Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Merenka Super wynik Maluszka :-) ja byłam w sobotę u gina ale innego, bo nie mogłam się doczekać wizyty 9.10 po niepokojących wynikach USG, które robili mi w szpitalu, i moja Mała ważyła 980g :) dbaj o siebie koniecznie, a z tymi bakterii w moczu to faktycznie sprawdź - mi na jednym badaniu wyszły ale posiew nic nie wykazał. Położna mi powiedziała, że te bakterie mogą się pojawić jak np. Minęło sporo czasu między oddaniem moczu do pojemnika a dostarczeniem go do laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa mówiłam że będziesz deserkiem :-) .Gratulacje Kochana! Dajecie z Jula nadzieje. Az zaluje ze w tym cyklu odpadlam bo tyle szesliwych jest tym razem. Gratulacje ananasowa!!!! Czekam jeszczenaTwoj przyrost Jula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMinia78 Kurcze, współczuję stresu :( mam nadzieję, że takie długie USG oznacza tylko tyle, że chcieli dobrze wszytko sprawdzić i nie oznacza nic złego :/ trzymam kciuki żeby się szybko wyjaśniło i wszytko było dobrze a Ty trzymaj się dzielnie, bądź dobrej myśli i daj znać jak.się.czego dowiesz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::: Minia78- wcale nie musi zaszkodzić iui, słynie słyszałam o takich objawach po iui, co lekarze mówią ? ::: Miska D- podoba mi sie Twoje podejście, oj jak ja Cie dobrze rozumiem. :::: malena, merenka- gratulacje duże już są te Wasze szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro Bądź dzielna Kochana dla swojego Szkraba, a Maluszkowi życzę dużo dużo zdrówka, żeby mu szybko przeszło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa – suuuper :D strasznie się cieszę :D beta piękna, a który to dpt? x Kiciolka – tak mi przykro z powodu pracy :( mam nadzieję, że sobie szybko z tym jakoś poradzicie.. Piksi kiedyś była w takiej samej sytuacji… A MiśkaD tak pięknie Ci napisała.. Nic dodać, nic ująć, tak więc trzymaj się dzielnie i myśl o piątku a nie o straconej robocie ;) W moim przypadku inne problemy, które spadły na nas tak nagle przed transferem pozwoliły wyłączyć myślenie o procedurze… Co jak się okazało zaowocowało, tego życzę Ci z całego serca.. Bądź mimo wszystko dobrej myśli :* x Nadziejka – mam nadzieję, że z synem wszystko ok… x Darkness – przepadłaś nam na tych swoich wypadach ;) x Miśka – no to faktycznie, jeżeli pół roku to najlepszy czas na procedurę to faktycznie nie ma na co czekać, ale mam nadzieję, że w styczniu będzie kasa i ruszą procedury, jak nie to wtedy komercyjnie.. Ja nieustannie trzymam kciuki :* x Alexvandekol – no to trzymam kciuki za piękne endo i oby lekarz miał rację :) x Lucy1980 – ja podzielam zdanie MiśkiD.. Były tu robione IUI na cyklach naturalnych, ale czy bez podanego zastrzyku to nie jestem pewna na 100%.. Na pewno większe prawdopodobieństwo trafienia w odpowiedni moment jest jak lekarz zleci zastrzyk. Powodzenia! x Ewelka – uwierz mi, że naprawdę do dziś nie zrobiłam testu, ale może jeszcze zrobię ;) x gość Minia78 – a już pisałam Ci, że myślę, że raczej nie zaszkodziło to nic przeprowadzonemu zabiegowi i że lekarz raczej wie co robi, a tu piszesz takie rzeczy.. :( skąd takie objawy??? Trzymaj się dzielnie x Jula – czarne myśli odganiasz i to już!!! Ja wierzę, że będzie dobrze! x Azzurro – dobrze, że jesteście już w domu, dużo zdrówka dla synusia!!! x Eversea – Griszanka rodziła na Borowskiej, była zadowolona, ale też miała jakieś ale.. Generalnie opinie lepsze niż na Kamieńskiego, czy Brochowie.. Czekam też na Twoje wrażenia ;) x Merenka, Griszanka – super czyta się Wasze wpisy :D x A my mamy prenatalne 4.11..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedrona1979 Ja rozważałam też Brochów, ale po pobycie w tym szpitalu mam mieszane uczucia. Co prawda leżałam niby na patologii ale na oddziale neonatologicznym, ale zniechęciło mnie to że bardzo trudno było się czegokolwiek dowiedzieć od lekarzy, nawet nie wiedziałam kto jest moim lekarzem prowadzącym :/ położne bardzo miłe więc to na plus. Być może na porodówce jest inaczej ale jakaś taka obawa przed rodzeniem tam pozostała :-/ jak już będę po porodzie to na pewno napiszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMinia78
Nie mam pojęcia skąd takie objawy to moja druga IUI i takich objawów nie miałam. Nadal jestem na obserwacji w szpitalu jutro usg kolejne wiec zobaczymy. Dziękuje Wam za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona i Miśka! Dzięki bardzo!! Ja też tak myślę i go zapytałam, ale powiedział, że nie widzi potrzeby No i chyba nie będę się z nim kłócić. Nie wiem czy szukać lekarza, czy mu zaufać. Opinie na jego temat (Dworniak) mieszane, ja sama mam mieszane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia83 Piękny przyrost :-) i to najważniejsze. Kiedy masz kolejną wizytę? Bedziedz jeszcze robić betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merenka, dzięki bardzo! Jestem pewna, że to Twoje przytycie to tylko efekt odprężenia w końcu. Na pewno jesteś piękną mamą w ciąży. Gratulacje z fasolki Twojej już takiej dużej! Mój ma oligozoospermię, bierze tylko witaminy (FertilMan), wcześniej brał jeszcze coś dodatkowego. Ma żylaki powrózka, ale nie będzie się operował, bo główne opinie są, że po 35 roku życia nie ma wystarczającej poprawy żeby dać się kroić...Tak czy inaczej ma 8mln/ml, stwierdzono, że nie ma tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia, Ananasowa SUPER:-) Kiciolka przykro mi Lucy ja miałam 4iui i też nigdy nic na pęknięcie, bo i po co jeśli nie ma z tym problemu Kinnia ja po każdej iui tak leżałam nawet dłużej, trzymam kciuki za powodzenie Azzurro dobrze, że już w domu z maluszkiem DoReMiDo i Piksi przestraszyłyście mnie z tą szyjką, mnie też coś tam ciągnie, a lekarz tylko raz zaglądał i nic nie mówił, ale za tydzień mam wizytę u innego w zastępstwie, to poproszę, aby sprawdził Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piksi ja pieresza ciaze bez pessara lezalam od 20 do 37 tyg tylko do wc. Jak dwa dni przed wizyta np bylam w sklepie sztjka sie skracala kolejne milimetry. Druga ciaze mialam pessar od 21 tyg chyba albo jakos tak byl zskladany na szyjke 17mm. Mialam 1,5 roczna corke wiec lezec sie nie dalo. Duzo polegiwalam jak mala spala. Funkcjonowalam normalnie tzn musialam ja dzwigac choc ograniczalam. Odpuscilam duze porzadki czy dwudaniowe obiady zeby sie oszczedzac ale nie lezalam za wiele. Do 38 tyg pessar trzymal. Pozniej go sciagnal. Dzis zaczynam 40 tydz bez pessara jestem jakies 10 dni sxyjkinie ma rozwarcie na 3-4 cm i czekamy na wielki dzien:). Bedzie dobrze powodzenia. Jak mojr 17mm szyjki wytrzymalo 20 tyg funkcjonujac w miare normalnie ( chyba tylko dziekipessarowi) to twoje 3 cm da rade. Ps. Pessar kupilam u swojego gin (chodze prywatnie) wzial za wizyte normalnie plus 50zl za pessar. W necie sa ceny 150zl okolo. Ale jak chodzisz do lekarza to moze on taniej sprzeda tak jak moj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Lucy, no niestety nie, u nas był ten sam problem co u Was. Ja jestem po IVF i dopiero druga procedura się udała, no ale nie ma reguły i trzymam kciuki, aby Wam wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Ananasowa cofnij się do mojego wpisu na temat wielkości bety! To nie chodzi o jej wysokość...i to mi mówił lekarz!!;) ja miałam 13,8 w 7 dpt i ciąża jest u mnie nadal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Eversea jestes niezastąpiona jesli chodzi o podtrzymanie na duchu:* A z tym estrofemem to nie wiem dlaczego mi to odstawila. Nie bylam u mojego lekarza, bo w pazdzierniku nie przyjmuje. Nie robilam zadnych badan estradiolu ani progesteronu, a ona kazala przestac brac estrofem. Nie mam pojecia dlaczego. Powtorze jeszcze bete w piatek i w poniedzialek jade na wizyte bo koncza mi sie leki. To bedzie moj 34dc i 17dpt 3 dniowego. Myslicie ze bedzie juz pecherzyk? xoxo Alexvandekol podobno sa tez jakies cwiczenia na stymulacje macicy i wzrost endo. Poszukaj w necie. No i dalej wcinaj orzechy:) xoxo Zocha82 jak sie czujesz? Mysle o tym Twoim ewentualnym podejsciu do IVF. Ty bedziesz szla krotkim czy dlugim protokolem jak cos? Bo z tego co wiem w Gamecie dzieczyny beda mialy juz wizyty pod koniec listopada zeby zaczac brac antki itp, a od stycznia ruszyc z wlasciwa stymulacja. Takze kochana jak cos to wcale nie tak dlugo. Biedronka dobrze pisze:) xoxo Griszanka dziekuje:* Kocham juz kocham ta moja kruszynke. Fajnie ze ten Twoj synus taki grzeczniutki! Cudownie sie czyta Twoje wpisy. Odzywaj sie czesciej co tam u Karolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pisałyście o siemieniu lnianym. Dzisiaj sobie o tym poczytałam i wszędzie są wzmianki, żeby stosować po 34 tc, bo powodują skurcze. Tak tylko piszę w razie co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfica30 ja prawie wszystkie wydatki do ivf spisywałam łącznie z paliwem (ok 250 km w jedną str), autostradami, jedzeniem w drodze itd wydaliśmy (od pierwszych badań pod tym kątem przez punkcję, mrożenie nasienia i zarodków aż do bety) niecałe 13 tys. podejście komercyjne w gamecie gdynia październik - grudzień 2014. ```julia83, biedronka ja mialam wątpliwości czy można jeść te ziarna na sucho ale z tyłu na opakowaniu było napisane że można je sypać do sałatek i na kanapki więc uznałam że można :) i od tamtego czasu jem. ```julia83 ja odstawiałam estrofem odrazu po pozytywnej becie. ```Kkiniaa84 oczywiście kciuki zaciśnięte. ```griszanka pani na szkole rodzenia mówiła, że dzidzia zaczyna grymasić jak skończy dwa miesiące więc wszystko przed Tobą! haha! życzę Wam zdrowia i spokoju! ```malena5 zdrowiej nam. chleb ze smalcem, solą, czosnkiem i pietuszką polecam. ```Biedronka nie przejmuj się tym, że masz duże dawki leków. ja do 16 tc miałam pół apteki! kilkanaście tabletek dziennie. ```ananasowa gratuluję! wspaniałe wieści! cieszę się razem z Wami! ```lucy1980 a po iui sprawdzalaś u dr czy pęcherzyk/ pęchezykii pękły? ```kiciolka przytulam :( kochana masz czas żeby szukać nowej pracy. pamiętaj że czasem z pozoru jak zderzamy się z murem z czasem okazuje się, że to była jedna z lepszych rzeczy/spraw która mogła nas spotkać. może w Twoim życiu przyszedł czas na zmiany i los podjął za Ciebie decyzję...? wierzę, że będzie dobrze. napij się winka, odpocznij i bierz się w garść! ```Azurro zdowia dla synusia. ```Merenka :) ```julia jest dobrze! i tak już będzie. przyzwyczajaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi drogie panie ni stąd ni zowąd wyszedł podwyzszony poziom leukocytów w moczu. podwyżony... hym w sumie wynik po za skalą w związku z czym na wyniku opis słowny "gęsto usiane" zadzwoniłam do mojej pani gin, kazała kupić furoxin plus brać po 1 tabl a w czwartek zadecyduje co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - no super przyrost!!! :D Tylko się cieszyć i wyczekiwać pęcherzyka.. Nie ma raczej sensu zamartwiać się jej wysokością :) a który to Twój dpt? x lucy1980 - no widzisz Szmacioszka miała full natural ;) Tyle tylko, że u mnie też było wszytko jak w zegarku i pęcherzyki same pękały a mimo wszystko lekarz wdrożył mi stymulację, może dla wygody, bo jak się stymuluje to łatwiej to wszystko kontrolować.. Zaufaj póki co lekarzowi, widać są różne praktyki.. x GośćMinia78 - ciekawe co to było i co jutro powie lekarz? Będzie dobrze, musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo i co mowilas ze ciaza po IVF. Dlaczego na polowkowe poszlas do innego lekarza? xoxo malena5 ale szybko rosnie ten Twoj maluch:) Co tp jest NT? Kochana dzieki Tobie wierzylam ze mi sie uda. Mialas krotki protokol i tez szybciej podany zarodek, no i Gameta. Dziekuje Ci za to:) Kuruj sie! Jestes na L4? xoxo Miska D ja polecam Gamete i Michała Radwana. Przykro slyszec o Twojej endometriozie, ale najwazniejsze to znac przyczyne. Do nastepnego podejscia przygotuj sie w 100%. Suplementy juz od teraz, Inofolic, koenzym Q10 - ja mialam 3 miesieczna kuracje. Co do Hashimoto - urguluj TSH, a pozniej to tylko jedzenie. Zrob testy pokarmowe i na miesiac przed transferem wyeliminuj to czego nie tolerujesz zeby obnizyc przeciwciala w Twoim organizmie. To pozwoli zagniezdzic sie Kropkowi. Wierze ze uda Ci sie tak jak Biedronce. xoxo asiuleczkaj co u Ciebie? xoxo Biedronka to moj 12dpt 3 dniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula - pęcherzyk jest jak beta ok. 1000, u mnie był w 16 dpt, tyle tylko że to był 5 dniowy blastuś.. Szansa jest zobaczyć, ale jak nie zobaczysz to też nie ma powodu do paniki :) x MH1 - dzięki :) x gość dziś - szczęśliwego rozwiązania i zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×