Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dostawałyście lanie kablem czy tylko pasem?

Polecane posty

Gość gość
To ile miałaś lat wtedy jak dostalas tyle kabli? Dla mnie 10 to już było bardzo bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn u mnie było kablem od grzałki. Może u ciebie innym który tak nie bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie dostalam lania od moich rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kablem nigdy nie dostałem .Co nieznaczy ze moja pupa nie dostawała wp*****l. Do 8 roku zycia dostawałem klapsy tez bolały zwłaszcza jak dostawałem na gołą pupe,mama potrafiła przylać .Po uonczeniu 8 lat musialem pod kierunkiem mamy sam zrobić sobie narzedzie dyscypliny a była to tak zwana pyda sześć skórzanych rzemieni grubości około 5milimetrow dlugosci 50cm połączonych drewniana raczką .Dyscyplina ta wisiała w moim pokoju na drzwiach jak zamknolem za sobą drzwi miałem ja nawidoku a i tak dość często ja sciagałem i przynoosilem mamie co by mi wymierzyła kare .Lanie dostawałem zawsze na dupsko .M gole dupsko dostawałem jak jzu było poważne wykroczenie w ciągu roku było takich roznie od 5 do 10 .Lania tkzw pouczające jak je mama okreslała otrzymywałem przez rajtuzy w tamtym okresie az do piatej klasy podstawówki chodziłem w samych rajtuzach .W późniejszych latach również rajtuzy były dość czestym moim podstawowym ubiorem zwłaszcza ze miałem trzy starsze siostry po których zostawalo co roku sporo rajtuz w bardzo dobry stanie wiec mama wychodzila z zalozeia z eniebedzie wyzucac ija w nich chodziłem np. w pozniejszychlatachzaczolem się buntować odnośnie rajtuz wiec dość często bywala moja dyscyplina w uzyciu .Oj mja biedna pupa dostala za swoje za to ze bywalem uarty dupsko obrywalo i jaki człowiek był naiwny dostałem pyda a rajtuzy i tak musailem zalozyc a jak mama zastosowala dodatkowa kare do końca roku szkolnego w samych rajtuzach chodziłem ,.No ale to było pol wieku temu inne realia niż obecnie.Dzis panuje moda bezstresowego wychoowania oglądam nieraz tego efekty jak gowniaz paro letni terroryzuje rodzicow a oni jak nbarany nniereaguja .A wystarczyloby od czasu do czasu pzretrzepac dupsko a zaręczam ze efekt bylby pozytywny dobrej nocki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostawałam w pupe tylko a zazwyczaj pasem. Może czasem się zdarzyło kablem albo ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kato
Ścierą przez pysk, zdarzyło się, jak rosnące ciasto drożdżowe wyżerałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez pasem po golej pupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostaje pasem na goly tylek. np. tydzien temu dostalam za pyskniecie 5 pasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostalem przed chwila mam slady na tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos ze mna pogada o biciu pasem po tylku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostawalam kablem po gołej pupie od 6 roku za każdym razem 50 razy z całej siły od ojca innej kary nie uznawał...to boli niemiłosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy kablem i pasem, otwartymi rękami i pięścią. Moi rodzice nie są tacy głupi, by zostawiać ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostawałam tylko pasem. Z resztą tak jak kuzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu głównym narzędziem do wymierzania lania był kabel. Pasem dostałem tylko 2 razy. Zawsze oczywiście tyłek był goły, nawet jak dostawałem przy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmę mocne lanie pasem lub kablem na goły tyłek. W zamian mogę odwdzięczyć się tym samym. Jeśli są tu jakieś zainteresowane kobiety proszę o kontakt: spanking.fun@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiedziewczynaotco
Pasem... takim specjalnym... był krótki i bardzo gruby... dość szeroki z prawdziwej skóry, rozcięty wzdłuż... wpijał się w tyłek i zostawiał szerokie pręgi... dużo pręg... z0ostałam wytresowana tak, ze sama zdejmowałam majtki i kładłam się gdzie ojciec bo wtedy tylko wiedziałam ile pasów dostanę... na początku jak się zbuntowałam to wyciągnięta z łóżka dostałam lański po tyłku, nogach... matka trzymala a ojciec siekł... siostra patrzyła sztywna ze strachu... Ale i ja kilka razy widziałam jak dostawała... Zadaliście pytanie - odpowiedziałam.,. wystarczająco.. czy mam napisać więcej... ? taka sobie zwykła dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostawałam też pasem, ale takim zwykłym od spodni. pas był szeroki i skórzany oczywiście, dostawałam nim po gołej pupie rzecz jasna :D @takasobiedziewczynaotco skąd taki "wynalazek" znalazł się w Waszym domu? często dostawałaś? czy takim rozciętym pasem boli bardziej niż "całym" pasem? ile dostawałaś zazwyczaj pasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takasobiedziewczynaotco - Ile miałaś lat jak tak dostawałaś? Za co były takie lania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DostTalam 3 godziny temu kablem na goly tylek phi nie ma juz sladow na D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uybyg
No jak mnie bije mama to tez nie mam sladow po kilku godzinach od lania bo jak tak czytalam to forum ze musieliscie lezec na lozka albo taborecie to to byl Dobry pomysl, bo jak ja dostaje obojetnie czy pasem czy kablem na stojaco to mi sie pupa wygina do przodu chociaz i tak strasznie boli ze sie dre sie na cale osiedle. Moja mama nie ma doswiadczenia w bicu pasem bo ona mi powiedziala ze jak byla dzieckiem to byla grzeczna i lania nie dostawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokry Pas
Ja przed biciem moczę skórzany pas w słonej wodzie. Córka i syn dostają takim mokrym pasem na gołe d**y zmoczone tą samą słoną wodą. Z tym, że u mnie podstawowa dawka to 150 pasów, często 200 lub nawet 300 pasów. Po zakończeniu bicia pupa musi być czerwona i gorąca od pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mokry pas większego idioty niewidzialem taka ilość pasow nawet drosly by niewytrzymal a co dopiero dziacko nastoletnie .Proponuje Tworki najodpowiedniejsze miejsce dla takich debili .Po 200 pasach twoja dupa ylaby tak posiekana ze krew strumieniami by się lała weź się rozpedz i łbem p*****lnij w mor może deko rozumu w nia wejdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gozdek 1974
Ja z rodzeństwem zawsze dostawałem sznurem od prodiża. Może nie były to wielkie lania ale 5 - 10 sznurów nie pozwalało zapomnieć o laniu przez najbliższe 2 tygodnie. Przy przebieraniu się krwawe ślady przypominały, że trzeba być grzecznym. Do lania nie musieliśmy się rozbierać, ale przez ubranie sznur robił swoje. Kiedyś, zimą gdy byłem chyba w 5 lub 6 klasie z braćmi zabawiliśmy za długo na dworze. Jak wróciliśmy to mama już czekała na nas ze sznurem. Nie zdążyliśmy się rozebrać i dostaliśmy lanie na kombinezony i chociaż pod spodem były jeszcze rajstopy to na nogach pozostały krwawe pręgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy ja bylam mloda to atrybutem kazdego ojca w domy byl skorzany pas. nie tylko sluzyl do podtrzymywania spodni, ale mial tez cele wychowawcze. czy slusznie? uwazam, ze tak. pas bardzo bolal na golym tylku, ale pomagal zrozumiec mi rzeczy, ktore wczesniej byly dla mnie niezrozumiale. darlam sie zawsze, ze chyba caly blok mnie slyszal jak ojciec pral mi goly tylek pasem. czy mam zal? absolutnie nie bo wiem ze mi sie w pelni nalezalo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze dostawalam "ulubionym" pasem mojego ojca. szerokim, czarnym skorzanym pasem wojskowym na goly tylek. bolalo jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dostawałam pasem po gołym tyłku. Raz dostałam takim grubym kablem od telewizora-bolało jak cholera nawet przez spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje dzieci leje na goły tyłek.Swoim grubym brazowym pasem wojskowym minimum 50 pasów, poprawka laczkiem albo kablem. Dzieci widząc pas wiedzą że jak będą przeginac to będzie lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1589
Ja zasadniczo dostawałem kablem. Tato naprawiał sprzęt elektroniczny - kalkulatory, radia i inne. Tak, że kabel zawsze miał pod ręką. Było różnie jak w dzień to na ubranie, wieczorem na majtki. Kilka razy zdarzyło się na goły tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pasem na szczęcie, a raczej pasami bo w swoim zyciu poczulam na golym tylku kilka pasow ojca i wujkow. Najgorszy jednak byl pas wojskowy ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×