Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

Gość gość
I znowu się zlecialy debilki co ja usprawiedliwiaja. Zauwazcie ze alkoholu w ciąży się NIE PIJE, Anita napisała ze pila bezalkoholowe to juz ja bronią ze 0.5% i nagle odzywa się Anita ze ona nie jest aż tak głupia ze zwykłego piwa by nie wypiła... Hahaha wszystkie tak samo madre jak ta Anita ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty najmadrzejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up wracaj do swojego drinka lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie badz bezczelna i daruj sobie obrazanie nas. Po prostu tu nie wchodz, jesli Ci osoba Anity nie odpowiada. Niczego nie wnosisz swoimi komentarzami i nikt Cie nie zmusza, zebys marnowala swoj jakze cenny czas na tym watku. P.S. Ja akurat alkoholu nie znosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh moj do mnie dziin pisal od samego rana :( kiedy do nich wpadne nic mui nie odpiywalaam bo nie iedzialam co mam roboic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tacie powiedzialas? Anita, dlaczego nie chcesz usunac tej ciazy. To bylo by najlepsze wyjscie z sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy czytam ten temat, to przypomina mi się obowiązkowa sterylizacja kobiet niepełnosprawnych umysłowo m.in. w Szwecji. Nie popieram tego pomysłu, ale całkiem rozumiem twórców. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka to co masz zamiar teraz zrobić? Kiedy chcesz powiedzieć tacie o tym? Jak będziesz reagować na zaczepki byłego? Bo chyba nie masz zamiaru się z nim i z Pauliną spotykać i chodzić do nich na imprezy? Jak długo chcesz ukrywać tą ciążę? Przecież musisz się jakoś utrzymać a twoja praca jest zbyt ciężka dla kobiet w ciąży! Niedługo będzie widać brzuszek i co wtedy zrobisz? Powiesz że masz wzdęcia? Przemyśl to proszę cię bo jesteś teraz odpowiedzialna nie tylko za siebie ale i za swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem co mam robic boje sie wiediec o tmy komus :( w ktorm tygodniu bedzie widac ze jestem w ciazy>?? bo narazie to nic nie wiadc wiec nikt sie nie omysla. ide dziksiaj do pracy ale na 17 opiero bede sie starala jakas lzeszje zajecie sbie znalezc no ale to nie do kocna od emnie zalezy do czedgo mnie szef przydzieli najwyzej pwoiem ze sie gorzej czuj czy cos takiego.. ehh pracowac musze bo skad wezme kasee?? od tatay wicznie ciagnac nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angle sie juz mnie pyta czemu nie pojechalam z nimi na impreze sobote i czemu sie w goole nie odzywalam i nie odpisywalam... jak wczoraj przyjechalam to oczywiscie byla impreza a nma mieszkaniu acys kolesie ktorych nie znzalam mwila ze poznala ich na imprezie s botoe oczywiscie pili flasxzke i czestowlai mnie drinkiem juz nie wiedzialam jak sie mam wykreacac zeby sie nie napsiac powiedzialm e sie zle czuje i poslzam spac ale dalej tak nie pociagne ilez mozna wyhmyslac wymowsemk?? na dodatek pisze ciagle do mnie moj dziisaj juz 3 esymi napisal cemu sie nie dozywma i czemu do nih nie oplrzyjde chociaz na kawe pewnie znowu maja jakis interts do mnie albo cos potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były chce Cię pewnie znowu bzyknac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, Ty nie mozesz tam dluzej pracowac - to zbyt ryzykowne. Zreszta jak Ci sie na miejcu cos stanie, To Twoj pracodawca bedzie mial problem, ze zatrudnia na czarno ciezarna. Powiedz bylemu mezowi, ze jestes z nim w ciazy i jak byla taki madry, to niech teraz cos wymysli, d**ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita! USUN!!!!! Czy ty kumasz, ze ty sie nie nadajesz na matke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia223
Jak jesteś szczupła to szybko będzie ci widać brzuch. Będziesz sie coraz gorzej czuła. Musisz się ogarnąć bo jak to sobie wyobrażasz? Wiesz ile kosztuje łóżeczko? wózek, ubranka kosmetyki i masa innych rzeczy? To ci powiem łóżeczko to ok 700zł wózek 1400 używany może za 300zł kupisz, paczka pampersów 40zł, paczka mleka 15zł starcza na 4 dni a potem już na dwa zakładając że dziecko będzie tolerowało tanie bebiko. Ubranka zwykłe body to koszt ok 10zł do tego jakaś koszulka i spodnie. Będziesz rodziła w zimie więc ciepłe ubrania Cie jeszcze drożej wyjdą a dziecko będziesz musiała dwa, trzy razy dziennie przebrać. Musisz miec przygotowane rzeczy dla siebie do szpitala na teraz. W ciazy nie wiesz kiedy sie do niego dostaniesz. Torba, majtki, skarpetki, koszulki nocne (preferowane na ginekologii), jakiś dres dla przygody, ręczniki wypadało by sobie kupic takie rzeczy nowe. Dalsza kwestia ubrań z dnia na dzień twoje ubrania będą na Ciebie za małe nie będziesz chodziła w ciasnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj do mie napsial esa ze zarazz wpadnie do nas bo ma jakis interes do mie najgrosze ze agnela poszla do pracy i jestem sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorobcie drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mu jeszcze nie mów i nie pozwól się dotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, napisz mu, ze nie ma Cie w domu. Nie zostawaj z nim sam na sam, bo znow Cie przeleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, dlaczego ciagle piszesz o bylym mezu per "moj"? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czego chcial? Powiedzialas mu o ciazy? Dobieral sie do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sum kie nie wiemo co mu konrektnie chodcizlo najpierw chcial kawe a potem stwidil ze piwa by sie napisl dalam mupiwo z loldowki wypil to piwo pogadal o pierdolach i powiedzial ze juz nie moze wytrzymac z paulina ze ma jej dosyc takie teksty jakoe oln na mnikej wiecej raz na miesiac i ze chyba ja wywali z mikeszkania bo podejrzeaqwa ze go zfrradza gdzies na boku ja mutylko pwoeidziaalam ze to nie jest moaj sprawa i nie bede sie do tego wteacxac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne. Musiałaś go wpuszczać do mieszkania? Teraz czekać kiedy Anitka zamieszka w tym haremie, bo przecież nie może odmówić ex-mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh cos mniued brzuch boli :( nie poslzam do pracy na szczescie szef dzwonil ze dopiero na 20 mam przyjsc to dobrze bo wole nocki niz aqw dzien pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta w ciąży nie powinna pracować w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×