Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Linka82
Kora,ja mam termin na 5 marca,ale liczę że wszystko rozstrzygnie się wcześniej,to druga ciąża,a że spaniem to też gadali,jak byłam w pierwszej ciąży,abym sie wyspala,córka jak się urodziła była spokojniutka,a jak skonczyła 6 tygodni przesypiala już całe noce,nie ma więc reguły,powtarzam sobie,że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama ja urodzilam 14.03.2011 mojego sunka. Ladna data 14.03 mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek tez byl super slpokojny po 4 tyg spal cala noc. Nie przenoscie sie na fb. Mi dobrze dziala forum. Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Wczoraj powiedziałam mojemu przełożonemu o ciąży, ponieważ niedługo wybieram się na zwolnienie. W pierwszej ciąży pracowałam do 8 miesiąca i w pracy nikt tego nie docenił. Teraz postanowiłam myśleć wyłącznie o sobie. Przełożony dobrze zareagował, pogratulował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit0442
Witajcie dziewczyny gratuluję tego cudownego stanu ☺... chętnie dołączę do forum ... mam na imię Edyta, mam synka 10 miesięcznego i wczoraj się dowiedziałam , że jestem w ciąży(niespodzianka) chcieliśmy się starać tak za 3 miesiące dopiero , ale los chciał inaczej ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, Ty pytałas czy będzie coś widać i zapomniałam Ci napisać ze to Te wszystko zależy od długości cyklu. JA np mam krótkie 25 dniowe owulacja, 9 -10 dnia.ja myślę pozytywnie, nawet jak nie będę spać po nocach to trudno poświęce się dla mojej kruszynki;) jeżeli masz możliwość to się nie czaj i uciekaj na chorobowe, tym bardziej ze Cię niedoceniali. Gorsza sprawa u Karoliny. Czas pokaże ale jak mas możliwość pójścia i JesCze potem do ręki to skorzystaj. Byle byś się dobrze czuła to możesz pracować. Wiadomo ja dziś o pracę ciężko wiec trzeba pilnować. LINKA Ty to już mas drugie podejście to już wiesz co i jak. JA się stresuje wszystkim ale mam już 28 lat nie 15 to dam rade i będę najszczesliwsza na ziemi! Ja te myślę że tak naprawdę to w lutym urodze;) dobrze ze jesteście, człowiek się wygada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith gratulacje:) i witaj u nas:) ja to tez chciałabym niewielka różnice między dziećmi ale najpierw muszę jedno urodzić i zobcYv jak to jest. .:) mnie wzięło pdzeziebienie gardło odpada ratuje się tantum ale średnio narazie. Takie upały a ja choruje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit0442
Strasznie się boję tego co będzie .. ale wiem z doświadczenia brata i kuzynki , że przy takiej różnicy dzieci się razem bawią i pomimo tego że pierwszy rok jest bardzo ciężki potem się ma czasu więcej niż przy jednym. Jest wadą to, że martwię się czy mój synek którego kocham nad życie będzie czuł się pokrzywdzony .. wiadomo zrobię wszystko by tak nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edit ja mysle ze bedzie zafascynowany rodzenstwem. Kolezanka ma 2 letniego syna i maluszka 2 mce to sobie swietnie radzi i ten starszy stal sie bardziej samodzielny i pomaga ile umie. Z tym ze jej facet jest za granica to troche jej ciezko tymbardziej ze malenstwo zajmuje duzo czasu. Kora mozesz plukac gardlo woda z sola albo woda z woda utleniona. Minajbardziej pomaga zjesc pol zabka czosnku na to wodelub hetbatw z duza iloscia cytryny imiodu. Termofor wnogi i do lozka. Ja mam cykle od 24 do 26 dni. Mysleze owulka byla gdzies 3-4 czerwiec. Dwa poprzednie miesiace robilam testy owu i wychodzilo ze gdzie tydzien i 2-3 dni po om byla owu. Chcielismy celowac w dziewczynke. Naczytalam siese kilka dni przed owulacja trzeba sie kochac i wtedy jak test pokaze owu to juz nie ale sie nie udalo. W tym mcu kochalismy sie bez testow wlasnie 3, 4 i 6czerwca i sie udalo. A co bedzie to bedzie wazne aby zdrowr. Zamierzam chyba isc na chorobowe od 28.07 i chodzic do pracy zebymi szefowa placila do reki. Tymbardziej ze ona nie szanuje ludzi. Mnieakurat lubi. Pracuje tu juz siodmy rok. Od 7 lat szukamy druga osobe do biura i nikt sieza dlugo nie utrzymal. Zawsze szefowa twierdzi ze ja zrobie wszystko lepiej inie daje szansy innym.ona musi miec wszystko zrobione nawczoraj a nowa odoba musi sie przeciez wprawic. Poza tym 2 lata temu byla sytuacja ze przyszla nowa laska do biura od czerwca. Za 2 mce okazalo sie ze jest w ciazy. Urodzila w lutym wiec przychodzac do pracy musiala wiedziec ze jest w ciazy. Tez na chorobowym chodzila do pracy i na macierzynskim i to rzadala stawki takiej jak ja po tylu latach i jeszcze samochod sluzbowy czasami. Ja nie lubie za duzo rzadac ale jak rozmawialam z mezem na ten temat to ma tez zdanie ze powinnam wziac zwolnienie. Szefowa duzo nie straci. I tak by musiala kogis wziac na moje miejsce bo nie ma mnie kto zastapic karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helo co tu tak pusto..... Mi sie dluzy w pracy ale jeszcze godzina i do domu. W domu msm pusto bo moj synek od wczoraj jest na wakacjach u babci karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli zaczynam sie martwic, bo jakos biust mnie przestal bolec...czy powinien bolec ciagle czy jakos sobie to sam wybiera;) jestem panikara straszna. Do lekarza ide 27.07. Juz pisalam wczesniej jako gosc ze porobilam w 8 tyg i teraz tez jestem na etapie 8 tyg. Zuza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza mnie też biust przestał bolec i mam wrażenie ze jest jak dawniej. Tez panikę trochę z tego powodu ale podpytam koleżankę która nie dawno rodziła i mi powiedziała ze ona tak miała na zmianę raz bolał raz nie wiec nie regula. JA sprawdzę w czwartek Te jestem całą w nerwach. EDITH nie martw się na zapas, nie wybiegaj do produkcji skup skup sie na tym co teraz. Im mniejsza różnica wieku tym dzieci prędzej się bawią. Na pewno na początku będzie zazdrosny bo uwuwaga mamy nie skupia się tylko na nim ale potem będzie chciał się opiekować bo przecież jest starszym bratem. Karolina ale ra woda solą paskudna! Ale poświęciłam się nie pomoże. Wygrzewam się i niech mi szybko przejdzie. Herbatę z miodem i cytryna pije jedna za drugą. A Ty się nie czaj i idź na chorobowe i dorobek sobie. Wykorzystaj jak możesz i nie miej skrupułów. Ludzie dzis nie takie myki robią jak chociażby opisywana przez Ciebie dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kora dzieki za odpowiedz...to daj prosze koniecznie znac:) Zuza:) no i trzymam kciuki:*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co.Dam znać. Dziewczyny ja Was bardzo przpraszam za swoje wypowiedzi z błędami. Glupio mi jak nie wiem. Pisze z komórki, szybko i efekt analfabetyzmu wtórnego jest! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Dzwonił mój lekarz i powiedział, że moja tarczyca produkuje za dużo hormonów. Czy któraś tak miała? Lekarz mówi, że normalnie bym dostała tabletki ale w tym wypadku to musi pogadać z kolega co teraz będziemy robić. Mówi, że pogadamy na wizycie 5.08 . Zapytałam czy to coś groźnego mówi, że nie. Zaś coś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie to niedoczynność. Robiłas tsh? Ft4?Ja mam niedoczynność przyjmuje letrox, jak dowiedziałam się że jestem w ciąży zwiększyła mi dawkę ze 100 na 125.bo w ciąży jest większe zapotrzebowanie. Za tydz mam powtórzyć badanie i zobaczymy czy więcej nie trzeba zwiększyć. Nie wiem czemu Tobie nie da leków. Nie denerwuj się, jesteś pod opieką lekarza wiec oni wiedzą co robić. Poczekaj na ich decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
KORA-mieszkam w Niemczech , tu lekarze jakoś inaczej działają. Wcześniej nie miałam nic takiego. W zeszłym tygodniu mialam.również badania i nic nie pokazało. Czy to jest grozne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
a nie wiesz jaki masz wynik tego tsh? jak szybko wykryja to nie ma problemu, bierzesz leki i tyle. Gorzej nie wiedziec to juz problem dziecko moze miec problemy z tarczyca ale nie martw sie oni wiedza co robic! Jestes pod opieka lekarza. Nawet zadzwonil do Ciebie wiec dbaja. Moze nie masz duzo poza norme. Jak bedziesz wiedziec ile, daj znac. Nie stresuj sie, bo to jeszcze gorsze dla dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dołączam do Was, bo prawdopodobnie też mam termin na marzec. Ostatnią @ miałam 12 czerwca, cykle jak w zegarku 30 dni, 2 testy pozytywne beta też potwierdzająca ciążę. Cieszymy się ogromnie z mężem, bo staraliśmy się równo 2 lata. Jeszcze to do nas nie dociera, ja chyba uwierzę, jak zobaczę na usg i usłyszę nasze maleństwo - wizytę mamy 29.07.2015 r. Później chcemy powiedzieć rodzinie, bo to już będzie prawie 8 tydzień, to już będę czuła się pewniej. Narazie bardzo się boję czy wszystko będzie ok. Eh, te kobiety, zawsze mają jakieś obawy, najpierw, że nie mogą zajść, później jak zajdą czy uda się utrzymać, później o zdrowie dzieciątka i tak już do końca życia ;-) Moje objawy są póki co lekkie: senność i ból piersi, że na brzuchu ciężko wyleżeć. Kama_ku91 nie przejmuj się tą tarczycą. Ja też tak jak Kora1987 mam niedoczynność, robiłam ostatnio TSH i jest około 3,5, niedługo mam wizytę i pewnie zwiększy mi dawkę euthyroxu. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malsmi witamy na forum! Ja tez pisze z komorki dlatego nie uzywam pl znakow z gory za to przepraszam. Mi przeszly mdlosci ktore byly w niedziele. Teraz tylko spac mi sie chce ale tak kolo 16-17. Wczesniej nie. Ale pewnie to jeszcze przyjdzie. Pamietam 5 lat temu to non stop spalam z przerwami na wymiotowanie. Mam takie pytaniemam tez konto z loginem na kafe ale nie pamietam hasla jak je zresetowac? Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Jak sobie radzicie z tymi mdlosciami? Ja nie mam tylko jak śpię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu22
Podobno na mdlosci pomaga herbata z imbirem . Mnie jeszcze mdlosci nie dopadly ale bardziej dowiadczone koleżanki twierdza ze jeszcze mogą mnie dopaść . Większość z nich jednak mowila ze najlepiej pomagal jednak sen :). Mam jutro pierwsza wizytę u lekarza i zaczynam sie bać, ze cos będzie nie tak albo ze pęcherzyk okaże sie pusty :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Że świeżym imbirem? A te ciastka z imbirem? To ze sklepu czy któraś sama robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu22
Chyba najlepiej ze swiezym, uwielbiam imbir dodany do koktajlu ze szpinaku, ananasa, soku z cytryny i odrobiny miodu. No i narobilam sobie smaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lulu daj znac po wizycie. Na pewno wszystko bedzie dobrze. karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Koniecznie muszę zacząć chyba pić ten imbir to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu trzymam kciuki! bedzie dobrze. MALA MI witamy:) nie martwimy sie na zapas i po co zakladac najgorsze:) musi byc dobrze i juz, ja postanowilam tak myslec! tez tak zrob:) CO do niedoczynnosci moja endokrynolog powiedziala mi ze w ciazy nie powinno byc tsh wyzsze niz 2,5. ja mialam wynik 1,8 a i tak mi podwyzszyla dawke o 0,25 poniewaz w ciazy rosnie zapotrzebowanie bardzo, bo dziidzius tez potrzebuje. mam zbadac po 4 tyg, to juz za chwile i bede widziec jaki mam wynik. Karolina, tam gdzie masz zalogowanie -prawy gorny rog, kliknij i z boku jest zresetuj haslo. W temacie mdlosci, mi juz chyba przeszly !!! jupiiii! od wczoraj nie mam, a i tak mialam lepsze i gorsze dni. na poczatku bylo strasznie rano i wieczorem mnie meczylo, plus wymioty. potem zostal tylko wieczor, od wczoraj spokoj i mam nadzieje ze juz nie wroca. Ja rano musialam wypic szklanke wody zanim wstalam i szybko isc na sniadanie-pomagalo, czytalam ze nie mozna byc ani przejedzonym ani glodnym bo wtedy sie objawy wzmacniaja. wieczorem kladlam sie po prostu szybko spac, zeby przespac to wszystko bo nic nie pomagalo i bylo ok. o imbirze tez czytalam, wiec spróbuj kama, moze Tobie pomoze- ja nie lubie wiec nie probowalam. Chyba tak na 100% pomoze czas-trzeba po prostu przeczekac az mina.. Taki urok ciazy.Ja teraz poza przeziebieniem czuje sie swietnie... a miewalam chwile zalamki, maz byl az zaskoczony, ze tak zrzedze. udanego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomnialam, mi jeszcze pomagala woda z cytryna na mdlosci, ciagle pilam! i mialam ulge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 123
Hej dziewczyny ja też chciałam dołączyć do was termin mam na 1. 03. 16 więc trochę miałam problem gdzie dołączyć bo raz wychodzi mi 29. 02 a raz 1. 03 ale pani dr wpisała mi marzec. Byłam na wizycie 16. 07 biło już serduszko. Jest to moja 4 ciąża ale dzieci na tym świecie mam 2 i jednego aniołka. Starszy synek ma 10 lat młodszy 5 mam 36 lat ciąża planowana ale zaskoczenie było bo starałam się prawie 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Coraz nas więcej :-) właśnie wypiłam herbatę zielona z imbirem i zaskakująco dobrze zareagowałam bo jakby mniej odczuwam mdłości. Zaraz robie sobie wodę z imbirem i zakupiłam juz ciastka owsiane i sucharki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×