Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

julia pakiet który my wybraliśmy to: - opłata przed porodem 880 zł - opłata do 14 dni po porodzie 2590 zł (+ 2 pakiety dodatkowe które wybrałam jako opcje 1400 zł) tą opłatę można rozłożyć na raty - opłata po 12 miesiacach po porodzie za pierwszy rok przechowywania 780 zl (opcje są różne np przedpłaty płatne do 75 dni po porodzie: na 5 lat 3480 zł, na 10 lat 5780 zł, na 18 lat 7870 zł; tą przedpłatę można rozłożyć na raty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MH1 a co z twoim moczem? zrobiłąś posiew? czym się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```julia ja do gamety mam 250 km. ```julia, nadzieja komórki ze sznura pępowiny moga być wykorzystane także u dorosłej spokrewnionej lub niespokrewnionej osoby. podejmując decyzję trzeba pamiętać o tym, że ryzyko niewykorzystania jest dość duże zwłasza jeśli nie zakładamy pojawienia się młodszego rodzeństwa i decyzujemy się na samą krew pępowinową. chodzi o to że ilość komórek przeliczana jest na masę ciała potencjalnego biorcy i tym samym jeśli pobranej krwi jest mało a potencjalny biorca np nastolatek waży 50 kg to może po prostu niestarczyć tych komórek. dlatego my zdecydowaliśmy się na pozyskanie dodatkowych komórek ze sznura pępowiny, bo po pierwsze można je namnażać a po drugie pobrane np przy pierwszym dziecku mogą posłużyć drugiemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```gość dziś chcesz rozmawiać to się podpisz ```julia najdroższa opcja z przechowywaniem na 18 lat, ubezpieczeniami, badaniami genetycznymi itp to koszt ok 16 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MH1 nie che mi się logować, bo nie mam tez loginu chcę dobrze dla ciebie i twojego dziecka leukocyty gesto usiane to stan już przewlekły i bez żartów, wiem co znaczy taki wynik może dojsć nawet do uszkodzenia twoich nerek jak złapiesz do tego gorączkę a taki stan jest bardzo niebezpieczny dla dzidziusia jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_bz
elfica30, tak, staraj się o rządówkę i koniecznie do invimedu, bardzo dobra klinika. Mi w zeszłym roku się udało, wiesz już u jakiego lekarza będziesz się leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś dziękuję za to, że chcesz dla mnie i mojej kluseczki dobrze. jestem pod kontrolą lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilgrimka_road
Lucy, ja uważam, że powinnaś słuchać lekarza. Ja znam Dworniaka, bardzo dobry lekarz, tylko pytaj go :) Męcz, zadawaj pytania, proś o wyjaśnienia :) Powodzneia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziś wzruszylam z rana, nie umiem z tel skopiować linku ale wpiszcie sobie na you tube 9 months in 4 minutes. Może którejś uda się wkleić tu link , piękne to :-) miłego dnia dziewczynki i dziękuję za wszystkie kciukasy od was, buziaki dla was wszystkich :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
MH1 dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mh jest madrzrjsza od wszystkich, ot wredny babsztyl. Baardzo wiele zmieni w rozmowie jak sobie login ustawisz nie? Juz bedziesz miala dane adres i wszystko tej osoby prawda??? Co za dziewuszysko glupie siedzi na publicznym forum a rozmawiac bedzie tylko z tymi ktorymi chce. Gosciu nie martw sie o nia, widocznie jej na dziecku nie zalezy tylko miala szal macicy na rozowego bobaska a zaraz bedzie jeczec jak azzurro ze taka padnieta..... Po chu... Wam dzieci jak ciaza to koszmar dziecko w domu tez problem... Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Po wizycie u Dworniaka, jutro 2 inseminacja. Zaplacilam te podwjnie za wizyte, nie wiem czemu. Sorki, ze pisze bez poslkich znakow, ale obca klawiatura...Tak czy siak, jutro inseminacja o 9.30, moj musi o 8 zrobic swoje i marudzi...jak to jest z tymi facetami? Ja swiece tylkiem 2 dni w tygodniu, a on marudzi, bo musi rano wstac...Sorki, ale mnie wkurzyl... No, oprocz tego bedzie jednak bez zastrzyku, sa 2 pecherzyki wiec w ogole super. Nie nastawiam sie, bo wydaje mi sie, ze nic z tego nie bedzie. Boroffka dzieki za slowa otuchy, musze zaufac lekarzowi, bo jakby nie daje mi wyboru...zobaczymy! kkaahhaa dzieki tak samo w ogole dziewczyny jestescie super i ciesze sie, ze moge tu sie uzewnetrzniac troche alexvandekol widze, ze Ty masz tak jak ja, wiec sie troche pocieszam, ze nie tylko mi nic nie spradza...(co do pekniecia pecherzykow) DARKNESS 100 lat!!!Bedzie dobrze!! Dzieki, ze jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MH1 - fajnie że napisałaś o koszcie pobrania i przechowywania krwi pepowinowej.. Ja jestem już od dawna zdecydowana z M. na to, choć wiadomo, że długi czas nas to nie dotyczyło.. Trzymaj się dzielnie.. Kciuki zaciska za cc i nie daj się infekcjom!!! x Darkness - moja mama urodziła mojego brata jak miała 43 lata, także proszę Cię... Julka ma rację spinaj poslady bo masz jeszcze dwie Śnieżynki i niewykorzystane wszystkie możliwości!!! Głowa do góry... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilgrimka road dzieki bardzo, tez tak mysle. Ale przyznasz, ze jest specjalny...jednego dnia wydaje mi sie super, a drugiego juz mniej. Ale pewnie jest tak jak mowisz. Jutro to nie on przeprowadzi zabieg. Trzymajcie kciuki!!! Pozdrawiam Was wszystkie!!! Fajnie, ze tu jestescie!! Wydaje mi sie, ze ostatnia wypowiedz goscia jest nie na miejscu...Jak zrozumialam to forum do wspierania sie, a nie szukania zaczepek...Ja czuje tu przede wszystkim serdecznosc i mysle, ze o to chodzi...to nie forum hejtersow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MH1 to dobrze, ze jesteś pod kontrola lekarza mam nadzieję, ze on wie co ma robić ja jeszcze raz powtórz ę taka infekcja jest bardzo niebezpieczna dla dziecka ja nie miałam gęsto usianych, miałam podwyższone leukocyty i mój stan został zbagatelizowany, bo nie miałam białka w moczu, moje dziecko 2 tygodnie po porodzie dostawało antybiotyk i miało inne nieciekawe dolegliwości w rezultacie jest już duży i zdrowy, ale ile łez wylałam przez 2 miesiące to tylko ja wiem dlatego do ciebie piszę kontrola lekarza to za mało potrzebny jest posiew moczu, właściwy lek i kontrola parametrów nerek przez pobranie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy nie pisz ze nic z tego nie będzie, musisz wierzyć z całych sił że się uda i ze za 9 Mc będziesz mama. Pozytywne myślenie!!!!!! Wiem trudno jest też mam chwilę zwątpienia jak każda ale kto jak nie ty ma wierzyć w to że się uda. Zapewne wychodzisz z założenia że porażka mniej boli kiedy się nie wierzy, ale wierz kochana za się uda, ja wierzę całą sobą że mi się udało i w ciebie tez wierzę. Będziemy testowaly w jednym tygodniu więc kciuki mocno trzymam!!!!!! Mogę wiedzieć ile zapłaciłas za tą wizytę podglądowa, ja płacę 85 zł w novum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia78
Ja już w domciu. Badania i usg nic nie wykazały. Nie boli mnie już . Tak czy siak oszczędzam sie a za tydzień zrobię bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny,staram się czytać na bieżąco ale tyle się dzieje że nie ogarniam wszystkiego. X JULKA I ANANASOWA BARDZO MOCNO WAM KIBICUJE NIECH WASZE MALUSZKI ZDROWO ROSNĄ, a wy uskarżajcie się na ciążowe dolegliwości przez kolejne 9 miesięcy :-) X Nadzieja, Kkahha najbardziej zawsze czekam na posty od was. Niech wasze maleństwa zdrowo rosną:-) X Azzurro dużo zdrowia dla maluszka i Ciebietrzymaj się dzielnie:-) X Mh1 Milita to już nie długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia no właśnie (już na moim kompie) zapłaciłam 300 i aż mnie wcięło, na fakturze zapis "ocena cyklu IUI", normalnie płacę za wizytę 140... wykończę się niedługo, tylko w tym tygodniu HSG, IUI, i dwie wizyty...ale co tam!!! Ja tez będę za Ciebie trzymała kciuki! Czasami tak mówię, bo całą pozytywną gadkę mam dla mojego, który jest jednym wielkim "przepraszam" od czasu wyników...Wiem, że faceci tak mają, ale chciałabym żeby był lepiej nastawiony. Zwłaszcza, że to nie jego wina. Jest okazem zdrowia, nie pali, wypije 2 piwka w weekend, ćwiczy 4 razy w tygodniu, je zdrowo... A ja leniuch śmierdzący... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×