Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Linka82
Cześć Dziewczyny, staram się o maleństwo już 3 cykl, @ powinna pojawić się czwartek - piątek, od poniedziałku mam brązowe plamienia, na razie testu nie robię, poczekam 3-4 dni, bo może to @ i się rozkręci, pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez się staram. Mam już 10 miesięcznego synka. Kciuki za wszystkie/wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Ja niestety nie tym razem.....dostałam dzis @, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie.Tu autorka.Dawno mnie nie było. Lenka przykro mi! Ja byłam wczoraj u lekarza.Jeszcze nic nie widać tzn. coś widział ale mówi że ręki sobie uciąć nie da i mam przyjść za dwa tygodnie. Tak czy siak na pewno jestem w ciąży.Testy dalej pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
witam, z checia sie dolacze!:) termin na 1 marzec;) 6tydzien2dzien ginekolog potwierdzil. Macie juz jakies dolegliwosci?mnie mecz mdlosci juz... :/ Lenka glowa do gory, nastepnym razem sie uda:) wiem, co czujesz...ja sie staralam ponad 3 lata, przeszlam operacje, choruje na endometrioze.. i pare innych dolegliwosci.w zasadzie z mezem stwierdzilismy ze tylko invitro nas ratuje, ale odlozylismy w czasie te decyzje na koniec roku, odpuscilismy jezdzenie do lekarza, bo akurat remont zaczelismy i w sumie nas to pochlonelo..i co?udalo sie, wtedy kiedy nie myslelismy o tym... przestalismy sie fokusowac na 'majstrowaniu' potomka... zycie potrafi zaskoczyc, psychika tez... to moj maly, wielki cud! trzymam kciuki za wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Dziewczyny,moja@ okazała sie nie być @(zwykle zaczyna sie plamieniem) po 3 dniach plamienia się skończyły,dziś coś mnie tknelo i zrobiłam test-dwie kreski od razu:) z obliczeń wychodzi 4 tydz.i 5 dni,termin 3.03,jutro dla pewności powtórze test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuleczka
witam wszystkie przyszłe marcowe mamusie ja już jedną marcową jestem mam córeczke z marca 2013.... w sobote i w niedziele testowałam i wyszły 2 kreseczki.. jutro do lekarza rano biegne i zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Kora, kiedy miałaś termin @? Nie wiem czy nie za wcześnie na wizytę u lekarza, jutro zaczynam 6 tydzień, kolejny test pozytywny, nie wiem czy jest sens w tym tygodniu się umawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Hejka. Wprawdzie pisze na terminie luty bo jestem na pograniczu Luty-marzec ale chętnie podpisze :-) Okres miałam mieć 25, ale juz przed jego brakiem zrobiłam test i 2 kreski. Byłam na usg i było pęcherzyk widać. 2 lipca wizyta kolejna. Dziś poza mdłościami i lekkim pęcznienieniem podbrzusza oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Dzwoniłam wczoraj do lekarza, ale powiedział, że za wcześnie na usg, kazał na następny tydzień się umawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Linka mnie też nie chciał USG robić ale jak ręcznie zbadał zaryzykował i fajnie bo pęcherzyk widziałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Boginka, ja tez termin @ na 25.06 miałam - tylko plamiłam parę dni przed i myślałam, że to @ się zaczyna, dopiero w niedzielę zrobiłam test - dwie kreski, powtórzyłam rano to samo, po południu dzwoniłam do lekarza ale powiedział, że od terminu @ trzeba tydzień odczekać, żeby coś na usg było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
No u mnie było pęcherzyk widać a zarodek pewnie za mały. Dlatego pewnie bada się później. Ja 2 lipca kolejna wizyta i zobaczymy :-). No i bez usg tez lekarz wyczuje czy coś się dzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Linka strasznie się ciesze! Bardzo gratuluję. JA mam krótkie cykle i okrę miałam mieć 15, odczekalam tydzień i do gina w podskórnej poszłam. To był 5 tydz kilka dni. Zrobił mi usg mój maluszek juz miał 3 mm:) powiedział ze wszystko jet z nim ok, założył kartę ciąży i kazał za miesiąc przyjść z wykonanymi badaniami. WSZYSTKO chyba zależy od sprzętu lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje i trzymam kciuki za Was wszystkie:* Zycze spokojnych i nudnych 8 miesiecy :* Listopadówka 2015. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaLunka
Witam, chętnie dołączę☺ testy z moczu pozytywne od 25 dnia cyklu (cykle 28-29), 26 eć beta 32☺ za mną jedno poronienie (9tc). Więc radość wymieszaną ze strachem i nadzieją☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop hop marcowki 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulalina
No to i ja dołączę drogie Panie. :) ja mam podobnie jak koleżanka wyzej. 5 tydzień 3mm :) boję się czy wszystko będzie dobrze. Za tydzień mam swój własny ślub więc strzelilismy w 10 :) i tu pytanie myślicie że w tak wczesnej ciąży mogę sobie spokojnie poszaleć na weselu. Chodzi o taniec nie alkohol. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Hej, mnie tak męczy, że chociaz mam wesele 1 sierpnia to tylko ide do kosciola. Przykro mi, bo to moja przyjaciolki! Mam takie mdłości, wymioty, zgage... ze szok, nie dam rady po prostu ;/ ruch w ciazy wskazany, ale ja bym mimo wszytsko uwazala, bo tanciec potrafi zmeczyc, może Cie ktos na sali "stuknac" nie chcacy... Moze lepiej, na spokojnie sie pobawic, zeby potem sobie niczego nie zarzucac;) Kiedy macie nastepna wizyte? ja 23:) nie moge sie doczekac, az skonczy sie ten 1 trymestr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Witam , i chyba dołączam do przyszłych mamusiek na marzec :-) mam tylko jedno pytanie - Wczoraj usunelam zęba chirurgicznie, dziś okazało się że prawdopodobnie jestem w ciąży. Test - II kreski ( z czego razem z mężem strasznie się cieszymy ) nie podejrzewałam nic bo miałam problemy z zajściem. Teraz strasznie się martwię. Czy coś się stanie fasolce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama_ku91
Czy nikt już tu nie zagląda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mormi
Hej :) @ miałam 10 czerwca, mam dość długie cykle, zazwyczaj ok. 40 dni, więc spodziewam się @ koło 20 lipca, czy test mogę wykonać dopiero pod koniec lipca, czy jeśli coś jest to wyjdzie wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama_ku91
Momri - nie wiem czy napewno ale zawsze mówią, że najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki. Ja tez mam nie regularne, ostatnia miałam 1 czerwca i powinnam mieć w pt. W sobotę ni stąd ni z owad zrobiłam test. Byłam w takim szoku że przez 20 min płakałam ze szczęścia. Jutro jak uda się to pójdę do lekarza. Bo nadal uważam, że może to pomyłka :( i tego się strasznie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się w tym miesiącu nie udało :( wczoraj dostałam okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
gratuluje nowym mamuska:) a Tym,ktorym sie nie udalo mowie nie teraz to pozniej, zobaczycie:) jak sie czujecie? macie jakies dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusia86
Cześć, dołączam się :). Staraliśmy się 4 miesiące i wreszcie są dwie kreski (na trzech testach). Ostatni @ 28 maj (cykle 28-29 dni). Do lekarza za kilka dni (kazał przyjść min. 2 tyg. po spodziewanym terminie @). Jestem super szczęśliwa, ale i przerażona. (to moje pierwsze) Trzymam kciuki za wszystkie już "prawie" mamy i te starające się (no i oczywiście za dzieciaczki)!!! Z objawów na razie tylko co jakiś czas "ciągnięcie" w dole brzucha, senność i - co u mnie dziwne, ale i bardzo pozytywne - zero ochoty na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Ja dziś byłam u lekarza ale na usg nic. Załamana kupiłam kolejny test z najwyższej półki i wyszedł pozytywny. Juz drugi. Jutro mam dzwonić po wyniki krwi. Mnie też ciągnie w pachwinach i bolą piersi. Zero apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Byłam dziś u lekarza,ale widać było tylko pęcherzyk,lekarz powiedział że na ten etap ciąży taki obraz usg może być,za 10 kolejna wizyta,staram się nie panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×