Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety oczekują, że facet będzie płacił?

Polecane posty

Gość gość
pedau was yebał męskie kurfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga__111
Kobiety lubią być adorowane, co w tym złego? Ja poznałam ostatnio fajnego faceta na flirtownia.com Zaprosił mnie na kawę, zapłacił i nie było w tym żadnego problemu. Chyba że komuś szkoda 10 zł, ale to raczej małolaty z liceum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na randki to ty musisz wydawać aby facet zniósł jakoś twoją obecność. Spacery są za darmo ale nie dla psa (a raczej suki) kiełbasa. Aha, już widzę jak odstawiona małolata spaceruje z kieszonkowym od rodziców z takim chamidłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może nie wiesz ale niektóre 18-20 latki są na tyle ambitne że mają pracę i nie szukają sponsora. I ma wydawać swoje ciężko zarobione pieniadze bedac studentka na randki, żeby stary c***j zaoszczędził? Buhaha > Zauważ że napisałem "ambitne dziewczyny" i nie oczekuję że taki pasożyt jak ty to nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może nie wiesz ale niektóre 18-20 latki są na tyle ambitne że mają pracę i nie szukają sponsora. I ma wydawać swoje ciężko zarobione pieniadze bedac studentka na randki, żeby stary c***j zaoszczędził? Buhaha > Zauważ że napisałem "ambitne" dziewczyny. Nie oczekuję że taki pasożyt jak ty to zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może nie wiesz ale niektóre 18-20 latki są na tyle ambitne że mają pracę i nie szukają sponsora. I ma wydawać swoje ciężko zarobione pieniadze bedac studentka na randki, żeby stary c***j zaoszczędził? Buhaha > Zauważ napisałem "ambitne" dziewczyny. Nie liczę na to że taki pasożyt jak ty to zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jak czytam te wypociny frajerów to marzę żeby przywrocili obowiazkowa służbę wojskowa może tam by z nich zrobili mężczyzn . banda ciot na babskiej stronie a nie facetów. Ściągać rurki pedały i do łopaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszny z ciebie gosc widac ze nie masz kasy i...klasy ilez to ona tam zezarla czy wypila 15 zloty cie to kosztowalo widac byles tak przymulony a randka kiepska ze wstala i poszla i zeby bylo jasne jestem wyksztalcona mam dobra prace ale na randce przy zarciu za pare zloty nawet bym nie pomyslala ze gosc bedzie mial problem z zaplaceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzą takie c***y na forum dla kobiet, pytanie za sto punktów? w jakim celu, permanentne bezrobocie? Pewnie tak i dlatego tak żałują kilku złotych na kawę, nie popłaczcie się z żalu za utraconymi bezpowrotnie groszami. ŻAL ŻAL ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Powodów jest tysiac. Np. dobre maniery i kultura. dobre maniery i kultura powinny się objawiać tym że każdy płaci za siebie i nie sięga do kieszeni drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga__111
Oczywiście dalszego ciągu mozecie sie domysleć - zaprosiłam go w rewanzu do siebie...takiej nocyn w życiu nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co przyniósł drogie wino i pierścionek z brylantem? Zapraszasz tak wszystkich co kase dają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisze jeden bezrobotny, zakompleksiony cwel lub może 2.... Za mnie płaca na pierwszej randce, koleżanki też. Nie słyszałam, żeby któraś miała taka sytuacje. Owszem, jest jedna, ale to nie koleżanka ;) która to głosi jak to facet za nia płacił nie bedzie, ale to typiara, która daje w krzakach koło śmietnika po dyskotece za drinka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie chamy ze wsi takie, zaproszą na kawę do remizy bo to jedyna w okolicy ale na rachunek już nie mają. Na spacer taki nie pojdzie, bo cała więc by gadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy to takie robotne jesteście? Dobre zarobki to osiągacie w jednym zawodzie, tym najstarszym... a tk to nawet na kawe ciężko zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon Knotte
Ja uważam, że kiedyś to było bardzo na miejscu płacić za kobietę ale w obecnych czasach równouprawnienia, wyzwolenia, nieograniczonej wolności, to każdy powinien płacić za siebie. W obecnych czasach, gdy kobieta pozwala płacić za siebie to oznacza ni mniej nie więcej, że traktuje siebie jako towar do sprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:38 To ty się z koleżankami na randki umawiasz? :P No tak, jasne , czemu wyzywasz ludzi od "cweli". Wiesz chociaż co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mennnn
Jak dla niego tylko kasa się liczy... Otóż zasadniczo to facet powinien płacić. Jeśli dla ciebie jedyna opcja to kobiety wysoko postawione to jesteś nikim i na pewno nie znajdziesz nikogo :P no chyba że jako pupilek jakiejś starszej kobiety po 70 . A jeśli chodzi ci tylko o płacenie na pół to szukaj kobiet niezależnych. A moje zdanie jest takie że mają rację to facet powinien płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nigdy nie miałem problemów z tym żeby zapłacić za kawę czy drinka jeżeli to ja zapraszałem. Nie mniej jednak jak nowo poznawana dziewczyna przy kolejnych spotkaniach dalej nie kwapi się żeby za siebie płacić to szybko zakańczam taką znajomość. Mamy rząd, urząd skarbowy , zus i podatki. Kolejnego pasożyta nie potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mennnn a ty jesteś facetem czy tylko prowokacją nieudolnej materialistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, ale ten temat nieźle dobija co niektórych :D Pewnie połowa wypowiedzi to trolling, a ktoś dalej to męczy i narzeka na baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uspokójcie się babska!!!- facet chciał się podzielić opinią i tyle, jeśli jej się nie spodobał to skoro taka kozaczka mogła powiedzieć, że już wychodzi i czy ma zapłacić za siebie?- chyba nic trudnego, po prostu się uważacie za jakieś "święte krowy" co niektóre, że niby więcej wam bo wolno bo macie cycki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za tym, że na pierwszym takim spotkaniu każdy powinien zapłacić za siebie. Jak ja byłam na kawie z mężczyzną poznanym na portalu randkowym, za kawę zapłaciłam ja. A tutaj takie oburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uspokójcie się babska!!!- facet chciał się podzielić opinią i tyle, jeśli jej się nie spodobał to skoro taka kozaczka mogła powiedzieć, że już wychodzi i czy ma zapłacić za siebie?- chyba nic trudnego, po prostu się uważacie za jakieś "święte krowy" co niektóre, że niby więcej wam bo wolno bo macie cycki ?? xxxx Wy dziady też się uspokójcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mennnn
mogę wrzucic zdjecia swego grubego członka jak nie wierzycie tępe dzidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzymy, wrzucaj zdjęcie, czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co pedau ,że członki chcesz oglądać? A potem oburzeni ,że nie cwele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że w ramach dobrych obyczajów jest przyjęte że to mężczyzna powinien zapłacić za kawę/kolację na spotkaniu z kobietą, co nie zmienia jednak faktu że kobieta nie powinna mieć problemu z zapłaceniem za siebie... ja na każdym spotkaniu (kilka ich było) chciałam zapłacić za siebie, ale facet nie pozwolił na to, więc o czymś to świadczy.... Trochę nie rozumiem wściekłości tego pana, który żali się że dziewczyna wyszła przed końcem spotkania i nie zapłaciła za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergowik
Placi ten ktory zaprasza. Koniec kropka. Wiem, ze niektore z was to k..y bez honoru. Najchetniej braloby i ciagnelo kase. Przestancie myslec jajnikami, a zacznijcie mozgiem. Po to sobie wasze prababcie wywalczyly dostep do pracy, zebyscie pracowaly a nie pasozytowaly. Skoro kosmetyki taki wydatek - to ich nie kupujcie. Ja szczerze wole naturalne i ladne babki. Paszczury odpadna (czyli wiekszosc z was). I pamietajcie - 90% z was bez naszej meskiej atencji popelniloby samobojstwa z rozpaczy. Facetom latwiej znalezc sie w pasjach. Chyba dodarlo...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×