Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkam w Holandii i dostrzegam jaki w Polsce jest kult piękna.

Polecane posty

Gość gość
A mnie makijaż nudzi i ty tez jesteś nudna, nieoczytana i pusta. A gdybyś zobaczyła moje blade lico, to byś z zazdrości zzieleniała pod toną tapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mieszkam zagranica i w 100% zgadzam sie z autorka. Tez na poczatku bylam w szoku widzac dziewczyny skromnie ubrane, bez makijazu, naturalne wlosy nie farbowane..i tez tak sobie pomyslalam ale zaniedbane..Z tym ze z czasem jednak stwierdzilam ze to nie one sa zacofane ale my. U nas istnieja te laski wymalowane, wystrojone ale... na km widac ze nie uprawiaja zadnego sportu! tutaj na odwrot dziewczyny sa super wysportowane do tego znaja po 3 jezyki conjamniej, maja skromne ale czesto bardzo drogie ciuchy, np bardzo drogi zegarek ale malo rzucajacy sie w oczy..humm galerianke od damy juz szybko odrozniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!3;37 Tak prawdziwy koneser piękna naturalnego wybrał cię i dalej litościwie przemilczę, ale nie mogę powstrzymać śmiechu, ha,ha,ha......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowanie wole się malować niż dogladać bachory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nudne pustogłowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kult piekna, to co dobrego babochłopy. Na szczęście, jak nie podoba się, albo za duża konkurencja, to można do Holandii wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:54 Nie podniecaj się ewunia, kup sobie zegarek i się ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można czytać np. o makijażu i kosmetykach a nie czy dzidzia zrobiła kupkę. To jest nudne sztywniaro pod batem męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kult tapety to nie żaden kult piękna a wschodnioeuropejska zakompleksiona mentalność Poleczek to powód do wstydu.Wartość kobiety na zachodzie wynika z tego co sobą reprezentuje i co osiągnęła a nie z tego, czym sobie twarz pomazala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy lubi czytać! :D za to się tak nie spinam bo " dziewczyna się maluje i o boże, wyglada lepiej odemnie piękna naturalnego, maz znowu mi wpieprzy" tyle macie w tych głowach czytelniczki Coelho, Steel i innych gówien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartość kobiety na zachodzie wynika z tego co sobą reprezentuje i co osiągnęła a nie z tego, czym sobie twarz pomazala. Kobiety na Zachodzie uzywaja drogich kosmetykow, nie stać byloby polaczka damskiego boksera, więc bierze grubego babochlopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytanie o makijażu jest tak samo nudne jak czytanie i kupkach niemowląt, nie wnosi nic do rozwoju intelektu, normalny facet nie ma o czym gadać ani z zafiksowaną na punkcie makijażu pudernicą ani z zafiksowaną na punkcie domu matka polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie pudernice maja branie tylko u kierowców tirów, bo facet zrobi swoje i znika,nie widzi pudernicy po zmyciu makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zakompleksiona mentalność niektórych Polaczek , które wyjechały do Holandii i zachłysnęły się bylejakością i brakiem urody tamtejszych kobiet stworzyła ten temat i pluje na te, które nie musza sprzątać nie u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny facet nawet nie zauważy makijażu. A jeśli nawet i mnie nie zechce, tym lepiej dla nas obojga :) niech sobie znajdzie piękność naturalna, taki koneser. mam faceta i lubi jak się maluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, przez całe życie byłam głupia myśląc, że dbanie o siebie to dbanie o higienę, o własne zdrowe psychiczne i fizyczne (ćwiczenie, uczenie się, pogłębianie wiedzy z zakresu savoir-vivre), zabiegi kosmetyczne, dbanie o włosy, skórę. Również dbanie o siebie w mojej opinii = nie pieprzenie się na każdej dyskotece z nowo poznanymi kolesiami, brak używek typu dopalacze, narkotyki, umiar w piciu kawy i alkoholu, dobra zbilansowana dieta. Na końcu dopiero makijaż i to lekki, podkreślający urodę, a nie tona tapety na mordzie, że jak palniesz w tył głowy to z przodu sam tynk się posypie :D Ale jak widać faktycznie siedzą tu tzw. tapeciary, które poza kosmetykami nie mają życia i bidulki (z rodzaju tych, co myślą, ze tapeta = piękno), które muszą sobie ulżyć, bo chcą być ładne, a nie stać ich na kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojezu kobiety tu sa takie brzydkie, czuję sie jak królewna :D Poleciałam do Polski... I peszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na końcu dopiero makijaż i to lekki, podkreślający urodę, a nie tona tapety na mordzie, że jak palniesz w tył głowy to z przodu sam tynk się posypie smiech.gif Słabo pogłębiałaś savoir-vivre :D taki savoir-vivre dla sprzataczek w holandii? Chamidło z ciebie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na końcu dopiero makijaż i to lekki, podkreślający urodę, a nie tona tapety na mordzie, że jak palniesz w tył głowy to z przodu sam tynk się posypie smiech.gif Słabo pogłębiałaś savoir-vivre smiech.gif taki savoir-vivre dla sprzataczek w holandii? Chamidło z ciebie straszne. xxxx To, że akurat wymieniłam to jako aspekt dbania o siebie. Nigdzie nie napisałam, że o siebie dbam i to w ten sposób :D A nawet jeśli to trzeba na tym forum tłumaczyć wszystko po chamsku, bo jak widzę tutaj nikt nie zna innego języka jak ten chamski, z dodatkiem łaciny podwórkowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się, nie ma tutaj tapeciar, są za to przeciwniczki makijażu i widać, że brak makijażu jest równy brakowi rozumu u nich i kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mylisz się, nie ma tutaj tapeciar, są za to przeciwniczki makijażu i widać, że brak makijażu jest równy brakowi rozumu u nich i kultury xxxx Jakoś nie zauważyłam braku tapeciar tak jak i nieumalowanych frustratek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:12 widać, jak dbasz o zdrowie psychiczne i swój rozwój. Rozwinięta jesteś, ąż poniżej poziomu. Uroda pewnie idzie w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawet jeśli to trzeba na tym forum tłumaczyć wszystko po chamsku, bo jak widzę tutaj nikt nie zna innego języka jak ten chamski, z dodatkiem łaciny podwórkowej Każdy sadzi po sobie :) Tak was trenuja chamsko na tym sprzataniu w Holandii? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ wy pudernice musicie strasznie wyglądać bez makijażu, skoro nie wierzycie ze można wyglądać ładnie saute i tak sie naigrywacie z naturalnego piekna. I skoro dla was kobieta ładna to kobieta zrobiona. I bronicie tego makijażu jak niepodległość , jak ostatniej deski ratunku, bo ten kamuflaż jest dla was tak ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Generalnie czytając ostatnie dwie strony umieram że śmiechu, ale tekst" tona tapety na mordzie, że jak palniesz w tył głowy to z przodu sam tynk się posypie smiech.gif" wygrał wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A nawet jeśli to trzeba na tym forum tłumaczyć wszystko po chamsku, bo jak widzę tutaj nikt nie zna innego języka jak ten chamski, z dodatkiem łaciny podwórkowej Każdy sadzi po sobie usmiech.gif Tak was trenuja chamsko na tym sprzataniu w Holandii? smiech.gif xxxx No chyba sobie pomyliłaś mnie z autorką :P No, ale jak dla Ciebie wyzywanie się od tapeciar, matek polek itp. nie jest chamskie i, ze sama taka jestem i sądzę wg. siebie to współczuję intelektu równemu ameby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odróżniasz makijażu od tapety, ale paszczur to wiesz co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:22 Ja też umieram ze śmiechu, dobre też jest: "wyglądać ładnie saute", "naigrywać się z naturalnego piękna", "bronic makijażu jak niepodległość, już nie mogę, popłaka.łam się ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogeria.biz/wp-content/uploads/2012/03/makijaż4.jpg ładny makijaż :) i.ytimg.com/vi/n126wvwYhlk/maxresdefault.jpg makijaż artystyczny bi.gazeta.pl/im/4d/96/ce/z13538893AA,Dziewczyny--ktore-przesadzily-z-makijazem-.jpg tapeta Pasuje ? Bo jeżeli ten ostatni uważacie za normalny makijaż to musi być z wami źle, jeżeli uważacie za makijaż ten pierwszy to zwracam honor :D Nie liczę tego drugiego, bo on wg mnie powinien być wykorzystywany tylko jako charakteryzacja sceniczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to jednak głupia pleć, przez kilka stron wykłócają sie o p*****ly. Dla mnie jako faceta nieważne czy babka ma makijaż czy nie, ważne aby mi się podobało jej ciało, twarz i osobowość. Jednak nie mógłbym być z taka dla ktorej wyjście z domu bez makijażu ro problem i dla ktorej cały świat obraca sie wokół kosmetyków. Po prostu ważne żeby babka miała trochę oleju w glowie i odróżniała rzeczy istotne od p*****l jak makijaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×