Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkam w Holandii i dostrzegam jaki w Polsce jest kult piękna.

Polecane posty

Gość gość
Fiku miku, wsadź sobie gdzieś swoja naturalność. Piękna kobieta, to inna niż ty kobieta. Taka prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak o niebo lepiej jak wszystkie niemcki holenderki czy austryjaczki i oby tak pozostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
20:06 oczywiście, bo to ty tam byłeś i ty mnie widzialeś :-D Te uroki kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:05 A ty kobieto, kup sobie lustro, bo samo wmawianie sobie, że jest się piękną nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćewunia, Nie widziałem ciebie i nie chcę widzieć! Wolę zadbane kobietki, które umieja podkreślić swoją urodę. Kobieta-kumpel - najgorszy twór, ni pies ni wydra, coś na kształt świdra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm widać że na forum są sami Polacy. Nie ważne gdzie jesteśmy zwracamy uwagę na innych, ich strój, ich wygląd ich sposób bycia. Jednym słowem ciągle się porównujemy, co jak ktoś zauważył ma związek z niską samooceną narodu (spowodowaną głównie upodleniem przez okres wolny). W innych krajach jak zauważyliście ludzie ubierają się jak chcą bo wiedzą że nie będą oceniani, a w naszym pięknym kraju jest właśnie tak, że idąc nawet przed dom/blok musisz się prezentować inaczej spotka cie niepochlebna opinia. :O Co do strojenia się Polek to nie obracam się w towarzystwie wiecznie wystrojonych dziewczyn. Powiedziałabym raczej że to ja zawsze wyglądam na wystrojoną, ale wynika to z tego że lubię się wyróżniać, mieć swój styl. Sukienki też uwielbiam więc dlaczego mam z nich rezygnować, zwłaszcza te maxi. Czy to coś złego? Przestańmy się w końcu oceniać a wszystko będzie GIT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niemczech to wogole sie nie malujom bo za drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Fiku miku, wsadź sobie gdzieś swoja naturalność" Każda kobieta kiedyś jest bez makijażu (pomijając te które robią sobie makijaż permamentny). Co budzisz się i stwierdzasz że śpisz z facetem? Zastanów sie zanim coś napiszesz mądralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20:05 alez ja sobie nie wmawiam, że jestem piękna, bo nie jestem i nigdy nie byłam - dlatego mam wyj****e na to, na takich jak ty... ale uwierz mi widzialam przepiekne i super pomalowane transwestytki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czadory nikaby hijaby jak tam w Holandii rozpowszechnione ? Podobna za 30 lat to będzie obowiązujący dress code dla tamtejszych kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:15 Ale pieprzysz. A kogo spodziewasz się na forum, talibów? Jeśli Polacy ci nie odpowiadaja, wolny wybór, możesz założyć czadorę i nikt na tobie oka nie zawiesi, załóż dresy, zero makijażu i też nikt na ciebie nie spojrzy. JA zwracam uwagę na kobiety i inni faceci też. Na pseudo kobiety nikt nie zwraca uwagi, choćby warczały, szczekały i kąsały. i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:17 Tak się spodziewałem, nawet makijaż ci nie pomoże, i to powód dla którego nie malujesz się. Transwestyci MNIE nie interesują, więc daruj sobie i zostaw dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luz luzem ale na zachodzie kobiety sa podobne do chlopw i nikt nie chce z nimi wiazac sie nu stale sa szare i aseksualne.dlatego tutaj tyle lesbijek i pedalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja !!!!!!! brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli prawdziwa kobieta, to kobieta ukryta za makijażem i ciuchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jeszcze nie zrozumiałaś jakie atuty charakteryzują prawdziwą kobietę, to już nie zrozumiesz. Na siłe nikomu nie wmówisz, że jesteś kobieca i piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
A to nowości - kobieta bez makijażu to: paszczur, facet, kumpel. Bo to ten tusz ma rzędach, te rzęsy grubsze o milimetr niz masz, czynią cię kobietą. To te drobinki podkładu na skórze czynią cię prawdziwą piękną kobietą. To te kreski na powiekach i przyciemniane kredką brwi sprawiają, że nie jesteś kumplem, a obiektem seksualnym. Kolego może podyskutuj w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa kobieta = makijaż? Dla mnie to oszukiwanie mężczyzn, którzy mają wrażenie, że jesteś inna niż naprawdę. Według mnie jeśli masz odwagę wyjść z domu bez makijażu, to nie ma nic złego, ale pokazywanie się tylko w makijażu to jak granie w teatrze - dopasowywanie się do roli, ale ty jesteś tylko aktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćewunia, właśnie, tak, tak to kobieta i jeszcze coś, ale o tym tylko wtajemniczeni wiedzą. Wsadź sobie w tyłek swoja naturalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jedno wbijcie sobie do głów -owe holenderskie mutanty ,3-4 pokolenie na schemizowanej żywności jakoś nie chce dzieci nie może ich mieć lub nie ma chętnych na zapylaczy owych tłustych gidii O czymś to świadczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20:17 Tak się spodziewałem, nawet makijaż ci nie pomoże, i to powód dla którego nie malujesz się. Transwestyci MNIE nie interesują, więc daruj sobie i zostaw dla siebie xxxx nobla temu panu -odkrył, że nie wszystkie kobiety sa piekne - łaaaał Cos w tym złego? jak widac nie wszyscy faceci sa mądrzy i dobrzy - jakos nie płaczę nad tym , bo dla mnie i tak wystarczy, mimo, że pieknościa nie jestem:) Ale ja mam dobrze w głowie ułozone i nie jara mnie zainteresowanie amatorów mięsa, jestem kims więcej niż kawałkiem ładnej buzi:) A dzięki nietapetowaniu sie oddziela się szybko ziarno od plewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta prawdziwa to może być w domu dla swojego faceta a taka na co dzien dla ludzi zadbana ładnie ubrana pachnąca czsyta z odpowiednim makijażem do odpowiedniej pory sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Wsadzam i tobie powiewam, mam nadzieję że ci się przysni w nocy koszmar - kobieta bez makijażu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:41 Dobrze, że masz mimo braku urody tak wysokie zdanie o sobie, bo niestety, tylko to będziesz miała na całe życie. Ładnym łatwiej! Dodatkowo dziwi mnie, że nie mając urody, nie walczysz o zgrabna sylwetkę, ładny ubiór i makijaż, który może nie zrobi z ciebie piękności, ale może przyjemnie byłoby na ciebie spojrzeć.Jesteś nieładna i niesympatyczna, niestety ale za to zarozumiała. Takie cechy nie ułatwią ci życia i nie przyciągną przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Czyli prawdziwa kobieta, to kobieta ukryta za makijażem i ciuchami? " Dla wiekszości Polskich "facetów" tak. Inaczej kobieta wygląda jak facet :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie boi się kobiet bez makijażu, tylko nie chce na nie patrzeć Ewuniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20:41 buhahaha:) pisałam, że mądry to ty nie jesteś (a to w zasadzie niewybaczalne i faceta) nie narzekam na brak ani znajomych, ani przyjaciół, miałam trzech narzeczonych (sami chcieli), nawet dzieci się dorobiłam i jakos zadnemu nie przeszkadzał leciutki makijaż - tylko rzęsy pociągnięte i brwi, bez tapety, figura również, zwykły ubiór również, bo to nie jest cos co stanowi o istocie kobiety:) jesli tapeta plus sukienka to dla Ciebie seksappeal to nalezych do tych prostych nosicieli dźwigni, którym nigdy nie chciałam się podobac, wrecz przeciwnie - wasze slinienie się jest obrzydliwe dla każdej normalnej, dowartosciownej kobiety:) Nie zyję po to, żeby się wszystkim podobać - to strata czasu jeszcze większa niż rozrzucanie pereł przed wieprze na kafeterii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
20:51 a dlaczego ma się zaraz bać? Chcę aby koledze się przyśniło coś na co nie może patrzeć - w tym wypadku kobieta bez makijażu z jego wyobrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej jak ty nic nie pomoże, 3 facetów? Czy byli tacy brzydcy jak ty, a dzieci też brzydkie? Nikomu się nie podobasz i wszyscy cię rzucili, jak wynika z twojej wypowiedzi i nie dziwię się. Wielu znajomych ? - wielu brzydkich znajomych, jak rozumiem, a wielu to znaczy trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz rezydent Wro
Ja wole te bez makijazu. Szczerze. Wole styl zachodni, totalny luz. Pamietam kolesia z Wloch z wymiany na erasmusie jak zapylal w 2 roznych trampkach bo sie pomylil i wzial buta z innej pary. Nikt z zachodu (Niemcy, francuzi , hiszpanie, brytole, portugale) na to nie zwrocil uwagi tylko te debilne polki. Komentowaly goscia przez caly wieczor, w tym czasie on sie dobrze bawil--w 2 roznych trampkach, w 1 skarpecie, w wyciagnietym dresie. Jego starzy mieszkali w mediolanie , stary jezdzil ferrari. Tam naprawde takie p*****ly ludzie maja w d***e. Natomiast dla polaczkow to wielki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×