Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

kluseczka1984 -->> tak taka mrożona mieszanka, tylko trzeba skład czyta, bo zdarzają się takie co maja tylko marchewkę, pietruszkę i por pocięte w słupki :( najlepsze takie co mają dużo grzybów chińskich i pędów bambusa :D Też chcę mniejszy rozmiar :( trzeba się wziąć za siebie to może za miesiąc zacznę wyciągać rzeczy z przed ciąży, to prawie jak nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Myszka a jakiej firmy kupijesz i gdzie?:-) bo nie widziałam chyba z takimi grzybkami:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :). Dziś już lepiej i lecę dalej z dietą chociaż waga rano stała w miejscu.Za mną śniadanie rano czyli mały jogurt naturalny a teraz 2 wafle ryżowe i banan.Na obiad tez muszę wyczarować coś z piersią kurczaka bo mi jedna została a termin ważności się kończy pomału :). Myślę nad ryżem z mieszanką chińską bo uwielbiam albo jakąś sałatką i do warzyw kurczak w kostkę podsmażony w ziołach.Wczoraj wieczorem przeglądałam Bon Prix i zamówiłam sobie dwie bluzki.Czasami też kupuję w H&M bo mają od czasu do czasu wielkie rozmiary :P.Brzuch mi ładnie spadł i buzia dużo szczuplejsza i w lepszej kondycji.Znikają cienie pod oczami i przebarwienia lekkie,koleżanki z pracy stwierdziły,że jestem coraz bardziej promienna,więc chyba nie jest ze mną tak źle :D.Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie33
Grubcia ja też dużo rzeczy zamawiam w bon prix, i nawet wcześniej jak byłam szczuplejsza to zamawiałam, lubię tą firmę bo można upolować coś innego, chociaż ciuchy wcale nie są tanie. ja chińskiej mieszanki nie lubie, bo mi zawsze czymś śmierdzi... to chyba te grzybki, natomiast każdą inna lubię. ja już powoli też rozlądam się za bluzkami na zimę i kurtką, bo mam dosyć zeszlorocznej. mam też kupę ciuchow które kupiłam a nie zdążyłam nawet założyc bo już zdążyłam przytyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kluseczko ,mieszanka chińska z grzybkami,bambusem itd jest dobra w biedronce w mrożonkach.. prawie33,ten dziwny zapaszek który nie kazdemu pasuje to od bambusa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
O dzieki bardzo ide dzis do biedrony;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja kupuję z Hortexu i mi smakują bardzo :) Dzisiaj zjadłam właśnie taką mieszankę na patelnię i do tego kawałek mięsa i 2 talerze zupy jarzynowej :P Dzisiaj wyszło mi 1300 kcal, ale jeszcze coś zjem później lekkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja też lubię Bon Prix właśnie i mam już kilka rzeczy od nich i bardzo sobie chwalę.Lubię ich biustonosze sportowe. odnośnie mieszanek to ja też bardzo lubię te z Hortexu oraz ich makarony na patelnię a zwłaszcza ten ze szpinakiem :) Za mną dziś sałatka na obiad a teraz piję kawę.Od 3 dni boli mnie coś głowa i nie wiem czy to od diety czy ciśnienie albo zmiana pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Zjadłam parę chrupek kukurydzianych i na dzisiaj koniec bo jakaś objedzona jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Melduję, że zjadłam jeszcze 1 nektarynkę przed 19 ;p Teraz idę poczytać sobie książkę i do spania, dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie33
witam was dziewczyny przy kawce;) miłego dnia życzę. ja zaraz jadę do sklepu a później trochę za sprzątanie się wezmę i do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Cześć dziewczyny ja też witam przy kawie:-) za chwile śniadanie ciemna z wedlina:-) za bardzo nie chce mi się pracowac a tu do 15 trzeba a reszta co porabiacie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Wymyslilam sobie tak zeby sie zmotywować ze jak schudne do 75 kg to dostane sobie jakas nagrode od meza;-) musze go jeszcze o tym poinformować jak wróci:-) moze weekend w gorach albo jakis sprzet zobacze jeszcze trochę czasu mam do tych 75;-) ale bede miec motywacje chociaż;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja wczoraj zjadłam na kolację wafla ryżowego z wędliną i tak mnie coś brzuch bolał całą noc i jeszcze teraz mnie męczy :(. Może ta szynka jakaś była nieświeża? Za mną dziś mały jogurt naturalny i zielona kawa. Kluseczko odnośnie nagrody to super pomysł.Czytałam poradnik gdzie właśnie było napisane o motywacji i nagrodach.Ja postanowiłam sobie,że jak waga spadnie mi do 125kg to też sobie coś kupię fajnego :). Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Wlasnie grubsia będzie motywacja zeby sie trzymac w ryzach:-) zobacze cos sobie wymysle jakas nagrodę;-) to walczymy grubsia o nagrody;-) trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie33
świetny pomysł z tymi nagrodami. Pierwszą nagrodą u mnie będzie makijaż permanentny koło października-same brwi. już miałam, ale mi zeszło i czuję się jakbym brwi nie miała... ciągle muszę robić henny itp i szlak mnie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Hej dziewczynki :) Z tymi nagrodami to super pomysł :) Prawie33 ja się boję trochę zrobić perma, że mi nie wyjdzie i będę wyglądać jak strach na wróble :D Chciałam zawsze zrobić sobie brwi bo robię henną i to jest dosyć uciążliwe, ale trochę się boję, że to na stałe i jak mi zepsują brwi to co ja zrobię :D ? Grubsia jaki masz tatuaż :) ? Teraz białe tatuaże są modne ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Cieszę się ze moj pomysl sie wam spodobał:-) kazda ma swoja nagrode i o nia walczymy:-) zobaczymy ktora pierwsza bedzie swietowac;-) nie wazne ile kg ale oby dotrwac w postanowieniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Zrobiłam na obiad makaron ze szpinakiem:) Mniaaaam, ale pychotka :) Dodałam trochę fety, trochę mozzarelli i dużo czosnku :) Czekam aż trochę ostygnie bo wolę jeść chłodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tatuaż na kostce w kierunku łydki ale robiony dawno i niedokończony :). Później ciągle co innego na głowie i moja "dziarka"czekała. Kiedyś chciałam zamiast obrączki wytatuować sobie imię męża z boku na palcu uff super,że jednak mi przeszło :D Żołądek nadal mi bardzo dokucza,więc w pracy tylko piłam wodę a teraz mam kisiel.Nie mogę nic jeść bo aż mnie mdli ale z drugiej strony się ciesze,bo waga szybciej spadnie jak będę przymusowo kilka dni na głodówce hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie33
Dziewczyny a co to jest biały tatuaż? ja mam 3 zwykłe tatuaże, na łopatce, łydce i kości ogonowej. Permanentny miałam 5 lat temu, brwi, i kreski na powiekach, super sprawa , wystarczyło pociągnąć tuszem rzęsy i make up gotowy, dlatego tym razem też sobie zrobię, tylko metodą piórkową, bardziej naturalnie wygląda. Kosmetyczka najpierw robi ci szkic, dobiera do kształtu twarzy itp jak ja sobie odwalę henne to wyglądam następnego dnia jak Helga jakaś , a i tak wypadałoby powtarzać co 4 dni, poza tym mam takie liche brwi:( wysprzątalam dziś całą chałupę, jestem z siebie dumna :) na obiad był dorsz z cukinią i pieczarkami, zaciągnięte warzywa były serkiem kanapkowym czosnkowym, pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
" Tatuaż biały to nic innego jak tatuaż wykonany z wykorzystaniem białego atramentu. Często jest on także używany jako jeden z kolorów przy wykonywaniu tatuaży kolorowych. Jednaktatuaże białe w całości zrobione są z użyciem białego atramentu. Z tego względu są one bardziej subtelne od tradycyjnych malunków i łatwiej jest je ukryć. Znacznie lepiej także za ich pomocą można zaznaczyć szczegóły wybranego wzoru. Z drugiej jednak strony z czasem mogą zacząć znikać" - taki opis znalazłam, a widziałam go na wielu zdjęciach i wygląda to super ;) Ja nie mam żadnych tatuaży, ale takie subtelne mi się bardzo podobają. Co do brwi to właśnie słyszałam o nowych metodach, które wyglądają bardzo naturalnie, a ja właśnie lubię taki naturalny look ;) Zjadłam jeszcze nektarynkę i ser biały z dżemem ( moja babcia zrobiła ostrężynowy mniam ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Jutro mam na obiad duszonki, ale zjem duuużo kapusty i będzie w miarę dietetycznie :) W przyszłym tygodniu wracamy z mężem do nas bo dalej u moich rodziców siedzimy :P W sumie to się cieszę bo tutaj jem tak ok 1400-1500 kcal i waga mi słabo spada, a jak będę u siebie to zejdę na 1200 - 1300 i dołożę rowerek, który na mnie czeka :) Same plusy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Karmelku ty nie pracujesz? Tzn. odpoczywasz w domku u rodziców?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja dziś się bardzo słabo czuję przez ten żołądek i prawie nic dziś nie jadłam.Teraz na kolację trochę galaretki i to wszystko.Zmykam spać bo jeszcze jutro do pracy a ciągle czuję uścisk w żołądku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgag
Witajcie. Grubciu co ci dolega? Całkiem fajny pomysł z tą nagrodą ja tatuaż tez mam sama go sobie wymyśliłam ,naszkicowalam i bardzo go lubię . Mój dzień dzisiaj rano parę łyków kawy potem ok 11 kanapka obiad po 15 potem naleśnik -suchy i jedna nektarynka .Menu raczej mało dietetyczne bo na obiad mieso pieczone ale byłam bardzo glodna i nie chciało mi się robić nic innego ale w tym wszystkim jest ogromny plus bo dostałam fajna prace i zaczynam w sobotę .Będę pracować z dziećmi 7-10 lat i troszkę się obawiam czy dam radę z nimi bo nigdy z dziećmi nie pracowalam z drugiej strony jestem bardzo szczęśliwa ze mam już pracę w dodatku dosłownie parę kroków od domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie33
Olgag nic się nie martw, dzieciaki fajne są , ja jestem nauczycielka, pracowałam od przedszkola po liceum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dziewczyny z powrotem:)Nie odzywałam się ponieważ mąż miał urlop i z nim czas spedzałam i dzieckiem.Przez ten czas nie cwiczyłam i przytyłam kilogram.Teraz jest 72kg.Od jutra znow planuję ćwiczyć na hula hop i rowerku.Przyznam że nie zagladałam bo jakos nie chcialyscie ze mna gadac jak pisałam:P Liczę na was że to się zmieni bo dawałyscie mi motywację:)TOFINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×