Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkam w Holandii i dostrzegam jaki w Polsce jest kult piękna.

Polecane posty

Gość gość
Ja mam kasę na wszystko a malować sie nie muszę, bo jestem piekna naturalnie. Najwulgarniej malują sie prostaczki i przydrożne panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieco nawet coco mówiła im mniej tym lepiej. Poza tym nikt w korpo nie maluje się jak przydrozna rumunka. W szkole jeszcze ci tego nie powiedzieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maluję się i innym niemalowania nie wytykam. Zazdrosne pasztety bez kultury owszem. Myslisz, że będziesz piekniejsza jak komuś wytkniesz makijaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kase to ja mam lachonie , tylko inwestuję w bardziej trwałe rzeczy niż kolejny botoks mózgu jak ty nieuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwiazdy z Hollywood chodzą na codzien saute a maja kasy jak lodu a polskie biedaczki lansują się tuszem za 50 złotych, śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kasę na wszystko a malować sie nie muszę, bo jestem piekna naturalnie. Taaa tyle zarabiasz jako babcia klozetowa :D A co cię makijaż obcych bab obchodzi? Czujesz się mniej piekna? Tak myślę, że piękna kobieta nie siedzi tu cały dzien wytykajac innym kobietom makijaż. Myle się ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwiazdy z Hollywood chodzą na codzien saute Dyskutowałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie spiny, no k***a :D Czy jesteście w makijażu czy bez, bidne, bogate, ładne czy brzydkie - z takim podejściem do tematu i pluciem jadem niczym kobra nie dziwcie się, że faceci szerokim łukiem omijają was na ulicy :D Przecież i tak wasze chamstwo, prostactwo i k******o, które aż bije od was na kilometr nie da się zatuszować ani żadnym ubraniem ani tym bardziej malowidłem na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
No ba, piękne kobiety zawsze są tylko na randkach albo na bankietach Nigdy się nie zajmują glupotami Rozdają swoje łaski na pielgrzymkach do ubogich krajów Pozuja do zdjęć Ewentualnie występują w Co za tydzień u Janiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty tu nie siedzisz? Jak każdy relaksuję sie na kafe i nic ci do tego potworze z Loch Ness potrzebujący retuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potworem z Loch Ness jesteś ty :D nawet makijaż ci nie pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Umarlam ze śmiechu :-D nie wierze w co czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak patrzę na fejsie to nie maluja się tylko grube pasztety, i matki Polki bez kasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze nie ma kultu rozumu, ale czego oczekiwać po pokoleniu wychowanym na fejsie i kulcie opakowania mającego przykryć nieatrakcyjna zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim niemądrym trzeba być żeby kłócić się z tak błahego powodu jakim jest makijaż lub jego brak OMG:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze nie ma kultu rozumu, ale czego oczekiwać po pokoleniu wychowanym na fejsie i kulcie opakowania mającego przykryć nieatrakcyjna zawartość. Buhaha. Opakowanie ma mało wspólnego z zawartościa tępy pasztecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sądzę wypowiadają się tu, czytaj:obrażają innych głównie puściutkie lalunie z gimnazjum i liceum. Strach się bać jak zostaną one matkami. Nie wiem jak one wychowają swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet na siłownię nie można pójść, żeby cię pasztety nie obgadały. A co was to obchodzi? :D Lubię makijaż i kosmetyki, wy lubicie obgadywać. Każdy ma swoje pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Lalunie" Takich określeń uzywaja zakompleksione pasztety, pseudo-intelektualistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie kompleksy. Swoją głupotę próbujecie przykryć toną tapety i mini spódniczką stojąc przy wylotówce :D A te, które na was najeżdżają za makijaż same nie są lepsze od was. Ale ona nawet na tirówę przy wylotówce na Wypiździowie Wielkie są za brzydkie :classic_cool: Normalne kobitki nie spinają w sieci jedne na drugie ;) One znają swoją wartość i wiedzą czy makijaż jest im potrzebny czy nie. A wy zamiast się kłócić o makijaż lepiej podajcie lokalizację szosy, przy której stoicie i za ile gałkę obrabiacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja stara obrabia, idź do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Twoja stara obrabia, idź do niej. xxx Prawda kole w oczy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że twoja stara obrabia gałę? ciebie owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Że twoja stara obrabia gałę? ciebie owszem. xxxxx Nie błaźnij się trollico zaszpachlowana tylko podaj cenę, bo zaraz znajdę twego alfonsa i inaczej potańczymy dzi(e)wczko :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie moja dziewczyna najbardziej podoba bez makijażu i chyba nie jestem odosobniony w swoim zachwycie dla naturalnego piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie błaźnij się trollico zaszpachlowana tylko podaj cenę, bo zaraz znajdę twego alfonsa i inaczej potańczymy dzi(e)wczko cool.gifsmiech.gif Haha zapytaj się swojej starej. :D była widziana na autostradzie z jakas ukrainka, to twoja zona? :D pasztety maja doła i wyzywaja ludzi od dziwek? :D Zaszpachlowana trollica to twoja stara prostaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasztety maja doła i wyzywaja ludzi od dziwek? xxxx wypindrzone paniusie widzę nie lepsze :D idź daj d**y kolejnemu klientowi. ulży tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to zauważyłam w Niemczech juz kilka lat temu. Wiem, że gdybym tam się wychowywała nie miałabym kompleksów, bo tam większość dziewczyn przeciętna lub brzydka, dziwne fryzy, kolczyki itp.a faceci ciasteczka. Natomiast grupka z Polski z którą bylam, Polki wiek:17-19lat wzbudzaly entuzjazm, naprawdę moje koleżanki były dużo ładniejsze od Niemek, a i tak byly przeciętne na tle tych które nie pojechaly na wycieczkę. Prawda jest, że na zachodzie stawia się bardziej na charakter a na wschodzie na urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko napisze JEDNA JEDYNA RZECZ Ci, ktorzy wyzywaja kobiety od paszczurow (bo mowia, jakie sa wady makijazu) - MAKIJAZ NIE SPRAWIA, ZE STAJECIE SIE PIEKNE..chyba cos sie wam dzieci pomieszalo, wygladacie tak samo jak te bez makijazu.. chyba ze makijaz odksztalca wam twarz :D wiec macie zalosne argumenty w dyskusji ja sie maluje, ale nie twierdze, ze jestem piekna - bo jestem do bolu zwyczajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc jeśli nie stajemy się piękniejsze od makijażu to czemu nie mozecie patrzec np. jak się malujemy? :D i czemu tak bardzo chcecie, zebysmy się nie malowały? Zazdrośnice. :D Same się pomalujcie jak wam tak żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×