede wszystkim apodyktyczni nudziarze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre określenie Zizu to faktycznie biała hołota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim :) mieliscie fajny dzien? Zizzu, nie obrazaj mnie prosze ;) na podszyw to ja mam za duzo honoru i za stara na takie zabawy tez jestem :D Witaj! Co do Breslau zamiast Wroclawia; a jak w Polsce loty sa nazywane? Do München czy raczej do Monachium? Smieszy mnie tez ten zwyczaj zamiany oryginalnych imion na polskie, przykladem jest "Karol" Darwin, "Jerzy" Washington itp. Normalnie epidemia. ale jak jest Breslau, to juz o polityke chodzi, oczywiscie, i Macierewicz sie wlacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuźwa Gapiszon dobrze zaczęłaś a skończyłaś na propagandzie :O co ci ten Macierewicz zrobił? może opiszesz coś ciekawego bo akurat PO wskiej nagonki nie cierpię tymczasem "delektuję się" tą muzyką polecam ;) https://www.youtube.com/watch?v=gD6oAJcYx7Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soulfly2015 2015.06.10 hehe usmiech.gif ok ciesze sie Gosciu i czekam xxx czekaj i się nie gniewaj :) jestem cholernym indywidualistą i konserwatystą , nie łatwo mi podejmować nowe znajomości :) generalnie jestem spoko człek , mam tylko swe zasady :) to chyba nie jest naganne ;) pozdrawiam miłego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
heheeheeee Gapiszon vel Zizzu juz sama siebie pociesza i pseudointelektualne rozmowy prowadzi :D :D :D beka na calego . "Madra i kulturalna Pani (widac po stylu pisania)" hahaaa :D no tak wmawiaj sobie ;) mendo slunzacka ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w porzadku :) :) :) napisz pare slow jak Cie natchnienie najdzie :) pozdrowionka i milego weekendu zycze :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, sama ze soba dyskutuje, @soulfly. Ale w sumie fajnie, ze niby mi sie polskie litery wlaczyly- szkoda, ze tylko jako gosc :D :P Macierewicz nic mi nie zrobil, to najlepszy komik w Polsce w tym czasie, a przedtem byl nawet jeszcze lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ ty jesteś denna gapiszon :O soyfly sama ze sobą nie dyskutuje tylko ze mną ciemna maso zawistna , widać już przesiąkłaś tą zawiścią i wrednością szkopską :O nie muszę mieć tutaj nicku bo jakoś nie czuję potrzeby a już na pewno nie dla kogoś takiego jak ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×