Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość Kkinia84
Dziwczynki ja juz po wszystkim, to iui roznilo sie tym od poprzednich trzech ze dr kazala mi juz po iui lezec z 10 min na fotelu z glowa prawie do dolu tzn tak ustawila fotel bardzo bardzo odchylony do tylu ze wyzej byla pupa a jutro o 17 podglad czy pecherzyk pękł . Ogolnie poszlo szybko i bezproblemowo. Po powrocie do domu m mowi do naszego psiaka " no przygotowywuj sie bo za 9 mc bedzie nowa zabaweczka w domu" OBY tak bylo !!! *Biedronka,Elfica30, doremido,kkahha,nadziejko, miskaD,piksidiksi, julia 83,alexvandekol dziekuj***ardzo za kciukasy i dobre slowo sciskam was mocno *Brwinowka z tymi samymi wynikami badan co mielismy u dr. D poszlismy do androloga z novum, wiec jeden i drugi mial przed nosem te same wyniki *piksidiksi oby z szyjka bylo juz tylko dobrze trzymam kciukaski *julia 83 wszytko ok, jutro dr ma mi przepisac jeszcze jakis leki jesli pecherzyka juz nie bedzie( a wierze ze tak wlasnie bedzie) i testowanko za dwa tygodnie. Mnie tez to wkurza czlowiek placi skladki a wszystko prywtnie robi...brrr *miskad przykro mi z powodu endometriozy ale teraz znasz juz swojego przeciwnika *Ananasowa - mocno trzymam kciuki i nie puszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa super wieści!! Gratuluje!!! Oby dobra passa na forum dalej sie utrzymywała!! Życzę tego nam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Ananasowa super!!! Gratulacje!!! ;) Dziewczyny w parach idzie nam zdecydowanie najlepiej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję Wam za wszystki porady dot gardła-zastosowałam Wasze mikstury i pomogły:) gardło nie boli mam nadzieje,że tak zostanie... Julka,ananasowa ale się cieszę,że Wam się udało naprawdę dajecie taką nadzieję:* tak bardzo chciałabym do Was dołączyć:P Skasnusia teraz Twoja kolej:) to jest tydzień pozytywnych bet!! Kinia 3mam kciuki:) teraz odliczanie do bety:):) pozytywnej oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciolka
Kiniaaa to za kilka dni będziesz ogłaszać pozytywną bete. Ananasowa a nie mówiłam gratuluje. Nadzieja jak tam? Doremido i Merenka dajcie znać po wizycie. MiśkaD Ty chodzisz do dr kd? Przepraszam,ze nie odniose się do każdej ale jak zawsze coś jestem załamana wczoraj dostałam wypowiedzenie z pracy i nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Minia78
Co sądzicie o robieniu usg dopochwowego takiego dlugo trwającego 20min. Kilka godzin Po IUI ? Czy mogło to zaszkodzić?a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D: bosko!!!! gratulacje :) uśiechaj sie bo jest powód :)))) trzymam kciuki, zeby dalej gładko szło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa - superrrrrrr!!! Gratuluję:) wotamy w gronie zaciążonych;) Xxxx Lucy1980 - jestem tego samego zdania co Miśka, zastrzyk na pęknięcie pomaga wstrzelić się w odpowiedni moment. Zawsze miałam iui z Pregnylem. Też byłam u Dworniaka, ale u niego tylko ivf robiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa ale super!!!! Gratulacje. To się nazywa pokaźny wynik!!! Teraz to martwię się o moją malutką wartość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Biedronka, dziękuję, cudownie by było, gdzyby twoje słowa były prorocze:) Nie wierzę, że nie zrobiłaś sobie testu na pamiątkę! W ciąży trzeba sobie sprawiać przyjemności, u ciebie byłaby już piękna , gruba ciążowa krecha:) Zocha82 leczę się i mieszkam w Holandii, tutaj in vitro jest na stałe całkowicie darmowe dla każdej kobiety spełniającej warunki wiekowe. Ananasowa gratuluję, ale się ruszyło na forum, aż uskrzydla, że jednak się udaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:::: Ananasowa- brawo! Dobra passa trwa! :::: Miska D- wiem co masz na myśli i opowiadane historie przez dr ;) ja słucham ich z przymrużeniem oka, ważne dla mnie jest by jeden lekarz mnie prowadził przynajmniej narazie. Wierze, że właściwie zrobi punkcję i transfery, wkońcu raz byłam w ciąży. Boje sie tylko że daje tak mało leków, wszystkie dziewczyny piszą że tyle łykają a mi każe brać tylko inofolic i zawsze podchodziłam na naturalnych cyklach. Z tymi iui widzę że masz takie samo podejście jak ja. My daliśmy sobie czas na jedną próbę, dr ani nie popierał ani nie zniechęcał, mówił tylko że szanse są mniejsze niż przy ivf, ale u mnie nie wyklucza ciąży naturalnej wiec widząc naszą determinacje zgodził sie. Kochana wypis ze szpitala odbierz sobie za tydzień jak pójdziesz zdjąć szwy, oni tak od razu ich nie wystawiają. A w Gamecie chcesz podejść komercyjnie czy rządowo? :::: Biedronka- coś w tym jest co piszesz tylko ile można czekać, u mnie cała jedna procedura trwała prawie rok, naprawdę czekanie jest trudne, zresztą sama wiesz;) :::: Kiciolka- przykro mi z powodu pracy, jaki masz okres wypowiedzenia? Teraz pewnie jest Ci cieżko ale spójrz na to inaczej, teraz będziesz miała czas i spokój by przygotować sie do kolejnych prób. :::: Griszaanka- fajny ten Twój Karolek. :::: Minia78 - a jaki był cel tak długiego usg? Bo chyba nie jest ono wskazane po zabiegu :::: Skanusia - jeszcze tylko Teoja kolej i tydzien będzie naprawdę udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia83 Kochana nie świruj :) Ja miałam podobną betę do Twojej i wszystko jest ok. Już dzisiaj to pisałam - każda z nas jest inna i inaczej przechodzi ciążę, nie ma jednej reguły. Czekamy teraz na Twój wynik na pewno będzie dobry przyrost, więc głowa do góry i nie daj się negatywnym myślom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Ananas gratuluję Julia uszy do góry. Pamiętam ze Biedronka jednego dnia miała coś koło 50a Morele w tym samych chyba 15 i co 2 zdrowe ciążę. Ja w Was wierze. I jestem k Was spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMinia78
Zgłosiłam się do szpitala z ogromnym bólem podbrzusza i wymiotami. IUI miałam rano bóle zaczęły się po 13 a około 2 w nocy trafiłam do szpitala.jestem na obserwacji. Biorę leki zapisane po inseminacji ale obawiam się ze nic z tego nie będzie skoro tak długo robiono mi usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Kiciolka tak ja chodze do kd. Slyszalas cos o nim? Mialas z nim doczynienia? Przykro mi z powodu pracy :( ale teraz nie ma nad czym sie zastanawiac- trzeba dzialac dalej! Mysle, ze to sprawa deugirzedna, ktora jakos uda sie rozwiazac :) jestem dobrej mysli! Napisze Ci jeszcze, ze ja zawsze wszystko musze miec zaplanowane. Najpierw mieszkanie, pozniej slub. Praca, starania o dziecko. Ivf przeanalizowane na wszystkie sposoby, ktore moglyby sie przytrafic. Co jesli bedzie duzo zarodkow, co jesli nie bedzie zadnego, co jesli np sie rozstaniemy, rozchorujemy itp... I niestety wiem juz, ze to nic nie daje, a czasami bardzo gubi... Juz nie rozmyslam co bedzie gdy... Zaczelam zyc tym co jest. I uwazam, ze z kazdej beznadziejnej sytuacji jest jakies wyjscie. Niekiedy zaluje, ze tak wszystko planowalam, bo moze gdybym nie czekala na umowe o prace, zabezpieczenie finansowe itd to od razu zaszlabym w ciaze. A tak wszystko krecilo sie zawsze wokol dziecka. Ze musi byc praca, musza byc oszczednosci, bo co gdyby np M stracil prace itd. To wszystko jest wazne, ale czy najwazniejsze? Wiem, ze z pieniazkami zawsze jakos mozna sobie poradzic. W trudnych sytuacjach moze rodzina pomoze? Znajomi? Kredyt jakis? Dodatkowa praca? A moze jestes w stanie dogadac sie z szefem i przedluYc fikcyjnie umowe? Powiedziec w jakiej jestes sytuacji, ze zaraz bedziesz w ciazy. Moze moglabys sobie sama skladki oplacic? Wiem, ze to nieuczciwe ale w takiej sytuacji ja bym probowala wsYstkiegoe :) O dziecko staramy sie latami. Tutaj nikt nam nie pomoze, tu potrzebny cud :) Jestem przekonana, ze sobie poradzicie! Glowa do gory, niepotrzebne Tobie teraz dodatkowe stresy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMinia78
Pisze kolejny raz bo poprzednia odp.sie niezamiescila. Trafiłam dobszpitala z bólem podbrzusza i wymiotami. Inseminacja była rano około 13 zaczęły sie bóle ok 2 trafiłam do szpitala. Usg 20 min. To chyba nic nie będzie z IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A A A A A A A A A A A A A A A A A A A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A A A A A A A A A A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eversea
griszankaanka Rodziłaś może na Borowskiej we Wrocławiu? :-) ja też rozważam ten szpital, bo jest dość blisko, a termin mam w środku zimy więc różnie może być z pogodą. Mogłabyś napisać kilka słów jak wyglądał poród i ogólnie jaką masz opinię? Mogę podać adres @, żeby nie zapychać forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Ananasowa- świetny wynik, jestes w ciąży! Ja wyszłam z synem ze szpitala. Jego waga podskoczyła i waży 2965g, utuczyli go od soboty o 185 g. Ale chory jest dalej bo nie ma na to leków, wiec musi przecierpieć jeszcze kilka dni. Dzielny był strasznie, to ja beksa większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy1980 Ja nie miałam IUI, od razu podchodziliśmy do IVF, więc niestety niewiele mogę pomóc, ale trzymam mocno kciuki żeby i Tobie się udało :-) tu na forum na pewno możesz liczyć na pomoc i wsparcie dziewczyn :-) bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny!I gratulacje dla nowej przyszłej mamy! Wszystkiego naj! Ja tez tak właśnie myslałam, ale Dworniak powiedział, że nie widzi potrzeby takim tonem, że nie śmiałam mu się sprzeciwiać...Poza tym przyznam, że to hsg mnie dobiło na godzinkę...Nie wiem co o nim mysleć, bo niby jest ok, ale czasami nie wiem...wszystko z niego trzeba torturami wyciągać...Zuza 1212, a Ty jak z nim miałaś? Mam go przekonywać? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! ~ Ananasowa - aaaaa :D Przepiękna beta! Super wieści i serdecznie gratuluję! Zaciskam kciuki za prawidłowy przyrost :) ~ Julia - nie panikuj proszę, przecież Dziewczyny pisały, że od wartości bety ważniejszy jest prawidłowy przyrost. Ja miałam 160 w 12 dniu po transferze, a miałam 2-dniowy zarodek - też bałam się, że wartość jest za niska. A teraz mój zarodek kopie mnie po wnętrznościach ;) ~ Kkinia84 - za Was też kciukasy zaciśnięte. Oby nowe podejście lekarki pomogło. Teraz tylko spokój i za jakieś 2 tygodnie składamy Ci gratulacje! Co Ty na to? ;) ~ MiśkaD - dobrze, że diagnoza została postawiona, bo niestety z endometriozą jest tak, że w większości przypadków nie ma objawów, a może zdziałać dużo niedobrego. I mało tego - nie ma badań potwierdzających, że jest bezpośrednią przyczyną niepłodności, chociaż 90% kobiet z tą chorobą ma problemy z poczęciem... Mi wykryli I stopnia - niewielkie zmiany w zatoce Douglasa, które zostały usunięte podczas laparo. I zaraz po zabiegu 3 miesiące brałam Visanne, właśnie po to, aby uspokoić jajowody i nie powodować nowych rozsiewów, jak już wszystko w środku wyczyścili. Niestety w moim przypadku to nie pomogło i i tak skończyło się na IVF. Wydaje mi się, że zarówno IUI jak i IVF daje większe szanse na powodzenie, zwłaszcza w przypadku gdy nasze schorzenia są zdiagnozowane, bo wiadomo wówczas jak dobierać i dawkować leki do stumulacji. Oby u Ciebie to pomogło! ~ Biedronko, Malenko - super, że z Waszymi Maluszkami wszystko ok. Niech już tak zostanie :) Ja estadiol (brałam Progynovę) brałam jeszcze kilka dni po pozytywnej becie, bo pamiętam, że jeszcze dzwoniłam do dr, że nie wystarczy mi do wizyty. Kazał brać do końca opakowania i odstawić. ~ Piksi, Doremido dbajcie o siebie Kochane, mam nadzieję, że Wasze szyjki się "uspokoją" i nie będą powodowały żadnych komplikacji. Dobrze, że jesteście pod dobrą opieką i na pewno wszystko będzie dobrze. ~ griszankaanka - pięknie piszesz o swoim synku :) Mi dzisiaj śnił mi się mój maluszek, że karmiłam go piersią. Aż byłam zła jak się obudziłam, bo uczucie było piękne. Już się nie mogę doczekać ;) ~ lucy1980 - witaj. Wszystko zależy od decyzji lekarza, bo jeśli na cyklach naturalnych ładnie rosną Ci pęcherzyki i same pękają, to może nie chce Cię dodatkowo faszerować lekami. Chociaż u mnie też nie było z tym problemów, a mimo to za każdym razem byłam stymulowana, właśnie po to by lepiej wyczuć moment iui. A jakie Twój partner ma wyniki? Bierze jakieś witaminki? Dziewczyny wielokrotnie pisały o suplementacji, która na prawdę zadziałała i może u Was także uda się polepszyć wyniki. Życzę powodzenia! ~ My po wizycie. Mój maluch ma prawie 1200 g i wygląda na to, że wszystko z nim ok. Prawidłowo przybiera, przepływy w porządku, ogólnie nie ma się czym martwić. Tylko ja przytyłam za dużo (jakieś 3,5 kg przez m-c) i lekarz już zwrócił mi uwagę, że to nie za dobrze. No i rzeczywiście ostatnio trochę folgowałam sobie z jedzeniem i słodyczami, co niestety odbiło się nie tylko na wadze, ale także na moich wynikach (ciśnienie w górę, gorsze parametry krwi, bakterie w moczu). Trochę w szoku jestem, że tak szybko to działa, ale muszę zacząć działać póki tylko odbija się to na moich wynikach, a nie małego. Dlatego biorę się za siebie i znów zaczynam jeść zdrowo, a ze słodkości to tylko owoce sobie zostawię :) Muszę tylko powtórzyć wyniki moczu, bo ph pochwy mam w porządku i mam nadzieję, że z tymi bakteriami to jakaś jednorazowa akcja... Jak nadal będą, to muszę umówić się na dodatkową wizytę, a jeśli będzie ok - kolejna wizyta 4.11. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciolka Kurcze, przykra sprawa z tym wypowiedzeniem :-( ale może to będzie jednak dobry znak, może to będzie dopiero początek zmian w Twoim życiu, a następna będzie taka, że dołączysz wkrótce do grona ciężarówek :) bądź dobrej myśli, wszystko się jakoś ułoży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lucy ja przeszłam 3 iui a w dniu dzisiejszym 4 za każdym razem miałam zastrzyk. # ananasowa superrrrrrr rewelacja bardzo Ci gratuluję i trzymam kciuki za przyrost, buziak Kiciołka przykro mi spowoduje pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×