Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość czekajaca81
malammi jaki prztrost bety masz? moze nie jest tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
9dpt 26 12dpt 30 Jutro ide jeszcze raz:((ale nie ludze sie;((( Jednak juz od poczatku bylo cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małamii - strasznie mi przykro :( Ale nadzieja umiera i tak ostatnia... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca81
malami bardzo mi przykro no ale faktycznie nie wygląda to zbytnio optymistycznie. powtórz bete i zobacz co będzie. masz jeszcze jakieś mrozaki. Ja nadal okresu nie dostalam to juz 8 tydz się zaczyna także pewnie czeka mnie lyzeczkowanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami- przykro mi, ale jeszcze walcz, u mnie też wyglądało to podobnie gdy była c.biochemiczna. Julia- Ty byłaś w komercyjnym czy rządowym bo juz nie pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela 1985
Witam Kkiniaa84, Kiciolka GRATULACJE Boze jak bym chciala byc na waszym miejscu Ja wam pisalam ze 3 IUI i koniec ale sobie tak mysle zeby jeszcze podejsc 4raz ale na peknietym pecherzyku bo takiej IUI jeszcze nie mialam Sama nie wiem czy lepiej juz IVI??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela 1985
malamii89 Trzymaj sie Musimy byc silne i walczyc dalej o marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna noc a w życiu jakby piękniej....la la la :D dziewczyny gratulacje!!! Kinia, Kiciolka, Minia - wspaniałe weiści, niech teraz dzieje sie u Was samo dobro :* trzymam kciuki za dalsze, dobre wyniki i wizyty :))))) Darkness :)) u Ciebie tuz tuz i bedzie bąbelek z Tobą :))) byle do środy! Lucy , trzymam kciuki Małami :/ ale nie przesądzajmy jeszcze sprawy, poczekajmy na wyniki,sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PikiDiksi to dobrze, że posiew wyszedł bez problemów. <> ananasowa o niee :( leż grzecznie i się nie stresuj, chociaż na pewno nie jest łatwo :( Twój maluch na pewno też rośnie! Musi być dobrze! Cieszę się, że w nocy było OK. Dr tak powiedziała, że to taka sama dawka tylko doustnie :) <> lucy sikacz może jeszcze nie wyjść. Wielu moim koleżankom nawet po potwierdzonej becie sikacze nie wychodziły. I przed dniem spodziewanej miesiączki to raczej są marne szanse, żeby coś pokazał. Nie załamuj się. Poczekaj do 14 po i zrób betę. <> Kkinia no wiesz Ty co?? Żeby tego nie widzieć haha. MOJE GRATULACJE!!! :) :) :) Nie odstawiałabym duphastonu a tego drugiego leku nie znam. Najlepiej dzwoń do kliniki, niech Ci powiedzą :) Jak oddzwonią to wyjdź do WC, ja tak zawsze robiłam w pracy :) <> Minia, możesz iść za 2 tygodnie serduszko już na pewno będzie :D Ja bym się wybrała wcześniej, będziesz spokojniejsza :) <> Kiciolka super super super!!! Gratulacje! Tak się cieszę! :) Myśl pozytywnie musi być teraz wszystko dobrze. Ja jestem przeziębiona i zajadam się cebulą, czosnkiem, imbirem, miodem pod różnymi postaciami (jedzenie, syropy, do picia) i syropem z aronii. Do nosa wodę morską, do płukania gardła woda z solą. Wcześniej jak byłam chora po iui to dr zalecił mi oscilloccoccillum (nie wiem czy to się tak pisze) i inne z tej "serii" ale nie pamiętam nazw. Wiem, że najlepsze to były takie granulki z tego. No i leżenie w domu pod kołdrą. Jak trzyma Cię już dłużej albo masz temperaturę koniecznie idź do dr. Ja jeszcze czekam do poniedziałku i jak mnie nie puści idę na wizytę. <> griszankanka no to pięknie, oby teraz synuś zawsze tak grzecznie sam zasypiał :* <> Darkness super wieści. To już niedługo będziesz miała swoje maleństwo. Trzymam kciukiaski i proponuję kilka dni wolnego na relaks. <> małamii nadal nie mogę w to uwierzyć, dlatego jednak cały czas trzymam kciuki. <> Kkinia, Kiciolka dbajcie teraz o siebie i swoje maluszki. Relaksujcie się i zdrowo odżywiajcie. No i no stres, niech każdy będzie na Wasz skinienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za info Dzwoniłam do Kliniki Gameta i faktycznie przypuszczalnie do pierwszej połowy listopada zabiegi ivf sa wstrzymane we wszystkich klinikach, Ministerstwo będzie musiało zweryfikować ich dokumentację i wyrazić zgodę na dalsze zabiegi. Ja względu na to, że to moja pierwsza wizyta w Gamecie po ciążowa i tak jednak pojadę, aby dr mnie zbadał i rozpisał mi jakie badania muszę powtorzyć przed transferem zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha ilość wizyt zależy jednak idwywidualnie,jak bedziesz reagowac na hormony, ja dokladnie nie pamietam ale mysle ze mialam wiecej niz 6. Ciekawa jestem ile wizyt mnie czeka do transferu zarodka, wiem tylko tyle ze przenosi się go w połowie cyklu,ale nie wiem jak z hormonami i z monitoringiem cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za info Dzwoniłam do Kliniki Gameta i faktycznie przypuszczalnie do pierwszej połowy listopada zabiegi ivf sa wstrzymane we wszystkich klinikach, Ministerstwo będzie musiało zweryfikować ich dokumentację i wyrazić zgodę na dalsze zabiegi. Ja względu na to, że to moja pierwsza wizyta w Gamecie po ciążowa i tak jednak pojadę, aby dr mnie zbadał i rozpisał mi jakie badania muszę powtorzyć przed transferem zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 gratulacje :) Niech się Małgosia zdrowo chowa!!! Karmienie boli to prawda, dlatego Dziewczyny hartujcie wcześniej sutki, jakąś szorstką gąbką lub innymi sposobami. Ja nie zdążyłam i na drugi dzień bolały strasznie a nawet krwawiły. Teraz jest juz super, rozbujałam laktację i nie ma problemu. xxx Dziewczyny pytałyscie wcześniej czy olejek ze słodkich migdałów pomógł. Myślę, że trochę tak, byłam nacinana ale szew jest malutki. Biorąc pod uwagę, że lekarz położył mi się na brzuch i wypchnął Małego to położna zrobiła małe nacięcie a dalej nie pękłam. Koleżanka miała podobny poród do mnie to rozerwało ją tak że nawet jak ubrała majtki to szew wychodził poza aż na pośladek. Po porodzie to nic nie boli poza własnie raną ale jestem juz po zdjeciu szwów mimo ze są rozpuszczalne i jest o niebo lepiej. Zakładam więc, że coś pomogło. xxx Ogólnie poród da się znieść, u mnie najgorsze były ostatnie dwie godziny, bóle parte dość długo trwały bo właśnie 2 h a to taki max ostatniej fazy porodu i cesarka wisiała w powietrzu ale się udało. Jak ktoś ma parte jakieś 20 minut to szczęściarz. xxx Nieustannie trzymam kciuki za Was wszystkie :) I gratuluję nowym przyszłym Mamą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Julka niewiem jutro sie dowiem mamnadzieje:( Ananasowa Kochana jak to?? Nie wierze:(( Zocha jak to u Ciebie wygladalo mozesz opisac? Jak dlugo czekalas na @? Dostalas jakies leki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę tutaj i ryczę...w pracy... Nie jest w porządku to co się dzieje... Tak cholernie mi przykro. Mam nadzieję, że któraś z Was zna Anansową osobiście i może ją chociaż przytulić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa jak przeczytałam Twój wpis to serce mi się zapadło, a cała krew naplynela do głowy. Jak to możliwe? Wzorowa ogromna beta! Ciąża bardziej niż pewna! Nie wierzę.... To u mnie jakieś niskie te wartości były. Mam nadzieję że jakoś się trzymasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ananasowa..... Zatkało mnie :( Tak strasznie mi przykro :( Jak będziesz w stanie to się odezwij... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasowa coo?? Ależ mocno Ci współczuję :( Bardzo Cię przytulam Kochana. To takie niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ananasowa tak mi przykro. Smutno tak. X Kiciolka za Was trzymam mocno kciuki. X Kinia gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×