Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dostawałyście lanie kablem czy tylko pasem?

Polecane posty

Gość gość
paskiem. starym, grubym, skorzanym. oj ciagnal niemilosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu można zarobić od 25 do 50 zł miesięcznie bez wysiłku, wystarczy sie tylko zarejestrować https://cutt.ly/ewZ1S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie dostałem a chciałbym otrzymać lanie pasem na goły tylek trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasem rzadko. Przeważnie dyscypliną zrobioną z rzemieni od maszyny do szycia. Kablami też się zdarzało. I takim od radiomagnetofonu i takim od prodiża. I wszystkie były na gołą d**ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz oberwałam kablem na goły tyłek. Na szczęście nie dużo bo było tylko 5 kabli, ale bolało jak diabli. Wtedy jednak zdecydowanie przegięłam. Tak to zawsze dostawałam lanie pasem skórzanym. Oczywiście też bardzo bolało zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola

kablem nie dostałam nigdy... ale dyscypliną z trzema rzemieniami zdarzało się... zresztą teraz to głównie mój brat dostaje, ale przy nim to i mnie się czasem obrywa...        kilka miesięcy temu ojciec skądś przywiózł taki specjalny pas do karania...jak zdaża się że ma dostać braciszek to ja albo mama musimy trzymać nieszczęśnika  tak się szarpie po każdym wlepie...  o tym jak wygląda po nim tyłek wolę nie pisać... no i tak stworzył się cały ceremoniał karania  /bo oprócz brata mam jeszcze siostrę/... rzadko ale każde co jakiś czas zasłuży i wtedy solidnie dostaje...                                                                                                                                       ja też już nim dostałam... straszny!!!!                                                                                                                                                                                             ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K

do Gośki 69... jeśli tu  czasem zaglądasz to napisz, czy jeszcze dostajesz... i czym, jak...?   Bo mnie kabek, a właściwie to taka gumowa pyta, nie była obca...   Pozdrawiam..  K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha_69

Zaglądam ale rzadko bo ruch niewielki. Za stara jestem żeby dostawać. (69 to nie jest moja ulubiona pozycja seksualna tylko rok urodzenia). A ty jeszcze dostajesz ? I co to była za pyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 12345

Ja bym chciał dostać lanie pasem do kobiety może być i kablem mówię poważnie. Jestem koło Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostawałam reka, pasem w domu, czasami gdy gdzieś jechaliśmy z tata autem i rozrabialiśmy to tata zatrzymywał sie, urywał jakaś witkę i tym w drodze nas karcił.  A najczęściej tata przywoływał mnie i brata do porządku mocnym targaniem za ucho. Piekło bardzo i długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć

Ja terz zasługuje na solidne  lanie pasem po dupie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Cześć napisał:

Ja terz zasługuje na solidne  lanie pasem po dupie 

No jakbyś dostał o byś nie chciał pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 12345

Asiutka99 dala byś mi lanie proszę cię tak w realu. Odpisz mi prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Gość 12345 napisał:

Asiutka99 dala byś mi lanie proszę cię tak w realu. Odpisz mi prosze.

Nie, to nic przyjemnego dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 12345

Asiutka99 czemu to nic przyjemnego możesz mi powiedzieć. A ty dostałaś lanie? Chciałbym dostać bo chciałbym zobaczyć jak to jest. Odpisz mi proszę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gość Gość 12345 napisał:

Asiutka99 czemu to nic przyjemnego możesz mi powiedzieć. A ty dostałaś lanie? Chciałbym dostać bo chciałbym zobaczyć jak to jest. Odpisz mi proszę 

No dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 12345

Asiutka99 czemu to nic przyjemnego dostać lanie? 

Dala byś mi może lanie chciałbym zobaczyć jak to jest bo nigdy nie dostałem. 

Czy można do ciebie jakiś kontakt e maila albo numer telefonu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość Gość 12345 napisał:

Asiutka99 czemu to nic przyjemnego dostać lanie? 

Dala byś mi może lanie chciałbym zobaczyć jak to jest bo nigdy nie dostałem. 

Czy można do ciebie jakiś kontakt e maila albo numer telefonu. 

Bo lanie boli, nie dam kontaktu, możesz pisać na forum. No to masz szczęście,że nie dostałeś nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc12345

Asiutka99 a możesz mi opisać swoje lanie. Jak bardzo lanie boli. Ja chciałbym dostać bo chce zobaczyć jak to jest. Ile razy dostałaś? Od kogo dostalas? Ile miałaś wtedy lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokry pas
Dnia 21.06.2018 o 18:53, Gość Mokry Pas napisał:

Ja przed biciem moczę skórzany pas w słonej wodzie. Córka i syn dostają takim mokrym pasem na gołe d**y zmoczone tą samą słoną wodą. Z tym, że u mnie podstawowa dawka to 150 pasów, często 200 lub nawet 300 pasów. Po zakończeniu bicia pupa musi być czerwona i gorąca od pasa.

Doskonala metoda. Mi też zdarzyło się dostać mokrym pasem przy większych przewinieniach. Potem się chodziło w zegarku, bo mokry pas boli chyba ze trzy razy bardziej niż suchy . Pochwalam i podziwiam! 

Do oponentów. To zupełnie nieprawda że po 150 pasach ma się posiekaną dupę. Jeśli pas ma normalną skórę bez ostrych kantow to oczywiście ... jest sina ale na pewno nie przecięta. Wiem co mówię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokry pas
Dnia 1.07.2018 o 21:09, Gość gość napisał:

Ja swoje dzieci leje na goły tyłek.Swoim grubym brazowym pasem wojskowym minimum 50 pasów, poprawka laczkiem albo kablem. Dzieci widząc pas wiedzą że jak będą przeginac to będzie lanie.

 

Świetnie, że są jeszcze faceci, którzy wiedzą do czego służy pas. Pochwalam!

pasicho@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasicho@hotmail.com
Dnia 23.02.2018 o 16:01, Gość gość napisał:

Witam, ja nie dostawałem lania pasem ani kablem. Za to mojich dwóch synów karam moim skórzanym pasem z wojska który noszę w roboczych spodniach. Zawsze na goły tyłek,jak nie pomaga to biorę pejcz. Dostają do 50 pasów lub 50 pejczow, zależy od przewinienia.

Doskonała metoda. Bardzo proszę o kontakt na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola-lola

Pasem tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka

Pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzidziuszka. 

W wieku 12 lat, dostałam największe lanie, swojego życia, za konkretne, przewinienie. Dostałam od Taty. Zabrał mnie, do drugiego pokoju, kazał podciągnąć spódnicę, opuścić majtki, w dół, uklęknąć przy tapczanie, wypiąć pupę, później wziął, skórzany pas i bardzo mocno, wlepił mi, ponad 30 razy, na gołą pupę.Po 4 pasie, już płakałam i krzyczałam, na całego, po10 pasie, posikalam się.Nie mogłam później, w ogóle siedzieć, przez ponad, 3 dni, całą pupę, miałam siną i spuchniętą, przez 2 noce nie spałam, tak ta pupa, bolała i piekła.Rodzice robili mi, nawet zimne okłady. Później już spałam, ale na brzuchu. Po tym pamiętnym laniu, płakałam 2 godziny. Ślady zeszły mi dopiero, po 2 tygodniach. Przez tydzień czasu, nie chodziłam do szkoły. Rodzice napisali mi usprawiedliwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×