Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość Azzurro
Merenka- czyli twój maluch byl taki sam krnąbrny na prenatalnym jak mój, ja tam kwitlam 2 godziny aż dal się zmierzyć. Co do chlopaków na forum, to myślę że drużynę pilkarską uzbieramy bez problemu. Biedrona- może u Ciebie też będzie synek jak w Twoim śnie :-) , tak czy siak już niebawem będziecie cieszyć się z mężem z pozytywnej bety, nie może być inaczej Zuzka- życzę aby teraz wszystko zakończylo się szczęśliwie- za 9 miesięcy Nadzieja, Darkness, Malamii - wszyscy trzymają kciuki za Was Demorela- co tam u Ciebie? mam nadzieję, że wyniki badań nie pogorszyly się Kiciolka- jak u Ciebie sprawy się mają? p.s. Czasem zwracam uwagę jak na ulicy widzę maluchy plci męskiej i zastanawiam się wtedy jak będzie wyglądal mój syn i czy będzie uroczy i towarzyski jak niektórzy chlopcy czy też będzie ciągle plakal i rzucal się na ziemię że coś chce i nie będzie się sluchać. Im bliżej porodu tym więcej myślę, jak to będzie mieć za kogoś taką dużą odpowiedzialność, czy wychowam moje dziecko na dobrego czlowieka. Ma tak któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
````Ania1602 trzymam kciuki żeby nie trzebabylo nic przestawiać na później. no chyba że już wizyta nie będzie potrzebna. tylko takie dwa przypadki rozważam ;) ```Merenka gratuluję synusia :) ```julia ja niestety po przeczytaniu Twojego posta pomyślalam, że to może być nastawienie na złapanie "klienta" bo Was juz mają i zdają sobie sprawę, że możecie się przenieść ale często jak pacjent dogaduje sie z lekarzem to woli zostać, zapłacić i wierzyć że tym razem się uda, a nowych jak złapią, raz zakwalifikują to znowu mają nowych którzy może nie odejdą... obym nie miała racji... ```Biedrona, Doremido trzymam kciuki! ```Pati368 witamy i trzymamy kciuki! ```Azzurro ja też mam takie myśli! kurcze do porodu jeszcze tyle czasu a ja już myślę czy dam radę, czy będę dobrą mamą dla mojej małej Kluseczki? czy będę umiała pokazać jej dobry świat? czy będę potrafiła jej pomóc, czy uchronię przed krzywdą? wiele pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzeczka, Nadziejka, Ania1602, Merenka, Azzurro – dziękuję dziewczynki za dobre słowo :* x Pati368 – witaj :) x Julka – mam nadzieję, że niebawem kolejne procedury ruszą u Ciebie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 to rzeczywiście termin badan na nfz to jak dobry los na loterii :-) ja myślę jednak ze będą dobre a Tobie pomoże zestaw acard plus clexane :-) będzie dobrze dr.umie Cię wysymulować pięknie i zrobi to kolejny ten właściwy raz.Głowa do góry ! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merenka, MH1, Nadzieja dziękuję :) Nadzieja ja już nie mam takiej pewności. Obawiam się, że już tak szybko się nie uda, a dr nie będzie mnie stymulował zbyt wiele razy. Ciągle żałuję, że tym razem nie zalecił mi Clexane, może faktycznie inaczej sprawy by się potoczyły. Moja wiara i nadzieja gdzieś przepadły :( Bardzo bym chciała, żeby wróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Witajcie! Tak sobie ostatnio wspominałam, jak Nadziejka czekała na wizytę żeby stymulację rozpisać i tak strasznie Ci się dłużyło. Ja miałam wizytę wcześniej i tak sobie myślałam jakie to czekanie jest straszne. I teraz Nadzieja jest teraz z kropeczką, a ja nadal czekam na zaczęcie procedury... Nie wiem dlaczego akurat to mi w pamięci zostało...? Dzwoniłam do Gamety i podobno kasa jest, ruszają procedury od lipca, ale dopóki nie zobaczę, to nie uwierzę. Wiecie....strasznie zobojętniałam, nie potrafię spojrzeć pozytywnie na to ivf, bo już dwa razy miałam wszystko przesuwane i to nie ze swojej winy.. Ech, przepraszam, już nie smęcę. Ale codziennie czytam, bo dodajecie mi otuchy :-) A z pozytywów, to moja koleżanka po 4 iui zobaczyła dwie kreseczki :-). Oczywiście drżymy obydwie za jej kropeczka, ale przecież niepowodzenia kiedyś muszą się skończyć, bo po siedmiu latach chudych nastąpi w końcu siedem lat tłustych :-* czego i Wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwin123
Ja już po wizycie. Kolejna planowana wizyta 15.07. Jak wszystko będzie ok to criotranswer 23.07. Cieszę się bardzo. Jak na razie mam odstawić tabletki anty i jak dostanę @ to w drugim dniu mam zacząć brać estrofem 2x1. No to przede mną ostatnie podejcie. Mam nadzieję że tym razem się uda. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna porzeczka nie ma mnie u Was na fb, bardzo bym chciała Was zobaczyć, ale nikt nie wie o naszym in vitro i niech tak zostanie. Świat jest mały i kto wie czy jedną z Was nie jest jakaś moja znajoma :) Ale jak masz romansik to pisz tutaj :) Świetną masz stopkę, aż musiałam kilka razy przeczytać tak mi do gustu przypadła :) xxx Ania1602 dziękuję za radę, dziś już mi lepiej. Chyba wracam do normalnego rytmu, chociaż dr przypisała mi dziś żelazo bo mam małe ubytki więc mam obawy czy nie dostanę zaparć, bo to niestety skutek uboczny pzyjmowania. Oby nie. xxx Marenka super info, też tak miałam po prenatalcych. Piękne uczucie :) xxx Pati368, trzymam kciuki!!!! Powodzenia i witamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingwin trzymamy trzymamy! Z Pati witaj! Z Nadziejo i Darkness czekam razem z wami na testowanie niecierpliwością! Z Za wszystkie ruszajace z procedurami trzymam kciuki! Oby poszlo teraz z górki! Z Merenka, gratuluję synka! Ale fajnie że już jesteś po tych badaniach! Czyli rozpoczynasz 2016? Czy to pierwsze usg które się ma przez brzuch? Ja dziś byłam i dzidzia ma 4 cm i widzieliśmy jak się wierci i macha rączkami i nóżkami! Niesamowite :-) opisz proszę do wygląda to badanie? Mam mieć pełen pęcherz więc chyba przez brzuch. Co tam sprawdza, kosc nosowa, przeziernosc, kość udowa i serce też jakoś dokładnie? Ja mam wizytę 15 lipca, powinna być 18 ale mój dr jedzie na urlop i może te 3 dni nie będą robily różnicy....dziś mam 10 tydz i 5 dni i mdłości mnie nie opuszczają he he myślałam że w gabinecie hafta puszczę :-) Z Pixi jak twoja wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo braku info z mojej kliniki zaczęłam dzisiaj antki bo mam 2dc i nie chce stracić tego cyklu. Histeroskopii nie odwołuje, mimo wszystko zrobię 21 lipca. Wyjeżdżam w weekend na 5 dni nad morze i jak wrócę to robię nalot numer 2. Jeśli nadal nic nie będą wiedzieli zmieniam klinikę na Gamete Rzgów, ewentualnie dowiem się jeszcze jak w Artemidzie w Białymstoku... Taka sama droga z Wawy. Nie chcę siedzieć bezczynnie i tracić czasu. Chociaż mój M mówi że nauczył się już cierpliwości. Mam jednak nadzieję że po powrocie okaże się że procedura ruszyła i nie będę musiała się motac. Zaczyna mnie to stresować znowu... Dlaczego ciągle musi być pod górę? Malena 5 super że ruszasz, też bym już chciała. Pati powodzenia! Pingwin kibicuje Ci bardzo bardzo! Ciezaroweczki musi być super wiedzieć już malucha:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Milita kochana wole nie....jeśli mozesz to zapodaj mi forumowego maila a ja napisze do Ciebie. -Azzurro,ZosiaD do Was mam te samą prośbę z tym mailem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merenka
Dziewczyny bardzo Wam dziekuje za mile slowa i gratulacje 👄 Doremido na to wychodzi, ze jestem pierwsza w nowym roku i nie ukrywam ze bardzo chciałabym donosic maluszka do 2016ego ;) Ale co ma byc to bedzie. A badanie jest przez brzuszek (w koncuuuu), pecherz raczej miej pusty, bo lekarz momentami uciska mocniej i mozesz miec wrazenie ze nie dasz rady ;) U nas najpierw badal serduszko, lacznie z przeplywami w kazdej komorze, pozniej glowke, przeplywy w oczkach. Pozniej karczek z pomiarami czy nie ma ryzyka zespolu Downa. A pozniej to juz po kolei staral sie odnaleźć poszczególne czesci, powiekszal obraz i sprawdzal czy jest ok. Na koniec pomiary Malucha (dlugosc i szerokosc glowki). Fajnie, bo lekarz caly czas opowiadal nam co bada i co z tego wynika. Pozniej naniosl wyniki w kompie do specjalnego programu i dostalam wydruk z badania z opisami i zdjeciami, a takze plytke z nagranym calym usg. Mialam pobrana jeszcze krew na obecnosc jakis hormonow, co ma na celu ew. wykluczenie jakichs wad genetycznych, ale na ten wynik czeka sie ok 2 tygodnie. Koszt calosci 370 zl. I to tyle :D Nie masz co sie stresowac, u Ciebie wszystko na pewno bedzie w porządku :) Pozdrawiam wszystkie i zycze udanego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malami , Kinia jak tam samopoczucie przed testowankiem ? 3,5 Darkness Ty którego ? Ja 10 :-) Biedronka udanej wizyty :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Nadzieja jestem cala zestresowana,boje sie ze sie nie udalo:((( jutro ide oddac krew a wynik bede miala cos po 16stej bo po pracy pojade:(( To jest takie stresujace wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia83 faktycznie dziwne postępowanie przyjęła warszawska Invicta. W Gdańsku z tego co się orientuję jest na odwrót, bo najpierw ruszyły kolejne procedury par które już są w programie, a kwalifikacje nowych par są wstrzymane i wpisują ich na listy oczekujących, więc może coś się powoli kula. Mam nadzieję, że cierpliwość zostanie Ci wynagrodzona. Biedroneczko trzymam za Ciebie kciuki z całych sił!! Czekam z niecierpliwością na wieści od Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane czekam na Was. Też jestem w stresie. Mimo, że beta ładna boję się o przyrost. Jutro zrobię drugą betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Jak juz kiedyś pisąłam jestem po 1 iui udanej (1 czerwca) beta ladnie rosła i czekaliśmy na nasze 1 USG , odbyło się w dniu wczorajszym i na nim tylko pęcherzyk ciązowy , a nie ma zarodka - czy możliwe że jest jeszcze za wcześnie? Bardzo się boję i nie wiem co o tym myśleć. Dziś z rana dr kazał mi zrobć bete i czekam do wieczora na wynik i potem powtarzam w poniedziałek. A już myślałam że bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Ola, niestety nie potrafię Ci pomóc:( Biedrona, trzymam kciuki za kwalifikację!!! na pewno się uda:):):) a po wizycie zafundujcie sobie pyszne lody i może lampka czerwonego winka (wiem wiem, że mają zły wpływ na komóreczki, ale raz nie zawsze, a taka nagroda Ci się po prostu należy:)) Pozdrawiam Was Wszystkie bardzo upalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Ola- a który to Twój tydzień ciąży? Można spokojnie czekać nawet do 8 tygodnia, a czytalam też historie, że zarodek pojawil się dopiero w 9 tygodniu, więc nie martw się na zapas. U mnie najpierw byla wizyta pęcherzykowa a dwa tygodnie później serduszkowa, czyli czy jest zarodek . Merenka- krew mialaś pobraną chyba do testu pappa. On wykrywa te same trisomie co są rozpisane na tej kartce od lekarza od usg prenatalnego. Mi już go nie zlecono tylko zaproszono na usg polówkowe. Choć niektórzy chcą go robić mimo że wszystko wychodzi na usg w porządku. Doremido- na prenatalne idziesz jak normalnie na usg, nie ma żadnego przygotowania jak w usg jamy brzusznej. Mi może pamiętasz, zakończylo się dopochwowo bo dopiero wtedy maly polożyl się , wcześniej siedzial przez 2 godziny. Ja robilam w Gamecie i zaplacilam 250 zl bez testu pappa. Może już poznasz pleć :-) Porzeczka- mój mail aleksik105@wp.pl mam nadzieję , że nie chcesz mi sprzedać żadnego ubezpieczenia etc. :-) Julia- a do jakiej miejscowości jedziesz nad morze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - ja test robię w poniedziałek. Któraś z nas tutaj testowała już 6 dpt ... ja mam dzisiaj 7 dzień i obudziłam się w nocy, bo śniło mi się, że dostałam wstrętne, ciemnobrunatne plemienia. Wystraszyłam się nieco i od rana jakoś dziwnie pobolewa mnie czasem brzuch. Modlę się cały czas, żeby przynajmniej jedna Kruszynka zechciała z nami zostać do marca 2016. Na dodatek od wczoraj jesteśmy u teściów. Niby sympatycznie ... las ... świeże powietrze ... cisza ... ale właśnie ten ból mnie roztraja nerwowo i wolałabym położyć się we własnym domku. Na szczęście jutro wracamy. o Pozdrawiam ciepło dziewczynki i przepraszam, że nieodniosę się do wszystkich postów, ale jakoś nie mam głowy :( miało być tylko pozytywne myślenie, ale to nie jest takie proste ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darkness no wlaśnie mam to samo u mnie 4 dpt i boli mnie brzuch, cala noc sie budziłam przez durne sny czy aby nie zapomne wsiąść progesteron itd..a ze mam z tym juz niezla przeprawę nie jest mi latwiej.. Obudzilam sie z bólem kości ogonowej (co ja robilam w nocy :-P ) , w brzuchu rewolucja i biegunka ,chyba za dużo owoców.. Ja nie leże bo wtedy dopiero na głowę mi siada. Dobrze ze pogoda dopisuje to wdycham świeże powietrze :-) Malami główka do góry, myślę ze Twoja beta będzie wysoka z tak pieknej blastki :-) czekamy jutro od rana na wieści ! PS.nie korci Cię zeby dzis siknąć na test ? Azzurro znów sie rozczuliłam jak wyobraziłam sobie taka maleńka istotkę która na usg siedzi na pupce ... Ile wtedy mial cm ? pozdrawiam wszystkie dziewczęta Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Korci mnie i to jak ale nie chce sie od razu zalamywac jak nie wyjdzie:( dzisiaj mam 8dpt tez brzuch mnie pobolewa juz sama niewiem czy na okres czy tak ms byc....ehh 1000 watpliwosci.. ten stres to nam wiecznie bedzie towarzyszyl i Darkness doskonale Cie rozumiem... zuzka 3mam kciuki za przyrost betki:)) Ja wynik bede miala jutro po 16 wiec w pracy caly dzien na szpilkach bede siedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nadzieja- maly mial 6,16 cm, wyliczone ze średniej, bo pomiary byly dwa raz wyszlo 6,03 a drugi raz 6,28. To zdjęcie jak siedzi to moje ulubione. W dodatku jest jak z rtg, siedzący szkielet. Jak go pokazuje znajomym to nie mogą uwierzyć, na necie jeszcze takiego nie widzialam, szkoda że nie mogę Wam pokazać :-( Ogólnie te foty z prenatalnych są najciekawsze bo w dużym powiększeniu. Teraz to już dostaję tylko wycinki glowy, serca, brzucha i klejnoty rodowe, nic w calości. Darkness, Nadzieja- widzę że meczą Was podobne sny jak mnie na początku ciąży, he może to jednak jakiś objaw, bo to są tzw "żywe sny". Ból brzucha ja mialam, pisalam że byl dziwny, nie jak na okres, zupelnie inny, bardziej palący. Proszę myśleć pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro... wczoraj był 5t i 2d od iui, mam wielką nadzieję że się wszystko pojawi w moim brzuszku. Następne badanie USG mam w środę po zrobieniu 2 x beta HCG. Dodam że nie mam żadnych plamień ani nic mnie nie boli więc dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×