Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

He he he, mi kazali zabrać swoją bułke :-P I tak, nie mogłam umówić wizyty na niedzielę, przedłużyli mi leki o jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - kurczę ale zonk.. Dzięki za info.......... x Ania - Kochana, nie wiem co Ci poradzić... Weź go sposobem.. może co? U nas też często były fochy akurat w dni płodne ;) ale starałam się jakoś przegonić te chmurzyska... Trzymam kciuki aby i Tobie się udało i żeby ta wizyta u genetyka Wam nie przepadła, bo przecież szkoda.. Będzie na pewno lepiej.. Zobaczysz, spróbuj podziałać potęgą podświadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co jak co, zrozumiem wizyty pięcio minutowe, nadąsane p. dr itd ale klinika która zajmuje sie leczeniem niepłodności i zgarnia ciężkie pieniądze powinna byc czynna caly okrąglutki rok ! Tak jest w Artemidzie, jeśli lekarz mówi ze w 12 dc podgląd to nie ważne czy to niedziela, Wigilia czy wielkanoc.. jest czynne w dni wolne i święta pracują krótko ale są. A Wy piszecie takie rzeczy ze nóż w kieszeni sie otwiera! A później dziwne, nie udane transfery.. Jak oni pod własne wolne cyklem sterują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka , Kikusia brala antki przynajmniej dwa cykle i dobrze na tym wyszla i u Ciebie tez tak będzie ! nie zazdrość mi, przynajmniej do pory serduszka na usg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena powodzenia jutro! x Ananasowa...kochane w Gamecie Rzgów pracują jak trzeba nawet w święta! Mi P.R (z którego bylam zadowolona) mowil ze jak trzeba to i w wigilie byli! No a obliczenia to kazdy lekarz robi inne. I tak nie da sie wszytkiego przewidziec! Ja i 2 inne dziewczyny miałyśmy punkcje w wielką sobotę :) wszystcy gadali o gotowaniu i tym co zjedzą jutro :P ja z dr Banach nie mialam do czynienia (tak na marginesie P.R i Banach sa parą i mają ponoć bliźniaki (nie wiem ile w tym do końca prawdy bo wiem to z forum Gametowego gazety :) x Ania mama nadzieje ze namówisz męża na ta poradnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo pocieszające co piszesz. Tak właśnie powinno być. W Invikcie Warszawa raz się bałam ze wypadnie mi owulka w niedzielę i przepadnie inseminacja, a oni się tym nie przejmują. Mówią to w następnym cyklu spróbujemy. P.R i doktor Banach fajna parka! :) Może bliźniaki z dwóch podanych zarodków, ale fajnie by było. Może dlatego dr Banach, jak piszą co niektóre dziewczyny, taka empatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo, Julia83 - w taki razie rozumiem dlaczego jak do dr P Radwana powiedziałam, że wizytę mam u dr Banach powiedział "To dobry lekarz" :D o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Darkness, a to były Twoje pierwsze doświadczenia z tą lekarką? na kogo zmieniasz? zauważyłam, że w ogóle lekarze za dużo nie mowią, choć mówić powinni, bo przecież to oni sa ekspertami, a nie my:/ a co do opóźnien - w poprzednim miejscu standardem było 30minutowe opóźnienie:/ *Nadzieja, włączam tryb "wizualizacji" :) wyrobię się! *Malena, uważam, że dr Banach ma w sobie wiele empatii, delikatności, serdecznosci, ale nie mydli oczu. mówi, jak jest, proponuje rozwiązania i fakt, trzeba umiejętnie zadawać pytania, by dowiedziec się, jak najwiecej:) myslę, że dobrze się Toba zajmie :) *Hexe, co do tsh, to cos z w tym chyba jest, że stymulacja może podnosić jego poziom:/ *Doremido, dzięki za info! u mnie lekarka mówiła, że wszytsko zajmie 4-6tygodni, zobaczymy ;) wiem, że niczego nie mozna przewidziec, pamiętam historię z Twoim tatą :( u mnie poczatek roku tez był kiepski i włąsie przez to nie doszło do kolejnej iui - wypadek brata, śmierc babci męża... życie czasem samo decyduje i musimy się temu poddac. *Julia, w Gamecie są wizyty w weekendy - nie wyobrażam sobie, żeby ich nei było, no przecież cyklu nie zatrzymamy, nie?! ja powinnam dostać @ około 7-9sierpnia, więc pójdziemy podobnie :) *Aniu, życzę Wam, by wszytsko sie rozpogodziło, byście znaleźli wspólny język i w tym wszytskim nie zapomnieli o uczuciu, które Was łączy. ściskam! *Biedrona, a czym lekarz motywuje tak długie przyjmowanie antków? *dziewczyny, a czy po odtstawniu antków, ale jednoczesnym przyjmowaniu gonapeptylu dostałyscie normalna @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Ananasowa ja dostałam, ale taką delikatną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Właśnie ja też od wczoraj ma @ ale taka tyciu tyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa - 2 wizyty ... może przesadzam, ale przecież chodzi o mój komfort i dobre samopoczucie. Jeśli się uda będę chciała chodzić do dr P. Radwana. Problem w ty, że on tylko we wtorki i czwartki przyjmuje. o Dzisiaj dziewczynki czekamy na wieści od Maleny :) o Nadzieja78 - a takie duże dawki magnezu to nie zaszkodzą organizmowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane byłam wczoraj u lekarza, widział 2 mmm pęcherzyk. kazał nadal mi brać duphaston i estrofem oraz witaminy. jakie są najlepsze i jaki kwas foliowy radzicie brać. Jade na urlop, czy sa jakieś przeciwskazania,prosze o porady. mam się pojawić po 15 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa ja dostalam w 5 dniu od odstawienia antków i trwala z 5-6 dni. Darkness nie zaszkodzą, magnez działa rozkurczowo a mnie wciąż pobolewa brzuch. Malena daj znać jak zbiory :-) Diksi jesteś juz w domku ? Jak się czujesz ? Doszli w końcu od czego te sensacje ? Szmacioszka jak samopoczucie ? Griszanka dawno Cię tu nie było..a jak reszta naszych ciężarówek ? Kikusia ? ja dzis zrobilam betę bo jutro wizyta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce Kochane, właśnie czekam na wygodnym fotelu na wizytę u lekarza. Wszystko jest ok, pospałam sobie, nic mnie nie boli, raczej ćmi jak przy @, trochę bolało przy wyciąganiu setona (opatrunku). Dostałam pyszną herbatkę i Grzesia :-) Potem napiszę ile mi pobrali komóreczek... ale jestem ciekawa :-) x Buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati368 - ja mogę polecić Femibion Natal 1 (dla kobiet planujących ciążę i do 12 tygodnia ciąży). Oprócz kwasu foliowego ma również dawkę Metafoliny (to dla pań które mają problem z przyswajaniem tradycyjnego kwasu foliowego), do tego wit. B1, B2, B6, B12, biotynę, niacynę kwas pantotenowy, wit. C oraz wit. E i jod. Opakowanie zawiera 30 tabl. przyjmujesz jedną dziennie najlepiej podczas obiadu popijając niewielka ilością wody. Koszt ok 28zł. Ale z witaminami nie przesadzaj. Jeden preparat + zróżnicowana dieta bogata w owoce, warzywa i białko powinna wystarczyć. Wystrzegaj się białego cukru i tłuszczy trans. I rzecz jasna pij dużo wody :) Niech Maluch zdrowo się rozwija :) o Malena5 - dzięki Tobie przynajmniej wiem jak się nazywa to dłuuuugie coś :P Relaksuj się teraz ... życzę zdrowych, dojrzałych komórek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w domku, troszkę mi smutno... Pobrali mi 7 komórek, ale tylko 3 się nadają.... W piątek/sobotę mają do mnie dzwonić z informacjami. To będzie straszne 3 dni, jużnbym wolała to przespać, bo martwię się, że tylko trzy komóreczki... Pozstaje mi wiara i modlitwa, żeby wszystkie trzy się pięknie zapłodniły :-) Proszę, trzymajcie za mnie kciuki :-) x Z leków dostałam: Luteina 100 mg 2x3 tabl. Estrofem 2x1 tabl. Encorton 1x1 tabl. Fraxiparine po 1 zastrzyku od dnia przed transfem Gonapeptyl 1 zastrzyk w poniedziałek Relanium przed transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malena5 - trzymam kciuki za Twoje komóreczki, aby wszystkie 3 pięknie się zapłodniły. Dziewczyny, po ilu dniach od punkcji powinna się pojawić @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam witaminy mama DHA premium. Ważne !!!! Zawiera witaminę D, natomiast femibion tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena uszy do góry, wynik jest bardzo dobry te trzy komórki są na pewno dojrzałe przy takim dobrym estradiolu :-) Mój wynik bhcg w 23 dpt 19 tysięcy, wg moich obliczeń nadal przyrasta ok 150 procent ( tylko nie wiem czy równo bo 9 dni nie robilam) jakie byly wasze wyniki w tym czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam się roslo ok 100 procent, robilam betę 11, 13 stego ( powinnam dalej 15, 17, 19 i wczoraj 21 ) dobrze mówię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko- piękna beta :-) Bardzo Ci dziękuję za słowa otuchy :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko moja beta w stopce :) Trzymaj kciuki o 18 mam wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja, ja na tym etapie nie robiłam very, bo sprawie co drugi dzień byłam na wizycie ptzez krwawienia I gin mówiła, że pęcherzyk rośnie I Mam nie robić. Jeśli chodzi o mój brzuch to lepiej,też biorę magnez, ale wczoraj mnie przewiało i boli mnie głowa przez zatoki. Nie mogę doczekać się drugiego usg prenatalnego w piątek. A jak u Ciebie? Piksi,no właśnie, jesteś już w domu? Nel, co u Ciebie? Malena 5 trzymam kciuki za Twoje 3 zarodeczki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Ale mnie tu znów nie było Wszystko oczywiście wynika z powrotu do pracy W pracy po 3 tyg L4 można powiedzieć przyjeli mnie ciepło Rozmawiałam z kierowniczką i jak radziłaś Julia nie powiedziałam o planowaniu ciąży ale powiedziałam że choruję i że będę potrzebowała urlopu tylko że nie potrafię dokładnie okreslić kiedy narazie dostałam tydzień w sierpniu z możliwością przesunięcia Nie wiem czy mi to wystarczy ale bardzo nie chcę brać L4 więc cierpliwie czekam na rozwój sytuacji 25 miałam miec wizytę w sprawie IFV Miał to być 24 dc okazało się że 16 dc dostałam @ Załamałam się Wsumie to dalej jestem tym wszystkim zdołowana bo czemu akurat teraz się coś chrzani Dzwoniłam do kliniki Mam przyjechać zrobią usg zobaczą co się dzieje i się okaże co dalej Kwalifikacja tak czy tak będzie ale może się to wszystko oczywiście teraz przesunąć ale to wszystko to jest nic przy tym co ostatnio przeżyłam Z kliniki kazali mi zrobić usg piersi Chciałam mieć wynik szybko więc znaleźliśmy po znajomośc***ewnego radiologa... zapytał z jakiego powodu robię usg Wiec odpowiedziałam jak do wykształconego człowieka przystało prawdą czyli że do stymulacji przed IFV Dziewczyny co się nasłuchałam :( że dlaczego już IFV że jest naprotechnologia że po IFV są skutki z jakich sobie nie zdaję sprawy że jak będę żyła ze świadomością że mam "dzieci w lodówce" że klinika tymi badaniami się zabezpiecza przed ewentualnymi potem oskarżeniami że oni zlecają te badania "żeby wiedzieć czy klientki nie zabiją" Siedziałam tam ponad pół godziny Wyszłam sflustrowana bo jeszcze nie trafiłam na takiego przeciwnika może dlatego że nikomu o tym nie mówię - i teraz wiem że słusznie Ale wyszłam też od niego i pierwszy raz zastanowiłam się nad słusznością tego co robie zaczełam pierwszy raz miec wątpliwości On zadawał mnóstwo pytań czy robili mi jakieś badania poza tym że mam lewy jajowód niedrozny bo przecież to nie powód że w ciąże nie zachodze jakieś badania na nietolerancję pokarmową wogóle szczelał takimi nazwami że już ich nawet nie pamiętam :( Dużo nad tym myślałam i zdania nie zmienię Postanowiłam IFV i koniec nie wycofam się teraz zwłaszcza że udało się zakwalifikować boję się tylko że z tymi badaniami miał rację że zrobią IFV a z jakichś powodów się nie uda - z takich których mozna by uniknąć gdyby było więcej badań Co o tym myślicie?? Tak na dobrą sprawę to miałam tylko amh fsh tsh ft3 ft4 laparoskopie wirusy bad nasienia wit D badanie usg piersi chlamydie z krwi i posiewy ? Nikt mi nie zlecił np toksoplazmozy? Nie wiem może świruję ale boję się że tego jest za mało zwłaszcza że cykle mam nierówne ... doradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia powodzenia :-) Szmacioszka mnie nadal boli, czasem caly dzień tak lekko, czasem tylko chwilę ale nie daje spokoju, no cóż jutro wszystko sie wyjaśni, nie ukrywam że po 1 becie bylam strasznie zrezygnowana a teraz mam wielką nadzieję :-) Siedz w cieple i popijaj herbatkę z imbirem i cytrynką. Zosiu czekam na wieści z wizyty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Szmacioszka- gdzie robisz kolejne prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydziestka 30
Hej, czy któraś z was leczyła się w klinice Bocian w Białymstoku? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia84
czesc kochane, dawno się nie udzielałam na forum, bo w sumie u mnie nic się nie działo ciekawego... Jestem po dzisiejszej wizycie... dowiedziałam się,że rośnie u mnie w brzuchu chłopczyk :) nie chciał sie ujawnić na początku ale lekarz wysłał nas na lepsze usg i mam zdjęcie od dołu i widać jakby mały siedział na nocniku i widać siusiaka :) z maleństwem wszystko ok, u mnie w moczu jedynie grzybica się wdała ale lekarz powiedział,że przy takiej pogodzie to normalne.. dostałam leki na pozbycie się jej..mam nadzieję,że minie :) mam jeść dwa kubki dziennie żurawiny...no i dużo więcej pić...bo fakt ograniczam płyny...nie lubię za bardzo pić..ale muszę się zmusić...:) 10 sierpnia mam usg połówkowe:) już się nie mogę doczekać... Darkness przytulam Cię kochana i cieszę się,że masz plan na dalszy etap starań...trzymam mocno za Ciebie kciuki!! Nadziejko piękna beta!! Trzymam kciuki za Twoją wizytę!! Upały mnie dobijają :( ledwo żyję... Biedrona niemartw się antykami, ja brałam je przez dwa miesiące i jak widać dobrze na tym wyszłam:) Tobie kochana też tego życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja też miałam te same wątpliwości. Już nawet umowilam się na badanie nietolerancji pokarmowych, ale cos mi wypadło i nie poszłam. Toksoplazmoze robiłam i nic nie wyszło. U mnie nie ma przyczyny. I fakt mogłabym się bawić w naprotechnologie, ale ja nie mam na to czasu. Mam 32 lata, ponad 2 lata staram się o dziecko. Wątpię że naprotechnologia tu pomoże, a jeśli to metodą wykluczen niewiadomo kiedy. Skończy się rzadowka, a ja nie zajde w ciaze to pomyśle o naprotechnologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×