Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość Lilianka31
Kinia ja bym Ci radziła zapytać lekarza o histeroskopię. Może się okaże ze poza dwurożnością jest jeszcze przegroda? Prywatnie to kosztowny zabieg -ja za histero operacyjną płaciłam 2000zl ale można chyba na nfz. Ja po 2 iui stwierdziłam że szkoda pieniędzy i nerwów i pomyślałam o ivf. Bóg jednak pozwolił nam cieszyć się naturalną ciąża... X A ja właśnie jestem nad morzem. Jechaliśmy w piątek całą noc z Krakowa. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Lilianka udanego wypoczynku zycze! Malamii tak jestem umowiona na histeroskopie, mialam ja miec miesiac przed rozpoczeciem kolejnej procedury, a nie wiem czy od sierpnia zaczne, wiec nie wiem czy histeroskopia aktualna. W srode planuje nalot nr 2 :) tym razem do doktorka. Dowiem sie czy mam robic histero. Zobaczymy co mi powie. Moze cos zadziala i juz mi rozpisze stymulacje. Łudzę się że jakos obejdzie te procedury. To jest teraz moja nadzieja i tym będę żyła do środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Kkiniaa84 przykro mi :( Niestety nie pamiętam jaki jest u Was problem. Moim zdaniem IUI ma szanse powodzenia, ale to zależy od wielu czynników. Między innymi od problemu jaki ma dana para, bardzo dużo zależy od lekarza, czy podchodzi indywidualnie do danej pary, jaką zaleca stymulacje i suplementacje (ja mam porównanie i widzę różnicę). Myślę, że powinnaś bardzo dokładnie przemyśleć wszystko zanim podejmiesz decyzję, co robić dalej. Jeśli czujesz, że powinnaś zmienić lekarza, to może warto to zrobić. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Życzę Ci owocnych przemyśleń. * Ada83 dobre podejście :) * Asia858 mi dr poleca Vitrum D 3 forte. Wyczytałam kiedyś na bocianie, że warto łykać Linocomplex. * darkness77 trzymam kciuki za bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Darkness trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Dziewczyny mam do Was pytanie za 100 pkt :) właśnie patrzę na moją receptę na gonapeptyl i w kolumnie 'odpłatność' nie ma nic napisane. Czy do oznacza, że dr nie wpisał mi refundacji? Z tego co patrzyłam na necie to cena bez refundacji to ok 180 zł a z refundacja to 3,20, więc różnica ogromna. Wiem, że kilka razy o tym pisałyście, ale wówczas mnie temat inf nie dotyczył więc nie przykładałam wagi do tego. ehhh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Darknesss 3mam moocno kciuki i czekaku na info:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Hexe na dole na recepcie powinien być pasek kreskowy, który mówi o refundacji i musi być wpisany oddział NFZ. Idź do apteki, jeśli nie dostaniesz refundacji podejdź do lekarza,, aby poprawił receptę Darkness, trzymam kciuki Nadzieja, ale jesteś cierpliwa, ja już bym poszła na betę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia84
Darkness nie trzymaj nas w niepewności!! Wszystkie tu czekamy na Twoją wysoką betę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja po prostu na dzień dzisiejszy jestem zrezygnowana boli mnie brzuch i codziennie mam biegunkę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko nasza!!Nie możesz się poddawać ani być zrezygnowana!! Ja przez kilka dni też miałam biegunkę a mimo to udało się!! Głowa do góry kochana!!Do piątku już niedługo!!Trzymam nieustannie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko a moze to dobry znak ? :-) Darkness też trzymam kciuki i czekam na wysoką betę :-) gratulacje tym którym się udało ostatnio :-) u mnie mąż zażywa leki i zobaczymy czy to coś da... we wrześniu badanie nasienia żeby zobaczyć co i jak a potem jak coś iui a może Bóg uczyni cud... jak tu niektórym dziewczynom :-) mimo ciężkich dołów musimy być dzielne i się nie poddawać kobiety! dążymy do celu i uda się w końcu ! pozdrawiam i czekam na bety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja, uważam, że to dobre objawy, idź na betę, powinna już coś drgnąć. Nie torturuj się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis dopiero 15 dzien od ovitrelle a dostalam podwójny więc boje sie ze moze jeszcze zafałszować wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malamii89 - przykro mi,że się nie udało. Co do inofolicu to ja piłam "na własną rękę". Powiedziałam o tym profesorowi i nie miał nic przeciw temu. x Zuzka1212 - betą pięknie rośnie. Nie martw się kochana, tylko ciesz cudownym czasem. x Kkiniaa84 - przykro mi. To bardzo boli, ale nie zamyka drzwi. Decyzji nikt za Ciebie nie podejmie. Ja mogę Tobie tylko napisać,że tez nie przypuszczałam, że spotka mnie w życiu podejście do IVF, a dziś nawet nie pamiętam przygotowań, szczegółów stymulacji, nie pamiętam czy bolał mnie brzuch po punkcji. Ta decyzja musi być świadoma . x Darkess77 - trzymam kciuki. x U mnie wszystko dobrze. Prof napisał,że nie mam się martwić, mam wziąć nospę 3x1 i odpoczywać. Odpoczywałam cały weekend i plamień już nie mam. Mówił,że plamienia mogą się zdarzyć, bo macica się rozciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Nadzieja ktory Ty masz dzien po transferze?? Dziewczyny jak wygladala Waszs @ po nieudanym transferze? W piatek przestalam brac tabletki zastrzyki itp od wczoraj wieczora delikatnie plamie myslalam ze dzisiaj sie rozkreci ale dalej nic:// juz sama zwariowalsm i niewiem czy to miesiaczka ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie :-) zaczynam stymulację od 12.07, podgląd mam na 16.07. Dostałam Menopur 150 j. Ufff... Jużmyślałam, że mi dr nie rozpisze stymulacji, bo na usg nie podobał się mu mięśniak, ale jednak udało się. Nadziejko- dzisiaj od samego rana powtarzałam jak mantrę "uda się, teraz już musi być dobrze" :-) x Dakness- kciuki już spuchnięte, ale trzymam dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati368
witam Was. ja już po IUI czuję się dobrze.trochę boli mnie jajnik. teraz trzeba czekać dwa tygodni do badań krwi trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko83 kiedyś wspominałaś o jakiejś klinice na rakowieckiej czy mówiłaś o invimed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszankaanka
Witajcie dziewczynki, Biedronka przede wszystkim gratuluje dostania sie do programu!!!! Wiedzialam, ze sie uda :) Teraz grzecznie przyjmuj wszystkke leki tak jak kaza, z pewnoscia beda Wam sie baczniej przygladac i nie popelnia tego samego bledu. Tym razem skonczy sie dobrze :) Wybijamy sobie z glowy poprzednia procedure, wymazujemy lęki i zastepujemy je wiara, nadzieja i samymi dobrymi myslami :) Ja zdalnie bede wspomagala ten proces pozytywnymi wibracjami :D Hexe bardzo bardzo sie ciesze, ze ten wynik meza nie przekresla Waszych szans, przyznam, ze czekalam na wiesci od Ciebie z sercem na ramieniu, ale szczesliwie odetchnelam z ulga :D Teraz grzecznie sie stymuluj i karm swoj umysl pozytywnym mysleniem. Julio qurcze dlaczego oni to tak wszystko przeciagaja? Z drugiej strony, ma to swoje dobre strony, bedziesz w ciazy po najwiekszych upalach i urodzisz nim kolejne lato sie zacznie. Od kad kolezanka rodzila w sierpniu, zawsze chcialam zajsc tak, zeby urodzic maj/czerwiec i uniknac tego ukropu. A teraz co, siedze pozamykana w domu, zasloniete rolety, zeby sie nie nagrzewalo i modle sie o koniec upalow ;) Hehehe chcialam miec lepiej :p Nadziejo skoro transfer mialas 29.06 - to dzis jest 7 dpt (29 liczysz jako dzien zero), juz tak sobie nie przyspieszaj ;) Darkness czekamy na wynik Twojej bety, oczywiscie w tym rownaniu jest jedyne mozliwe rozwiazanie - mega wysoka betka :) Kkinia84 dziewczyny dobrze pisza, musisz sama podjac decyzje. MH1 bardzo ladnie opisala aspekty, ktore trzeba rozwazyc. Moze rzeczywiscie zmiana kliniki bylaby jakims rozwiazaniem, czasem zmiana spojrzenia na konkretny przypadek moze byc kluczem do sukcesu. Moze cos pokrecilam, ale jezeli skupili sie na problemie meskim, a za przeproszeniem olali diagnozowanie Ciebie, to byc moze to byl zasadniczy blad. U nas tez problem meski, a jednak byly i u mnie klopoty, chociazby polipy w jamie macicy. My dosc szybko zdecydowalismy sie na kwalifikacje do IVF, glownie z tego powodu, ze w tamtym momencie mowili, ze od momentu kwalifikacji, czas oczekiwania na zabieg, to rok. Odezwali sie po 6-ciu miesiacach. Przez ten czas oswoilismy sie z tematem, omowilismy wiele spraw i na ten moment nie jest zle. Kilka osob wie, zesmy zdecydowali sie na IVF, ale wiele nie, moze sie domyslaja, ale ja sie z tym nie obnosze. Najwazniejsze, ze czekamy na nasz maly cud :) A tym, ktorym test lub beta pokazaly wynik negatywny. To nie jest koniec swiata, czasami trzeba zaczekac ciut dluzej, ja czekalam prawie 6 lat, ale szczescie w koncu i do nas sie usmiechnelo. Do Was tez sie usmiechnie :D A wy ciezarowki jak sie czujecie? Dokuczaja Wam upaly? Nie zapominajcie sie nawadniac. W naszym stanie pijemy tyle co wielblady, nawet 3-4 litry wody. Wylewa sie uszami, ale dla dobra naszych pociech pijemy butelka za butelka ;) W zyciu tyle nie sikalam :p No i modlimy sie o deszcz o choc male ochlodzenie. Milego dnia i czekam na same dobre wiesci 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia tak , mówiłam o Invimedzie. Zuzka tam się leczy. Nadzieja ja też miałam podwójny i lekarz nie mówił że to jakoś dluzej się utrzymuje. Leć na betę kochana bo zwariujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati trzymamy kciuki. Griszanka uwielbiam Twoje wpisy. One naprawdę mnie pocieszają i dają wiarę że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Kinia przykro mi:( rozumiem Twe rozterki,my z M też mieliśmy pełną głowę zanim zdecydowaliśmy sie na AZ... -Nadziejka tak jak piszą dziewczyny-może to dobry znak i nie trać wiary:) -Darkness kciukasy zaciśnięte i co chwile sprawdzam wiadomości:) -Malami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny , od piątku jestem stymulowana fostimonem, gonapeptyl też jeszcze dostaje, 8 i 10 lipca podgląd. Podczas wizyty u anestezjologa Pani Dr zaproponowała mi akupunkturę, w czwartek byłam pierwszy raz i muszę powiedzieć że jestem wyciszona i mniej nerwowa. Pozdrawiam wszystkie forumowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
To jednak okres..juz sie rozkrecil.. jakos szybko ehh teraz to mam wszystko nie tak bo znowu mam stresa bo wizyte mam w czwartek wiec teoretycznie bede po @ a ta histero sie robi od razu po @ czy obojetnie w ktoryn dniu? Darknes kochana odezwij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
małamii ja miałam histero w 10 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ... kiedy jechałam po wynik, serce waliło mi jak młot i bardzo się stresowałam. Wysiadłam z samochodu i ciśnienie masakra ... czułam to i wiecie, zastosowałam forumową zasadę ... powtarzałam sobie "Możesz sr.ć żarem a i tak już nic nie zmienisz i serce zaczęło zwalniać :) Moja beta nie jest trzycyfrowa ... jednak :) na dzień dzisiejszy jestem w ciąży :D ... następne badanie za 2 dni i jeśli wynik będzie o ok 66% większy, to będę mogła nieco wyluzować. o Jak dostałam wynik do ręki, miałam nie zaglądać i w domu razem z M... zerknąć, ale nie wytrzymałam :P ... popłakałam się dziękując kobiecie wydającej wynik, a ona się życzliwie uśmiechnęła :) o Kochane, te które wierzą, proszę o modlitwę, a wszystkie pozostałe rzecz jasna trzymajcie jeszcze za mnie kciuki do środowego popołudnia. Pozdrawia ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×