Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny pomozcie mi brałam estrofem dużą dawke od 3dc do 21dc clo i puregon dziś mam 31dc i mam dość obfite plamienia poprostu brudzą podpaske.Dzisiaj pojawiła się krew ale tylko na chwile.Czy to możliwe że estrofem na mnie tak zadziałał? brałam go pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy ja z novum jestem zadowolona. Przed pierwszą iui u nich mieliśmy kupę badań do zrobienia za które zapłaciliśmy ok 1500 zł. Jak będziesz miała pytania wal śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Strasznie smutno na forum się zrobiło niestety :( Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni... Do tego gość idiota sprawia, że niechętnie się tu zagląda... x Kkinia - współczuję :( x Ananasowa, A_gusia, Małamii, Kkinia - naprawdę wierzę, że w końcu się uda... x Darkness - na Twoje dolegliwości to dobra jest akupunktura.. Spróbuj, zwłaszcza że możesz stosować ją po transferze... Trzymam mocno kciuki za powodzenie crio :* x A_gusia - napisałaś, że rozważasz zmianę kliniki.. Ja tylko ze swojej strony mogę doradzić to, aby udać się do potencjalnego lekarza na wizytę (prywatną) zanim podejmiesz decyzję o przeniesieniu papierów.. Wtedy dowiesz się jakie spojrzenie będzie miał lekarz na Wasz przypadek.. Przynajmniej my tak zrobiliśmy. Zanim zdecydowaliśmy się na zmianę kliniki pojechaliśmy do dwóch różnych lekarzy w dwóch różnych klinikach i w taki sposób podjęliśmy decyzję, na podstawie tego co usłyszeliśmy od potencjalnego przyszłego lekarza prowadzącego. To co pisze Julia Invicta faktycznie ma tendencję do schematycznego przeprowadzania stymulacji, tak więc warto usłyszeć co ma do powiedzenia w tej kwestii inny lekarz, bo niewątpliwie trzeba postawić też na jakość komórek... Ale czy przy PCO krótki protokół dobrze wpłynie na jakość komórek.. Niech w tej kwestii wypowie się lekarz.. Myślę, że plan zrobienia panelu niepłodności kobiecej jest dobrym planem, a kariotypy to podstawa. Poza tym widać też przy tym podejściu, że Klinika podeszła do Waszego przypadku indywidualnie stosując AH i podając dwa zarodeczki. Strasznie mocno trzymam kciuki za następne podejście i życzę dużo siły :*:*:* x Lucy - Kochana, ja jeżeli byłabym na Twoim miejscu to przy tych Twoich wątpliwościach raczej zmieniłabym klinikę... Do IUI można podchodzić na cyklu stymulowanym, czy naturalnym wedle uznania lekarza i naszego, ale zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka jest kluczowy w celu odpowiedniego czasowego wstrzelenia się w "ten" moment.. Dlatego moim zdaniem spróbuj IUI gdzie indziej... Trzymam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może głupie to co napisze ale dobrze ze stało się to tak szybko i nawet nie zdążyłam się przyzwyczaić i do końca uwierzyć że jestem w ciąży. Fakt ciężko mi bardzo bo to była moja pierwsza beta i pierwsza od razu pozytywną ale w sumie jakie to ma znaczenia, zapewne każda boli tak samo jeśli coś jest nie tak. Kiedy zaczelyscie mi gratulować mój m stał za mną czytał razem ze mną i tylko mówił że super itd kiedy będzie mógł oznajmić wszystkim ze będzie ojcem, zaczęłam go wyciszac i tłumaczyć że różnie może być, żeby tak się nie cieszył. Sama też nie okazywalam jakiejś euforii i radości tłumaczyłem sobie ze dopiero kiedy usłyszę serduszko mogę troszkę zluzowac. Siedzę teraz w pracy i tak mi ciężko rozmawiać z ludźmi, łzy stoją w oczach a ja muszę przykleja do twarzy sztuczny uśmiech czuje ze jak wyjdę to mnie puszcze wsxystko i zaplecze się na śmierć. Zastanawiam się czy jak dostanę okres przed srodowa wizyta to tez mam iść czy ja odwołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja przy każdej stymulacji dość szybko czułam jajniki nawet wtedy po gonalu gdy urósł mi jeden pęcherzyk. Napisałam to dlatego żebyś zobaczyła ze każda z nas inaczej reaguje na leki :-) nie zamartwiaj się, czekaj na podgląd i powiedz o swoich obawach lekarzowi. Ja co wizytę miałam na kartce kilka pytań. Kinia ...no czytam i oczom nie wierzę... poczekaj może to rzeczywiście błąd labo, i tak czy siak koniecznie zrób ten cukier jak najszybciej, żeby mieć świadomość bo pamiętaj ze to nie jest obojętne dla organizmu. Darkness ja mam dyskopatię kręgów szyjnych i inne cuda w lędźwiowym właśnie po wypadku i objawy były podobne. Daj sobie na spokój z ćwiczeniami póki co. Jak cos wyjdzie na rtg to zapewne skierują Cię na rezonans (coś mi się wydaje ze w ciąży jest bezpieczny, tylko tomograf nie ale to zadanie lekarza wszystko ) lepiej nie iść na masaż póki nie ma wyniku bo można narobić sobie biedy, co innego później jak wszystko jasne to ortopeda lub neurolog zleci co trzeba. Ale miejmy nadzieje ze to zwykle naciągnięcia. Ananasku odezwij się.. A ja znów całe noce nie śpię:-) boli mnie brzuch i chodzę co godzinę siku..zasypiam po 6 mocno i potem o 11 muszę się zastanawiaći co chodzi ;-) Wczoraj zrobiłam kopytka z kurkami z przepisu Okrasy, no cudowne wyszły. Jak dla mnie może to być samodzielne danie ale dla mojego m. musi być mięso ;-) to tak na rozluźnienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość OLA
Dziewczyny Czy mozecie mi opowiedziec na pytanie Po jakim upływie czasu wyjdzie z krwi beta fcg Jestem po IUI i w sumie lekarz mi nie powiedział Prosze napiszcie jak najwczesniej robilyscie i wam wyszlo cos pozytywnego Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Gość Ola, mi lekarz zawsze kazał robić po 14 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Ola najlepiej tak jak pisze Morela. Do 12 dni od ovitrelle może wyjść fałszywie dodatni wynik. Ja robiłam zawsze 12 dnia po IUI, raz chyba 10-tego wynik był negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Dziekuje słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa jak tylko będziesz na siłach odezwij się do Nas:* Cały czas myślę o Tobie:(:* 3maj się Kochana:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Kkiniaa84 :( Przykro mi :( * darkness77 wiem, że jesteś aktywną osobą... Myślę jednak, że w obecnej sytuacji wszelka aktywność fizyczna może pogorszyć twój stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Część dziewczyny ją cały czas was czytam IK cały czas płacze z każdego nie powodzenia teraz mam taki etap płaczu. Trzymam kciuki za wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 - a jak sprawy u Ciebie się mają??? Nieustannie trzymam kciuki... x Kiciolka - trzymam mocno kciuki za przyrost bety... Biedron1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Hej Jestem po IUI dzisiaj mam 15 dzien po IUI i 30 dzien cyklu do dzisiaj mialam brac Luteine pod jezyk ale nie dostalam @ i co robic brac ja dalej ale mam tylko 4 tabletki na 2 dni Jutro ide na bete i jak np bedzie pozytywna to kiedy mam sie zglosic do doktora Lekarz da mi jakies leki na podtrzymanie? Jak myslicie ? Jak to było w waszym przypadku? Tak mi sie marzy byc Mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K j j j n j n n. J. J j j n j n j j j. J. J y j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×