Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czemu pielegniarki mają sie za lepsze od ratownikow medycznych

Polecane posty

Gość gość
Czemu pielęgniarki kłamią że zarabiają najniższą jak odcinkowa pielęgniarka wykonująca najprostszą prace w medycynie ma na start do ręki 2,5 , po specjalizacja minimum 5tys? I do tego nie muszą samodzielnie myśleć jak lekarz czy ratownik tylko wykonywać polecenia lekarzy? Natomiast ludzie z większymi wymaganiami edukacyjnymi i po trudniejszych studiach i z trudniejsza pracą mają mniej Lekarz stażysta 1,7-2,5 Ratownik 1,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz rezydent 2300 A i pelno specjalistow jest za 2500-3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na "porozumienie rezydentow" na facebook . Jest i o ratownikach medycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego oprócz nie podejmowania decyzji w pracy (polskie pielęgniarki najmniej mogą samodzielnie robić robic ) Nie muszą podejmować decyzji podczas rekrutacji na studia bo piguła może dla kaprysu zdobyć uprawnienia ratownika czy położnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli hodzi o stosunek odpowiedzialności i płacy do wykonanej pracy piguły maja najlepiej a jeszcze kłamią w mediach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
thrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie. Mam medyczny zawod ale zaden z tych. Studia podobnie trudne, ale pielegniarki maja latwiejsza prace. Maly odsetek z nich pracuje na oddzialach z pacjentem lezacym, gdzie musza go myc czy podnosic. Wiekszosc pracuje lekko, w szpitalach, przychodniach na rejestracji i przy lekarzach. Praca moze stresujaca jak to praca z ludzmi, ale ratownik jest bardzo niewdziecznym zawodem. Prosze sobie wyobrazic, telefon, szybko do karetki, jazda na sygnale, wypadek, czlowiek przeciety na pol, stres niesamowity. Srodek nocy telefon, adres znajomy na miejscu okazuje sie ze znajomy sie powiesil. Telefon wyjazd na miejscu pijak szczuje cie psami. Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bgbcfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co wy się tak przykładacie do pracy za taką jałmużnę, niech te nieroby co mają dzieci i dostaną kupę forsy za darmo niech pracują, bo oni mają motywację do pracy, a ja nie mam zamiaru zapieprzać za takie ochłapy a nie wynagrodzenie, po prostu nie mam motywacji do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ihiygiyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielęgniarka 5 tys? ahahaha bo padne :d 2 tys góra w dobrym szpitalu chyba wiem ile zarabiam najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×