Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Cześć Dziewczyny:) Jak tam u Was nastroje? U mnie pogoda fatalna zimno i deszcz pada:(Leżę pod kocykiem i się grzeję:) Darknes,Zuzka jak tam? Macie jakieś objawy? U mnie oprócz bólu podbrzusza to nic zero:( wczoraj miałam dołujący dzień :( ehh do piątku muszę jakoś wytrzymać:( Nadzieja a jutro Twój wielki dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka - kciuki mocno zaciśnięte za jutrzejszy Twój wielki dzień :D W sumie to musi być niezwykłe uczucie jak się jest już z Kropkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - zanim mogłam po wybudzeniu się i otrzymaniu chyba 2 kroplówek udać się do toalety, pani pielęgniarka wyciągał a za mnie coś, co przypominało długi bandaż z pęczkami (tak naprawdę to nie wiem jak wyglądało, ale tak mi się wydawało, po tym co czulam) chyba chodziło o ewentualnie wsiąknięcie płynu który wydostał się z pęcherzyków, a nie został przez nich "wyciągnięty"? o MH1 - oczywiście twoja słowa przyjmuję niemal jak prorocze :) o Zocha82 - na betę idę 6 lipca, to będzie 11 dni po transferze, tak miałam napisane na karcie z zaleceniami, na której też umieścili zdjęcia naszych Kropeczkow. o Małamii89 - to ty już w piątek testujesz? Ja nie mam żadnych objawów. Boli mnie,ale tylko miejsce w które wstrzyknęłam sobie Clexane. Jestem bardzo senna, ale to pewnie przez pogodę. o Poszliśmy z M... i suknia rodziców na spacer. Sunia szła spokojnie, nagle zatrzymała się, zaczęła wymiotować i upadła na bok... zaczęła dziwnie machać łapami ... jakieś drgawki i stres gotowy. Wzięłam ją na ręce i przyniósłam do domu. Na szczęście już jest lepiej, wypiła wodę, zjadła nawet trochę i teraz śpi. Ufffff... o A na koniec napisze wam dziewczynki wczorajsze małe zdarzenie. Wieczorem zadzwonił do mnie brat i prosił czy nie zostałabym dziś z bratanicą na jakieś 4 godziny. M... slyszał tylko jak mówiłam, "No nie wiem, ... nie wiem czy dam radę" i wtedy rzucił "...ty wiesz, że jesteś w ciąży i musisz na siebie uważać ..."(nigdy tego typu komentarz bym się nie spodziewała) ... Wniosek jest prosty - To nie może się nie udać!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada83
Darkness77 musi być dobrze !!! :) Ja już po 2 iui :))) zrobiłam test owulacyjny który pokazał 2 paski :) lekarz zrobił usg i pomimo ovitrelle 2 pęcherzyki pękły a jeden nie . Ale jestem jakos tak dobrze nastawiona, zupełnie inaczej niż przy pierwszm podejściu . Dzisiaj po powrocie cały czas spałam .. Tylko bloą mnie trochę jajniki i nie wiem czy to normalne :( buziaki dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness 10 dzień wychodzi mi w sobotę...a raczej nie będę miała gdzie zrobić badania:( Więc idę już w piątek to będzie mój 9dpt więc mam nadzieję,że już coś będę wiedzieć bo do poniedziałku nie wiem czy tyle wytrzymam hihi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami pamiętaj ze najlepszy objaw to zero objawów :-) Biedronka :-) dzis o 10 dzwoni Tel myślę z kliniki z tekstem " proszę nie przyjeżdżać transfer odwołany.." serce znów mi stanęlo na kilka sekund.. A tam " Dzien dobry, czy to pani ....?Taaak.... Z tej strony prof W ..przypominam o jutrzejszym spotkaniu w szpitalu o 10 ... " uffff !! Czy kiedykolwiek ktoś zapomnial o takim dniu? Udanego wieczoru wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Ada83 taki ból jest normalny. Pewnie pękal ten trzeci pęcherzyk:) Biedronka ja mam akupunkture zawsze jednorazowymi iglami i Pani dr rozpakowuje je przy mnie z takiego papierka jak igły do pobierania krwi, także czuje się bezpiecznie. Jak masz inaczej to poszukaj innego gabinetu. Nadzieja jutro Twój wyczekany miesiącami dzień. Będziesz w ciąży:) Współczuję tego telefonu, też bym tak pomyślała. Swoją drogą czekam na telefon z Invicty bo mieli dzwonić pod koniec czerwca jak będą fundusze Ale póki co cisza... :( Chyba zadzwonię tam jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka dokładnie w weekend cisza a w poniedziałek czy wtorek nie nadążałam czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - kurczę a u mnie taka babeczka niby z polecenia i igły jednorazowe nie były i tak mnie trochę to odrzuciło, byłam dwa razy i M. mi zabronił tam chodzić przez te igły.. W sumie nawet nie musiał zabraniać, bo mi samej jakoś tam przez to nie po drodze ;) Może faktycznie poszukam innego gabinetu i będę od razu pytać, czy używają igieł jednorazowych... Dzięki za podpowiedź :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 dzięki za wywołanie :) Dzisiaj dopiero weszłam po długiej przerwie. Przyznaję, że dawno mnie nie było, teraz nadrobiłam kilka stron aby zobaczyć co tam u Was Dziewczyny. Myślałam, że na zwolnieniu nie będę miała zajęć a jest wręcz odwrotnie, nie mogę się nacieszyć tą wolnością i czas leci jak oszalały, tydzień po tygodniu a jeszcze miesiąc i w sierpniu postanowiłam, że będę po mału robić wyprawkę. Teraz póki co zajmuję się sobą, domem, ogrodem, gotuję, odwiedzam przyjaciółki, dużo czytam, latam po sklepach, odpoczywam, czyli wszystko to na co czasu nie było tyle jak się pracowało. To była dobra decyzja by już iść na to zwolnienie. MH1 będzie córeczka? Widziałam na kalendarzu. Pięknie!!! :) Przełamałaś passe, że z IVF to przeważnie chłopcy. Pracujesz jeszcze? Jak się czujesz? Ja dobrze, dziś miałam taki słabszy dzień, jakieś wzdęcia brzucha i spadek formy ale tak to wszystko super. Połowa już za nami. Jutro mam usg połówkowe i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Napiszę po. MH1 Ty już pewnie miałaś połówkowe? xxx darkness zdążyłam doczytać, że jesteś w trójpaku!!!! Trzymam kciuki za Was wszystkie, które będziecie niebawem testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```Nadzieja78 co za stres! dobrze ze to tylko tel przypominajacy. ```Milita ja jeszcze pracuje. ogolnie dobrze się czuję. ze stopami mam tylko problem co jakiś czas. badania połowkowe juz miałam. wszystko w porzadku ale filmu brak bo mała nie chciała zostać gwiazdą tv. zanim zniknęłaś z forum już pisałam że będzie dziewczynka chyba po prostu zapomniałaś ;) odezwij się do nas czasem bo tesknimy :) zacznij się rozglądać za wyprawką bo to dość duży wydatek i lepiej nie ponieść go w jedym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 :-) chyba znalazlam sposób na prolutex , dziś igłę wbiłam ledwo pod skórę doslownie milimetr i w ogóle nie bolało :-) Julia dzwon sama chodzby co drugi dzień, bo później sie okaże ze " pani zapomniala". Milita dużo zdrówka i radości życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Cześć Dziewczynki! U mnie relaksowy, słoneczny weekend - grrilki i leżaczek;) Znowu mam przeczucia, że się nie udało. Nic mnie nie boli, zero objawów, poza tym jednorazowym plamieniem. Myślałam żeby zrobić betę jutro, bo zbliża się super pogoda i już chcielibyśmy sobie gdzieś pojechać. Xxxx Nadziejka trzymam kciuki za jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Nadzieja78 - trzymam mocno kciuki! Jutro Twój wielki dzien!!! -Zuzka1213 - mnie też nic nie bolalo, nic, a nic!!!! Brak oznak to może być oznaka najpiękniejszego!!! Oby tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoReMiDo
Milita :-) fajnie że wszystko ok! Ja też Cię wywolywalam! Z Nadzieja powodzenia jutro! Z Zuza głowa do góry, to plamienie to mogła być implantacja! Z Mala mi i Darkness oszczedzajcie się :-) Z Nel doszły posłania? Z Ja wczoraj miałam kiepsko dzień od 5 rano ból glowy wymioty, później trochę lepiej pojechaliśmy z psem do parku i znów wymioty po drodze....potem leżałam bo głowa jeszcze cmila....no i apetyt mały....oczywiście nie narzekam, oby z malenstwem było ok :-) dziś zaczęłam 10 tydz :-) w środę lekarz. Szmacioszka i Nel jesteście tuż za mną będziemy wymieniać się doświadczeniami! Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka jutro może jeszcze za wcześnie. Chyba że zrobisz a i tak nie odstawisz leków, bo może implantacja będzie trochę później... Milita fajnie że się odezwałas:* Nadzieja masz rację jutro na pewno zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
DoReMiDo u mnie 10 tydzień zaczyna się w środę, na szczęście nie mam mdłości i wymiotów, apetyt dopisuje, choć schudłam 4 kg, mnie tylko cały czas pobolewa brzuch Nadzieja dziś Twój dzień, trzymam kciuki Oczywiście za pozostałe dziewczyny również Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Witam w ten poniedziałkowy zachmurzony dzień:) Nadziejko zacznę od Ciebie Kochana bardzo ale to bardzo mocno trzymam zaciśnięte za Ciebie kciuki, dzis wielki i szczęśliwy dla Ciebie dzień :) Fajnie że lekarz zadzwonił mimo że raczej chyba niemożliwym by było zapomnieć... dzwonią bo pewnie bywały i takie przypadki :) Od 10 zaczniesz nosić w sobie ukochane maleństwo :* Pozytywnie i zdrowo zazdroszczę i wierze że sie uda!!! kamila16371 ja planowałam również 3 IUI jednak przez moją lekarkę która oznajmiła że w mojej dotychczasowej klinice nie ma kasy na nowe pary do IFV warto poszukac gdzieś jeszcze przestałam myśleć o inseminacjach i poszliśmy krok dalej Oczywiście 5 kiedy mam wizyte w sprawie IFV pracuje wiec teraz moją głowę zaprząta wykombinowanie L4 Dziś ide do mojego rodzinnego żeby wypisał i tak się stresuję jak przed jakimś egzaminem i jak nie da to nie wiem co ja zrobię :( źle przez to spałam w nocy ehh Mój Emek mówi żeby zaczekaćbo w środę betuje i może okazać się ten cały stres bez sensu Ale ja jakoś w ogóle tego nie biore pod uwagę że IUI mogła się powieść A Ty Kamila robiłaś bete? Asiuleczkaj 4 IUI a skąd ta pewność że się nie udało? Poczekaj Kochana do 30 może okaże się tym szcęśliwym Co do deprechy to mnie łapie mniej więcej co dwa dni :) to chyba normalne w naszym przypadku :* Jak tak czytam te wpisy po Waszych punkcjach to słabo mi się robi na samą myśl jak to musi ingerować w Wasze organizmy Trzymam za wszystkie kciuki aby ten ból nie poszedł na marne ! za wszystkie, także te nie wymienione ogromne kciuki!!! Jestem Dziewczyny bardzo senna powiedzcie mi proszę czy to może byc po luteinie? Wydaje mi sie że po 1 IUI nie chciało mi się aż tak spać - wprawdzie chodziłam normalnie do pracy i może jakoś szczególnie nie zauważyłam tego/ nie wiem ale teraz spie jak suseł Czy luteina może mieć takie skutki? może to jakiś skutek uboczny i świadczy o tym że nie działa? Wiem może zadaje głupie pytania ale no kogo ja się mam o takie sprawy pytać jak nie Was ?:* Miłego dnia !!! Trzymajcie kciuki za L4 aby wypisał :/ denerwuje sieeeee ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia i wszystkie inne kobitki !!!! Trzymam za Was kciuki miłego tygodnia :-) :-) dobra dusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie >Nadziejko trzymam ogromne kciuki,dziś Twój wielki dzień :) >Darkness wierze,że sie wszystko uda:) >Biedronko tyle przeszłaś...teraz trzeba wierzyć,że będzie już tylko lepiej a ja za to wszystko trzymam mocno kciuki:) >Miśka przykro mi,dobrze,że nie poddajesz sie kochana:) >Nel dobrze,że wszystko jest w porządku. >MH1,Azzurro,Malamii :) >Goscszmacioszka,Doremido,Zosia.D,a_gussia,griszanka,kikusia,kkahha,julia83 :) Te które pominęłam bardzo przepraszam,ale za Was też kochane trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Czarna Porzeczka 78 :) Śniła mi się dzisiaj pozytywna beta Darkness77, więc trzymam kciuki aby tak było :) Nadzieja dzisiaj Twój dzień, odezwij się koniecznie po transferze :) Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za dobre słowa ! Porzeczka ;-) Jestem juz po, mam ze sobą 1 blastocystę 2 bb (cokolwiek to znaczy) .. 4 nadal są obserwowane za 14 dni powiedzą co i jak. Teraz tylko prolutex 1 raz dziennie. Test za 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nadzieja- weszlam, żeby zobaczyć info od Ciebie. Jak to szybko zlecialo wszystko, czas zasuwa strasznie. Oby to byl ten szczęśliwy zarodek. Poniżej dla Ciebie ściąga z oceny zarodków Przy klasyfikacji blastocyst według Dr Davida Gardnera podaje się w oznaczeniu: cyfrę (od 1 do 6) – oznacza ona stopień rozwoju zarodka: 1 – jama blastocysty mniejsza niż połowa całego zarodka 2 – jama blastocysty większa niż połowa całego zarodka 3 – kompletna blastocysta, jama wypełnia prawie cały zarodek 4 – rozwinięta blastocysta, jama obejmuje cały zarodek, cienka osłonka 5 – blastocysta wydostaje się z osłonki 6 – blastocysta poza osłonką pierwszą literę (A,B,C), oznaczająca jakość węzła zarodkowego (embrioblastu-ICM) A – wiele komórek, ciasno upakowane B – kilka komórek, luźno zgrupowane C – bardzo niewiele komórek drugą literę (A,B,C), która oznacza jakość trofoblastu (TE) A – wiele komórek, tworzą spójną warstwę B – mało komórek, tworzą luźny nabłonek C – bardzo mało dużych komórek Czarna porzeczka- Witaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Milita- ja też myślalam, że będę się nudzić, ale ciągle coś robię na tym zwolnieniu, w sumie poszlyśmy w takim samym tygodniu ciąży o ile pamiętam. Ja mam już ciuchy dla syna, bo oczywiście po poznaniu plci nie moglam oprzeć się , aby ich nie kupować oraz kilka pierdól do szpitala. W sierpniu zacznę kupować resztę, mam taką książeczkę wyprawkową i szczerze przeraża mnie ilość rzeczy potrzebnych na start, również dla mnie. Pozycję się nie kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Dziewczyny dziękuję serdecznie za chęć pomocy:) Nadziejka trzymam mocno kciuki za Waszego Kropeczka, na pewno się uda:) Biedronka, wczoraj o myślałam o Twojej kwalifikacji:) będzie wszystko dobrze:) za chwilkę będziesz w ciąży :) niebawem zaczynasz urlop, wyluzujesz się, odpoczniesz, a później trochę nieuniknionego stresu przed i po punkcji i ciąża:) zdrowa ciąża, zakończona łatwym porodem:) tego Ci Kochana życzę:) jakoś mi tak szczególnie 'bliska' jesteś:P chyba z tego względu, że jesteśmy na podobnym etapie i to w jednej klinice:) Azzuro, dzięki za pokrzepienie:) Wszystkim innym Dziewczynom życzę miłego tygodnia i za wszystkie nieustająco trzymam kciuki. Musi nam się udać:) Z pozdrowieniami, Hexe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko Kochana! trzymam mocno kciuki i będę się modlić za Ciebie :*:* a powiedz jak to wyglądało Czy transfer jest podobny do IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×