Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety oczekują, że facet będzie płacił?

Polecane posty

Gość gość
jak was nie stać na kobiete ,to musicie obejść się smakiem niestety,a tak wogole ,to która będzie chciała z toba zwiazac zycie jak nawet za chamburgiera musi zaplacic sama,bo ja nie wierze ,ze się pofadygowales się z twoich zalow to zes jej kanapke w ygadal w barze mlecznym za która musiales zaplacic to nic dziwnego ze musisz sam konia zwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4:21 "chamburgiera" Takiego prymitywa to chyba nawet zdesperowany facet nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaki to sa smierdzace chamy, wydawac na nia ale jak tez trzeba umiec okazywać podstawowa kulture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlop zas to mieszanka alfonsa i pedala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w tym wątku ujawniło się tak dużo sfrustrowanych faciów? O.o szokens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tutaj faciów frustratów hoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj smutna ta prawda smutna. Polskiej kobiecie do d***** bardzo blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florius
Ech Kobiety... Piszecie, że faceta obowiązkiem jest zapłacić bo Wy "dajecie" - wygląd, zapach, ubranie, makijaż itp. Przepraszam, czy facet nie musi sie ubrać? Nie musi być zadbany i ładnie pachnący? Ponosimy podobne koszty "drogie" Panie... Ale jest prosty sposób. Umawiamy sie na spacer, po 15 minutach wiadomo czy coś się "kręci" czy też potencjalny partner to nuda i flaki z olejem. Po tym czasie można sie przekonać czy warto zainwestować te parę złotych, czy będzie to ewidentna strata pieniędzy. Nie rozumiem umawiania się na pierwsze spotkanie w restauracjach. Nie powinniśmy się spotykać po raz pierwszy żeby się najeść tylko, żeby się poznać "na żywo". Kiedyś zaproponowałem w ramach pierwszego spotkania wyprawę w fajne miejsce żeby porobić zdjęcia, bo jak wynikało z rozmów było to nasze wspólne zainteresowanie. Po wycieczce wiedziałem z kim mam do czynienia i zaproponowałem jakieś jedzenie, no bo był po temu czas już, a i osoba również na żywo była interesująca i "warta zachodu". Ale nigdy nic nikomu nie należało się za to, że sie "pojawi" - bo ja tez sie "pojawiam" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiające jest to, ze większość wypowiedzi facetów jest sensowna, konkretna, napisana poprawna polszczyzną. Natomiast większość wypowiedzi kobiet to prymitywna agresja, błędy językowe i ortograficzne, roszczeniowa postawa wobec mężczyzn albo nienawiść do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fju bzdziu macie
Kobiety są porąbane, z jednej strony chcą równouprawnienie, a z drugiej zasady tradycjonalne. Macie do wyboru JEDNĄ OPCJE: RÓWNOUPRAWNIENIE ALBO TRADYCJONALNIE. Nie ma opcji na oba. Tylko kobiety wybierają to które im pasuje w danym momencie i co dla nich w tym momencie korzystniejsze, jak równouprawnienie im pasuje to wtedy to wygłaszają, a jak chcą się poczuć zdobywane, szanowane, uwodzone itp, to wtedy Tradycyja im się przypomina. Wy jesteście chore psychicznie, i to coraz w większym stopniu, feministki was OSZUKAŁY nic więcej. Trzeba było siedzieć na doopie z Tradycją i wszystko było by dobrze, to wam się równouprawnienia zachciało. MACIE DOKŁADNIE CO CHCIAŁYŚCIE, szkoda tylko że nikt wam nie wytlumaczył że są pewne minusy tego i pewnie nię będzie się to większości podobać. Po prostu łamanie naturalnych zasad w naturze rzadko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fju bzdziu macie Szkoda że tobie nikt nie wytłumaczył, co to jest równouprawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiające jest to, ze większość wypowiedzi facetów jest sensowna, konkretna, napisana poprawna polszczyzną. Natomiast większość wypowiedzi kobiet to prymitywna agresja, błędy językowe i ortograficzne, roszczeniowa postawa wobec mężczyzn albo nienawiść do nich. XX samo sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w waszym wieku i na podobnym poziomie finansowym, z własnym mieszkaniem stać płacić za siebie, dlaczego uganiacie się za małolatami zaraz 'po gimbazie', które wygladaja na takie, które groszem nie śmierdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to proste - większość kobiet, które się tu wypowiadają to samotne, zgorzkniałe, sfrustrowane stare panny, podstarzałe dziewice z krzywymi ryjami i bez cycków. Nikt ich nigdy na randkę nie zaprosił. Dlatego są takie agresywne bo chłopa dawno albo nigdy nie miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ja powodzenie mam i faceci zawsze płaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ja piszę o tobie? zauważ, że napisałem: "większość", a nie: "wszystkie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cała nagonka kobiet i chwytanie się wszelakich argumentów, które mają dowieść, że tradycyjna postawa faceta wobec nich jest jedyna i słuszna pokazuje jak bardzo boją się utraty wpływów w tym zakresie. Możesz pisać rzeczowo i mieć swój punkt widzenia ale dla nich taka osoba zawsze będzie wrogiem, bo to będzie burzyć ich zacofany światopogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczyny przecież już na pierwszy rzut oka widać że 90 % wypowiedzi w tym temacie pisze ta sama osoba (autor), który sam sobie wtoruje ;-). Reszta to prawiki z forum, którzy dalej mieszkają u mamusi i są wiecznie bez kasy. Prawdziwy FACET nigdy, ale to przenigdy nie będzie zylil na kawę za 5 zł na spotkaniu zapoznawczym. Nikt wam nie karze sponsorować dwudaniowych obiadów z deserem w drogiej restauracji, ale już bez przesady żeby bić pianę o durna kawę??? Co się porobiło w tych czasach... Ja jestem już po 30, w moich czasach nie do pomyślenia było żeby mężczyzna miał tego typu problem. Ale czego oczekiwać. Teraz faceci chodzą w rurach, depiluja brwi i siedzą na babskich forach przez 20 stron podbijajac jaki to ból zapłacić na 1 randce. Wiecie co kobiety? Cieszę się że chodziłam na pierwsze randki naście lat temu, kiedy jeszcze przewazali prawdziwi faceci, którzy potrafili wbić gwozdzia, zrobić wszystko koło domu i nie mieli pojęcia do czego służy penseta, a to że na pierwszym spotkaniu wyciągają portfel i płacą za kawę było dla nich sprawa honoru. Mój mąż nie jest moim sponsorem, mamy wspólny budżet i zarabiamy porównywalne żeby nie było że jestem jakąś następna utrzymanka, bo to ulubiony argument takich nieudaczników. Gdyby na pierwszej randce oczekiwałby żebym placila... Cóż. To zrozumie tylko prawdziwy samiec. O dziwo znajomi (faceci) z mojego otoczenia mają takie same podejście, ale tak jak podejrzewam, to chyba sprawa wieku i wychowania. Pozdrawiam młodsze kobietki i serdecznie wam współczuję, że musicie teraz trafiać na takie p/i/z dy a mężczyzn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej wyżej Ta cała nagonka kobiet i chwytanie się wszelakich argumentów, które mają dowieść, że tradycyjna postawa faceta wobec nich jest jedyna i słuszna pokazuje jak bardzo boją się utraty wpływów w tym zakresie. Możesz pisać rzeczowo i mieć swój punkt widzenia ale dla nich taka osoba zawsze będzie wrogiem, bo to będzie burzyć ich zacofany światopogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w waszym wieku i na podobnym poziomie finansowym, z własnym mieszkaniem stać płacić za siebie, dlaczego uganiacie się za małolatami zaraz 'po gimbazie', które wygladaja na takie, które groszem nie śmierdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje że to raczej kwestia wychowania. Też jestem po 30 ale mam dużo młodsze rodzeństwo, braci. Nawet oni mając 18 lat wiedzą, że zapraszając dziewczyny powinni kupić durny napój na randce. I fakt, nigdy by nie wpadli na to żeby pisać na stronie "kafeteria forum kobiece "hahahha. Rosną normalni mężczyźni całe szczęście bo teraz to jakiś koszmar jak widzę te c***y na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jego psi obowiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Kobiety w waszym wieku i na podobnym poziomie finansowym, z własnym mieszkaniem stać płacić za siebie, dlaczego uganiacie się za małolatami zaraz 'po gimbazie', które wygladaja na takie, które groszem nie śmierdza? Bo wolimy atrakcyjną małolatę niż brać się za starą wyeksploatowaną panne czy rozwódkę, która ani inteligencją ani urodą nie grzeszy a jej główny argument to to że ma mieszkanie po rodzicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno zrezygnować z praw nabytych, a łatwo dopominać się praw czy zwalczać nierówności. Konsekwencja jest głupotą, bo wymagałaby rezygnacji ze świadczeń, dlatego tego zwykle się nie robi, bo przecież nikt nie ma obowiązku grać przeciw własnemu interesowi w imię sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wolimy atrakcyjną małolatę niż brać się za starą wyeksploatowaną panne czy rozwódkę, która ani inteligencją ani urodą nie grzeszy a jej główny argument to to że ma mieszkanie po rodzicach... Małolata nie ma pieniedzy. Rodzice maja jej dac na randke, zeby sie poszla sie spotkac z jakims starym c***jem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo wolimy atrakcyjną małolatę niż brać się za starą wyeksploatowaną panne czy rozwódkę, która ani inteligencją ani urodą nie grzeszy a jej główny argument to to że ma mieszkanie po rodzicach... Małolata nie ma pieniedzy. Rodzice maja jej dac na randke, zeby sie poszla sie spotkac z jakims starym c***jem? smiech.gif > Może nie wiesz ale niektóre 18-20 latki są na tyle ambitne że mają pracę i nie szukają sponsora. Zabiorę taką gdzieś, spędzimy miło czas i wcale nie musi się to spotkanie kończyć seksem. Nie każdy płci męskiej myśli przyrodzeniem. Są jeszcze tacy którzy szukają kogoś z kim sobie ułożą życie. Szukają partnerki życiowej a nie pasożyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz dziewczyny w miejscach gdzie trafiają emocjonalne odpady obojga płci czyli na portalach randkowych i do tego wierzysz (lub ona tak sobie życzy), że musisz ją zabierać x razy do knajpy gdzie przystawki zaczynają się od 20 zeta w nadziei, że w jakiś magiczny sposób to zrobi na niej wrażenie ... to jesteś debilem. Do tego nudnym. I zasługujesz na bycie wykorzystanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie wiesz ale niektóre 18-20 latki są na tyle ambitne że mają pracę i nie szukają sponsora. I ma wydawać swoje ciężko zarobione pieniadze bedac studentka na randki, żeby stary c***j zaoszczędził? Buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I ma wydawać swoje ciężko zarobione pieniadze bedac studentka na randki" x Na randki to ty musisz wydawać aby facet zniósł jakoś twoją obecność. Spacery są za darmo ale nie dla psa (a raczej suki) kiełbasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu siedzą sfrustrowane peda/ły , jakby mieli panny to by z nimi siedzieli.Olać takie śmieci , niech dalej kitrują te swoje miedziaki w śmierdzących skarpetach. Będa mieli na swoje dzifffki - płatne .I tak zapłacą i tak , a jak nie to red tube i ręka .Buahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×