Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Zuzka doskonale Cie rozumiem...jedyne co moge zrobic to Cie przutulic ;-* i oczywiscie nieustajaco trzymam kochana za Ciebie kciuki!!!!!! Nadzieja co do inofolicu to powiem Ci, ze jak tylko poszla. Do invimedu to lekarz kazal mi kupic inofolic i brac po 2 saszetki dziennie, bo dobrze robia na jajniki, i dobrze wplywaja na pecherzyki..nie jest on tani ale wydaje mi sie ze warto zainwestowac...ja to bralam od listopada antykow az do maja teraz biore tylko zwykly kwas foliowy i wit dla ciezarnych. no i Nadziejko czekam na wiesci z wizyty!!! piksi teraz korzystaj z wolnego i odpoczywaj ile mozesz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak : w jednym jajniku 5 pęcherzyków 18,14,14,14,12 w drugim kilka po 10. Endometrium 11, Estradiol 850.Monopur pozostaje w dawce 150j, gonapeptyl tez po pól. Jutro ponowny estradiol i progesteron, punkcja najprawdopodobniej w środę :-) Miska idziemy łeb w łeb !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechalam w trampach na luzie, myślę nie wiadomo jaka pogoda wezmę jeszcze klapki. I wzięłam jednego japonka i drugiego ze skory sandałka ze złotym łańcuszkiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc dziewczyny:)) Nadzieja, Miska super jeszcze nie dlugo i bedziecie miec malenstwa w brzuszku:)) ja w srode mam criotransfer mam tylko jednego mrozaka az sie boje:((ale nadzieja jest ze to akurat ten jedyny....lekarz nie wie dlaczego tylko jedna sie zaplodnila tak sie podobno dzieje i tyle:((szkoda ze akurat nam:(( mam pytanie do Was czy ktoras z Wa ls miala ten Embro Glue??zel ktory pomaga sie zagniezdzic??chcialabym o to zapytac ale niewiem czyvjezeli to mojevpierwsza proba to czy lekarz sie zgodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, troszkę mnie tutaj nie było. Jestem w trakcie przygotowań do ivf , mam nadzieje że się uda już w lipcu. Mój partner jest już po punkcji, nie płaciliśmy za nią, chociaż Pani w rejestracji chciała 1200zł na szczęście nie byliśmy tego dnia przygotowani, prosiłam Panią aby się skontaktowała z naszym lekarzem , okazało się że jesteśmy w programie i nie płacimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy możecie mi podpowiedzieć czy powinnam przyjmować jakieś witaminy aby były większe szanse. W marcu i w maju miałam laparoskopie i obawiam się że organizm może być przemęczony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tak na szybko wlaśnie mąż ma zabieg usunięcia przepuchliny pachwinowej nie był to wodniak czy rak. Co do biopsji to przy podwyższonym poziomie hormonów nie ma sensu robić bo nic nie znajdą ale mnie zastanawia czy nie można jakos tego obniżyć.. Pozdrawiam Was wszystkie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przyszly tydz zapowiada sie ciekawie!!! Nadzieja ladne pecherzyki, jeszcze troche urosna!! Wazne zeby byly dobrej jakosci!!trzymam za to bardzo mocno kciuki!!!! ja dzisiaj kolejny dzien z cmiacym bolem glowy :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikusia mnie tez od kilku dni boli głowa..wlaśnie dojeżdżam do domu i idę prosto do lóżka wyprostować kości. Jutro bierzemy rzeczy jakby trzeba bylo zostać na niedziele bo te podróże są meczące ;-) a buty leżą z tylu i sie śmieją :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```Nel31 :) ```MiśkaD moja mama nie gotuje botwinki, bo nikt jej nigdy nie chciał jesc. czasem sama sobie ugotuje ale lepiej smakuje jak ktoś zrobi. dzisiaj chcialam sobie kupic zielsko na botwinkę ale rąk mi zabrakło do tachania tych tobołów. ```Nadzieja78 cieszę się ze wszystko dobrze :) a co do butów nie do pary to mi też się kiedyś to rzytrafiło... ```Magda7814 witaj ponownie. myślę że np Femibion Natal 1 byłby wskazany. ```kiciolka trzymam kciuki zeby ten zabieg poprawił Wasze szanse. ```kikusia84 pij dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pani sąsiadka okrzyczała mnie, że nie sprzątam klatki schodowej. aktualnie mamy remont klatki i firma sprzątająca nie sprząta, bo podobno stwierdzili że to nie ich obowiązek. tłumaczyłam pani, że po 1 nie wiedziałam że firma nie sprząta, bo nie siedze caly dzien w domu tak jak ona. firma dalej zostawia co tydzien bańki z wodą więc skąd mogłam wiedzieć, że ich nie używają? a po drugie mam inny priorytet na tą chwilę. a pani mi powiedziała, że skoro mogę chodzić do pracy to znaczy że i klatkę mogę posprzątać. zrobiło się dziwnie powiedziałam, że nie będę codziennie myła klatki bo nie widzę takiej potrzeby i że do końca remontu (jeszcze 3 mce) jeśli chce możemy się wymieniać co sobotę. nie odpowiedziała a ja powiedziałam dowidzenia i poszłam sobie. co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel :) ja juz mojemu mezowi zlecilam zakupy mam nadzieje ze w weekend to zalatwi :) Też zawsze poprawiasz mi humor :) x Magda7814 - ja tez bralam femibion Natal 1 a moze jeszcze ten infolik?? co dziewczyny polecaja?? x MałaMI - wiem ze 1 szansa to malo....ale jest ona bardzo duza!!! Nieporownywalna ze zwyklymi starankami :) trzymam kciuki! Moja kolezanka w Gamecie tez maial tylko 1 zarodek i dali jej encorton i te zastrzyki na rozrzedzenie krwi (na f....) co clexane tak samo dziala i acard. Moze o to zapytaj?? x Julka pytalas o Gametę. ja chodilam do Pawła R. Bylam zadowolona (troche malomowny i dos pospieszny ale zdobyl moje zaufanie) nie bylo problemow ze zwolnieniem u niego (a u innych teraz tam bywa roznie) ja juz za 2 wizyte u niego nie placilam bo mowil ze nastepna to juz bedzie kwalifikacja (ale po 1 warto sie zapytac dokladnie i powtorzyc to w recepcji) Mysle ze jak chcialabys sie przeniesc to umowiliby cie na poczatek lipca i jak wszystko by bylo ok to bys ruszyla ze stymulacja. Ja mialam gonapeptyl + menopur + owitrelle , crio jest na cyklach bezowulacyjnych czyli jeszcze estrofem i luteina (swoja droga kahha masz szczescie ze c***ekaly te pecherzyki, przy endo bo ja moglabym sie nie doczekać owulacji i tym samym crio, mimo zastrzykow mi nie pekaja) x Nadziejko bardzo ladnie te pecherzyki sie zapowiadaja :) x Troche sie uspokoiłam, w niedziele zaczne 9 tydzien :) Juz nas zaczyna ciekawic kto tam sie ukrywa :) Wizyte mam 1 lipca, bo teraz tydzien mam estrofem 2x1 zamiast 3x1, a przyszly tydzien 1x1 :) Pixi ty nie niedlugo poznasz pewnie płeć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Nadzieja :):):) piekny wynik!! Estradiol i endometrium tez duze :) nie wiem jak to zrobilam, ale przegapilam Twoj wpis o pecherzykach i juz mialam pisac, zebys nie trzymala nas w niepewnosci :) z butami niezla historia :) Czyli jutro obie mamy wizyte :) Z tego co kojarze to u mnie najwiekszy pecherzyk mial 13mm... X Malamii :) jeden, ale bardzo silny!! Trzymam za Ciebie kciuki :) X Magda- super, ze juz po! Duzo udalo sie pobrac? Co do witamin to niestety nie pomoge, bo nie bardzo sie w tym orientuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Kiciolka- zdrowia dla M! Pdwyzszone tzn jaki poziom hormonow ma Twoj M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciolka - jeżeli Twój M. ma podwyższoną np. prolaktynę to można zbijać i to nawet trzeba! Był kiedyś przypadek tu na forum, że obniżony poziom prolaktyny i unormowanie pozostałych hormonów znacznie podwyższyło parametry nasienia. Kochana trzymam mocno za Was kciuki obojętnie jaką drogę obierzecie.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M tak sie cieszyl z moich butów a jak zdjął swoje to ja mialam ubaw ! Dwie różne skarpety :-P Kiciołka zdrówka dla m. Miśka o której masz wizytę ? Ja znów wyjeżdżam przed 7, 9-10 estradiol i wizyta przed 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Nadzieja- ja mam jutro estradiol i progesteron, a dodatkowo inne badania potrzebne do znieczulenia w czasie punkcji. Musze byc na czczo, godz. 8.40. 2h pozniej wizyta. Wyjezdzamy przed 6. Moj M czesto ma ktoras skarpetke na lewa strone zalozona- mowi, ze to na szczescie! :) Wam szczescie przyniosly rozne buty i skarpetki :) X MH1- dopiero doczytalam :) U mnie wszyscy botwinke lubia, ale ja po prostu uwielbiam! To chyba moje ulubione danie :) X Biedrona :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido to idziemy razem pierwszego lipca :) a do płci to chyba trzeba jeszce sie sporo naczekac, ja sie nie znam ale pewnie koło 20 tygodnia co, mamuśki? :) Nadzieja :) wszystko u CIebie wyglada pięknie,,przyszly tydzien bedzie z pewnościa dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksi wiem, ze juz nawet kolo 16tyg mozna poznac plec...ale bardziej pewne jest kolo 20tyg!! Nadzieja te buty i skarpetki to na szczescie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MH1
```PikiDiksi mi pani na badaniach prenatalnych w 12 tc powiedziała jaka jest płeć. powiedziała, że jeśli chodzi o chłopców to w 12tc można mieć 100% pewności a jeśli chodzi o dziewczynki to woli nie mówić że to na 100% dziewcznka bo ptaszek mógł się skryć. w przypadku chłopców jeśli już raz dr znajdzie ptaszka to już nie ma odwrotu. dodam, że prenatalne miałam na bardzo dobrym sprzęcie. u pani dr w moim mieście nawet teraz (23tc) pani nie jest pewna płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje za pomoc w sprawie witaminn. MiskaD - nie powiedzieli nam jaką ilość pobrali wiemy tylko ze nasienie było w jednym jądrze. Powiem wam dziewczyny ze nie zaglądalam na forum bo psychicznie bylam juz wrakiem, kazde badanie i czekanie na wyniki doprowadzaly mnie do obłędu. Magda7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo czas zap***ala. dopiero co napisałaś że się udało a już 9tc. super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MisksD na myśli miałam plemniki a napisałam nasienie. Magda7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :-) chcę wierzyć ze tym razem będzie szczęśliwie zakończenie :-) Jestem pozytywnie nastawiona i mam nadzieje ze tak zostanie. Wlaśnie m zaserwowal mi do lóżka kanapeczki z dżemem mojej roboty :-) truskawkowy wyszedl cudowny powiem nie skromnie, zaraz zagryzę ananasem :-P Miśka ja jutro progesteron i estradiol nic mi nie mowili o innych, chyba nie będę miala ? Dziewczyny z Artemidy do Was pytanie :-) ps.uwielbiam botwinkę mmnm !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Nadzieja- nie masz za dobrze?! ;) Smacznego! Ja dostalam liste badan i pani powiedziala, ze to do znieczulenia potrzebuja. Moze Tobie zrobia w dniu punkcji :) Raczej nie przypominam sobie, zebym wczesniej musiala cos robic przed operacjami czy histeroskopia. Kochana pisz czesciej, bo ja mam srednie nastawienie, a Twoj optymizm stawia mnie po trochu do pionu :) Dzisiaj M stwierdzil, ze chyba te leki coraz gorzej znosze, bo nawet gadac i wyzywac mi sie nie chce :P Tak sie jeszcze zastanawiam, ze moje pecherzyki zdecydowanie mniejsze, a mimo to punkcja dzien wczesniej... Ajj za duzo mysle :) Moze pani dr przewidziala, ze po zwiekszonej dawce zdaza dojrzec :) Moj M caly czerwiec w pracy... Kazdy wyjazd do gamety to walka o wolne w pracy... Rano wrocil do domu, wieczorem znow na dyzur... O 4 ktos go zmieni i prosto z kliniki do pracy... Az sie boje myslec jak zalatwi wolne na punkcje... X Magda- najwazniejsze, ze sa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka po zwiększonej dawce one tak wystrzelą że sie zdziwisz zobaczysz ! U nas jeśli chodzi o pracę u m. to samo. Myśleliśmy ze jak pojedziemy dziś to potem w niedziele a tu dr.mówi ze trzeba jutro i m.wydzwanial zeby sie zamieniać a skonczylo sie na tym ze dostal parę dni wolnego z nadgodzin, także lepiej być nie moglo :-) Ja z płaczliwej przeszlam w złośnicę i tak mnie to złości :-P. Miśka ale Damy radę ja to wiem. Przed nami są dziewczyny wiec pójdziemy gęsiego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×