Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
i i i i i i i i i i i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka1983 nie brałam gonalu ale musisz zaufać lekarzowi taka wyjściowa dawka zobaczy jak reagujesz później może zwiększyć lub zmniejszyć.trzymam kciuki by wszystko poszło po Twojej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii89 w czwartek jestem dopiero umówiona na wizytę, ale już dzisiaj kazali mi odstawić leki. Co do mojego planu to na pewno chciałabym wykonać histeroskopię, bo skoro żaden z czterech zarodków nie chciał się u mnie zadomowić, to może jest jeszcze jakiś głębszy problem... Póki co będę starała się wykonać więcej badań żeby jak najlepiej przygotować się do trzeciej procedury. Zrobimy kariotypy i panel niepłodności kobiecej. Nie wiem jak teraz kliniki stoją z kasą na rozpoczęcie nowej procedury, ale zastanawiam się też nad zmianą kliniki, choć nie mogę moim lekarzom nic zarzucić, jestem na prawdę zadowolona z obsługi, ale może faktycznie inne spojrzenie coś zmieni. Obawiam się po prostu tego, że jak trzecia też się nie powiedzie to będę się zastanawiać co by było gdybyśmy jednak zmienili klinikę. Faktycznie wczorajszy dzień przyniósł same przykre wiadomości... Po poprzedniej porażce czułam się strasznie, a teraz to chyba nie ma słów, żeby opisać ten żal i smutek. Ale na pewno się nie poddam, bo nie należę do takich osób, choć każda porażka póki co wykańcza, ale w pewien sposób też na pewno wzmacnia. julka opisz mi proszę jak u Ciebie przebiegał proces zmiany kliniki, bo u mnie też wchodzi w grę zmiana tylko na Gamete z tym, że w Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Kiciolka nie daj się wmanewrowac w jakieś wyłudzanie pieniędzy!!! Powinnaś w ogóle nagrać te rozmowę z szefem bo to jest skandal! Moja koleżanka miała taką sytuację, że zwolnili ja z pracy nie wiedząc, że jest w 8 tygodniu ciąży. Poszła do prawnika i dowiedziała się, że jeśli pójdzie do byłego pracodawcy z zaświadczeniem, że jest w ciąży(i w trakcie zwolnienia również w niej była) to ma on obowiązek przywrócić ja do pracy. Wiec Twój szef jest jakimś oszustem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_gusia88 ja zaszlam w ciążę dzięki Klinice Gameta Gdyni a raczej dr CZ. Najbardziej czego nie lubiłam to opóźnienia z godziną wejścia na wizytę no i niestety - a zreszta "stety" u nas bardzo nieprofesjonalnie podszedl dr Skweres u ktorego byliśmy w zastępstwie gdyz dr Cz byl na urlopie,on powiedział mi, że nie mam po co iść na L4 bo czy będę pracować czy leżeć to i tak to ciążę poronię i tak. A teraz mje "poronienie" spi w łóżeczku i codziennie uśmiecha się do mnie i daje mi tysiace powodó do radości. Nie chce przy drugim podejsciu zmieniac juz lekarza,choć dr W zrobił na mnie bardzo dobre wrazenie i dr Ś miał bardzo dobre opinie na forach ale dluższe kolejki,nie wiem jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka dziekuję Ci bardzo za opinie, ja myślałam tylko o doktorze Ś. w gamecie, bo mam PCO, więc może to że jest również endokrynologiem jakoś by pomogło. Chociaż patrząc na nasze forum większość dziewczyn z tym schorzeniem już jest w ciąży, albo już urodziło, więc nie wiem czy to jest problem. W Invikcie nigdy nie weszłam do gabinetu z opóźnieniem, ale mi już nawet o to nie chodzi bo do Gdańska mam 1,5h w jedna stronę, a do Gdyni ok. 2h, więc dla mnie to i tak jest wyprawa na większość dnia, zwłaszcza jak trzeba zrobić jakieś badania. Trzymam kciuki za Twój kolejny transfer i rodzeństwo dla synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka - weszła sama, mój M... nie lubi wchodzić kiedy wie, że mam być badana, a ja nie nalegam. Na crio też byłam sama i teraz też będę. Chyba raz obejrzałam się do tyłu, ale niestety nie mogę przypomnieć sobie pary która tam siedziała :( Dobrze, że w pracy się ułożyło. o Dużo dziś prac domowych wykonałam i teraz jestem okrutnie zmęczona i boli mnie w okolicach lewego jajnika :( Wiem, że wcześnie, ale zaraz idę wziąć kąpiel i się położę. o W czwartek podczas wizyty dr zapytała mnie, czy chciałabym mieć podane 2 blastki, a wtedy przypomniałam jej, że każda jest z innej doby i sama mówiła mi ostatnio, że tak się nie da. Zadecydowałam, że skoro ostatnio miałam podane 2 Śnieżynki z 5 doby i nie powiodło się, zabiorę teraz Maluszka który walczył najdłużej aby mieć szansę - z 6 doby. A dziś jeszcze ostatni raz maleńki kieliszek wina ... gorąca kąpiel i byle do środy. Udanej niedzieli mimo wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness to byliście Wy,teraz crio masz na którą? Miałam mieć wizyte 28 o 16 ale ustaliłam 29 możliwe,że byśmy się spotkały ale już bym nie odpuściła i się odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzisiejszym beta 68,2 spada.....już mogę zacząć płakać? PRzyrostu nie ma jest spadek w czwartek było 72,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia a w tym samym laboratorium robiłaś? Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 - jeśli robiłaś badania w tym samym laboratorium, to niestety dobrze to nie wróży ... ale pamiętaj ... póki @ nie ma jest nadzieja ... wiara czyni cuda, a tu już o wielu cudach czytałam ... przytulam. o Iza82 - przez ten wypadek, nie mogę ćwiczyć :( w czwartek 20 minut treningu i około 13 myślałam momentami, że zemdleję (dziwne uczucie jakby mi coś blokowało dopływ krwi do mózgu) ... dzisiaj tylko prace w domu ... kark boli, ale mniej niż wtedy. No cóż ... bywa ... o Kiciolka - spotkałybyśmy się na 100% ... crio mam na 16.20 ... może jeszcze kiedyś będzie okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy a gdzie się teraz leczysz? Zawsze nowy plan stawia nas staraczki na nogi. Możesz sprawdzić novum - chociaż na jedną IUI i porownasz... Malamii dobrze że masz zaufanie do lekarza. W takim przypadku bez sensu szukać gdzieś dalej. Ewelka1983 Ty będziesz miała dopiero pierwszy podgląd? Ja wtedy też jeszcze nic nie czułam. Zatem bądź dobrej myśli. Agusia współczuję Ci bardzo. U mnie zmiana kliniki trwała niecały tydzień! Poszłam do invicty, dali mi papier. Wypelnilam i zostawiłam. Oni to wysłali do Gamety. Za tydzień jak pojechałam do Gamety to już wszystko bylo ogarniete i mogłam zaczynać. Zero problemów. Życzę Ci żeby Nowa klinika przeniosła Ci szczęście. Na Twoim miejscu bym zmieniła. Invicta zawsze idzie długim protokołem, a u Ciebie może powinni zastosować krótki skoro masz aż tyle komórek. Jak jest ich tak dużo to one nie są dobrej jakości. Taka moja teoria, ktora potwierdziła się na moim przykładzie. Kochana suplementuj się już od dzisiaj. Inofolic, ubichinol, femibion natal, witamina d. Kinia no co Ty! Jak to spada :( Ehhh Jakaś czarna seria ogarnęła forum. Kochana powtórz jeszcze w poniedziałek. Kiciolka a Ty powtarzalas już betę? Dobrze że szef zgodził się cofnąć wypowiedzenie! Dobrej nocy dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkinia84 to niemożliwe... byłam pewna że limit czarnych wiadomości został wyczerpany... bardzo mi przykro, ale może ktoś się pomylił w labo. Powtórz betę jeszcze raz. Julia nad protokołem akurat się nie zastanawiałam, ale może w tym tkwi sęk. A powiedz mi czy histero robiłaś na nfz czy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_gusia88 jeśli zmienisz na Gamete to pewnie będziesz zadowolona z dr Ś. My do Gamety tez mamy jakies 2h drogi, Invicta była ciut bliżej ale byliśmy tam tylko raz na badaniu nasienia, długo sie zastanawialam nad klinika i nad wyborem lekarza ale wyszlo jak wyszło. U nas to po badaniach prenatalnych, któe wyszły bardzo dobrze to i dr Cz był zdziwiony bo też mówił o poronieniu,dlatego kusiło mnie za drugim podejsciem zmienić lekarza,ale pomyślałam, że to nie ma znaczenia,jak ma sie udac to i tak sie uda bez wzgledu na wszystko Powodzenia dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Nadzieja a miałaś jakieś objawy po gonalu? Kojarzę, że po menopurze bolała cię głowa. Jakieś objawy chociaż rośnięcia tego pęcherzyka? Iza82 oby u mnie było zatem podobnie jak u ciebie. Moja pani doktor właśnie celuje w 10 komórek:) Kiciolka dziękuję za kciuki. Wiem, że powinnam jej zaufać ale po raz pierwszy jest ciężko. Byłam w szoku jak dostałam recepty, nawet nie wiem dlaczego dała mi gonal zamiast menopuru, na który zawsze dobrze reagowałam (pomimo skutków ubocznych). Julia 1 podgąd, więc może to za wcześnie,żeby coś czuć:) Kkinia pewnie jest ci smutno bo dobrze to nie wróży ale pamiętam jak kiedyś na forum gość napisał o spadającej becie, po której pojechała na wakacje i po prostu się bawiła, myśląc że to już koniec a zarodek dalej walczył i była w zdrowej ciąży. Życzę ci by u ciebie kropek tak mocno walczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie szykuje się do pracy, nie wiem jak wytrzymam do 17 łzy same kapia mi z oczu. Fakt okresu nie mam ale już się nie łudze tak bardzo mi ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, niestety nie wróży to dobrze, ale pamietaj nadzieja umiera ostatnia, powtórz w poniedziałek , ściskam cie mocno Ananasowa, cały czas myśle o Tobie Dziewczyny @ spóźnia sie narazie tylko 1 dzien, lekarz mówił , ze raczej nie przyjdzie planowo. W pierwszym cyklu po nieudanym transferze bardzo wam sie opóźniała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia powtórz betę w poniedziałek...mam nadzieję,że u Ciebie inaczej się skończy:** Jakoś się smutno tutaj zrobiło:( :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia jejku jakie to niesprawiedliwe. Ja dopiero jutro ide na bete i aż się boje wszystko mnie przeraża,ciągle czuje strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×