Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

Gość Karmelizowanaa
Grubuś ja patrzę na etykiety bo producent potrafi do serka wiejskiego, który powinien mieć 3 składniki dorzuć jeszcze cukier, związki E albo glutaminian sodu. Co do napoi to ja piję tylko wodę gazowaną/ niegazowaną i dla smaku dorzucam miętę albo wyciskam sok z cytryny. Nie polecam takich napoi bo nawet jeśli ma 1 kcal to z pewnością powoduje szybki wyrzut insuliny i możesz czuć bardzo szybko głód. Poza tym produkty light czyli przykładowo taki napój jak Twój - skoro z produktu odejmie się cukier to trzeba go czymś zastąpić np. słodzikami, które nie wiadomo jaki wpływ mają na nasz organizm. Ja odkąd pooglądałam wiem co jem to sto razy czytam etykiety zanim coś kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku ja właśnie też staram się czytać etykiety ale bardzo lubię winogrona(niestety kaloryczne bardzo) i tak wzięłam ten napój skoro miał niby tak mało kalorii.Ale masz całkowita rację,woda nie tuczy i albo bardziej się do niej przekonam albo właśnie wycisnę cytrynkę lub ogórka. Poza tym modlę się o jakąś burzę bo już nie daję rady z tymi temperaturami.A swoją drogą,macie może jakąś darmową stronkę z dziennikiem kalorii gdzie można sobie wpisać posiłki i samo tam podlicza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja korzystam z ilewazy.pl tam mają kalkulator kalorii, a sama zapisuję sobie w Wordzie co zjadłam :P Co do kalorii to kaloria kalorii nie równa i czasem lepiej jest zjeść coś w wersji normalnej niż light. Wiadomo, że nawet warzywa są pryskane i najlepiej to byłoby kupować od rolnika albo samemu hodować gdzieś z dala od miasta :D U nas dzisiaj na całe szczęście przeszła burza i popadało bo też już miałam dość :D Upał jest super, ale nad wodą, a w mieście to tragedia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kacha
Czarna o 6 sniad jest nie mozliwe bo 5.30 wyjezdzam autobusem do pracy i jade 1.20min. Wstaje o 4.40 i nie jestem w stanie nic zjesc o tej porze. Dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kacha
Czarna o 6 sniad jest nie mozliwe bo 5.30 wyjezdzam autobusem do pracy i jade 1.20min. Wstaje o 4.40 i nie jestem w stanie nic zjesc o tej porze. Dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kacha
Czarna o 6 sniad jest nie mozliwe bo 5.30 wyjezdzam autobusem do pracy i jade 1.20min. Wstaje o 4.40 i nie jestem w stanie nic zjesc o tej porze. Dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Kacha a może w autobusie albo tuż przed pracą? Masakra z tym dojazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam na kolację trochę makreli .Kurcze zastanawiam sie czy bede umiała krecic tym hula hop:)juz sie nie mogę doczekac.Co tam dziewczyny robicie?ja ogladam na wspolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Tofinka na pewno się nauczysz -kreciłaś już kiedys czy to debiut będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ale jestem ciekawa jak tam waga :D żeby już był poniedziałek !! :P Nikt poniedziałków nie lubi, a ja wyjątkowo na niego czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna26
Właśnie skonczylam kręcić hula hop swietne czwiczenie. 30 minut zlecialo nawet nie wiem kiedy:-) oczywiscie musialam pilnowac zeby 15 minut było na jedna strone i na druga:-p. Czy to normalne że jestem praworeczna a lepiej mi sie kreci w lewo??? Troche dziwne :-) na rowerku to mi sie dłuży nie wiadomo czemu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna26
Nawet miesnie nóg mi troche pulsoja bo jak kręcę to mam cały czas lekko ugiente:-) ale musze sie przyznac ze wlasnie pije piwko mialam chetke na takie zimne z lodowki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja najczęściej włączam sobie tv - albo vive albo jakiś program do oglądania - nie wiem czemu, ale dobrze mi się jeździ przy Cejrowskim haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z muzyką wszystko fajnie idzie :).Ja na kolację zrobiłam sobie sałatkę z piersią kurczaka i na dziś póki co koniec.Tak gorąco,że nie jestem głodna ale to tylko wyjdzie na plus :D.W poniedziałek planuję ważenie zobaczę czy waga coś drgęła.Oki lecę oglądać film także miłego wieczorku wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wybieram sie na zakupy i jak zwykle nie wiem co kupic :( chyba bede zyla na jajkach i na ciemnym pieczywie ,jakas wedlina i warzywa:) na obiad planuje ryz ,piers z kurczaka i sos chinski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaaak
Hej dziewczynki, widze ze dzielnie sie wszystkie trzymacie , super oby tak dalej, Karmelizowana super ta pizza musze kiedys wyprobowac, u mnie dzis jedzeniowo w miare dobrze oprocz lodow, ale pocwiczylam 50 minut na rowerku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Maajak lody w gałkach czy te wodne nie są kaloryczne. Kaloryczności dodaje wafelek i ewentualne dodatki np. kawałki czekolady, czekoladowy rożek albo polewa ;) Z tego co pamiętam zwykły Big Milk ma 90 kcal, a w polewie już 180 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Tak sobie jeszcze przed snem przeglądam blogi kulinarne i jutro robię frittatę z groszkiem - mega szybka i z pewnością pyszna. Składniki (forma o średnicy około 24): 2 jajka 100g chudego twarogu 0,5 łyżeczki soli 0,25 łyżeczki pieprzu 1,5 szklanki mrożonego groszku Sposób przygotowania: Jajka miksujemy na najwyższych obrotach przez około minutę dodajemy rozgnieciony (wcześniej widelcem) ser groszek zalewamy gorącą wodą i pozostawiamy na około 2 minuty, potem odcedzamy do jajek dodajemy groszek i przyprawy, mieszamy wylewamy masę do tortownicy wyłożonej papierem do pieczenia (chyba że mamy silikonową) pieczemy przez około 20 minut w temp. 200 stopni Przepis wzięłam z bloga my-reality-dietetycznie. Aż przyjemnie jest być na diecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Karmelku-również weszłam na tego bloga i muszę przyznać,że narobiłaś mi ochoty bo przepisy są świetne :D.Kocham jajka,więc może dziś również coś sobie ogarnę.Chociaż muszę wyjeść pierś kurczaka i resztki sałaty mix bo szybko więdnie. Póki co zjadłam mały jogurt i filiżankę zielonej kawy.Na drugie śniadanie za chwilę jabłko lub banana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Hej a u mnie dzis spagetti z cukini- mielone z indyka podsmazam na cebuli i czosnku, dodaje przyprawy, koncentrat , troche wody, minute przed koncem wrzucam paski cukini zrobione obieraczką do warzyw- pycha. Do tej pory tylko twaróg z pomidorem - jestem nie do zycia nadchodzi @, duchota na zewnatrz- chyba ide sie polożyc bo do niczego innego się dziś nie nadaje. Sorki za marudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Mmm pychotka Czarna:) Właśnie już kiedyś widziałam przepis na makaron z cukinii :D Ja dzisiaj zjadłam ciemną bułkę z łososiem i wypiłam kawę z mlekiem :) Na obiad zrobię pizzę z brokuła bo też się da zamiast kalafiora, a na kolację frittatę z groszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Gratulacje :) To ile masz na wadze teraz ? :) Ja dopiero w poniedziałek się zważę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja rano wybralam sie na zakupy ,pozniej zaczelam sprzatac*****erwszy moj posilek byl teraz 2 skrzydelka z ziemniakami i surówka,jestem pełna.Jakas ta pogoda taka śpiąca tez ledwo żyje a rowerek czeka i muszę się jakos zebrac zeby spalic obiad.Na kolację rozpalamy z męzem grilla .Chyba przytaszcze rower przed tv zeby zrobic chociaz parę km,masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Tofinko na grilla polecam warzywa np. szaszłyki : papryka, pieczarki, cebula i to posypane ziołami, solą i pieprzem. Co do mięsa to mało kalorii ma polędwica ( możesz ją zmacerować w sosie sojowym), albo kurczak/ indyk :) Zresztą każdy kawałek mięsa z grilla nie jest aż tak tuczący bo tłuszcz się wytapia. Keczup, musztarda też są ok. Ja już mam uzgodnione z tatą, że jak przyjeżdżamy to nam robi rybkę z grilla i właśnie takie szaszłyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Cześć dziewczyny widzę ze ostro sie odchudzacie:-) ja teraz z mama pracujemy sobie z dieta ok nawet:-) i nowe dziewczyny witam bardzo i zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×