Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gapiszon

Zyjemy w Niemczech

Polecane posty

Gość MauroX
"Masz coś z deklem" - taka rozmowa na poziomie przedszkola:D Cebula 100% for life!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać po Tobie Maurox , że jesteś typowym gniotem co jest pod wpływem różnych fałszywych ideologii :) Do takich nic nie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię Niemiec ani Niemców :) Ale póki co mieszkam i zarabiam odkładam kaskę , właśnie za chwilkę jadę na kilka dni do Polski :) Cholernie się cieszę , nie ma jak to u nas w Polsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie Niemców ani Niemczech, ale pracuje tutaj i odlkadam kaske- pisze gosc wyzej. Hipokryzja do potegi entej. Czyli po prostu, sprzedajesz sie. Gosciu inny, ja oczywiscie nie podciagam wszystkich pod jeden mianownik, ale co zrobic, jak ci wszyscy inni pod ten jeden podciagaja sie?? Gosciu jeszze inny, nie ma powodu urzadzania mi egzaminu z jezyka niemieckiego- ile bys sie nie plul. Zainteresuj sie byc moze lepiej uniewaznionymi maturami z 2011 roku w Ostrowcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
czy tylko ja tak sadze, ze Gapiszon jest skonczona kretynka? ;) Gapiszon nie musisz do mnie walic z goscia i sie czepiac do mojej karty kredytowej ;) goffno ci do tego . tak samo jak goffno ci do tego dlaczego ktos nie lubi Niemcow i Niemiec. oraz goffno ci do tego jak ja pisze po polsku bo pisze lepiej od ciebie. Zaloze sie, ze rowniez o niebo lepiej po niemiecku pisze i mowie niz ty. no juz napisz pare zdan po niemiecku :) bo ja powoki mysle, ze jestes trollem glupim. Moze bylas kiedys w Niemczech ale siedzisz w Polsce i sie nudzisz i dlatego durne tematy zakladasz. No juz. Pisz albo spierd/dalaj na szkopskie forum idiotko. nie wiem skad sie tacy durni ludzie biora :-O tak trudno zaakceptowac, ze nie wszyscy liza doope hitlerowcom :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
ach i jeszcze cos. Mamy UE i kazdy moze sobie jechac, mieszkac i pracowac gdzie mu sie tylko zachce. Nie musi tego kraju ani lubic ani kochac , zeby zarabiac pieniadze. A ojczyzne ma sie tylko jedna. Gapiszon spadaj na szkopskie forum, juz raz ci mowilam i zabierz Mauroxa vel Ciebie ze soba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam ze tylko zarabiacie pieniądze? A o co ? By wrocic do Poslki i zyc potem czy o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co te męki w DE
mieszkać w kraju którego się nie lubi, z ludźmi których się nienawidzi, i mówiąc ich językiem, tylko dla kasy, i potem narzekając na wszystko, TYPOWE POLACZKOWO BURAKOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby nie mają logiki
soulfly2015 2015.06.03 xxxxxxx Twoja ojczyzna idiotko jest powodem z jakiego tam jesteś w DE, je/bana patriotka. Znam takich jak ty, duszą patrioci ale siedzą za granicą, i flagi polskie pokazują. Pluje na takich pseudo polaków jak ty. Pier/dolą farmazony jak to kochają swój kraj a nawet w nim nie mieszkają. Patrioci z wygody je/bani. Przyjedź tu, mieszkaj i buduj ten kraj, i bierz dobre ze złym, a nie tylko wybierasz co lepsze z innego kraju a tu straszna patriotka. Puknij się w ten pusty łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, gdzie ja sie kogos o ortografie polska czepialam?? Wydaje mi sie, ze jak na prawie 30 lat zycia w Niemczech, posluguje sie swietna polszczyzna- nawet jesli jest ona jeszcze z tych zamierzchlych czasów, czyli lat osiemdziesiatych w peerelu ;) Nie bedziemy robic przedszkola i poddawac mnie jakiemus egzaminowi z jezyka niemieckiego, niezaleznie, co ty na ten temat myslisz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
Gosc 15.56 mam cie gleboko w doopie idioto. Tyle w temacie. A propos flagi: preferuje amerykanska. Gapiszon udawadniasz debilko, ze jest tak jak ja mysle. Prawdopodobnie jestes bardzo krotko w DE i stad ta euforia. Albo sobie tylko marzysz o DE :D a to, ze nie chcesz nawet paru prostych zdan napisac po niemiecku swiadczy o tym, ze po prostu NIE UMIESZ!!!!! pier/dolcie sie 🖐️ w doopie byli i goffno widzieli :classic_cool: Ale wielka Niemra sie znalazla :D ale i ciebie mam gleboko w doope. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
Gosc 15.26 to bylo do ciebie. a reszta do Gapiszona debila do kwadratu. Pier/doclie sie debile. Gapiszon paru zdan po nemiecku nie potrafisz napisac ??? dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, potrafie, nawet wiecej, niz pare zdan po niemiecku napisac, a nawet powiedziec :D Jakzes taki ciekawy, poszukaj na kafe moich tlumaczen, gdy ktos pomocy szukal 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
no napewno nie bede szukac twoich wypocin. Wiele razy widzialam na kafeterii tlumaczenia z polskiego na nimiecki i z niemieckiego na polski. byki nie z tej ziemi. Dla twej informacji debilu studiowalam Germanistyke i jestem nauczycielem oraz tlumaczem. Ty wjechalas za czasow prl .u ? Do doopy chyba wyjechalas imbecylu. Piszesz na poczatku , ze wyjechalas za czasow Prl - u kiedy pieczatka byla tylkw jedna strone. o czym ty mowisz kretynie.? Do goscia o 15.26 jeszcze raz : przyjedz w wieku 15 lat i przezyj 25 lat i wtedy sie odzywaj na temat. Idioto. Gapiszo czekam na pare zdan po niemiecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
Twoja ojczyzna idiotko jest powodem z jakiego tam jesteś w DE, je/bana patriotka- mylisz sie imbecylu. Ojczyzna mojego ojca jest powodem z jakiego ja jestem w DE jeb/any kretynie bez mozgu, Moj ojciec jest Niemcem. Od urodzenia mam niemieckie nazwisko. Przyjechalam do Niemiec w pazdzierniku 89 a w grudniu 89 mialam niemieckie obywatelstwo. A wiec mogla bym soe za wielka Niemre uwazac jak Gapiszon ten przyglup bez mozgu. Mialam 14 lat i mozna by powiedziec, ze wychowalam sie w Nimeczech ale jednak uwazam , ze moja ojczyzna jest Polska. a jak sie tobie to nie podoba to sie pierd/ol razem z Gapiszonem nieukiem i matolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda zagubionej duszy
soulfly2015 wczoraj mieszka w DE, ale nienawidzi kraju, czuje się polką ale w Polsce nie mieszka, flage woli amerykańską(?), ojciec niemiec a niemców uważa za debili, ty sie ku/rwa lecz, bo ty nie masz pojęcia kim czy czym jesteś. Niemko/Polka pseudo patriotka, zagubiona dusza cierpiąca w kraju wroga, na wygnaniu ekonomicznym, lecz zachwycająca się USraelską flagą, z chorobą psychiczną niestety nie zdiagnozowaną, z bólem doopy i nienawiścią do całego świata, stresująca się ciągle życiem. Przykra jest twoja egzystencja sierotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PISowscy i POwscy hejterzy, won z tego forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
szkoda zagubionej duszy dziś pierd/dol sie zje/bie 🖐️ ch/uj ci do tego jaka flaga mi sie podoba. pozdrawiam srodkowym palcem imbecylu i dalej BEZ ODBIORU 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soulfly, skoro nie wierzysz w istnienie paszportów z pieczatka w jedna strone, wydawanych w czasach PRL- u, to nie ma sensu cokolwiek ci tlumaczyc. Blogoslawieni cierpliwi, albowiem oni si edoczekaja- to na temat twojego czekania na pare moich zdan po niemiecku. Jak juz pisalam- nie mam powodu urzadzac tutaj przedszkola i jakichs egzaminów, bo ty bys tak chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle, jestes pewna, ze ten niemiecki ojciec, to naprawde twój ojciec? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
skoro nie wierzysz w istnienie paszportów z pieczatka w jedna strone, wydawanych w czasach PRL- u, to nie ma sensu cokolwiek ci tlumaczyc. xxxx no wiadomo , ze nie wytlumaczysz czegos o czym nie masz zielonego pojecia bo za czasow PRL nie bylo ciebie nawet w planach dziecinko. Ja nie musze w twoje brednie wierzyc bo nie bylo pieczatek w jedna strone. A jak znajde moj stary polski paszport to sprawdze. :) widac ze klamiesz :) xxx Blogoslawieni cierpliwi, albowiem oni si edoczekaja- to na temat twojego czekania na pare moich zdan po niemiecku. Jak juz pisalam- nie mam powodu urzadzac tutaj przedszkola i jakichs egzaminów, bo ty bys tak chciala usmiech.gif xxxx to bylo jasne jak slonce :) nawet jednego zdania nie potrafisz sklecic. Wiedzialam. :) Trollu beznadziejny. xxxx A tak wogóle, jestes pewna, ze ten niemiecki ojciec, to naprawde twój ojciec? oczko.gif xxx jeb/lam :D :D :D :D leze i kwicze :D :D :D nie moim ojcem jest polski listonosz kur/wa :D :D :D "ten niemiecki ojciec " :D a moze zazdroscisz????Ty Niemko z koziej doopy ? p************ :-O :-O:-O co za dno. :-O Rozczaruje cie kretynko. Tak jestem pewna , ze ten niemiecki ojciec a nie tamten niemiecki ojciec - jest moim ojcem i ze mnie splodzil :classic_cool:🖐️ a ty durnoto idz i poucz sie troche niemieckiego to moze pewnego dnia uda sie tobie wyjechac i jakiemus szkopu urodzisz dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat niby nie istniejacych paszportów z PRL- u, z pieczatka w jedna strone: Ty mozesz nie znac, ale to nie znaczy, ze skoro ty nie znasz, to cos takiego nie istnialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A reszte tak samo wiesz :P nie rozumiem twojej zacietosci i plucia jadem, widac taka twoja polska uroda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
hahahaaahaaaa :D :D :D chyba jasne, ze masz pieczatke w jedna strone jesli nie wracalas z powrotem do Polski :D :D :D :D co ty tutaj zgrywasz ???Udajesz jakby to bylo jakies specjalne uprawnienie bo ty masz pieczatke w jedna strone. :D :D :D cholera leze i kwicze :D :D :D to w takim razie ja tez mam w jedna strone bo pojechalam i nie wrocilam do Polski- Chyba logiczne ? no i co z tego ??????? :-O I co w tym specjalnego ??Ameryki nie odkrylas :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soulfly: "Moj ojciec jest Niemcem. Od urodzenia mam niemieckie nazwisko. Przyjechalam do Niemiec w pazdzierniku 89 a w grudniu 89 mialam niemieckie obywatelstwo." P*****ly piszesz , w takim przypadku mialabys niemieckie obywatelstwo, jak tu jest prawnie uregulowane, "durch und seit Geburt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwicz, jeszcze chwile temu kwiczalas, ze takich pieczatek nie bylo. Widocznie jestes spokrewniona z pewnym zwierzatkiem hodowlanym, na tyle kwiku na kazdy temat :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli pojechalas "na zaproszenie", to oczywiscie nie mialas takiej pieczatki do jednokrotnego przekroczenia granicy polskiej. Bylas w takim przypadku uciekinierem, i gdyby PRL trwal do dzisiaj, nie moglabys nawet na krótkie odwiedziny do kraju pojechac, bo by cie tam zaaresztowano. Dziwie sie, ze takie proste rzeczy musze ci naswietlac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulfly2015
P*****ly piszesz , w takim przypadku mialabys niemieckie obywatelstwo, jak tu jest prawnie uregulowane, "durch und seit Geburt" xxx p*****ly to ty piszesz. durch und seit Geburt to ma moj ojciec urodzony w Niemczech. Kumasz czy nie? Ja mam po ojcu i dziadu pradziadu , ktorzy byli Niemcami. Chyba logiczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×