Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość ewap156
Nadzieja i śmiejesz się ale od kiedy chodzę do mojego lekarza czyli 10tc nigdy nie badał mnie na fotelu tylko usg dwa razy mu już sugerował infekcje ale nic i sama zastosowała sobie leczenie bo pracuje w aptece wiec mam dostęp do leków ale nie pomogło.Mam wizytę 2listopada jeśli będzie ok to może taki mój urok i mam nadzieje ze tak jest a łożysko przodujące oczywiście i u mnie bo zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap to wymuś tym razem badanie na fotelu poproś o zmierzenie przy okazji szyjki. A to łożysko mam nadzieje że nam się podniesie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewap156 A pytałaś dlaczego nie badał Cię na fotelu? :/ Ja pierwsze usg miałam dopiero w 13tc, jak miałam robione prenatalne badania, wcześniej tylko na fotelu mnie lekarz badał, i w klinice i u mojej lekarki. No nie wiem, powiem Ci szczerze, że dziwne to dla mnie trochę co piszesz o tym lekarzu , więc może naprawdę spróbuj iść do innego? A jak uż się Maluszek urodzi, to Ci wynagrodzi te wszystkie cosie co się do Ciebie przyplątują teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Znaczy szyjkę miałam mierzona ostatnio i było 4cm ale pomiar przez usg d/pochwowe i z tego co czytałam jest to pomiar wiarygodniejszy i dokładnie mi pokazywał wszystko .wizyty mam co 2 tygodnie bo ja dłużej nie daje rady wytrzymać i powiem Ci ze lekarz ma bardzo dobre opinie o są do niego tłumy każdej poświęca sporo czasu czasem zdarza się że jestem w gabinecie 1h ale czasem uważa że przesadzam ale co mówię raczej sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Everseea powiem ci ze chyba są takie praktyki w Lublinie bo jak leżałam w szpitalu to był 8 9 tydzień to raz byłam badana na fotelu a tak to tylko usg d/pochwowe i tak było co drugi dzień i z kim nie rozmawiam to u nas są takie dziwne praktyki mi to obojętne mam nadzieje ze z dzidziusiem będzie ok a tak to niech robią co chcą i jak chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewap jeśli sprawdza wszystko co mówisz to dobrze :) Jeśli lekarz nie stwierdził infekcji, to może faktycznie taka Twoja uroda :) ja też miałam przez pewien czas kłucia w pochwie, położna mi powiedziała wtedy, że to normalne, bo dziecko uciska, kazała tylko dużo odpoczywać :) Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy, to na szkole rodzenia położna mówiła, że najlepiej do podmywania się używać szarego mydła w płynie, a nie żadnych płynów do higieny intymnej, jeśli dobrze pamiętam to ten temat już się jakiś czas temu przewinął. Może tego spróbuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaD jaki lek zamówiłaś na lepszą jakość komórek? Eversea ja koniecznie poproszę ten link artystko nasza kochana :-) Julia gratujluję i ściskam mocno :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja miałam łożysko przodujące,mi niestety nie podniosło się i urodziłam na przełomie 30/31tc. Nie chcę nikogo strszyć ale naprawdę póki wam się nie podniesie dużo leżcie,nie dźwigajcie i uważajcie podwójnie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap skoro robił usg dopochwowe to pewnie by zauważył jakieś zapalenie czy grzybek.. Może tak już ma być ze ciągle coś boli, kłuje itd i musimy wykazać większą cierpliwość. Tylko to strasznie trudne. Ja dzis trochę się przeszłam trochę podreptałam po domu i całe krocze mnie teraz boli i brzuch taki napięty mam..to już leżę plackiem i się zamartwiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Julia, cudownie!!! Gratulacje!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Julka!!!! :):):):):):):):):):):) Tyle w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa pocieszające jest to że samo się oczyscilo. To jedyny pozytyw w całej tej tragicznej sytuacji. Przytulam Cię kochana! Co masz na myśli pisząc zawirowania z estrofemem? Że odstawilas, a później znowu zaczelas brać? Teraz byś odstawiła i już nie zaczynała brać czy odwrotnie - nie odstawiala? Ja odstawiłam i wyszło ok. Będę Ci kibicować z mrozaczkiem. Wybierasz się do Gamety niebawem? Xoxo Magda dobrze że prenatalne wyszły ok. Robiłaś też test pappa? Xoxo Miśka D jeśli nie masz nietolerancji na gluten to nie musisz się tego pozbywać z diety. Przy chorobie Hashimoto to wywołuje przeciwciala na co wyszła nietolerancja. Rozmawiałam o tym z dietetykiem. Ogólnie uważa się że gluten Ale to indywidualna sprawa, po to robi się testy. Ja słyszałam że Lewandowski nazywany jest dr House - od trudnych przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudu nie ma dziś beta 52 znowu sobie poplakalam to jednak silniejsze zastanawiam się czy ten duphaston mam odstawić już czy poczekać do tej środowej wizyty. Teraz pytanie do dziewczyn z wawy gdzie robillyscie histeroskopie ile na nią czekalyscie ( chodzi na nfz). Na madalińskiego termin dopiero 30.12 na wizytę kwalifikacyjną :-/ dzięki za kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea podziwiam Cie za te robótki ręczne! Przesyłaj linka do zdjęć koniecznie! :) Będziemy hurtowo u Ciebie zamawiać :P Na jakim etapie Twoja koleżanka straciła dzidzie? Przykro mi:( Nie mam jeszcze terminu porodu. Ale z USG wyszło 6t1d, a z ostatniej @ 6t6d, czyli 5 dni różnicy. Xoxo Na wizytę zalecono mi przyjechać za 2 tygodnie. Mój M chce jeszcze do Gamety, ale ja bym chętnie już poszła do lekarza w Warszawie, do tego co sobie wypatrzyłam. Postanowiliśmy że pójdziemy najpierw do tego w Wawie, a jeśli cokolwiek wzbudzi nasze podejrzenia co do leków itp. to pojedziemy do Rzgowa:) Jakos oboje mamy do nich zaufanie. Xoxo Eversea jeśli chodzi o nowy wątek to tak jak pisze Nadzieja to już jest nowy bo tamten miał ponad 2000 stron i od początku w sumie niewiele to pomoglo. Trzeba dużo pisać tak jak Ty to robisz a nie literki w pionie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka mam brać nadal Prolutex 1 zastrzyk dziennie i duphaston 2x1. Jeszcze przez 2 tygodnie na pewno, a później to kwestia rozwoju płodu. Gratuluję Ci przyrostu! Jest doskonały! Wizytę masz w środę? Nie mogę się doczekać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia gratuluję serduszka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylkaa no właśnie coś tak kojarzyłam ze to łożysko bylo powodem przedwczesnego porodu u Ciebie..a przypomnij czy coś go zwiastowało i czy w związku z ułożeniem łożyska czułaś jakieś niedogodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Julia ją jestem daleko od was moje miasto to Lublin.Nadzieją przez wszystkie lata nigdy nie chorowałam potrafilam iść do pracy jak miałam temperaturę i nigdy się nie zastanawialam cok mi w d***e strzyka a teraz mój tata mówi że !mnie nie poznaję koleżanki twierdzą że się boją do mnnie dzwonić ale teraz nie chodzi o mnie tylko o moj największy skarb prawda .A oszczędzać się to bardzo oszvczedzam nic nie robię ani obiad anij sprzątanie nic tylko leże odrobinę spaceruje IK chyba nic nie mogę więcej zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaa ja robiłam w Invikcie na NFZ. Tylko podjedz do nich bo na infolinii niewiele się dowiesz. Najlepiej rozmawiaj od razu z panią German. Ona jest odpowiedzialna za to. Albo na infolinii poproś żeby się z Toba skontaktowala. Ona oddzwania. Przykro mi kochana. Cieszę się że walczysz i masz dalszy plan. Badalas ta glukoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja mamy podobne rozrywki dziś hehe. Tyle, że ja kuchnię a z psami nadal nie mogę iść na razie ale się bawiliśmy i było fajnie :0 ananasowa nie dziwi mnie Twój brak optymizmu. Na pewno jest to okropna, niewyobrażalna strata :( Ale wierzę, że niebawem sytuacja się odwróci o 180 stopni i będziesz szczęśliwa. gość Ania bardzo mi przykro :( :( PikiDiksi daj znać po zajęciach. Kiedy najlepiej zaczynać? Szkoda, że bez M no ale to dopiero pierwsze zajęcia, jeszcze nadgoni :0 Nie wysłało mi tego posta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea to fakt, bardzo smutne to forum, ale na pewno niebawem się odwróci sytuacja. Podaj koniecznie link, chcę zobaczyć Twoje dzieło ;) Julia, strasznie się cieszę. Wiedziałam, że będzie :) Ewap dokładnie Cię rozumiem. Ja miałam USG niecałe 2 tygodnie temu a wizytę w ubiegłym tygodniu ale bez USG i dziś zaczęłam strasznie czuć jego brak. Następne dopiero za 9 dni. Godzinne wizyty to baaardzo długo! Kkinia :( bardzo bardzo mi smutno :( Przytulam Cię wirtualnie bo tylko tyle mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×