Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Lucy strasznie dużo zapłaciłas a nie zapytalas dr dlaczego? Ja od dworniaka ucieklam śmieje się że wygonil nas z invimedu, a powiedz czy robiłaś jakieś badania przed iui prócz hsg bo my za same badania przed iui zapłaciliśmy ok 1600 zł :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola bz myślałam o Dworniaku a Ty kogo byś poleciła? Na wizytę umówię się pewnie pod koniec roku, a puki co to jeszcze 2 IUI u mojego gina, ale już chyba nie wierzę, ze IUI się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa - pozdrawiam Cię serdecznie. Mam nadzieję, że u Was wszystko super się układa ? x Wczoraj miałam ból jelit. Myślałam,że pęknę. Nie pomagały ćwiczenia, ciepła woda ani mięta. Kuzynka-położna mówiła, aby wziąć nospę forte i odczekać 30 min, jak nie przejdzie to na oddział. Na szczęście przeszło. To chyba przez gruszkę, bo zjadłam wczoraj i zagazowała mnie na amen ;-) Dziś już dużo lepiej. x Minia78 - dobrze,że nie było żadnej infekcji. Teraz odpoczywaj. x Darkess - ćwicz kochana jak najwięcej i wypoć te głupie myśli związane z Twoim wiekiem i starością, która sobie wmawiasz !!! Gdybyś była za stara to lekarz odradzałby IVF. Regeneruj się, zbieraj siły i wracaj po swoje mrożaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczynki ja tylko na chwilke..wieczorem Was poczytam i sie rozpisze Dzwonili do mnie z labo jutro o 11.10 mam transfer 2 mrozaczkow:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Alexvan jak tam po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakola
Skanusia, mnie bardzo bolał brzuch, nie chciałam robić testu, ale nie wytrzymałam, blada kreseczka wyszła, poleciałam na betę, która tylko potwierdziła ciążę, więc zgadzam się z poprzeniczkami, to może być dobry objaw. Elfica, ja się leczyłam w invimedzie, do którego konkretnie lekarza chodzisz? Moze znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no jakaś katastrofa... Byłam u Dr , dzis 11dc a tam nic nie drgnęło, endometrium praktycznie zerowe, jak by cykl sie zaczynał...wiec o criotransferze nawet mowy nie ma, mam przyjechać za tydzien bo Dr chce zobaczyc jak rozwija sie sytuacja , przeżyłam normalnie szok, czy któraś z Was po nieudanym transferze tak miała ? Czym moze byc to spowodowane ? Moze cały cykl sie przedłuży i jeszcze cos drgnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś posyłam Tobie szeroki uśmiech! spowodowałaś u mnie na twarzy mega rogala i aż mi się rozmawiać z nieznajomymi zachciało. pozdrawiam! aha i takie prawo rozmawiam z kim chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
No proszę, usunięto mojego posta który był odpowiedzią dla gościa z 10:44. Gościu Ty go zgłosiłeś??? Ciągle Ci coś nie pasuje. Pewnie uważasz się za chodzący ideał, ciekawe, jak już wczesniej pisałam zapraszam do mnie do domu , pomożesz mi bo ja taka niedojda co z dzieckiem chorym sama sobie nie radzi. Ocenię twoje umiejętności skoro Ty ciągle oceniasz nas tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie musisz się logowac żeby jakoś się podpisać. wolę zwracać się do kogoś po imieniu/ nicku niż myśleć że troll tam siedzi. dzięki za wskazówki. mam antybiotyk w małej dawce i czekam na wynik posiewu. wydaje mi się, że lekarz nie zlekceważył pierwszego wyniku. mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś straciłam cierpliwość. Pojechałam rano do Diagnostyki, wynik jutro, więc zrezygnowałam żeby spać w nocy. Pojechałam do Invicty a tam kolejka na 15 osób. S**t. No to pojechałam do pracy bo ile można czekac. Teraz się urwalam i krew oddana. Wynik za 2 godziny. Ale mam stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami kciuki za jutro :-) ! Niecierpliwa ja również serdecznie Cię pozdrawiam :-) dziewczyny ja nie mogę !! Wiem ze to nie byl wpis do mnie ale aż mnie język świerzbi !! Jak dziewczyna ( MH1) pisze PO POLSKU ze dziękuję ale jest pod opieką lekarza to znaczy ze JEST POD OPIEKĄ LEKARZA ( badania, wyniki) czy mi sie qrwa wydaje ? Czy tej /emu gościowi trzeba wszystko drukowanymi literami ??? Skoro wszystkie po kolei jesteśmy nie normalne to po chuj śledzisz nasze życie i komentujesz czlowieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dziewczyny prawda jest taka ze żaden lekarz nie odmówi sobie zarobku choćbyście miały i sto lat :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia no nie pytałam, bo płacę na recepcji, a on ceny nie podaje na wizycie. No, ale niby różnica jest, bo tu mam "ocena IUI", a wcześniej "ogólna", chociaż obydwie były dzień przed inseminacją...Sama nie wiem. My część badań mieliśmy robione w luxmedzie za darmo (hormony, tarczycę, cytologię itp.), a część u nich. Wirusologiczne 175, HSG 700 i wymaz z szyjki macicy 45. Poza tym nasienia dla mojego+usg jąder+wizyta u androloga-jakieś 600...Wychodzi koło 1500, więc podobnie. No oczywiście do tego każda wizyta średnio 150... A dlaczego od niego uciekłaś? Ja czytam na jego temat i mimo niektórych złych opinii przeważają te dobre. Sama jestem u niego od 3 m-cy i jeszcze sama nie wiem. Czasami wydaje mi się, że robi wszystko na szybko, bo np. hsg musiałam go naciskać. Stwierdził, że dla niego mam tylko 4%szans, że coś będzie nie tak, bo wszystkie wyniki idealne. Myślałam, że to dziwne podejście, naciskałam( i nie żałuję-spokój duszy), ale miał rację. Drożne. A z drugiej strony trzeba od niego wszystkie informacje siłą wyrywać, a ja naprawdę jeszcze niewiele wiem na ten temat... Jak jest w novum? Trzymam za Ciebie kciuki i za wszystkie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, mam pytanko, mam nadzieję, że nie za bardzo niedyskretne...czytam Twój opis i zastanawiam się jak możliwe, że parametry Twojego tak się zmieniły. Od ok. do zera? Czy coś źle zrozumiałam? xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkahha:-) Franuś rośnie i pięknie się rozwija, korzystamy z pogody i codziennie spacerujemy. Każdego dnia dziękuję Bogu że mały jest z nimi. Pozdrawiam :-) Niecierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa super. Progesteronu mi nie kazali badać.bo z duphastonu nie wykrywa to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z 92 na 205. Roooosnie:) Bez szału jeszcze te wartości ale maleństwo walczy:) W środę zobaczymy czy jest pecherzyk. Już nie będę powtarzała bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa superrr !!!! :-) to racja duphaston nie podnosi wyniku także nie jest najgorzej :-) ja mialam na początek 14 i mi nic nie dołożyli. Julka czekam z Tobą ! korzystam z ekstra samopoczucia i piekę ciasteczka czekoladowe pyycha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, wzrosło Ci 100% rewelacyjnie!!! Jesteśmy zainfekowane :** MalaMii, jutro kciuki za Ciebie cały cZas będą zaciśnięte :) Alex, jestem w szoku... może rzeczywiście coś po transferze się pozmienialo. Pewnie jesteś wkurzona i rozzalona, ale czasem warto poczekać chwile dluzej, by mogło się zakończyć sukcesem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azzurro też miałam taki kryzys, nie martw się będzie coraz lepiej. Ja tez nie mam czasu na nic, w szafach bałagan, okna nie myte od kwietnia. Kazdy dzień prawie taki sam. Tony ubrań tona prania. Już przestałam prasować wszystko. Dziewczyny mam trochę ubranek po córce nie chce któraś? Szczególnie takie 3-6 miesięcy. Te mniejsze kiedyś ogłosiłam na Allegro ale szkoda roboty z opisywaniem i zdjęciami, już wolę oddać za koszty wysyłki. Głównie bodziaki, śpioszki. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia jest dobrze :-) przyrost sto procent :-) nie rób już masz rację. Ja później zrobiłam przed wizytą serduszkowa bo nie moglam wytrzymać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexvan no sytuacja wkurzająca, ale może Twój organizm tak sugeruje że chce odpocząć, zregenerować..może lekarz będzie znał wytłumaczenie tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky to badania wyszły nas kwotowo podobnie, nie będę się powtarzała dlaczego od niego ucieklam moje wypowiedzi po wizycie są na str 53,55 a później po wizycie u androloga na str64, byłam bardzo załamana po wizycie u dr. D. dzięki temu forum jakoś przez to przeszlam, otrzymałam tu duże wsparcie. Co do nasienia m w lutym było super, w czerwcu tragedia a teraz jest lepiej niż kiedykolwiek faszerowałam go fortilmen plus orzechy brazylijskie, migdały, słonecznik. Co do novum jestem bardzo zadowolona jest całkiem inaczej niż w invimedzie. W invimedzie moim zdaniem zero prywatności w rejestracji wszyscy wszystko słyszą, ludzie siedzą jedna przy drugim, novum jest ogromne w rejestracji masz przegrody nikt nie wie o czym rozmawiasz, masz taki obszar swojej prywatności. Dr do której chodzę byłam 3 lub 4 razy jest wpaniala, od razu złapałam z nią kontakt, nie peszy mnie i nie boję zadawać jej się pytań, wierzę jej i ufam!!! Chociaż z pierwszej wizyty w novum nie byłam zbytnio zadowolona ale byłam u innej lekarz. #alexvandekol przykro mi #malami kciuki za jutro już zacisniete # Julia czekamy na twój przyrost, daj znac # ananasowa ty dziewczyno jesteś w ciąży!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, ananasowa- pięknie Dziewczynki, piękne postępy :) Alexvan- tak czasem sie zdarza, ja chyba tez raz po transferze miałam długi ale bezowulacyjny cykl, ale u Ciebie tak byc nie musi, mój obecny cykl tez był dziwny, w 15dc jakieś dziwne 1dniowe krwawienie, a pęcherzyk urósł dopiero w okolicach 26dc, nie wiedzieć czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×