Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gapiszon

Zyjemy w Niemczech

Polecane posty

Gość gość
tu jest nuuuudnoooooo i nijako :D i nawet jak coś się wydarzy to i tak nieeee mam na tooo ochoty :D wolę sobie odbić przy kolejnym pobycie w Polsce ;) Helołka Kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ciężko się bedzie dogadać, ale pewnei wynika to też z faktu, że żyjemy w innych miejscach w Niemczech. Berlin to chyba ostatnie miejsce, które określiłbym nudnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze karty jakiekowiek musza byc podpisane, to chyba nic nowego??? @klienta Rossmanna Ja sie chetnie powtarzam, komu nie pasuje zycie tutaj, który cierpi tutaj niestworzenie z jakiegokolwiek powodu, nie umie sie wzyc w tutejsze zycie, ten wcale cierpiec nie musi. Ojczyzna otworem stoi, a Duda i Kaczynski czekaja, aby kazdemu powracajacemu z emigracji Polakowi dobrze zrobic. Jednakze hipokryzja jest... wygodniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni gosc to ja. Faktycznie, Berlin i nudy? To juz chyba trzeba mníec niezly talent do nudzenia sie :D ale niektórzy i to potrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumie tych nudów. Co niby chcesz robić na co niemcy ci nie pozwalają? Co do niepodpisanej karty w sklepie, i BARDZO DOBRZE że tego pilnują, wolałabyś aby nie pilnowali i na twoją zgubioną karte ktoś napakował całą ? Widze że niemiecki porządek dla ciebie jest uciążliwy i wolisz słowiański burde/l, ale to zrozumiałe bo masz słowiańską m krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
Autorko wez sie loguj za kazdym razem bo nie lubie cie czytac. Za duzo twocih przyglupich wpisow jako gosc. Wzorowa Niemka sie znalazla :D :D :D dawno takiej kukly jak ty nie widzialam . ;) ze karta nie podpisana to moj sprawa i niech sie ode mnie odp/ierdola hitlerowskie nasienia. Robi taki idiota afere na caly sklep a kim on jest ? Kasjerzem, wiec niech kasuje i spada na drzewo a nie szczeka mi kuzwa jakb byl nadzorca w KZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem zadowolona. Mieszkam niedaleko Kolonii i kilkanaście lat pracuję jako pielęgniarka na kardiologii. Pacjenci przed bypassami i po bypassach, dużo diagnostyki. Z tabliczki na fartuchu od razu widać, że Polka, bo Katarzyn raczej w Niemczech się nie chrzci. I powiem wam, że atmosfera w klinice jest wspaniała. Czy to lekarze, czy pielęgniarki, każdy wie, co powinien robić. Nie trafiłam jeszcze na pacjenta, który by był nieprzyjemny. Powiem więcej, niektórzy po wyjściu poznają mnie czasem na ulicy, w sklepie, krzyczą "Guten Morgen Frau Kasja". Ja myślę, że jak człowiek robi, to co umie i robi najlepiej jak potrafi to znajdzie wszędzie miejsce do życia. Moje dzieci urodziły się w Niemczech, ale po polsku mówią bardzo ładnie. Nie ma reguły, jak macie pracę, w której was szanują, to i te nadreńskie pogody wydają się całkiem do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soulfly2015 dziś Autorko wez sie loguj za kazdym razem bo nie lubie cie czytac. Za duzo twocih przyglupich wpisow jako gosc. Wzorowa Niemka sie znalazla smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif dawno takiej kukly jak ty nie widzialam . oczko.gif xxx hehhehee :D buziaki soulfly , poprawiasz mi humor :) a co do , podoba nie podoba do wypowiedzi wyżej... nie fafkuj tak bo to tylko świadczy o tobie i o tym kim jesteś , takie wypowiedzi jak twoja to najgorszy argument w dyskusji :) chyba nie trzeba ci tłumaczyć ,że są wszelakie powody dla których ktoś musi a kto inny nie póki co pozostać w tym nudnym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
hej Kochana :) to Ty chcialas maila do mnie pisac chyba ? jeszcze nic nie dostalam :) dzieki , Ty tez mi humor poprawiasz :) ten temat ogolnie jest fajny :) :D :D :D autorka jakas mloda doopka co dopiero do Niemiec przyjechala i juz wielka Niemke zgrywa :D :D :) a ten drugi koles to chyba ten z USa co mnie ciagle wygania do PolsKi :D tez dobry :D tak jak mowisz to chyba kazdy ma jakies powody do siedzenia tutaj :D ale napewno nie spontanicznsc i brak nadetych min u Niemcow :D :D :D ja juz sie tylko smieje z nich :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasiu, "a chocbym mówil i jezykiem aniolów..." itd :D do pewnych umyslów nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
No bo my wszyscy tu mieszkajacy nie mamy pracy :D :D :D bo tylko to sie liczy :D :D :D :D jooouuu :D Pani Kasiu, bardzo sie ciesze dla Pani. Niektorzy potrafia sie odnalezc a inni nie ale zawsze milo przeczytac,ze komus jest dobrze . :) tutaj jeszcze nikt nie napisal, ze nie mozna w De pracowac i zyc na poziomie. Chodzi tylko o inne rzeczy no ale coz....autorka to Holzkopf ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
autor ma na mysli, ze zycie w DE na poziomie to praca, sranie, spanie i kazdy sobie rzepke skrobie tz byle jak i tyle w temacie. jedno co jest to praca i kasa. No ale jak sie nie ma wiekszych wymagan od zycia ...no coz.... wypowiada sie ta przyglupia kukla a sama pisala na 1 stronie, ze nie zna polskiej mentalnosci bo sie w De wychowala. no i ciekawe skad ona te swoja wiedze na temat Polakow, Polski i polskiej mentalnosci czerpi jak nawet nie ma porownania :D mowie Holzkopf ;) typowy szkopski Holzkopf. Udaje, ze wie wiecej niz inni i ma racje a tak naprawde go.wno wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie gosciu wypowiedziales na temat, widocznie w Polsce stabilnosc, miejsce do spania, srania i ogólnie zycia jest niewazne o_O Mentalnosc prawdziwych Polaków akurat poznaje tutaj :D I absolutnie nie mam monopolu na wiedze o wszystkim, ten to masz wylacznie ty i twój wujek Franek przy flaszce siedzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
a no to pozazdroscic inteligencji skoro wiedze o Polsce czerpiesz z kafeterii i telewizji Tram. Niemcy tez o Polakach nic nie wiedza. Zero. nie mam wiecej pytan . :) typisch deutsch. wspolczuje ci i zal mi ciebie. bez odbioru , teraz bede omijac cie kuklo ale konsekwentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko, nie tylko, ale anonimowosc oddaje faktyczne emocje, i wiele mówi o czlowieku, który zdaje sie sobie byc bezkarny, a sfrustrowany chce zablysnac. Jako, ze czasy dudowe powoli nadchodza, trzeba wyjsc z zalozenia, ze Trwam bedzie jedyna prawdziwa telewizja :D Byc moze, kafe zabroni?? ;) No cóz, omijaj mnie, ciekawe, jak dlugo. Odbiór- bo wpis bez obrazania mnie, jest dla ciebie przeciez wpisem niewaznym. Typisch Entenland :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, jeszcze jedno, nie musisz mi wspólczuc, bo na serio nie masz po co! Ani zalu nade mna wylewac. Nie ma to tego powodu, i zdaje mi sie, ze to najbardziej cie uczulilo na mnie, ze po prostu jestem zadowolonym z zycia czlowiekiem. (niektórzy) Polacy nie lubia optymistów, dla nich czlowiek zadowolony, usmiechniety, z pewnoscia ma cos z glowa, wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz w Polsce nie mieszkam. Wybralam Hiszpanie. Uwielbiam piękna przyrodę, słońce, morze i chciałam tez pozyc. Nie chce nikogo urazić .mam brata , który z rodzina mieszka niedaleko Monachium. Byłam u niego i nie przeprowadziła był się tam. Jest jak W Polsce , pogoda tez do d...czy tylko dla kasy ludzie do Niemiec wyjeżdżają ? Brat tylko o odkladaniu kasy mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyje w rejonie nieatrakcyjnym dla Polaków, wiec kontaktów wiekszych nie mam. Najwyzej porozmawiam przez telefon z dawna szkolna kolezanka, która przyjechala do Niemiec prawie razem ze mna, i to wszystko. xxxx Autorko napisz pare zdan po niemiecku bo cos mi tu trollem smierdzi :) Niby wyjechalas jako dziecko ale pare lat w Pl do szkoly chodzilas wiec ile mozesz miec lat ? Nie znasz Polski, Polakow i nie masz z nimi nic do czynienia i nie rozumiem dlaczego zakladasz temat na polskim forum? Czemu nie pojdziesz na niemieckie forum i tam poplujesz na Polakow? Albo jestes trollem albo chora psychicznie albo wszystko razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MauroX
gapiszon: mam tylko prośbę bo wychodzi na to, że od dłuższego czasu mieszkasz w Niemczech - nie oceniaj Polaków przez pryzmat soulfly, nie wszyscy tylko marudzimy i probujemy wmowic innym wyzosc polskiegpo trybu zycia:) Nie wiem skad sie bierze w nas to przekonanie, ze jestesmy niby lepsi od wszystkich dookola? A gosc z karta mial jak najbardziej racje, jesli ktos nie umie doczytac pisma z banku, ze karte nalezy podpisac (dla wlasnego bezpieczenstwa, gosc robi Ci przysluge!!!), to juz nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
Maurox vel Gapiszon , zaloguj sie :) po pierwsze ja nikomu nie narzucam polskiego trybu zycia. Naucz sie czytac ze zrozumieniem bo widze, ze masz problem z poprawna interpretacja. Po raz drugi : nie wszystko musi mi sie podobac w Niemczech. Po 3 kasjerz jest od kasowania na kasie i nie zycze sobie kazania na temat mojej niepodpisanjej karty , poniewaz to tylko i wylacznie moja sprawa. Sama pracowalam w handlu i jak ktos nie mail podpisanej karty to pokazywal mi swoj dowod osobisty u ja mu rowniez powiedzialam, ze do prownania moze zobaczyc mj dowod. Po 4 , jak juz mi musi zwrocic uwage to nie musi pruc mordy. proste. ach, a tak po za tym nie wszyscy dookola mnie sa gorsi. Ale Niemcy napewno. Nie wszyscy ale wiekszosc ich. Takie jest moje zdanie. Jak na razie to Niemcy wywyzszaja sie nad wszystkimi, tak jak i autorka ktora zalozyla temat na polskim forum aby popluc sobie na Polakow. Pewnie nudno jej jest. Autorka tak sie szczyci, ze jest wzorowa Niemka a tak naprawde nie dopuszcza do siebie mysli, ze dla Niemca i tak jest "polnisches Schwein " i tak . Wystarczy poczytac na fejsbooku najrozniejsze strony jak np Pegida, Netzplanet itd itp , gdzie Niemcy wyrazaja swoje prawdziwe zdanie o Polakach i innych nacjach. Autorko i mozesz dalej lizac wszystkim szkopom doope razem z Maurox ale i tak nie bedziesz dla nich Niemka. Wiec sie tak nie podniecaj juz. idz usmaz sznycle i wychlej pare kuflow piwa bo to ich kultura i jedyne co im sprawia frajde w zyciu. Nic innego nie znaja a pierdziela o wielkiej kulturze swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MauroX
Za to Twoja kultura to wyzywanie ludzi na forum i obrazanie biednej "gapiszon" bo sie przyznala, ze wychowala sie w Niemczech. Wszystko to połączone z jakims kompleksem niższości:D Wracaj na polska wioche, tam gdzie Twoje miejsce:D Narzekasz na Pegide?? Zobacz w Polsce jakies Marsze Niepodleglosci, ONR, MW - takie samo gowno jest u nas w kraju. Niemców jestem w stanie zrozumiec jeszcze, bo faktycznie islamizacja powoli staje sie problemem, u nas jest walka z wiatrakami w imie politycznej glupoty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maurox szoruj stąd platfusie :) skoro ci tak dobrze na obczyźnie to powiedz mi jedno czego szukasz u rodaków i na Polskim forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaj na polska wioche, tam gdzie Twoje miejscesmiech.gif xxx a od Polskiej wiochy to się od...ierdol ! Nemcy niezależnie czy wieś czy miasto to najgorsza wiocha i mentalne dno ! Nie urażając wsi bo jest cudna :) Pisz na forach z tymi dla których się sprzedałaś jak tanie góffno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
no wlasnie :D niech platfus spierdyla na szkopskie forum :D razem z Gapiszonem Malpiszonem ;) dziwne, ze jest pare osob , ktore mi racje przyznaja. a co do wiochy to pochodze najpiekniejszego miasta z Polski . ale i tak kazda wiocha jest piekniejsza od szkopskich, zasyfionych, brudnych miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MauroX
Pewnie z Walbrzycha:D Dajcie spokoj, juz sie szczekanie zaczelo, bo wielce Polske obrazam niby. "Polska wiocha" bylo okresleniem pewnego stanu umyslowego, ktory nie posunal sie zbytnio naprzod przez ostatnie kilkadziesiat lat. Nikt nie kwestionuje walorow wizualnych:D Soulfly jesli niby cale zyucie przesiedzialas w Niemczech, to wiele wiecej o tej Polsce wiem od Ciebie, bo mieszkalem tam wiekszosc swojego zycia:) Widac to chociazby po tym, ze w przeciwienstwie do Ciebie umiem poprawnie pisac w naszym jezyku. I przestan sie pograzac, najlepiej przestan pisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maurox ty masz coś z deklem prawda ? Że też takie coś pałęta się po tym pięknym świecie a dobrzy i mądrzy ludzie odchodzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soufly2015 - karta kredytowa musi byc podpisana przez wlasiciela - w przeciwnym razie jest jako srodek platniczy niewazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×