Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

*radosnakuleczka* Dzięki :) Test na pewno powtórzę,ale poczekam z tym do soboty bądź niedzieli. Chociaż i tak to będzie tylko formalność.Okres mi się spóźnia,od soboty boli podbrzusze,a od 2-3 dni mam straszne zawroty głowy.Od tygodnia śpię do 8-9,a normalnie wstaje o 5-6. Ta ciąża to mój prezent imieninowy :D Bo jutro świętuje. I bardzo chciałabym już powiedzieć o tym dzieciom,ale postanowiliśmy z mężem,że do końca 1 trymestru nie mówimy nikomu. *lulu22* Nas czeka malowanie ścian i przemalowywanie drewnianych okien,drzwi i futryn. Trochę będzie z tym zabawy,ale lubię takie zajęcia. Samopoczucie ok,zwłaszcza ,że w końcu się ochłodziło. Ogólnie czuję się dobrze,ale od soboty pobolewa mnie brzuch i nie można mnie rano dobudzić.Poza tym ciągle sikam i kręci mi się w głowie. Jak tak teraz analizuje to w każdej ciąży mam zupełnie inny "zestaw" ciążowych objawów i dolegliwości :D W pierwszej wymiotowałam po wszystkim,nawet po szklance wody.Do końca pierwszego trymestru schudłam 6 kg. W drugiej piersi bolały mnie tak,że ciężko było cokolwiek robić.A już chodzenie po schodach to prawdziwa tortura. Teraz latam do łazienki jak kot z pęcherzem i ciągle muszę na chwilę przysiąść,bo zawroty zaburzają równowagę:( No i w dwóch poprzednich ciążach miałam trudną do wyleczenia grzybice.Lekarz stwierdził,że taka już "moja uroda" .Oby tym razem tak nie było. A jak Wy się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa88
Hej dziewczyny :) Mam nadzieję, ze dołączę do was. Na test mam za wcześnie, ale mam pewne dolegliwości, które mowią mi, że byc może ktos zamieszkał w moim brzuchu :) Od kilku dni pobolewa mnie brzuch, od 3 dni strasznie boli głowa. Jestem ciągle zmęczona i stale biegam do wc. Węch mi się chyba wyostrzył (choć może to byc kwestia tego, że 2 tyg temu rzuciłam palenie). Mam ciągle ochotę na jajka, nawet w takiej formie, jaka wcześniej mnie odpychała :D pełna nadziei za kilka dni zrobię test i oby, oby, oby! :) choc boję się, że wszystkie te objawy to tylko moja wyobraźnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Witam nowe przyszłe mamy,jest nas co raz więcej:)jeśli chodzi o mnie to nie mam absolutnie żadnych dolegliwość,zero mdłości,wymiotow,senności i zmęczenia,podobnie było w pierwszej ciąży,piersi mam może ciut tkliwe i wrażliwe,trochę męczą mnie wzdecia,pozdrawiam......w środę mam usg mam nadzieję,że już serduszko bedzie widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu22
Fioletowa ja kiedys właśnie sobie tak wmowilam ze na pewnie jestem w ciąży po prostu co chwile widziałam u siebie jakies dolegliwości nawet @ sie spozniala, jednak okazało sie ze nie. Tym razem bylo inaczej wgl nie pomyślałam o tym ze mogę byc w ciąży mimo ze jakies znaki byly ;). Jednego dnia jakos podświadomie chyba juz wiedziałam ze cos jest na rzeczy, nie planowałam kupować testu, będą w sklepie zrobiłam to impulsywnie i na następny dzień rano z całkowitym spokojem go zrobiłam (taka formalność).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnakuleczka
Witam! O drugą ciążę staraliśmy się rok. Też co okres to miałam nadzieję że jestem w ciąży. Raz okres spóźnił się ponad tydzień. Ehhhhh :/ ale w końcu się udało :) nas tez czeka remont tylko zobaczymy czy będziemy teraz robić czy za 3-4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahira
Witam i dołączam. Bladą kreseczkę na teście zobaczyłam w przeddzień miesiączki czyli 1.07, następnego dnia poleciałam zrobić betę - 122, za 72h wzrosła do 146. Termin wypada mi na 12 marca. Mam już dwóch synków (3 i 5 lat). A co do objawów to u mnie wygląda na to że każdą ciążę przechodzę podobnie: zmęczenie, senność, zawroty głowy i częste wizyty w WC. Mdłości i wymiotów zero. Pozdrawiam wszystkie marcóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
My dziś wyladowalismy rano u lekarza. Wczoraj brzuch trochę bolał i plamilam. Dostałam hormony. Mamy pierwsze zdjęcie ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Kama ale wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Tak , fasolka rośnie :) w poniedziałek następna wizyta mam nadzieję, że już usłyszę może serduszko :) teraz odpoczywamy tydzień w domku :) a wy już macie swoje pierwsze zdjęcia? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu22
Bedziemy miec pierwsze zdjęcia dopiero 22-go . Jak dzwonilam sie umówić do lekarza to tak zaproponował żeby można było juz cos zobaczyć . Czas sie teraz niesamowicie dluzy . Na razie jeszcze do nas to nie dotarlo wiec zdjęcie fasolki będzie dla nas 100% potwierdzeniem. To moja pierwsza ciaza i zaczynam powoli odczuwać strach przed nieznanym. Na razie nie odczuwam jakis dolegliwości prócz tego ze mogę obudzis sie w nocy bo jestem glodna i musze wtedy zjeść. Zobaczymy czy dalej tez będzie tak kolorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa88
Gratuluję nowym marcóweczkom :) Ja ciągle czekam na dzień, kiedy będę mogła zrobić test i oficjalnie dołączyć do was :) pierwsza ciąża była dla mnie zaskoczeniem, bo myslalam, ze nie mogę miec dzieci ;) I zorientowałam się dopiero gdy okres mi się spóźniał, piersi bolały okropnie i urosły strasznie, że aż pojawiły mi się na nich rozstępy (a nie miałam wczesniej ani jednego, wiec pojawienie sie jakiegokolwiek dało mi do myślenia). Teraz przy drugiej (daj Boże!) od początku obserwuję siebie i nigdy przed okresem nie bolała mnie głowa, za to w pierwszej ciąży kilka miesięcy się męczyłam z okropnymi migrenami i zawrotami. Ten mój ból brzucha był bardzo podobny do tego teraz, więc ciągle jestem pełna nadziei :) Trzymajcie kciuki! :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co słychać dziewczyny??? Wszystko ok?za te, które testują trzymam mocno kciuki:) mi minęły mdłości, mam wieczorem tylko, inna jakość życia! Chciałabym juz mieć to usg, żeby wiedzieć że wszystko ok. Jak człowiek pierwszy raz to wszystkiego się boi, przynajmniej ja tak mam.. ale będzie dobrze!!! Tyle na ten mój mały cud czekałam, że musi być dobrze:) milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa88
nie martw się Kora, wszystko bedzie ok :) Taki stres o dziecko to normalny. Jak się urodzi to będzie jeszcze większy :D Zobaczysz, ze będziesz w szoku, ze aż tak można się bać o drugiego człowieka :) Dni, kiedy test moge zrobić, zbliżają się. Dziś doszedł mi nowy objaw - krwawienie z nosa. W pierwszej ciąży cały pierwszy trymestr się z nim meczyłam. Moje nadzieje rosną. Juz nawet mąż widzi, ze tym razem jest inaczej, bo pytał mnie o imię dla dziecka :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioletowa, trzymam mocno kciuki:) daj znać koniecznie jaki wynik;) a no wlasnie macie już wybrane imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata244
Witam Ostatni okres miałam 04.06.2015 r. 14 lipca idę na usg zobaczyć maleństwo. Jestem w 6 tyg. 2 Lipca okres się nie pojawił. 06.07.2015 poszłam na betę i wynosiła 1284 a 08.07 2164.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
My jutro rano znowu do lekarza, kontrola .Bierzemy od pt progesteron i dziś odpukać żadnego plamienia. Chyba tylko brzuch cmi - ale podobno to normalne bo wszystko rośnie. Trzymam kciuki za wszystkie i modlę się żeby u nas wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnakuleczka
Witam! Jak po weekendzie? Oolejny yydzien ciazy za nami :) jeszcze za wczesnie zeby wymyslac imiona ale juz wiem ze to bedzie trudne. Mi podobaja sie inne, mojemu mezowi inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Nie rozumiem tego komentarza "masakra " ?! Już po wizycie, plamienie dzisiaj znowu. Tzn może nie tyle plamienie co widoczna "maz z krwią delikatna" przy podcieraniu. Lekarz dziś juz bez problemu znalazł "zarodek " który tydzień to określi dopiero za tydzień może jeśli wszystko będzie ok. Mówi , że wyniki krwi są dobre i na usg wszystko idzie w dobrym kierunku. Za tydzień w poniedziałek kolejna wizyta, jeśli będzie wszystko ok zakładamy kartę ciąży :) biorę progesteron od piątku. Modlimy się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) ja co prawda mam juz swojego babla ale Wam zycze slicznych dzidziusiow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
kama, nic sie nie przejmuj, lez i odpoczywaj a bedzie dobrze!!! tez nie rozumiem komentarza "masakra"ale takie cos trzeba ignorowac! szkoda energii;) ciekawi mnie jeden fakt, podejscia lekarzy. ja juz w 5tyg mialam zalozona karte ciazy i po 4tyg z badaniami kazal wrocic.. chyba, zeby sie cos dzialo to dzwonic. co lekarz, to inaczej chyba. mnie dzis tak boli glowa, ze szkoda mowic... przerabane. najgorsze te pierwsze tygodnie, potem poleci z gorki;) pozytywnie myslimy;) gosc, dziekujemy;) milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja dzis 2 kreseczki zobaczyłam ostatnia @ 17.06 termin wychodzi na 22.03 pozdrawiam marcowe mamy i oby do przodu :) głowa mnie dziś łupie tak że przeleżałam cały dzień, mdłości brak, apetyt jest, zapach wyczuje z kilometra , płacze na przemian ze śmiechem. ciąża druga i zupełnie inaczej niż przy pierwszej. cycki mi odpadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa88
A robiłas wcześniej testy? Czy dopiero dziś? Ja ostatnią @ miałam 18.06 i nie wiem, czy testy mogą już coś pokazac, czy za wczesnie... Bo spodziewana nastepna @ ma być w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka robiłam w sobotę ale w południe i nie wyszlo a dzis zz porannego moczu i jak byk 2 krechy, potem kolejny z popoludniowego i to samo 2 krechy moja @ miała być w środę a brzuch mnie tak ciągnie jak przy 1 ciąży, ja zaszlam 29 czerwca wiec u ciebie moze tez cos wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowikowa
Dzień dobry przyszłym mamusiom. Chciałabym się przywitać i dołączyć do was. Na wczorajszym teście w dniu spodziewanej @ dwie grube krechy, chociaż nie czuję żadnych objawów poza kłuciem w dole brzucha i test zrobiłam "dla porządku". Oczywiście bardzo się cieszę i czekam na wizytę u gin za 2 tygodnie. Liczę, że usłyszymy serduszko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnakuleczka
Czesc! Coraz wiecej szczesliwych brzuchatek :) cieszy mnie to. Posprzatalam mieszkanie i zrobilam zakupy. I zmeczylsm sie przy tym oktopnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata244
kora1987 mam pytanie do Ciebie ? widać było już u Ciebie na usg bijące serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
A my już drugi dzień leżymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkaa25
Witam. ;) Nawet nie próbuje się do Was przywiązywać i nie wierzę że dołączę ale jakoś tak... podczytuje. Myślałam że zostanę z lutowkami ale nie udało się. To mój trzeci cykl staran. Za jakieś 4dni zamierzam zrobić test. Nie mam żadnych objawów innych niż zwykle. Czuje sie niestety tak samo źle jak przed okresem. Dziś oddałam krew na badania hormonalne. Robiłam je kilka miesięcy temu kiedy jeszcze nie planowaliśmy z mężem drugiego dziecka (bo mamy juz trzyletnią córkę) i z tego co pamiętam były kiepskie. Wiem ze trzy miesiące staran to mało w porównaniem do np trzech lat ale dla mnie to wieki. I przy okazji wielkie zaskoczenie bo w pierwsza ciążę zaszłam w pierwszym cyklu. Zastanawiam się czemu tym razem nie wychodzi. Pozdrawiam wszystkie Mamy które juz maja pewność że w marcu będą mieć dziecko, jak i te oczekujące na test oraz dopiero co starające się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa88
Hej dziewczyny. Mi test wychodzi negatywnie, ale do spodziewanej @ jeszcze 2 dni. poczekam, zobaczymy. Zastanawiam się, czy testy jakich używam sa dobre - mąz kupił mi na ebay'u w niskiej cenie 30 testów paskowych. Mieszkam w UK i tu testy sa drogie... Najtańsze po około 5 funtów, a te co ma mam wychodza chyba 10 pensów za sztukę... Jak nie dostanę @ to w pt kupię taki normalny w sklepie. Dziś generalnie od rana mam przeczucie, ze jednak w ciąży nie jestem (czułam tak nim zrobiłam test). Brak bólu piersi, brzucha. Jedynie poce się okropnie i męcze szybko, jakbym nie miała kompletnie kondycji, a jakoś na nia specjalnie nie narzekałam. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×