Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Ja tak szybko.. Dzidziuś na usg wygląda dobrze tzn.wszystkie pomiary w normach. Pani dlugo sie namęczyła zeby wszystko pomierzyć, najpierw leżał na brzuszku a potem stał pochylony główka do dołu :-) boski widok ..Mamy 13t3d i mierzymy 8cm :-) tylko łożysko blisko ujścia pochwy, cokolwiek to znaczy brzmi groźnie..wyniki z pappa będą za dwa tyg u genetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach tak kkaha przeciez tylko ciebie stac na najlepszy gabinet z najlepszym sprzetem wszystko naj.haha ciebie stac??? To czemu na rzadowe in vitro sie rzucilas? Jak taka bogata jestes? Ps. Jestes strasznie przemadrzala osoba i od poczatku cie nie lubilam. Piszesz zawsze z taka wyzszoscia jakby niewiadomo kim byls a nie jestes lepsza od zadnej z nas! Palasz zawiscia do innych a jak cos u ciebie nie tak to jeczysz i oczekujesz wielkiego pocieszenia. Falszywa jestes ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja Kochana kurtka jest super i bardzo ciepła ale ja mam 163 cm wzrostu i obawiam sie ze mogłaby być na Ciebie za krótka np w rękawach. Chyba ze wszystkie te wymiary które podałam spełniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozatym ten sposob twojego pisania jest zalosny. "moj lekarz dyrektor kliniki nieplodnosci....." "moj stomatolog swiatowej slawy" bla bla bla wszyscy naj naj naj cir lecza tylko ty jakos 10 lat sie o dzieckp staralas. Widocznie kasa to nie wszystko i nie pomoglo ci to w zyciu. Nie zycze twojemu dziecku zle ale nie badz taka do przodu bo przy porodzir pewnie tez beda same swiatowe slawy sprowadzone z zagranicy (przeciez cie stac) ale roznie bywa i tragedie sie zdarzaja. A bedac taka zswistna wywyzszajaca sie paniusia nawet swiatowe slawy ci nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja Kochana kurtka jest super i bardzo ciepła ale ja mam 163 cm wzrostu i obawiam sie ze mogłaby być na Ciebie za krótka np w rękawach. Chyba ze wszystkie te wymiary które podałam spełniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie moge zrozumieć co komu przeszkadza nasze forum i po co sieje tu zamęt :/ ale ja ierze w to co napisała Zosia, zło tez wraca .... ja w trakcie remontu wiec zerkam rzadziej sciskam Was wszystkie i trzymam kciuki nieustannie :) mam pytanie do cieżarówek, tych połówkowych...czy Wam tez jakoś tak trudniej sie oddycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, najważniejsze ze z Maluchem wszystko dobrze :) ja mam wizyte dopiero za miesiac...ach to sei sie zawsze tak ciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Biedrona, Zuza1212:-D Nadzieja fajnie, że wszystko ok, dobrze że Pappa dostaniesz u genetyka a nie jak ja na drugi dzień i dwa tygodnie koszmaru. Piksi no właśnie mi też ciężko się oddycha i wiecznie mi duszno, to chyba normalne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko gościu już mam dosyć Twoich wpisów!!! Jedziesz tu po prawie każdej z nas niezależnie w jakim temacie się wypowiadamy. Zarzucasz przemądrzałość, a sama jesteś wszechwiedząca. Jeżeli jesteś taka w realu to współczuję Twoim bliskim! Xxxxx Jestem za przenosinami na gazeta.pl. Mam dosyć czytania, że jestem z tych wybrakowanych albo jakie to ułomne będzie moje dziecko z ivf!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Julia ja jestem za!!! Ja się bardzo zrazilam do forum w momencie kiedy mnie zhejtowano w momencie gdy napisałam o pozytywnej becie a później o poronieniu. Jestem pewna że to któraś z nas!!! I choć miałam tego nie robić napisze Ci to ... gościu. Zarzucalas mi niska betę. Ja 14dpt miałam betę 861 i skończyło się jak skończyło a Kahha (info masz w stopce) 14dpt miała betę coś koło 600 i będzie z tego zdrowy dzidziuś z czego się bardzo cieszę i życzę Ci Kasiu juz wszystkiego dobrego. Nie wiem gościu jak można być takim złym człowiekiem. Napisałam ze poronilam to podlapalas temat i mnie jechalas jakby to ze cieszyłam się ciąża dzialalo poronnie. Mimo że Cię nie znam i wiem ze jesteś złym człowiekiem nie wartym moich nerwów Twoje słowa mnie w obecnej sytuacji zabolaly. Nie odpuscilas swoich komentarzy mimo że wiedzilas (pisałam o tym) cała wyje z bólu psychicznego i żalu. Normalny człowiek w takiej sytuacji to by nawet z wrogiem cierpiał. Nie znasz Zosi Kahhy Nadzieji Griszanki Darkness ani mnie a nas oceniasz. Mam nadzieje ze za to odpowiesz. W trudnych chwilach pamiętaj o swoich wyczynach i o nas WYBRAKOWANYCH ALE KOCHAJĄCYCH O KOCHANYCH BABACH. Każda z nas i tak doczeka się Dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaje 3 raz bo cały czas mi urywa &&& Nadzieja Kochana kurtka jest super i bardzo ciepła ale ja mam 163 cm wzrostu i obawiam sie ze mogłaby być na Ciebie za krótka np w rękawach. Chyba ze wszystkie te wymiary które podałam spełniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu sie dzieje, nie dość ze ci beznadziejni goście to jeszcze ciagle sie cos zawiesza. Nadzieja gratuluje wizyty teraz bedzie juz bezpieczniej i mam nadzieje przyjemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia ja tez jestem za przeniesieniem naszego wątku tam gdzie mówisz :-) a z tym Ip tez myslalam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam ostatnio o tym by przenieść się w takie miejsce gdzie anonimowi nie będą mieli dostępu, ale skoro to jedna z nas to czy zagadka w końcu się rozwiąże? <> Nadziejko 8cm to już kawał dziecka :) cieszę się że wszystko dobrze! A jeśli chodzi o łożysko to u mnie jest na przedniej ścianie i właśnie w 12 tc okazało się że jest bardzo nisko, wręcz naciska na szyjkę macicy, na kolejnych wizytach to łożysko pięknie podnosiło się do góry i teraz jest już zupełnie nie zagrażające. Myślę że u Ciebie będzie podobnie więc się nie martw, na pewno się podniesie. A jakieś przypuszczenia co do płci macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Naprawdę myślicie,że te trole co tak trują nasze forum to może być któraś z nas??:( jak można takie rzeczy wypisywać?:( ehhh:( Może rzeczywiście przenieść się gdzie indziej....:(bo takie wpisy gości są mega dołujące:( Julia dziękuję za wpisanie do kalendarza:* Teraz już odliczasz dni:) za niedługo na Twoją betę będziemy wyczekiwać:*:* Hexe Kochana 3maj się i nie poddawaj:* Nadzieja ważne że z Maluszkiem jest wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZosiaD - zgadzam się z Tobą... x Julka - byłoby super gdyby Twój kolega mógł nam zidentyfikować zasranego gościa :D.. Też mam takie możliwości tzn. M. ;) ale stwierdził, że przejmuję się jakimś gównem.. no i ma rację :D x Od dawna podczytuję forum, półtora roku piszę na nim i rok temu nie było takich wpisów, pojawiły się one ewidentnie przy okazji wymiany zdań na tematy polityczne, przy okazji wyborów prezydenckich i refundacji in vitro... i naszych dyskusji przy tej okazji... x Nadzieja - super :) Cieszę się, że wszystko ok... x Dziewczyny - gościowi to akurat żadna z nas nie pasuje :) dowaliła prawie wszystkim tutaj, więc czy będziemy tu czy gdzieś indziej gnida pójdzie za nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nadziejka skoro Ty masz tyle centymetrów to znaczy, że dzidziuś po Tobie taki długi;) 8cm crl tak? Czyli ogólnie prawie dwa razy dłuższy!;) to mój też koło tego, nie dziwne, że mnie tak na żołądek dusi na wieczór;) super, że wszystko ok. A pisałaś, że nie będziesz robić testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem za przenosinami, bardzo się z Wami zżyłam i szkoda mi zrezygnować, ale hejt jest koszmarny... x Nadzieja, gratuluję widoków :-) x Czy można w ciąży szczepić się na grypę? Czekam na odzew lekarza... Wydaje mi się, że można, bo przy iui mogłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Witajcie Kochane :) Jejku juz myslalam, ze nie uda mi sie nadrobic wszystkich wpisow po urlopie! Zajelo mi to kilka dni, ale teraz jestem juz niby na biezaco :) Niby, bo po takiej ilosci informacji na jeden raz to wszystko mi sie juz pomieszalo co kto kiedy i dlaczego :) X Przede wszystkim musze pogratulowac Biedroneczce mojej :) nawet nie wiesz jak ja sie ciesze!! X Zocha82- jestem jestem :) Milo, ze pamietalas o mnie :) Trzymam kciuki za powodzenie iui!! Robisz ja teraz u naszego dr czy znalazlas kogos innego godnego zaufania? :) X Julia- na jakim jestes etapie? Trzymam kochana mocno kciuki za Ciebie! X Wybaczcie, ze nie napisze do wszystkich- po prostu za duzo sie tu dzialo :) X A ja znow wpadlam w wir pracy po urlopie... Wracam do moich zwyczajow pracy ponad norme- potrzebuje zajecia glowy czyms pozytecznym i wymagajacym skupienia na sprawach innych niz dziecko. Na urlop zdecydowalismy sie glownie dlatego, zeby do drugiej procedury podejsc wypoczetym i z nowa nadzieja. Wracalismy w poniedzialek, a na dzisiaj mielismy umowiona wizyte w gamecie. Tym razem wszystko bylo idealnie zaplanowane, nic na wariackich papierach :) No i jak zwykle rzeczy planowane nigdy nam nie wychodza... We wtorek mialam tel z gamety, ze skonczyly sie srodki finansowe i w zwiazku z tym wizyte odwoluja. Mamy dzwonic w grudniu- beda juz wiedziec czy dostana jeszcze kase na rok 2016. Juz nigdy nie bede planowac. Juz nigdy nie bede leczyc ran nadzieja na lepsze jutro. Mam cudownego meza. Jest mi strasznie przykro, ze nie mozemy stworzyc "normalnej" rodziny i miec dziecko... Jednak nie pozostaje mi nic innego jak w koncu z tym sie pogodzic. Nie, nie poddaje sie. Ale nie chce juz tak zyc... bardzo balam sie tej drugiej procedury, ze znow sie nie uda. Los zdecydowal za mnie- odebral strach i nadzieje zarazem. Zamknelismy temat in vitro. Na jakis czas... Moze w przyszlym roku podejdziemy prywatnie, dlatego postanowilam zakonczyc swoja diagnostyke i zrobic laparoskopie. Juz rozmawialam o tym z dr, niedlugo poznam termin. Na chwile obecna- uciekam w prace :) Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka, bardzo dojrzały post. Myślę, że los wynagrodzi Ci takie podejście w momencie, w którym się tego nie będziesz spodziewała. I tego Ci życzę :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaD - Kochana :*:*:* często myślałam co tam u Ciebie i jak się masz, ale widzę że dobrze :) Cieszę się, że masz cudownego M., satysfakcję z pracy i pamiętaj jedno, dwoje to też rodzina... Tak mi kiedyś napisała Annie84 i utkwiło mi to w głowie do dziś :) Ale nie poddawaj się i walcz, ale wtedy kiedy będziesz miała na to siłę... Też bałam się cholernie drugiej procedury, że spotka mnie to samo, a jednak strach się opłacał ;) Trzymam niezmiernie mocno za Ciebie kciuki :* A póki co to gratulować będziesz na finiszu, na ten moment chłodno do tego podchodzę i z ogromnym strachem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaD :-) nie przemęczaj sie w pracy i życzę Ci z całego serca naturalnego poczęcia :-) Szmacioszka o tym samym pomyślałam jak uslyszalam ze trzeba pobrać krew na pappa, ale wyniki będą u genetyka..że przynajmiej będę dwa tyg w nie wiedzy niż w zaawansowanej nerwicy ;-) Zuzka tak to pomiar od pupy do głowy byl :-) mialam nadzieje ze uda ich sie uniknąć ale testy niestety konieczne bo taki jest program prenatalny . ZosiaD tak wlasnie zdążyłam wyczytać w między czasie ze łożysko powinno pójść do góry :-) Malena, Małami , Biedronka, Julia :-) nie dlugo bedziecie mialy identyczne widoki !! ps.pani doktor napomknęła ze prawdopodobnie będzie dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - to radzę Ci pisać od teraz za każdym razem z innego numeru tępa dzido :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro na gazecie trzeba się zalogować zeby można bylo pisać to nie ma co sie zastanawiać tylko stąd uciekać. A gość niech smierdzi tu sam, w sumie ktoś mu tu co jakiś czas wtóruje. To sobie pogadają jak równy z równym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejka - ten gość wyżej to ja biedrona1979... Piszę z tel i mnie wywalilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko cudowny widok!!! Właśnie pierwszy zastrzyk za mną:) M dumnie zrobił. Ustaliliśmy sobie godzinę 22. W poniedziałek pierwszy podgląd. Dzisiaj jechałam do pracy i wspominałam słowa Nadziejki żeby zachowywać się jak kobieta w ciąży podczas stymulacji. Tak też robię. Silke rzuciłam już 2 tygodnie temu... Miska D ja na szczęście jeszcze załapałam się na stymulacje ale czekałam na nią 3,5 miesiąca od ostatniej negatywnej bety. Gdyby teraz znowu coś to zalamalabym się chyba. Podziwiam Cię że jesteś taka dzielna. Ale masz jeszcze czas... Korzystajcie z życia we dwoje. Agusia daj znać jak u Ciebie. Planuje te nasze przeniesienie i tak sobie myślę że może podam Wam swojego maila żebyście tam się odezwaly podając nick i wtedy wyśle Wam link do miejsca przeniesienia. To zminimalizuje możliwość "pójścia gnidy za nami" - Biedronka ale się z tego uśmiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka - Ty zaczęłas się kluc od dzisiaj.. Trzymam mocno kciuki za bardzo dobre efekty już za pierwszym podglądem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i żeby się troll nie podał za któraś z Was to będę to potwierdzac jeszcze tu czy wyslalyscie mi maila. Jak dostane odpowiedź tutaj z zalogowanego nicka to wtedy dopiero wyśle link. Ale konspiracja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×