Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

Witam wszystkie przyszłe mamusie. W niedzielę zrobiłam 2 testy i wyszły pozytywne. Nie mogąc uwierzyć, wczoraj jeszcze jeden i też mocne dwie krechy :D Kalkulator wylicza mi dzień porodu na około 14 marca. Jakoś nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży. Mam wrażenie że za chwilę wszystko się skończy. Robiłabym najchętniej testy dwa razy dziennie dla pewności czy te kreski nadal tam są.... Też macie takie obawy? W którym dniu cyklu wybieracie się do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z tych wszystkich emocji nie mogę zasnąć... Mój mąż wraca dopiero w niedzielę. O nowinie powiedziałam mu przez telefon jak jeszcze mogliśmy rozmawiać a teraz tego żałuję bo nie mamy ze sobą kontaktu :( Hormony mi chyba szaleją bo jakieś pesymistyczne myśli mi przychodzą do głowy. Że jak przyjedzie, to nie będzie się tak cieszyć, jakbym to mu na żywo powiedziała. I że będzie mi z tego powodu okropnie przykro itp. A tymczasem mój mąż pragnął dziecka chyba bardziej niż ja wiec powinien skakać z radości. Eh smutno mi tak samej... Głupoty do głowy przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Selkie, nie nakrecaj sie, teraz najwazniejszy jest dla Ciebie spokoj! dla Ciebie i dzidzi:) Mąz na pewno bedzie skakalz radosci skoro pragnal dziecka;) ja tez bym powiedziala przez telefon, bo bym nie wytrzymala! ciesz sie ta super nowina a nie wkrecaj soebie jazdy, ktore psuja cala atmosfere;) do niedzieli niedaleko:) ja jak wczesniej pisalam bylam juz u gina, potwierdzil ciaze, 23 mam nastepna wizyte;) Idz na bete, bedziesz wiedziec , ktory to tydz. LInka nie panikuj!:) czasu trzeba, zeby sie kruszynka rozchulala i urosla, rosnie 1mm na dobe, wiec spokojnie;)Kama, trzymam kciuki :) na pewno beda ok:) MNie nie ciagnie nic w pachinach, tylko te mdlosci... mam ciagly posmak oleju w ustach... koszmar mowie wam, wypijam chyba z 5 litrow wody dziennie zeby zabic ten smak... i ja tez nie mam ochoty na slodycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Wyniki będą dopiero wieczorem :( wczoraj robiłam test clearblue;, pokazał ciążę 2-3tydz. Mieszkam w De i są tu takie wynalazki. Jednak się zastanawiam , ostatnia miesiączka była 1.06 to trochę dziwne. W nocy obudziło mnie coś wstałam do toalety, i miałam takie okropne mdłości jak nigdy. Zaczynam juz ignorować wszystkie objawy chyba. Coś tu jest nie tak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Kama a pewna jesteś że to była @ taka jak zawsze? Też myślałam,że zaczyna się @ 4 dni plamień i dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Linka - miałam 3dni , raczej normalnie. Co sugerujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj, co ma byc to bedzie. Zdarzaja sie kobiety, ktore maja nawet normalne krawienie w okolicy terminu miesiaczki, ale to chyba rzadkie przypadki. Daj znac, co wyszlo-trzymam mocnooo kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnakuleczka
Witam! Na tescie 2 kreski :) z kalkulatora termin porodu wychodzi mi ok 6marca. U lekarza jeszcze nie bylam. Mam zamiar wybrac sie ok 8-9 tygodnia. Wszystkie bedziemy sie cieszyc tulac nasze malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaLunka
Kora - dzięki za zastrzyk pozytywnego myślenia ☺ ja już po pierwszej wizycie, był pecherzyk ☺ kolejna 28.07 czyli w końcówce 8 tygodnia, liczę ze tym razem się uda i zobaczę bijące serduszko ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
My mamy dopiero 4 tydzień ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama zrobilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Testy dwa pozytywne, z krwi nam wyszło wczoraj ze 4 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Teraz się boje o wszystko , najlepiej bym leżała i nie wychodziła nigdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnakuleczka
Kama to twoja pierwsza ciaza? Moja juz druga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie czujecie w te upaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Tak moja pierwsza , po 9 miesiącach starania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Ja sie czuję świetnie,nie mam żadnych dolegliwość,tak jak przy pierwszej ciąży,tyle tylko,że raz w tygodniu mam plamienia,akurat trafiło na wizycie u lekarza,dostałam luteine na dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Dziewczyny mam problem , z racji że mam straszna ochotę na sex wczoraj się kochałam z mężem. "Po" zauważyłam trochę krwi w toalecie , dzisiaj już śladu po tym nie ma ,jedynie chyba resztki połączone ze śluzem mlecznym . Czy powinnam.się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Kama uważaj może,mi lekarz powiedział,żebym na razie odpuścila seks przez te plamienia,chociaż jak przyjdzie ochota.....mam nadzieję że bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu22
Hej dziewczyny ;) . Wygląda na to ze tez będę marcowka . W pon zrobiłam test i dwie kreski, podświadomie czułam ze cos się świec jak odrzucili mnie od kawy. Po teście od razu polecialam na betę a wieczorem jeszcze jeden test mamy 4 tydz. Wizyta będzie 22-go i zobaczymy czy wszystko jest jak należy. Gratuluje wszystkim marcowka i teraz tylko wytrwałości dla nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Lulu22- gratulacje , zupełnie jak my :-) my mamy wizytę w poniedziałek :-) powiedzcie mi pojęcie kawe? Ja pracuje od 15-23.45 i wczoraj miałam taki straszny kryzys , mogę spać na stojąco. Czy jedna kawa dziennie zaszkodzi? A wy ? Pracujecie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnakuleczka
Lulu grstuluje! I witam w naszej grupie :) ja kawe pije jedna rozpuszczalna z mlekiem. Slaba. W pierwszej ciazy tez pilam codziennie. Najlepiej zapytac na wizycie lekarza bo kazda ciaza jest inna i kazda z nas inaczej przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusia86
Ja pracuję. 7.30-15.30. Też zasypiam w pracy. Piję jedną kawę - mieszankę zbożowej i zwykłej z mlekiem. Niewiele to daje, ale nie zamierzam pić zwykłej. Pierwsza ciąża, więc obchodzę się jak z jajkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Hej :) ja nie pije kawy, pracuje. Najgorzej mi było wytrzymać z 2 tyg, zasypia łam i w ogóle ciężko mi było.. W OGÓLE to mam problem bo jutro zaczynam 8tydz a mdłości ustąpiły, wszystko inne też, zero nudnpsci, zgagi,Ochota na słodycze wróciła i terax się martwię czy wszystko ok z dzidzia:( wizytę mam 23 dopiero. Może doświadczone kobiety wypowiedzą się czy tak może się dziać? W temacie seksu ja tak chucham ze tez sobie odmówiłam w tych pierwszych tyg..wyyrzymamy:) a jakbym dostała jakiegoś plamienia po to zawał, bo ja panika jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Gratulacje lulu,ja teraz mam urlop,ale zaraz po biorę zwolnienie,w pierwszej ciąży pracowałam do ósmego miesiąca i nikt tego w pracy nie docenił,dlatego teraz odpoczywam ile wlezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wcześnie planuję zwolnienie - pracuję przy komputerze, a pracodawca woli wziąć kogoś na zastępstwo niż żebym ja przychodziła tylko na 4 godziny. Mi to nie przeszkadza. Odpocznę póki mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mema
Cześć kobietki :) Podczytuje Was od kilku dni,ale wcześniej nie chciałam się wpisywać. Dziś zrobiłam test i choć druga kreseczka jest dużo jaśniejsza to jednak jest :D Według okresu wychodzi początek 5 tygodnia. Mam już dwoje starszych dzieci,więc do wszystkiego podchodzę na spokojnie .Do lekarza pójdę na początku 8 tyg. Cieszę się niesamowicie i jeszcze do końca uwierzyć nie mogę ,że udało się za pierwszym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnakuleczka
Mema gratulacje! Ja tez za pierwszym razem mialam ledwo widoczna druga kreseczke. Po kilku dniach zrobilam drugi test i kreska byla duzo wyrazniejsza. Jutro koncze 6 tydzien i rowno 8 miesiecy przedemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu22
Mam nadzieje ze ta wiadomość juz wskoczy, nie wiem czemu próbowałam juz 3 razy napisać i nic. My musimy teraz się pospieszyć bo zaczynamy generalny remont mieszkania i dobrze byloby sie wyrobić przed porodem. Jak tam u was dziewczyny z samopoczuciem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×