Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość julia83
Eliza powodzenia. Morelka mnie jak lekarz namawiał na IVF to właśnie myślałam że chodzi o kasę bo za IVF mają 10 razy wiecej niż za IUI tylko nie od nas :P ale oczywiście super że ufasz lekarzowi. Sama zastanawialam się nad weryfikacjami. Ale teraz zmierze sobie tylko progesteron 3dpt. Są normy więc będę wiedziała. Jak coś to zapytam Was. Iza fajnie że wzielas parke! Trzymam kciuki! Biedronka mnie też cmilo jak na @ a nie udało się więc nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, dzięki, uspokoiłaś mnie. W sumie to już biorę te tabletki/zastrzyki kilka dni wraz z ananasem i nic. A o tym poronieniu to doczytałam, że nie dojrzały a moje są dojrzałe :) Julia dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Narazie nie podchodze do krio musze zrobic kilka badań i odpocząć troche bo jestem w dołku psychicznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza rób badania i wracaj do walki. Wiele dziewczyn na tym forum miało nieudanych kilka transferów. Ale jeśli np. 5 się nie udało to 6 się udał. Tak będzie też u Ciebie. Wszystkie tutaj wspieramy się, a każdy pozytywny przypadek daje nadzieję. Iza pamiętaj nie więcej niż 2 plastry tego ananasa. Kiciolka jak u Ciebie? Klujesz się już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Może ja po prostu nie wesze wszędzie próby zrobienia na czymś kasy czy wyciągnięcia od kogoś kasy...nie wszyscy tylko o tym myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - zdaję sobie sprawę, że ćmienie jak na @ nie oznacza sukcesu... A dlaczego więcej niż 2 plasterki ananasa dziennie zabronione? Rety wczoraj wrąbałam całego taki był dobry i słodki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewuszki wtrące się do dyskusji o tych weryfikacjach, jeśli tylko czujecie taką potrzebę to jak najbardziej brać i robić. Ale też nie doszukujcie się w tych weryfikacjach i zmianach dawkowania jakiś nadprzyrodzonych mocy. U mnie wyglądało to tak że progesteron za każdym razem wychodził na bardzo niskim poziomie, wyniki mogły świadczyć o niepowodzeniu a brałam naprawdę końskie dawki Progesteronu. Nie każdy progesteron który przyjmujemy wychodzi w badaniu. Ale oczywiście nie mam nic przeciwko takim weryfikacjom. Trzymam kciuki za wysokie bety :* Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka dlatego że w większych ilościach ma właściwości poronne. Któraś pisała że w 9 miesiącu ciąży zaleca się jego jedzenie żeby pomóc w wywolaniu porodu. Morela wierz mi ze ja na codzień też o tym nie myślę:) Zosia D faktycznie też coś mi mówił dr ze w wyniku nie pokazuje się progesteron z tabletek.... Dlatego nie zalecal jego badania. Ale jak jest naprawdę to nie wiem, zawsze lepiej zbadać żeby mieć świadomość że robimy wszystko co możemy. Biedronka, Morelka mam nadzieję że jutro beta drgnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym progesteronem jest tak ze duphaston nie fałszuje wyniku tylko pokazuje go takim jakim jest. A luteina jak dzis weźmiesz to dzis Ci zwiększy wynik. Ot i cala filozofia. A swoja drogą to ja zaczynam 13 tc i biorę progesteron tylko do 14 i dr.mi odstawia. Biedronka smacznego :-) nie przejmuj sie tak tym ananasem :-) jak mi smakował to jadłam wiecej niż dwa krążki. a i mnie przy każdej ciąży przed spodziewaną @ bolal brzuch, nawet mocniej niż na @. Myslalam ze to dlatego ze te ciążę byly chore..a tu widać ze taka moja natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro Wasz 7dpt i oznaczacie betę o której idziecie i o której wyniki ??? Później w 9dpt powtarzacie przyrost ? Bo ja wiem ze będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Ja tez zjadłam więcej ananasa,bo go uwielbiam, a jeszcze taki dobry mi się trafił;p ale myślę, że nie można też go traktować jak trucizne- nic nam nie będzie;p ja jadę teraz na kolejny egzamin do Torunia...bleee. Tak Nadzieja jutro nasz wielki dzień;p ja idę robić badania o 9, bo na 10 mam do pracy. A następna weryfikację mam mieć 11.09, ale pewnie jak będzie beta pozytywna to lekarz karze zrobić przyrost po 48h, bo tak się robie nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka - ja jutro do Kliniki jadę przed pracą, jakoś przed 8, wyniki po dwóch godzinach, ale raczej w pracy nie będę zaglądać.. Po pierwsze, że nie będę miała czasu, a po drugie ze strachu. Chyba wolę to zrobić z M. po powrocie z pracy... Cholernie się boję jutrzejszego dnia :( byłam taka naładowana pozytywną energią, teraz jakoś przygasłam :( x Morela - kciuki za jutro zaciśnięte, przeczytałam na jakichś forach, że dziewczyny miały podane blastocysty 1BB i się udało :) to tak ku pokrzepieniu serc.. Za swoją Kruszynę też mocno trzymam kciuki... x ZosiaD, Nadzieja - kiedy odstawiacie acard ? x ZosiaD - jak powinno przygotować się organizm do crio.. Jakieś specjalne suplementy, oprócz estrofemu od 2 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo progesteron jest wydzielany pulsacyjnie, można trafić na wzrost albo spadek. Myślę że przy procedurze jesteśmy dobrze obstawione w leki i nie ma co przejmować się wynikami. Nadziejko ja odstawiłam całkowicie progesteron jakoś w 16 tc. U mnie dzisiaj zaczął się 26 tc :) remont powoli dobiega ku końcowi, pokój Wojtusia w błękicie pastelowym ;) Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja jak zawsze niezawodna ekspertka od wszystkiego haha kurdr ty madrzejsza niz lekarze jestes jaknys w usa medycyne skonczyla haha Nie kompromituj sie babo i nie pisz tych wywodow durnych ze wrryfikacje sa takir zle i to wyludzanie kasy. Ile razy pisalas ze najwaznisze jest dziecko nie kasa i zrobisz wdzystko co sie da. A jak zaciazylas nagle wszystk wdzystko odradzasz dziwne to prawda? Teraz ty wiesz lepij jakie badania robic nawet interpretujesz je w swoim mnimaniu lepiej niz lekarz. Smieszna jestrs. Co do ananasa nie pamietam skad ktos ta teorie tu napisal czyzby madzieja??? Lekarz mi powiedzial odrazu ze w pierwszym trymestrzr odchodzimy od ananasow bo oile nie udowodniono ze krazek dziennie szkodzi ma wlasciwosci poronne szczegolnie z lekami!!! Ale sluchajcie wszechwiedzacej nadzieji. Ta zmija tylko zyczy kazdemu niepowodzenia juz wiele z nas zaczyna draznic jej sposob wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Dawno nie pisałam ale cały czas podczytuję kibicuję i 3mam kciuki:):) Biedrona,morela kiedy robicie ostateczną betę??:) Jutro już Wasz 7pt:) Julia kiedy Ty zaczynasz stymulację?:( julita ,Ewa,Hexe starsznie mi przykro:(:( nie mogę w to uwierzyć ,że takie straszne rzeczy się dzieją:( 3majcie się Kochane:* Ananasowa kiedy Ty zaczynasz się przygotowywać do crio? Dostałaś już @? Nel co tam u Ciebie?:) Odezwij się:)(lubię czytać Twoje posty hihi) A ja byłam w czwartek na wizycie...noi jednak crio w kolejnym cyklu teraz czekam na @ która przepisowo ma przyjść 24.09 noi od 2dc mam brać encorton i estrofem... ehh już się nie mogę doczekać...lekarz powiedział ,że mam dobre zarodki dużo lepsze od poprzedniego...zapytałam się go nawet od nacięcie otoczki bo wiem,że takied coś robią aby ułatwić wyjście z otoczki..powiedział,że jak będzie trzeba to zrobią wszystko:( Dał mi nadzieję..ale ja się tak strasznie boję,że się nie uda...:( Strasznie przeżyłam pierwszą nieudaną próbę...:( boję się co będzie teraz....:( jak narazie doliczam do @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam do was pytanie jestem po nieudanym in vitro moja beta w jednym laboratorium wyniosła 0,100 a w drugim 0,5 robiłam ją w piątek był to mój 10 dpt. Czy taka beta świadczy o tym,że nie doszło nawet do zagnieżdzania i dlaczego jest 0,100 lub 0,5 czy nie powinno być 0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu nie wkładaj w moje usta slów których nigdy nie napisałam. I odp*****l sie z łaski swojej tępaku, to juz chyba sobie wyjaśniłyśmy ? Ale minęło trochę czasu i z durnego łba wywiało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Nadzieja nie przejmuj się gościem...to że my mamy jakieś odmienne zdanie to normalne bo każdy jest inny, tylko jak widać MY potrafimy normalnie /kulturalnie podyskutować a gość juz nie;/ Biedrona tez trzymam kciuki za Twoje maleństwo! Dzięki za mile słowa;) Ananasowa kiedy zaczynasz? Malamii, spokojnie, ważne że idziesz do przodu, teraz może to skończyć się inaczej;) Ja też chyba wyników nie będę sprawdzać w pracy, tylko później z M w domu, na spokojnie;) Dziękuję wszystkim za dobre słowa o trzymane kciuki!!;*%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 11.17 tak zawsze pokazuje 0.1 przy negatywnej. Ja miałam 0.7. Może jeszcze mała pozostałość po zastrzyku na pęknięcie albo zarodek próbował... Gościu 10.36 wiele źródeł podaje dobry wpływ ananasa np. Blog dobrze bo zdrowo :"ananas swiezy zaraz po transferze, a to dlatego ze potencjalnie pomaga w implantacji zarodka. Wszystko to za sprawa bromeliny tam zawartej, ktora potencjalnie przygotowuje macice i ulatwia implantacje (rowniez poprzez fakt, ze dziala przeciwzapalnie). Ten suplement nie jest w 100% potwierdzony przez nauke, ale cos w tym jest co sie o nim pisze i mysle, ze warto sprobowac (nic nie kosztuje, a smak wysmienity)." Malamii wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę i 10 września zaczynam się kluc menopurem. Jak ja na to czekam:) Będę kochana tylko krok przed Tobą bo transfer będę miala pod koniec miesiąca jeśli nie będzie hiperki lub zbyt wysokiego progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćEliza - ja biorę ubichinol przygotowując się do crio - 2 x 1tabl. o Nadzieja78 - nie dziękuję :) o Morela - żeby wszystko poszło po Twojej myśli :) o Biedrona1979 - ja teraz cały czas biorę femibion natal1, omegamed dha i ubichinol (przypomnę tylko, że miałam mieć crio 4 września, ale przełożone). Rzecz jasna trzymam kciuki za jutrzejszą betę :) o Małamii89 - jak to co będzie? Udany crio :D Piszesz, że encorton już od 2dc ... ja zawsze mam dopiero zaczynać po wizycie (11-14dc) ... ciekawe dlaczego u Ciebie inaczej ... o gość - wszystko zależy od laboratorium i ich norm ... u mnie zawsze podają <0,1 ... Beta mniejsza od 5 świadczy o braku ciąży. Nie wiem ilu dniowy zarodek miałaś podany, ale może doszło do zagnieżdżenia, jednak zarodek był wadliwy. Równie dobrze mogło do zagnieżdżenia nie dojść. Wydaje mi się, że nawet lekarz może mieć problem z odpowiedzią na to pytanie. o A ja wciąż w gorszej formie ... nie biegam, ale żeby mnie wyrzuty sumienia do końca nie zjadły, to co 2 dzień Chodakowska z rana :) Dziś popołudniu pilnuję chrześnicy ... niezły sprawdzian przede mną :P trzeba będzie dać jeść, przewinąć, a później wykąpać i spać położyć. Zapomniałam już jak to było, całe szczęście, że mała ma już roczek :D W planie zajęć udało mi się samej poprzestawiać lekcje, więc to "in plus" :) Dni ciągną się w nieskończoność ... zastanawiam się nad wizytą u psychologa :( Nie wiem jakie są objawy depresji, nie czytałam o tym, ale generalnie mój nastrój jest do d..y :( Nawet libido mi spadło :( M... strasznie posiwiał, ciągle narzeka na kręgosłup. Rany boskie ... jak tak ma wyglądać starość, to ja dziękuję. Dzisiaj kończę estrofem, za dwa dni luteinę i czekam na @. Jak przyjdzie przed wizytą u endokrynologa, to kolejny cykl w plecy :( Miałam jechać na 3 dniową wycieczkę do Zamościa, ale nie wiem kiedy @ a tym samym ewentualne crio i szkoda mi pieniędzy, gdyby się okazało, że wypadnie w czasie wycieczki. Do tego za oknem pochmurno i zimno jak nie wiem ... aaaaaaaaaaaaa ... psycha mi siada ... Miłej niedzieli dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o pomoc, dr powiedział, że mam brać relanium. Ale nie powiedział ile tabletek, czy rano czy na noc i przez jaki okres. Czy brałyście relanium po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tępy gosciu nie czytasz moich postów to ich nie komentuj bo nic o nich nie wiesz. A jeśli chodzi o obelgi to proszę więcej, za długo wtedy nie pofikasz głupotą bezkarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Iza ja miałam brać dwie godziny przed transferem, a potem wieczorem po transferze, a prze kolejne 3 dni jedna tabletkę o 8 i następna o 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja miałam brać 2 tabletki relanium dziennie. No gdzie ta optymistycznie nastawiona Darkness sie podziała???! Kochana bo się pogniewamy!! Uczylas nas to pozytywnego myślenia bez względu na niepowodzenia, a teraz co?! Za tydzień będę w tej Twojej centralnej Polsce więc uważaj bo przyjadę dac klapa! Nadzieja jakiś czas temu wysłałam Ci wiadomości na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Darkness jeśli masz krio na estrofemie to możesz mieć transfer kiedy chcesz. To może być 15dc pod warunkiem że Endo będzie grube, ale może też być 22dc. Ja tak miałam dlatego że chciałam wyjechać na urlop. Lekarz powiedział że nie ma problemu. Dlatego jedz na wycieczkę. Dobrze zrobi Twojej psychice. Oderwiesz się przed transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie. Mam pytanie gdzie można kupić czystek? Dostane go w aptece czy raczej w ziołowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×