Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Skanusia nie trać nadziei. Mi przy becie 35 i to następnego dnia(czyli beta około 50) wyszła tak blada kreska że mój mąż się śmiał że ja w ogóle cos widzę. Ananasowa ja mam prolutex raz plus d**ek 3x1. Ale d**ek mi się kończy i do środy ( wizyta) mi starczy tylko 2x1. Może w zamian za to lutke pod język brać raz w ciągu dnia? Bo z poprzedniego transferu mi została. Co myślicie? Teoretycznie Nadziejka miałaś sam prolutex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazalo się że kończy mi się też encorton więc nie ma tematu. W poniedziałek skocze do jakiegoś gina w luxmedzie żeby mi wypisal recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Skanusia test bobo-test przy becie ok 500 po 10minutach słabo widoczna krecha dlatego dla mnie testy to lepiej nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia tak jak piszą dziewczyny w poniedziałek beta Malami kciuki zacisniete Darkness tzw dzwon na szczęście, dobrze że Wam nic się nie stało to najważniejsze. Miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Malamii, kciuki zaciśnięte x Skanusia, dziewczyny dobrze piszą, betas jest wiatygodna, nie wiadomo kiedy mogło dojść do zagnieżdżenia. Trzymam kciuki! x Ja dzisiaj obudziłam się z opryszczką na ustach... No ręce mi klapły...ciągle coś... Kroję sobie plasterki czosnku i przylepiam, dzwoniłam do lekarza, kazał brać Heviran 3x200 mg, ale on chyba jest na receptę... M poszedł do apteki rozeznać się. A ja wariuję, że zaszkodzi maluszkowi ta przeklęta opryszczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nie ejst to poerwsza opryszczka w twoim zyciu to nie boj sie nie zaszkodzi dziecku. W pierwszrj ciazy mialam kilka razy (gin nic nie kazal mi na to brac) ale wczesniej przed cisza tez mialam. Pech chcial ze do porodu tez mi sie to zrobilo. Gin uspokoil mnie ze opryszczka narzadow rodnych jest niebezpieczna ata na ustach jesli nie jest pierwszy raz w zyciu nic nie zaszkodzi. Po porodzie malej nic nie bylo. Nie calowalam jej ale tez nie uwazalam jakos bardzo i nie zarazila sie. Jak miala pol roku miala opryszczke maz ja zarazil ale nic jej nibylo. Lekarz mowil ze w ciazy otrzymala ja odemnie mozna powiedziec i dlatego nie przechodzila tego bardzo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Hejterki naprawdę nie mogą przeżyc tego jak bardzo się tu wszystkie lubimy, wspieramy i wymieniamy doświadczeniami. Chyba nigdy ich nikt nie lubił. Robi im się lepiej jak komuś dowala. Ostatnio oglądałam program w którym socjolog wypowiadał się ze w Polsce fala hejtu jest zatrwazajaca. Ze w innych krajach jest ale nie postępuje tak szybko. Niestety Polacy to zawistni i zazdrosni ludzie. Mówili też że to szok bo większość Polaków jest katolikami lub za takich się uważa, a daleko im do chrześcijańskiego zachowania. Polak Polakowi wilkiem niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ta o katolikach bedzie mowic. Ty tez katoliczka wielka a dziecko z mrozenia:) na szkielku jsk Bog przykazal haha Daruj sobie i nie poruszaj tematu od ktorego jestrs odlegla bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie dobrym człowiekiem nie gryzie się z in vitro. Kościół a Biblia to 2 odrębne sprawy. Nie Bóg zakazuje in vitro tylko Kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 12:13, dzięki za pocieszenie. M dostał w aptece plasterki na noc i krem do smarowania. I nie jest to moja pierwsza, więc nie jest najgorzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko myślisz że w styczniu mogą być jeszcze kwalifikacje do programu rządowego w gamecie? Teraz chyba już środków nie ma i nie kwalifikuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co słyszałam będą i już dziewczyny wpisują się w kolejkę. Ja jezdze teraz na Katowice. 15 minut dłużej niż przez Łódź czyli 2 godziny, ale droga dużo łatwiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Już po IUI...I tak jak nie byłam pewna co do Dworniaka, to dziś miałam zabieg z Rokickim i już tęsknię za moim doktorem. Pobył ze mną 30 sekund, nawet nie miałam czasu o nic zapytać, pęcherzyków nie sprawdził...Zeszłam na dół do Niego, ale powiedział, że nie jest mi w stanie odpowiedzieć na pytania. Pęcherzyk to przeciez przy usg, nie wiem, a parametry nasienia powiedział, że w tej chwili nie ma czasu sprawdzić. "Jakby nie były wystarczające to bym nie robił". Wyszłam, bo przecież teraz i tak to nie robi różnicy, bo się juz odbyło...Ale bym chciała jakiegoś potwierdzenia, wyrażenia opinii, sama nie wiem...A więc tak jak mówię, Dworniak małomówny, ale spędził ze mną 5 minut i sprawdził pęcherzyki...Trochę podirytowana jestem....Myslałam o MałejMi i innych dziewczynach. Całe mnóstwo podobnych do nas dziś w Invimedzie...Powodzenia!!! Dziewczyny mi się wydaje, że hejtersów jest najlepiej w ogóle ignorować, to dla nich największa kara. W ogóle nie odpowiadać. Bo kto normalny czyta fora żeby krytykować innych? Jak żałosne musi być życie takiej osoby, której puntem dnia jest ubliżanie obcym osobom, w ogóle jej opinią nie zainteresowanych, na forum. Szkoda słów. Ja Wam bardzo dziękuję, że jesteście! A jak ktoś nie rozumie, że to chęć pomocy, wymiany doświadczeń i rozmowy z podobnymi do siebie to jego strata. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:36 - ty naprawdę jakaś wyjątkowo tępa jesteś "mrożenie na szkiełku" Czy ty czasami myślisz nad tym co piszesz, czy też piszesz tylko to co myślisz? Pewnie nie zrozumiałaś pytania - hahaha Wszytko dosłownie opada jak się czyta takie bzdury. Zgadzam się z Julią - Kościół a życie w zgodzie z tym co głosił Jezus, to kompletnie różne sprawy. A swoją drogą księża owszem wypowiadają się negatywnie w sprawie in vitro, ale żaden nie zainteresuje się tematem, żeby poznać wszystko "od podszewki", zabraniają antykoncepcji, a sami płacą za aborcje swoich kochanek (wiem, że nie wszyscy, ale znam osobiście takie przypadki). To dopiero obłuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jula za odp. tak właśnie sobie myślałam że od 1.11 ja bym się łapała na program bo mam rok udokumentowanego leczenia w novum już kwalifikacji nie ma i nie będzie, komercyjnie moglibyśmy podejść ok czerwca jak nazbieramy te 9 tysięcy a skoro mogłabym mieć za " free" to czemu nie korzystać. Tak dziś mi to do głowy wpadło lubię mieć plan dalszej walki, jak coś będę cię wypytywac ;-) W przyszłym Mc gdyby pojawił się okres mam zrobić histeroskopie ale póki co wierzę że się udało i kropek szuka już miejsca w moim brzuszku :-) Muszę zadzwonić do gamety i się dowiedzieć, dziękuję ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja najlepsze na świecie :) Taką poduszkę na pewno kupię, ale nie wiem czy to na razie nie za wcześnie. Dzięki za linka, na Alle jest tego pełno i szkoda wtopić. <> gość Szmacioszka dzięki za informację od razu się lepiej poczułam :* <> Darkness oj to dobrze, że tak się to skończyło i że chociaż nie nowym autem. A z kręgosłupem byłaś u dr? Być może potrzebujesz kołnierz albo rehabilitacji. Też miałam przed ślubem taką sytuację i kołnierz nosiłam przez 6 tygodni, chociaż nic się nie stało a kark bolał mnie przez 3 lata. Teraz to już chyba ze starości czasem boli. Warto to zbadać, jeżeli nie badałaś. Bardzo dobry plan :) Życzę aby się spełnił :D <> kiciolka o to baaardzo ładnie! Będzie dobrze, szykuj domek dla maleństwa na długie miesiące i rilaks :) ananasa już wcinaj :) <> Skansunia idź na betę, ja kciuków nie puszczam! <> Biedrona, małamii relanium działa na rozluźnienie macicy. <> lucy to jakaś parodia, przecież zapłaciłaś za to słono, żeby dokładnie wszystko sprawdził a Ty masz święte prawo do informacji. Trzymam kciuki, że mimo, że dr taki buc to wszystko się udało! Idziesz na kontrolę w poniedziałek? <> Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia Dobrze że w cudzysłowie wzięłas to free, bo wiadomo trochę kasy pójdzie, ale dużo mniej niż komercyjnie. Liczę na to Twoje IUI! Malamii kiedy wpisać Twoje testowanie. Lucy zaciskam kciuki! Człowiek tyle płaci a tak Cię potraktowal. Ale nie myśl o tym. To i tak nic nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza82 po pierwsze gratulacje! Nie idę w poniedziałek, bo nie chcę się tym stresować. Już się stało...Doktor stwierdził, że przecież Mój doktor zdecydował na ten dzień, więc powinno być dobrze. Nie wiem czy oni tam jakieś zawody prowadzą? Ja się nawet zdziwiłam, bo on zawsze jak jestem w poczekalni wydał mi się sympatyczny. Poznawał swoje pacjentki itd. Dworniak prawie za każdym razem patrzy na mnie jak na obcą osobę. Ale chociaż sprawdza jakies podstawowe rzeczy...Głupia jestem od tego wszystkiego...Tak sobie myślę, że wczoraj byłam u Dworniaka, sprawdził usg, ja zrobiłam test na owu, mam 2 dojrzałe pęcherzyki, więc teoretycznie powinno byc ok. Nie chcę myśleć inaczej, bo juz się stało, ale wkurzona jestem na tego Rokickiego, bo usg mógł zrobic. To im zajmuje 20 sekund...Dzięki za wysłuchiwanie biadolenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia - dziewczyny dobrze piszą, nie puszczam kciuków do poniedziałkowej bety... x gość wczoraj – Nadzieja ma racje, że dziwnym trafem niektórzy goście mają duży problem z czytaniem ze zrozumieniem, czy któraś coś polecała Małejmii przed transferem – otóż NIE. Jej pytanie dotyczyło tylko tego czy brać relanium przed transferem, które przepisał jej lekarz, czy też nie, ponieważ na ulotce nie ma nic na temat tego, że jest to środek działający rozkurczowo na macicę tylko zwykły psychotrop, którego jak nie trzeba to można nie brać, a widocznie czuła się na tyle silna psychicznie żeby go nie brać.. Zresztą ja miałam identyczne wątpliwości. Dziwi mnie niezmiernie, że nasze odpowiedzi dot. tego, że skoro lekarz jej przepisał relanium to lepiej żeby wzięła tak Cię zdziwiły.. Szkoda, że nie dziwi Cię fakt, że w każdej klinice lekarze postępują zupełnie inaczej i w jednej dane leki przepisują w innej nie i nie ma tu mowy o indywidualnych przypadkach, tylko działaniach schematycznych… x A ten gość od „mrożenia ze szkiełka” to dopiero debil.. „Nie znam się, ale się wypowiem, chociaż nie wiem co gadam”.. Żałosne…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Julka, moim zdaniem możesz dupka zastąpić luteiną, ale już doczytałam, że idziesz do gin, więc na spokojnie dostaniesz receptę :) i tak sobie myślę, że Ty jdnak masz większe dawki progesteronu niż ja - masz przecież prolutex i dupka. cholerka, byoby lepiej, gdyby Gameta jednak sprawdzała poziom prg. no cóż. Julia, cieszymy się :)) *malena, ze też zawsze coś się musi przypałętać :/ *Kkinia, teraz już w Gamecie nie kwalifikują, ale nowa pula pieniędzy ma być od stycznia, więc Twój plan jest dobry. ALe, ale... nie bedzie CI potrzebny :** *Lucy, teraz to już nic nie zmieni, ale lekarz powinien Ci zrobić usg. przecież nie zajęłoby mu to wiele czasu, a miałabyś pewność. teraz już sobie tym głowy nie zajmuj i odpocznij! kciuki trzymam! *Dziewczyny, miłęgo popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny ja juz po...bylam szybciej w klinice i odcrazu mnie wzieli.. Podano mi 2 maluszki:))najbardziej sie ciesze z mojego tsh z 3,5 spadlo mi do 1,37:))wiec chyba dobrze? Lekarz byl zadowolony:)) Julka wpisz mnie prosze na sobote to bedzie moj 7dpt wole w wekend aby miec wolne do oswojenia sie z wynikiem:)) Dziekuje dziewczyny za kciuki jestescie Kochane:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×