Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

Gość czarna41
Aga to może jak będziesz czuła że nie dajesz rady juz z 1 faza to przejdz na 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzięki za przyjęcie mnie :-) Karmelizowana no niby tak, ale mogłam sobie odpuscic na drugie śniadanie tą bułkę z kiełbaską i musztardą ;) Wieczorem będe pisac co zjadłam przez cały dzien. Poki co za mną śniadanie takie jak wczoraj czyli owsianka a konkretnie to 4 łyżki płatków owsianych zalane szklanką gorącego mleka z wodą (3/4 szkl mleka 1,5% i 1/4 szkl wody) do tego ciut soli morskiej i jakies 50 g borówek. Jestem ciekawa ile to kalorii. No i kawka tez wypita. O diecie sb słyszałam dużo dobrego. Agnieszka na niej to głównie chodzi żeby np taki jogurt miał zero cukru bo tłuszczu troche moze miec. A producenci przewaaznie tak robią, ze jak coś jest odtłuszczone to dowalą więcej cukru. Jest w ogole takie forum "plażowiczek" co jest poświęcone w całosci diecie sb i tam dziewczyny prowadzą swoje pamiętniki w ktorych dzien po dniu opisują swoje menu. I tam jest tez wszystko dokładnie opisane, wszystkie fazy i co mozna na nich jesc a czego nie. Dobra, powymądrzałam się to ide tetaz chałupe ogarnąć i obiad zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 2 tygodnie to niedługo, tak sobie powtarzaj codziennie ;) i każdego ranka motywuj się tym, że już jeden dzień mniej. Zleci nawet nie zauważysz, a jak dasz rade 2 tygodnie to potem z górki, a tak naprawdę to z górki będzie już po 3-4 dniach, bo to jest czas kiedy organizm najbardziej walczy, a potem to mu już wszystko jedno :) dlatego na diecie wytrzymujesz tylko 2 dni. Głowa do góry i do przodu, a My tu Wszystkie mocno za Ciebie kciuki trzymamy. Mój mąż rozpieszcza mnie nadal, zaczynam podejrzewać, że "coś" chce :D wczoraj jak przyszłam z pracy miałam podanego na eleganckim talerzu faszerowanego warzywami z serem bakłażana do tego hamburger (sam kotlet wołowy z patelni grillowej) normalnie pychotka i do tego nawet dietetyczne :) dziś na śniadanko musli na mleku, w pracy owoce i serek wiejski, a potem to jeszcze nie wiem, apetytu nadal brak. Miłego dnia Wszystkim i trzymajcie się na dietach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Kurcze my dziewczyny wiemy bardzo bardzo duzo o zdrowym jedzeniu i dietach a tak ciezko z nami:-) ale najważniejsze zeby wprawic zasady w zycie ijuz do konca tak zostalo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie z dietą wszystko ok. Aga myśl pozytywnie i nie poddawaj się już na starcie,że się nie uda.Więcej wiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dotąd zjadłam śniadanie jogurt, ogórek, 2 jaja, potem jogurt naturalny ze słodzikiem i kako, paprykę. Na obiad zrobię pierś z kurczaka, z fasolką szparagową i cebulą, smażone na 2 łyżkach oliwy. Może jak będę planować dzień wcześniej co jeść będę to się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Agniesia jeżeli byś trzymała wagę 77 kilo to ok, ale jak waga pójdzie CI w górę za jakiś czas to dopiero trudno będzie Ci schudnąć :) Póki masz do stracenia 10 kg to musisz się zawziąć ! :) Ja dzisiaj zjadłam jajecznicę z dwóch jajek z papryką i pieczarkami, a do tego zjadłam trzy łyżki fasoli czerwonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Mi najgorzej ze śniadaniami na sb bo nie mam jak zjadac jajek czy serka itp. kanapka to w reke i gotowe:-) robilam te babeczki na sniadania z sb w foremkach z muffinek i fajne wychodzily naprawde spróbujcie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelizowana Ty też na diecie sb? Rozmawiałam z chłopakiem w sumie to smsy pisałam i stwierdził, że nie jestem gruba i nie mam potrzeby odchudzania się, ale ok jak chce to mogę nie jeść słodyczy, kebabów, czipsów, pić piwa, tylko mam się nie głodzić a jeść normalnie. Tylko się zapytał skąd mi się to wzięło. A tak apropo to ja mu nie marudziłam nigdy za bardzo, że na diecie jestem, albo że gruba jestem, jakoś wolałam tego nie mówić. Jakoś mi w sumie lżej że nie będę musiała się przed nim wykręcać. Kluseczka podaj przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do foremki na mufinki wkładasz warzywa np. szpinak, paprykę, cebulkę, pieczarki ( mogą być przesmażone) i zalewasz rozbełtanym jajkiem- pieczesz w 180 stopniach przez 25-30 minut :P Ja też się wzięłam za dietę sb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Karmelku moj jest bardziej syty 30 dag szpinaku mrozonego 3 jaja 3/4 szkl. sera odtłuszczony paprykę cebule 3 krople sosu paprykowego ostreg. Szpinak do mikrofali na 3 min i odsaczamy i dodajemy reszte skladnikow pieprz i sol na koniec piec 20 min 180 stopni smacznego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Hej witam. Zradością czytam ze coraz nas więcej na sb:Karmelek,Kluseczka,Aga czy faktycznie decyzje w tej sprawie już zapadły?Jeżeli tak to fajnie będzie nam łatwiej bo nie zawsze przyjdzie do głowy co fajnego można w ramach diety wymyślić. Ja 3 dzień sb a startuję z wagą 79,6 przy wzroście 164,ale 10 maja tego roku miałam 94,6 kg dość szybko chudłam na w-o a póżniej mimo starań leciały kiloski powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Dzisiaj rano chuda wędlina z pomidorem a przed chwilą omlecik z samych jajek ,odrobiny wody ,soli i słodzika-całkiem niezły. Czarna spróbuję ten jogurt z kakao bo tez uwielbiam słodkie i kiedyś takie rzeczy jadałam z ochotą(kilka lat temu na Dukanie bo walczę z wagą od lat) Kwestia ćwiczeń nadal na etapie planów -co zrobić żeby się dokładnie tak chciało jak się nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie podpowiedzi na temat diet typu jogurt z kakao fuj ,w ogóle jak grubas może dawać rady drugiemu grubasowi i jeszcze przyznawać się że walczy od lat z wagą i dietami .Uchowaj Panie od takich wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Hahahahahaha gosciu:-):-):-):-);-) niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze musi nas uraczyć swoimi złotymi myślami. Niby nam ubliża, ale zobaczcie jak nas lubi coś się nie może od nas odczepić, mimo, że nie cieszy się sympatią z naszej strony. Współczuje, bo jak komuś sprawia satysfakcje ubliżanie i dokuczanie innym musi być naprawdę nieszczęśliwy. W życiu normalnym ktoś po nim jedzie i musi odreagować swoje flustracje? A może jest tak bardzo ograniczony, że nie może znaleźć ciekawszych form "rozrywki"? Ta druga opcja też jest bardzo prawdopodobna, bo problemy z czytaniem ze zrozumieniem same za siebie mówią, że za bystry to on nie jest. Oj dziewczyny schudnąć to my schudniemy, ale na brak rozumu gość nic nie poradzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah pierwszy raz w zyciu ktos nazwał mnie grubasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
to ja wyzej z wrazenia za szybko wysłałam hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zdecydowałam się na dietę sb :) właśnie jem sałatkę - brokuła z feta i fasolka czerwona :) na jutro rozmraża mi się pierś z kurczaka i zrobię ją w piekarniku jako kieszonkę nadziana warzywami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelizowana możesz mi podpowiedzieć ile % tłuszczu może mieć ser feta bo nie doczytałam tego? Można na fb jeść różne sery o obniżonej zawartości tłuszczu tzn ile mogą zawierać tłuszczu? Ktoś mi rozjaśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
No to jedziemy z tą sb.Może jeszcze ktoś dołączy np. Grubcia? Włąśnie schrupałam ogóraska z solą bo na razie nie jestem głodna,potem pomyśle.Co do tych serów light też mam wątpliwości bo nawet te light mają stosunkowo dużo tłuszczu,nie chciałabym przez nie czegoś zawalić bo jak mogę przeżyć bez chrupiących bułeczek to tym bardziej bez serka :).Ale może niesłusznie się martwie( trochę przyzwyczajenie ze jak dieta to z serów jedynie chudy twaróg).Wczoraj się chwaliłam że nie jestem osłabiona a dzisiaj no zupełnie bez sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ciekawaco gość robi na forum dieta ;) Hmm skoro kogoś nazywa grubasem to sam musi być szczupły więc po co wchodzi na takie forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo a czemu tutaj taka cisza? Piszę moje menu - owsianka z borówkami - bułka ziarnista i puszka filetów z makreli w sosie pomidorowym - 2 łyżki fasolki szparagowej, omlet ( 4 jajka, cebulka, pół czerwonej papryki, przyprawy) zrobiony na patelni teflonowej - serek tutti ten z biedronki 0% tłuszczu z pół łyżeczki miodu Do tego 2 kawy, woda z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Hej hej :) Ja dzisiaj zjadłam jeszcze twaróg chudy z warzywami, a potem spotkałam się z kumpelą i spacerowałyśmy chyba dwie godziny i dopiero teraz wróciłam do domu :D W brzuchu mi burczy :P Po drodze zrobiłam zakupy- serek wiejski, mozzarellę light i fetę o obniżonej zawartości tłuszczu. Agniesia dzisiaj użyłam takiej zwykłej fety bo nie miałam nic innego :) Zakupy zrobione to można dietkować na sb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Witam wszystkie i przypominam że jesteśmy na diecie(Agasłyszala?).W sklepach wieszaki pełne fajnych ciuchów w których już niedługo będziemy perfekcyjnie wyglądały ,tylko jeszcze trochę musimy wytrwać na naszych warzywka, twarożkach itp.My nie damy rady? Piję sobie kawkę i zaraz odwiozę dzieci a poza tym radośnie witam 4 dzień sb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Powyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Cześć dziewczyny ja popijam kawke i czytam ze wszystkie na sb:-) ja sie jeszcze nie zdecydowalam:-( moze od poniedziałku sprobuj poczytam na weekendzie i zrobie zakupy choc nie wiem czy sie zdecyduje bo zawsze jak cos zakazane to mnie najbardziej ciagnie:-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×