Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkam w Holandii i dostrzegam jaki w Polsce jest kult piękna.

Polecane posty

Gość gość
dobrze o nim nie świadczy, XXX Wlasnie dobrze swiadczy bo tzn ze nie jest taki plytki jak reszta tej polskiej holoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj w Holandii ludzie z kompletnie nie swoich lig (ładna z brzydkim, brzydka z ładnym) są razem. Faceci w ogóle nie patrzą tak mocno na urodę kobiet. x Widziałaś ładną Holenderkę? Tam może 1 na 200 dziewczyn albo i więcej jest ładna, ale i tak w skali gdzieś tak przeciętnej Polki... Też mieszkałam w NL 2 lata, pracowałam tam i żyłam a do Polski przyjeżdżałam tylko na święta Bożego Narodzenia. Faceci Polacy śmiali się, że jak widzą na ulicy ładną kobietę w NL to na pewno jest to Polka :) Generalnie bardzo dobrze mi się tam mieszkało, ludzie bardzo mili, przyjaźni, nie zauważyłam wrogości do Polaków. Ulice czyste, zadbane, ładna architektura. Ale faceci kompletnie nie w moim guście, zresztą kobiety też hhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne brudny dres bardzo dobrze o nim świadczy, wiesz o czym to świadczy? o tym, że jest fleją i kocmołuchem i nie chciałabym trafić na takiego lekarza, a ty przestań ubliżać Polakom, bo Chińczykiem nie jesteś, więc nie sr/aj we własne gniazdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brudny dres swadczy o niechlujstwie, nie o nonszalancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne brudny dres bardzo dobrze o nim świadczy, wiesz o czym to świadczy? o tym, że jest fleją i kocmołuchem i nie chciałabym trafić na takiego lekarza, XXX Widac wiekszosc nie podziela Twojego pogladu bo koles problemu z klientami/pacjentami chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie musi podzielać mojego poglądu, nie mam takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milo to poczytać. To fajnie okazuje się ze polki są eleganckie a polacy mają klasę. Nie to co holendrzy czy inni niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   on
Ja jak wyjeżdżałem do Hiszpanii to byłem ciekaw jak ubierają się Hiszpanki, wyobrażenie miałem takie, że wszystkie wyglądają jak Penelope i chodzą po ulicach odwalone:D a co zobaczyłem? Młode dziewczyny na co dzień chodzą w dresie ale nie jak dresiary tylko takim trochę jak pidżama, przesiadują na jakiś murkach, przed klatami często prosto na betonie, przez co mają całe tyłki czarne:D i się tym wcale nie przejmują, wiadomo, że na imprezy ubierają się szykowniej. Dorosłe kobiety, jak np idzie do sklepu a ma na sobie spódnice czy spodnie z plamą czy dziurą to się specjalnie nie będzie przebierać, jeśli ma sobie akurat szlafrok a musi wyskoczyć do supermarketu to się tym wcale nie przejmie, pójdzie w szlafroku, co innego do pracy, wiadomo. Jak siostra była na wakacjach w Polsce, przyjechała z nią koleżanka Argentynka, jedna rzecz jaka je się rzuciła w oczy i o którą pytała to było "dlaczego większość dziewczyn na co dzień zakłada szpilki lub po protu obuwie na wysokim obcasie, ona cały pobyt w Polsce przechodziła w japonkach, było dla niej dziwne, że polki na zwykłe wyjście odwalają się jak na sylwestra. Mnie osobiście bardziej się podoba styl hiszpański, dziewczyny są bardziej naturalne i zwiewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Zgadzam się. Polska przeżywa wciąż fascynację dobrobytem i kompleks wobec gwiazd Hollywoodu. Więc za wszelką cenę chce wyglądać jak Kristen Steward na czerwonym dywanie! Byle tylko nie.być mniej elegancką od koleżanki! Byle nikt nie pomyślał że jestem zaniedbana czy leniwa lub nie daj Boże biedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ich życie jest monotonne nikomu się nic nie chce Kobietom dbać o siebie facetom starać się Kobietom przypodobać , żyją jak rozwielitki dzień od dnia niczym nie różny rutyna monotonia kazdy taki sam każdy byle jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
A we Francji gdzie byłam niedawno... Zwyczajne nieprostowane, po prostu umyte włosy, brak make upu lub bardzo oszczędny, szlachetna elegancja... Tam dopiero widać jak ciekawi są ludzie. A nie tutaj wszystkie baby na jedno kopyto. Jak od szablonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię to że w Polsce różni nas tak duża odmienność pod każdym względem ! Na mieszkałam się w zachodniej Europie i to że ci ludzie są monotonii to słuszne spostrzeżenie. Wolę zdecydowanie to co widzę na co dzień w Polsce jak zachodni nijaki styl życia i bycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślisz, że w Holandii to nie wyglądają jak od szablonu? to się grubo mylisz, bo wszystkie na jedno kopyto, natomiast łażenie w brudnych ciuchach, czy szlafroku po ulicy też dobrze o nikim nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachód jest do tego stopnia nudny nie ciekawy zepsuty jednym słowem nijaki ! cieszmy się że w Polsce jest inaczej i nie pozwólmy nigdy na to aby żyć tak jak ludzie na zachodzie !!! bo dopiero będziecie narzekać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjechała z nią koleżanka Argentynka, jedna rzecz jaka je się rzuciła w oczy i o którą pytała to było "dlaczego większość dziewczyn na co dzień zakłada szpilki xxxx Nie zauważyłam aby większość dziewczyn w Polsce zakładała szpilki. Może ta Argentynka akurat zwiedzała jakąś część dużego miasta, gdzie są kluby z drogimi drinami i gdzie bawi się bananowa młodzież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę polskie kobiety zadbane z makijażem niż inne takie jak wstały. NUda i bylejakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI tam bardzo nie podoba sie to co obecnie jest w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralalilalila
A ja wam powiem że odzwyczailam się od makijażu i najlepiej czuję się bez niego. Widzę ładną cerę, więc nie muszę jej zakrywać. Nie mam ochoty robić swojej twarzy tego - zwłaszcza w upały- a wieczorem ściągać mejkap. Moje oczy wcale nie lubią jak je mażę jakimiś chemikaliami. Usta lubią być nawilżone, i to tyle. No i zawsze wiem że będę się wyróżniać właśnie brakiem makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wolę polskie kobiety zadbane z makijażem niż inne takie jak wstały. NUda i bylejakość." Brak makijażu to " NUda i bylejakość." ? (Niechlujstwo, brudne ubrania itp inna sprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, brak makijażu, to nuda i bylejakość. Kobieta powinna wyróżniać się , a nie wyglądać jak facet. Mam gdzieś zarozumiałe głupie babilony, co to myślą, że bez makijażu są piękne, bo maja ładną cerę. Nie zwraca mojej uwagi ładna cera, tylko fajna babka, a w tej kategorii nie mieszczą się paszczury naturalne i sandały ecco na nogach. Trzeba trochę się postarać, aby wyglądać kobieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o kult piękna w Polsce. Po prostu coraz częściej jest nagłaśniany temat u nas w kraju, że Polacy i Polki są coraz bardziej zaniedbane i tyją w zastraszającym tempie goniąc zachód. Kiedyś tego nie było. Ludzie wyglądali fajnie, nie trzeba było specjalnie się starać by dobrze wyglądać bo np szczupła sylwetka wystarczała, by ocenić osobę jako przyjemnie wyglądającą (nie mówię o menelstwie spod ciemnej gwiazdy). W chwili obecnej ludzie wyglądają coraz gorzej. Szybkie tempo życia, chemicznę żarcie, lenistwo i po prostu odbija się to na wyglądzie. Może dlatego artykuły na temat "piękna", "diet" itp tak rażą co poniektóre osoby. Swoje zrobiły tez media. Kiedys nie było fotoszopów i innym tego typu cudów, które nawet fajne kobiety wpędzają obecnie w kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnei, tacy sa polscy "faceci", kobieta bez makijażu dla niego wyglada jak facet :O:O żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zachodzie ludzie bardziej się skupiają na relacjach międzyludzkich, bawią się i cieszą życiem, dla przeciętnego polaka najważniejsze jest wyglądać lepiej od każdego i być bogatszym od wszystkich, zawiść zazdrość. Ludzie, jak ja bym chciał aby Polacy mieli taką mentalność jak Hiszpanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że Polki chodzą normalnie ubrane, wystrojone chodzą Włoszki. W innych krajach, które opisujecie pewnie nie dbają o wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam kilka miesięcy w Holandii, w grupie innych Polek, ale większość pracowników to byli Holendrzy. Holendrzy też patrzą na wygląd, jeden się podkochiwał w jednej Polce, ale była wyjątkowo śliczna. Chociaż raczej patrzył na nią w kontekście seksualnym, bo dbanie o siebie jest przez nich interpretowane jako zaproszenie do niezobowiązującej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, Holendrzy to w szczególności skupiają się na relacjach międzyludzkich, dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Tu nie chodzi o kult piękna w Polsce. Po prostu coraz częściej jest nagłaśniany temat u nas w kraju, że Polacy i Polki są coraz bardziej zaniedbane i tyją w zastraszającym tempie goniąc zachód. Kiedyś tego nie było. Ludzie wyglądali fajnie, nie trzeba było specjalnie się starać by dobrze wyglądać bo np szczupła sylwetka wystarczała, by ocenić osobę jako przyjemnie wyglądającą (nie mówię o menelstwie spod ciemnej gwiazdy). xxx ależ właśnie o to mi chodzi :) nie stawajmy się na modłę zachodnią bo nam to na złe wychodzi :) stajemy się tacy jak oni...nijacy !!!!!!!!!! szanujmy to co mamy i serio nie patrzmy w strone zachodu bo tam sam gnój i syf :) tylko wypłaty mają lepsze ...no ale rozsądny człek pomyśli , skoro mają lepsze pieniążki to dlaczego ich życie wygląda tak monotonnie dziwnie a oni sami tacy zaniedbani..ano o to tu chodzi !!! oni są zblazowani przez styl jaki im się narzuca od 40 lat a My nie musimy brać akurat z tego przykładu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, brak makijażu, to nuda i bylejakość. Kobieta powinna wyróżniać się , a nie wyglądać jak facet (..) xxxx pan sobie pójdzie może oczka przebadać heheh, bo co to będzie jak trafi na pomalowanego pana i nie dostrzeze różnicy?;) buhahhaha cozabuc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za tobą faceci wodzili wzrokiem? Żałosne. Faceci myśleli: kobieto gdybyś choć trochę się postarała, jak można być tak zarozumiałym!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki normalnie ubrane? Nie żartuj. Prawie każda w jeansach albo legginsach i balerinkach. Sprawdz choćby jak kiedys ubierały się Polki - spódnice, sukienki kolorowe. W Polsce kobiety nie wyglądają kobieco. Każda na tą samą modłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×